در حال بارگذاری...

3C All-in-One Toolbox Pro 2.7.1b جعبه ابزار همه کاره اندروید

3C All-in-One Toolbox

3C All-in-One Toolbox

 یک برنامه ضروری مدیریت گوشی و تبلت برای هر کاربر اندروید است. برنامه 3C All-in-One Toolbox بسیاری از ویژگی ها را در یک جعبه ابزار غول پیکر با یک رابط کاربری مدرن و آسان ترکیب می کند. 3C All-in-One Toolbox هر ابزاری را برای مانیتورینگ دستگاه ، کنترل پردازنده ، مدیریت Task manager اندروید و تنظیم دقیق تمام دستگاه های اندروید در خود دارد. برخی از ویژگی ها ممکن است نیاز به Root داشته باشد.

Rotation Orientation Manager Pro 25.4.0 مدیریت چرخش صفحه نمایش اندروید

Rotation Orientation Manager

Rotation Orientation Manager

 برنامه کاربردی برای مدیریت چرخش صفحه نمایش دستگاه و گوشی اندرویدی میباشد. برنامه Rotation Orientation Manager تمام حالت های چرخش صفحه نمایش اندروید را پشتیبانی میکند و می توان با توجه به برنامه ها و یا موقعیت های مختلف مانند تماس، قفل، هدست ، شارژ و ... تنظیمات را انجام داد. با ویجت های مختلف میتوان کنترل سریع و آسان تمامی حالت های مختلف را در دسترش قرار داد.

Permission Pilot Pro 1.1.5 نمایش سطح دسترسی برنامه در اندروید

Permission Pilot

Permission Pilot

 برنامه کاربردی که لیست کلیه برنامه های نصب شده ، از جمله برنامه های سیستم و برنامه های نصب شده توسط شما به روی گوشی، به همراه سطح دسترسی آنها را در اندروید نمایش می دهد. در برنامه Permission Pilot با کلیک بر روی هر برنامه ، تمام مجوزهایی که برنامه درخواست کرده است ، از جمله مواردی که تحت مجوز مدیر و دسترسی ویژه به همراه وضعیت آنها نشان داده می شوند ، لیست می شود که شامل مجوزهای اینترنتی ، وضعیت ShareedUserid خواهد بود. سپس میتوانید از تنظیمات دستگاه سطح دسترسی برنامه مورد نظر را تنظیم کنید.

ZArchiver Pro v1.0.6 برنامه فشرده سازی فایل ها در اندروید

ZArchiver

ZArchiver

 برنامه کاربردی برای اندروید که میتوانید فایل های  gzip ،XZ ،tar ،۷zip ،bzip2 و zip ایجاد، و فایل های ۷z (7zip), zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, LZH, LZMA, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm را از حالت فشرده خارج کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده همراه رمز عبور، ایجاد و خارج کردن از حالت فشرده فایل های چند بخشی، پشتیبانی از تمامی زبان ها و … اشاره کرد.

Norg Notification History Premium 1.3.3 نمایش لیست نوتیفیکیشن در اندروید

Norg Notification History

Norg Notification History

 برنامه کاربردی که لیست دسته بندی شده از تاریخچه نوتیفیکیشن (Notification) های دریافتی در اندروید را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از برنامه Norg Notification History شما می توانید فقط برای برخی برنامه های مهم صدای نوتیفیکیشن را فعال کنید و بقیه تنها ثبت میشوند و هنگام دریافت آنها صدایی نخواهید شنید و همیشه می توانید نوتیفیکیشن  هایی را که قبلاً خوانده اید ، در هر زمان جستجو و بررسی کنید. برنامه Norg Notification History با استفاده از نماد اعلان در بالای گوشی به شما هشدار می دهد که چه تعداد نوتیفیکیشن  خوانده نشده را دارید.