در حال بارگذاری...

SQL Backup Master Enterprise 7.2.804 پشتیبان‌گیری از دیتابیس

اینترنت / ابزار وبمستر SalaR 24596 27 بهمن 1402
SQL Backup Master SQL Backup Master نرم افزاری برای پشتیبان گیری از پایگاه داده (دیتابیس) SQL Server است. نرم افزار SQL Backup Master می تواند از پایگاه های داده SQL Server شما در هر تعداد از سرویس های ذخیره سازی ابری محبوب مانند Dropbox, OneDrive, Amazon S3, Microsoft Azure, Box و Google Drive پشتیبان گیری کند. همچنین می تواند از پایگاه های داده در یک سرور FTP یا یک پوشه در رایانه محلی، سرور شبکه یا دستگاه ذخیره سازی پشتیبان گیری کند. پشتیبان گیری از پایگاه های داده SQL Server شما در فضای ابری نباید پیچیده یا پرهزینه باشد. SQL Backup Master با ارائه یک راه آسان برای آپلود پشتیبان گیری های پایگاه داده شما به یک یا چند سرویس ذخیره سازی ابری مقرون به صرفه (یا رایگان) به کمک شما می آید. همچنین فشرده سازی، رمزگذاری، زمان بندی، بازیابی و خدمات اطلاع رسانی غنی را ارائه می دهد - به گونه ای که می توانید نگرانی را متوقف کنید و به کسب و کار خود بازگردید.

GitHub Desktop 3.3.9 Win/Mac مدیریت و همگام سازی گیت هاب

اینترنت / ابزار وبمستر SalaR 89823 21 بهمن 1402
GitHub Desktop GitHub یا گیت‌ هاب یک سرویس میزبانی وب برای پروژه‌ هایی میباشد که از سیستم سورس کنترل گیت استفاده می‌کنند. گیت‌هاب با استفاده از روبی آن ریلز و ارلنگ ساخته شده‌است. این سرویس هم دارای گزینه رایگان برای پروژه‌های متن‌ باز و هم پولی برای پروژه‌ های تجاری است. سایت GitHub عملکردهای یک جامعه مجازی شامل : فید، دنبال‌ کننده و گراف شبکه برای نمایش دادن توسعه دهندگانی که بر یک نسخه مرجع کار می‌کنند، را به کاربرانش ارائه می‌دهد.توسط GitHub Desktop برنامه های خود را در فصای ذخیره آنلاین GitHub ذخیره کنید و سپس با استفاده از این برنامه قدرتمند و بصری، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید همچنین امکان همگام سازی هر گونه فایل های تغییر یافته با آنهایی که قبلا استفاده کرده اید وجود دارد.

Oxygen XML Editor 26.0 Enterprise Win/Mac/Linux ویرایشگر XML

اینترنت / ابزار وبمستر TRACKER 49579 26 آذر 1402
Oxygen XML Editor Oxygen XML Editor یک ویرایشگر XML، دیباگر  XSLT/XQuery و پروفایلر با پشتیبانی کامل از یونیکد است. شما با کمک نرم افزار Oxygen XML Editor می توانید فایل های Html ،txt ،xml و ... را ویرایش کنید. نرم افزار Oxygen XML Editor زمانی به شما کارآیی خود را بیشتر نشان می دهد که شما صاحب یک سایت باشید و بخواهید فایل های مپ خود که دارای خطا هستند را ویرایش کنید. این نرم افزار  می تواند XML, XSL, XQUERY, FO, XSD, RNG, RNC, DTD, Schematron, WSDL را خطا گیری کرده و ارورها را به شما نشان بدهد تا بهتر بتوانید آن ها را ویرایش نمایید.

Bitvise SSH Server + Client 9.33 ارتباط سرور و کلاینت از طریق پروتکل SSH

اینترنت / ابزار وبمستر SalaR 323952 20 آذر 1402
Bitvise SSH Bitvise SSH نرم افزاری که از پروتکل SSH Secure Shell 2 (SSH2) برای اتصال به یک سرور از راه دور و انتقال اطلاعات استفاده می کند. Bitvise SSH می تواند برنامه های راه دور، فایل های انتقال و همچنین انتقال سایر اتصالات TCP / IP را بر روی یک خط امن ایجاد کند. Bitvise SSH به شما امکان اتصال به سرورهای SFTP را با استفاده از سرویس FTP می دهد. این کار با تونل زدن اتصال شما به سرور SFTP از طریق SSH به منظور ارائه سرویس گیرنده با نیازهای امنیتی ضروری انجام میشود. Bitvise SSH  برای افراد مبتدیان در نظر گرفته نشده است و نمی توان محیط کاری آنرا با نرم افزار PuTTY مقایسه کرد.

XAMPP 8.2.12 Win/Mac/Linux + Portable شبیه ساز وب سرور

اینترنت / ابزار وبمستر SalaR 1525662 20 آبان 1402
XAMPP XAMPP نرم افزاری جهت توسعه طراحی شده‌است تا به طراحان سایت و برنامه نویسان اجازه آزمایش کارهایشان را روی کامپیوتر خودشان بدهد بدون اینکه نیاز به دسترسی به اینترنت داشته باشند آن ها حتی با داشتن حداقل اطلاعات راجع به نصب نرم افزارهایی همچون MySQL, PHP, Apache بتوانند آن ها را به راحتی و بدون هیچ دردسری به صورت اتوماتیک نصب، پیکربندی و یکپارچه سازی کنند. در واقع می توان گفت نرم افزار XAMPP برای اجرای کدهای php در سیستم شما و به صورت localhost می باشد تا با لوکال نمودن کامپیوتر شخصی خود بتوانند کارهای خود را قبل از آپلود کردن و تست آن بر روی هاست اصلی، بر روی کامپیوتر خود تست کنند و این باعث شده تا XAMPP یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی است.

SQLBackupAndFTP Pro 12.7.19 تهیه بک آپ از پایگاه داده SQL

اینترنت / ابزار وبمستر TRACKER 63630 9 مهر 1402
SQLBackupAndFTP SQLBackupAndFTP نرم افزار کاربردی که از دیتابیس های MS SQL Server بک آپ تهیه می کند، آن ها را Zip کرده، Encrypt می کند و در FTP آپلود می کند. این کارها را به طور خودکار و به صورت زمان بندی شده انجام می دهد سپس نتیجه را از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد. همچنین این نرم افزار میتواند بک آپ های Full یا جزئی یا فقط از Transaction Log بک آپ تهیه کند.