Music Collector 19.2.1 Win/Mac مدیریت و دسته بندی موزیک ها

نرم افزار ویندوزSalaR1224 17 فروردین 1398

Music CollectorMusic Collector

 نرم افزار بسیار کاربردی که به شما در دسته بندی و سازماندهی همه موسیقی هایتان کمک می کند. علاقمندان به موسیقی همیشه دارای مجموعه بزرگی از دیسک های موسیقی هستند اما امروزه ذخیره همه موسیقی ها بر روی کامیپوتر بسیار راحت تر و کاربردی تر از سی دی هایی است که در تمام فضای خانه قرار دارند. برنامه Music Collector  رابط ساده و کاربردی دارد که همه کاربران قادر خواهند بود که به آسانی از آن استفاده نمایند. نوار ابزار بالایی شامل اکثر قابلیت ها بوده و دارای نوار فیلتر سریع بر اساس حروف الفبا ، یک لیست درختی از مجموعه ها و همچنین یک فضای مدیریت مناسب می باشد.
این برنامه به سادگی می تواند سی دی ها را با قرار دادن آن ها در درایو CD-ROM فهرست بندی نماید. همچنین امکان اسکن بارکد یا تایپ نام هنرمند و عنوان یک دیسک به منظور دانلود همه اطلاعات از اینترنت شامل نام هنرمند ، عنوان ، سال انتشار ، برچسب ، عنوان قطعه و عکس کاور وجود دارد. همه اطلاعات مورد نظر در سمت گوشه ای از برنامه لیست می شوند و با انتخاب هر یک از آن ها می توان جزییات دقیق تری از آن را مشاهده کرد. برای مثال شما می توانید تعداد ترانه ها ، هنرمندان ، سبک های موسیقی و طول دیسک را را مشاهده نمایید. از آنجاییکه این برنامه اطلاعات را از اینترنت دانلود می کند ، امکان مشاهده کاور دیسک ها ، قطعه ها و زمان های مختلف آن وجود دارد و همچنین لینک های متعددی وجود دارد که می توان نسبت به خریداری آلبوم مورد نظر از آن ها اقدام کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10