در حال بارگذاری...

Gilisoft Copy Protect 6.7.0 جلوگیری از کپی فایل در ویندوز

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 42122 23 بهمن 1402
Gilisoft Copy Protect Gilisoft Copy Protect نرم افزار امنیتی است که به شما این اجازه را می‌دهد تا فایل‌های مختلفی مانند عکس‌، ویدئو، اسناد و سایر فایل‌های چند رسانه‌ای خود را در برابر کپی شدن و دسترسی غیر مجاز محافظت کنید. با استفاده از برنامه Gilisoft Copy Protect، می توانید به راحتی فایل‌های خود را با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته رمزگذاری کنید تا کسانی که به فایل دسترسی دارند، نتوانند آنها را با کپی کردن و به اشتراک گذاشتن با دیگران به سهولت دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، Gilisoft Copy Protect این امکان را به شما می‌دهد که فایل‌های محافظت شده را بر روی رسانه‌های قابل حمل مانند فلش درایو، CD و DVD ارائه دهید، اما هنگامی که این رسانه‌ها روی دستگاه‌های دیگر باز می‌شوند، دسترسی به فایل‌های محافظت شده محدود خواهد بود.

Abelssoft CryptBox 2024 v12.0.52605 قفل گذاری بر روی فایل

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 32947 7 بهمن 1402
CryptBox Abelssoft CryptBox نرم افزار ابزاری بسیار قدرتمند به منظور محافظت و قفل گذاری بر روی فایل شخصی شما در ویندوز می باشد. شما میتوانید فایل های مهم تان مانند عکس، فیلم، سند الکترونیکی و بسیاری از فایل های دیگر را با کمک این نرم افزار قفل کنید. این برنامه از الگوریتم AES-256 به منظور کدگذاری روی فایل ها استفاده می کند که یکی از پیچیده ترین و مطمئن ترین الگوریتم ها در این زمینه می باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار اضافه کردن یک درایو امنیتی مطمئن به لیست درایوهای ویندوز می باشد که شما می توانید تمام فایل هایتان را به آن منتقل کنید و سپس با یک کلیک اقدام به قفل درایو مورد نظر نمایید.


Coolmuster PDF Locker 2.5.13 قفل گذاری پی دی اف

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 34899 5 بهمن 1402
Coolmuster PDF Locker Coolmuster PDF Locker نرم افزار قدرتمند برای قفل گذاری و رمزگذاری فایل PDF است که به شما امکان می دهد از اطلاعات محرمانه خود در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت کنید. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری قوی مانند AES 128 و AES 256، سطح بالایی از امنیت را برای اسناد شما فراهم می کند. با سفارشی کردن مجوزهای چاپ، کپی، ویرایش و سایر اقدامات، کنترل محتوای PDF خود را به دست بگیرید. از انعطاف‌پذیری برای مجاز کردن آزادانه تنظیمات حریم خصوصی خاص در عین حفظ امنیت کلی سند PDF خود لذت ببرید. به راحتی مجوزهای سند PDF خود را تنظیم کنید، به کپی محتوا، تغییر، افزودن حاشیه نویسی، چاپ سند (رزولوشن بالا یا پایین)، کپی محتوا برای دسترسی، پر کردن فرم و مونتاژ سند اجازه دهید.

GiliSoft File Lock Pro 13.3 Win/Mac محافظت کامل از فایل ها

GiliSoft File Lock GiliSoft File Lock نرم افزاری کاربردی جهت قفل گذاری برروی درایوها ، فولدرها و در نهایت فایل ها جهت حفاظت از اطلاعات شخصی میباشد. نرم افزار علاوه بر حفاظت اطلاعات از دست سایر افراد فایل ها را به صورت کامل از دید آن ها مخفی نگه میدارد. GiliSoft File Lock قابلیت سازگاری با انواع حافظه ها مانند انواع هارددیسک ها و حافظه های فلش را داراست و به همین دلیل کاربران می توانند با اطمینان اطلاعات را برروی فلش دیسک های خود کپی کنند و در نهایت امر امکان ایمن سازی اطلاعات از حذف و پاک کردن هم از جمله مواردی هستند که در نرم افزار GiliSoft File Lock موجود است.

Fast File Encryptor 12.1.0 رمزگذاری و رمزگشایی سریع فایل

Fast File Encryptor Fast File Encryptor نرم افزاری کاربردی و چند منظوره بوده که امکان رمزگذاری و رمزگشایی تعداد زیادی از فایل ها را فراهم می کند. یکی دیگر از قابلیت های برنامه Fast File Encryptor ، امکان حذف دائمی فایل ها می باشد. این برنامه دارای ابزاری تحت عنوان Folder Drive بوده که قابلیت ایجاد درایوهای ساختگی بر اساس پوشه ها را ارائه می کند. برنامه Fast File Encryptor دارای ویژگی های قابل توجه زیادی است که یکی از آن ها امکان رمزگذاری همه پوشه به طور کلی بوده که ابزار بسیار موثر و مفیدی می باشد.یکی دیگر از ابزارهای مفید این برنامه ، ابزار حذف دائمی فایل ها بوده که احتمالاً بسیاری از کاربران نمی دانند که چگونه اطلاعات حساس را می بایست به طور دائمی از سیستم هایشان حذف کنند ولی این برنامه این امکان را در اختیار آنان می گذارد. کاربران حرفه ای نیز می توانند با استفاده از ابزار Folder Drive ، فایل هایشان را به طور ایمن مدیریت نمایند.

Gilisoft DRM Protection 7.7 + Portable قفل گذاری روی فایل ویدیویی

Gilisoft Video DRM Protection Gilisoft DRM Protection نرم افزاری برای حفاظت از ویدیوها و محتوای آموزشی الکترونیکی بوده که با استفاده از آن می توان فایلهای مورد نظر را به طور ایمن رمزگذاری یا قفل گذاری کرده و فقط اجازه دسترسی مخاطبان مجاز را امکانپذیر کرد. با استفاده از برنامه Gilisoft DRM Protection به راحتی می توان ویدیو ، عکس و فایل های صوتی را برای مخاطبان غیرمجاز ، غیرقابل مشاهده نمود. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به امکان کدگذاری و تبدیل ویدیو ، کدک ها و پخش کننده در قالب یک فایل .exe اشاره کرد. برنامه DRM Protection با بکارگیری استاندارد رمزنگاری پیشرفته (AES) که یکی از رایج ترین و امن ترین الگوریتم های رمزنگاری موجود است، فایل های رسانه ای را رمزگذاری می کند.