در حال بارگذاری...

Rohos Logon Key 5.3 قفل کردن و دسترسی به رایانه بوسیله USB

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 38152 22 خرداد 1403
Rohos Logon Key Rohos Logon Key نرم افزاری که به کمک آن کاربران می توانند مانع از دسترسی افراد مختلف به غیر از خود به سیستم شوند. شیوه کار نرم افزار Rohos Logon Key با کلیه نرم افزارهای امنیتی که بر روی سیستم نصب می شوند متفاوت است. کاربر برای استفاده از امکانات این نرم افزار علاوه بر نصب برنامه در سیستم نیازمند استفاده از یک حافظه USB را نیز دارد. شما با استفاده از نرم افزار و USB Flash خود سیستم خود را قفل می کنید و در هر بار اجرای سیستم عامل و برای دسترسی به اطلاعات نیازمند اتصال Usb Flash خود به سیستم می باشید. در واقع حافظه USB شما به عنوان کلید امنیتی کامپیوتر شما می باشد.

Coolmuster PDF Locker 2.5.22 قفل گذاری پی دی اف

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 35656 20 خرداد 1403
Coolmuster PDF Locker Coolmuster PDF Locker نرم افزار قدرتمند برای قفل گذاری و رمزگذاری فایل PDF است که به شما امکان می دهد از اطلاعات محرمانه خود در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت کنید. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری قوی مانند AES 128 و AES 256، سطح بالایی از امنیت را برای اسناد شما فراهم می کند. با سفارشی کردن مجوزهای چاپ، کپی، ویرایش و سایر اقدامات، کنترل محتوای PDF خود را به دست بگیرید. از انعطاف‌پذیری برای مجاز کردن آزادانه تنظیمات حریم خصوصی خاص در عین حفظ امنیت کلی سند PDF خود لذت ببرید. به راحتی مجوزهای سند PDF خود را تنظیم کنید، به کپی محتوا، تغییر، افزودن حاشیه نویسی، چاپ سند (رزولوشن بالا یا پایین)، کپی محتوا برای دسترسی، پر کردن فرم و مونتاژ سند اجازه دهید.

Jetico BestCrypt Volume Encryption 5.12.6 رمزگذاری اطلاعات

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری TRACKER 26896 9 خرداد 1403
Jetico BestCrypt Volume Encryption Jetico BestCrypt Volume Encryption نرم افزاری حرفه ای برای رمزنگاری و قفل گذاری روی فایل ها و اطلاعات مهم شماست. این نرم افزار از الگوریتم های مشهور رمزگذاری روی اطلاعات استفاده می کند که در سراسر دنیا شناخته شده هستند و امنیتی کامل را در برابر دسترسی های غیر مجاز به اطلاعات، برای کاربران فراهم می کنند. این نرم افزار از اطلاعات شما کاملا محافظت می کند و شما می توانید با استفاده از آن، از حقوق اولیه خود مبنی بر حفظ اسناد، اطلاعات اموال تجاری و اطلاعات خصوصی خود به خوبی مراقبت کنید. BestCrypt همچنین میتواند دیسک های مجازی را تهیه و از انواع رمزگذاری بر روی آنها پشتیبانی کند. اطلاعات رمزگذاری شده این نرم افزار روی یک فایل صندوقچه ذخیره می شود که شما می توانید از این فایل نسخه پشتیبان تهیه کنید، آن را جا به جا یا کپی کنید و در درایوهای دیگر به این فایل دسترسی داشته باشید.

Abelssoft CryptBox 2025 v13.01.54682 قفل گذاری بر روی فایل

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 33848 31 اردیبهشت 1403
CryptBox Abelssoft CryptBox نرم افزار ابزاری بسیار قدرتمند به منظور محافظت و قفل گذاری بر روی فایل شخصی شما در ویندوز می باشد. شما میتوانید فایل های مهم تان مانند عکس، فیلم، سند الکترونیکی و بسیاری از فایل های دیگر را با کمک این نرم افزار قفل کنید. این برنامه از الگوریتم AES-256 به منظور کدگذاری روی فایل ها استفاده می کند که یکی از پیچیده ترین و مطمئن ترین الگوریتم ها در این زمینه می باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار اضافه کردن یک درایو امنیتی مطمئن به لیست درایوهای ویندوز می باشد که شما می توانید تمام فایل هایتان را به آن منتقل کنید و سپس با یک کلیک اقدام به قفل درایو مورد نظر نمایید.


VovSoft Hide Files 8.5 قفل گذاری فایل و پوشه شخصی

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 31377 26 اردیبهشت 1403
VovSoft Hide Files VovSoft Hide Files نرم افزاری کاربردی در زمینه حفاظت از فایل ها و پوشه های شخصی و محرمانه می باشد که امکان رمزگذاری و رمزگشایی اسناد ، عکسها ، آلبوم ها ، ویدیوها ، ایمیل ها و هر نوع اطلاعات حساس را فراهم می کند. از جمله امکانات و قابلیت های برنامه VovSoft Hide Files می توان به امکان مخفی سازی فایل ها و پوشه ها از دید افراد دیگر ، ایجاد گذرواژه و قفل کردن فایل ها ، پشتیبانی از انواع فایل های سیستمی مانند NTFS ، FAT32 و FAT16 ، درایوهای دیسک سخت ، هارد اکسترنال ، درایوهای SSD ، کارت های حافظه SD/MMC و فلش مموری ها ، پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن جهت انتخاب فایل ها ، امکان بازیابی گذرواژه ، حفاظت از اطلاعات و داده ها در حین فرآیند رمزنگاری (اگر چه پشتیبان گیری از اطلاعات همیشه می تواند ایده خوبی باشد) اشاره کرد. کاربری این برنامه بسیار ساده بوده و امکان رمزگذاری فایل ها را در مدت زمان کوتاهی فراهم می کند.

GiliSoft USB Stick Encryption 12.5 + Portable نرم افزار قفل USB

نرم افزار ویندوز / قفل گذاری SalaR 110151 20 اردیبهشت 1403
GiliSoft USB Stick Encryption GiliSoft USB Stick Encryption نرم افزار بسیار خوبی برای قفل گذاری انواع حافظه های قابل حمل است. این نرم افزار محصول شرکت معروف GiliSoft می باشد که به تازگی نرم افزارهای این شرکت در بازارهای جهانی از علاقه مندان بسیار خوبی برخوردار است. مراحل نصب این نرم افزار درون فلش مموری صورت میگیرد که پس از نصب شما با وارد کردن پسورد دلخواه میتوانید فلش خود را برای همیشه قفل کنید و با خود به همراه داشته باشید. اگر کسی فلش را به کامپیوتر خود متصل کند به محض کلیک بر روی درایو مورد نظر از وی درخواست وارد کردن پسورد می کند و تا او پسورد مورد نظر را وارد نکند نمی تواند فلش را باز کند و به اطلاعات درون ان دست یابی داشته باشد.