در حال بارگذاری...

PrimeOS 2.1.3 سیستم عامل اندروید 11

سیستم عامل / اندروید SalaR 109257 24 آذر 1401
PrimeOS

PrimeOS

 سیستم‌ عامل اندرویدی برای رایانه شخصی میباشد. سیستم عامل پرایم OS این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند اندروید را در رایانه های شخصی و همانند یک سیستم عامل دسکتاپ نصب و اجرا کند. به کاربران اجازه می‌ دهد که اپلیکیشن های اندرویدی خود را روی رایانه نصب و اجرا کنند. در PrimeOS نوار وظیفه با توانایی پین کردن برنامه ها، آگاه شدن از طریق اعلان ها و آیکون های سیستم را نشان می دهد. دارای  ابزار Decapro key mapping برای بازی کردن با کلید و ماوس در سیستم عامل. امکان اجرای برخی از بازی های محبوب مانند PUBG، Subway Surf و غیره و ابزار GPU برای اطلاعات GPU جعلی برای هر بازی است.

Android-x86 9.0-r2 سیستم عامل اندروید

سیستم عامل / اندروید SalaR 107281 28 اسفند 1398
Android-x86

Android-x86

 سیستم عامل منبع باز اندروید با معماری x86 (32 بیتی) که بصورت Live CD  میباشد و به کاربران امکان می دهد برنامه های Android را در آن اجرا کنند و یا سیستم عامل خود را با سیستم عامل اندروید جایگزین کنند.  اگر شما همیشه می خواستید سیستم عامل اندروید را روی رایانه رومیزی یا لپ تاپ اجرا کنید ، Android-x86 دقیقاً همین کار را انجام می دهد. Android-x86 این اجازه می دهد تا کاربران سیستم عامل اندروید را نصب کنند یا فقط از طریق فلش مموری USB و یا نرم افزار Virtualbox روی رایانه های شخصی خود از آن استفاده کنند. ویژگی های کلیدی شامل KMS (تنظیم حالت هسته)لینوکس 3.10.x LTS ، پشتیبانی از Wi-Fi ، وضعیت باتری ، پشتیبانی از دوربین ، سنسور G ، بلوتوث و پشتیبانی از چرخ ماوس است.

Phoenix ROC + OS 3.6.1.564 Win/Mac سیستم عامل اندروید

سیستم عامل / اندروید SalaR 211480 1 شهریور 1398
Phoenix OS

Phoenix OS

 سیستم‌ عامل اندروید برای رایانه و تبلت شخصی است؛ این سیستم عامل توسط شرکت چینی به دو زبان چینی و انگلیسی تهیه شده است که به صورت رایگان عرضه می‌ شود. Phoenix OS این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند اندروید و اپلیکیشن های اندرویدی را در کامپیوترهای شخصی و همانند یک سیستم عامل دسکتاپ نصب و اجرا کند.

Remix OS 3.0.207 x86/x64 سیستم عامل اندروید

سیستم عامل / اندروید SalaR 175539 2 آذر 1395
Remix OS

Remix OS

 یک سیستم‌ عامل برای رایانه شخصی است؛ این سیستم عامل توسط شرکت Jide تهیه شده است که به صورت رایگان عرضه می‌ شود.

Remix OS

  این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند اندروید را در کامپیوترهای شخصی و همانند یک سیستم عامل دسکتاپ نصب و اجرا کند.

Remix OS

  به کاربران اجازه می‌ دهد که اپلیکیشن های اندرویدی خود را روی رایانه نصب و اجرا کنند. این سیستم عامل فرق خاصی با اندروید توسعه یافته توسط گوگل ندارد و توسط آن می توانید به پلی استور دسترسی داشته باشید.