در حال بارگذاری...

Rotation Orientation Manager Pro 23.4.0 مدیریت چرخش صفحه نمایش اندروید

Rotation Orientation Manager

Rotation Orientation Manager

 برنامه کاربردی برای مدیریت چرخش صفحه نمایش دستگاه و گوشی اندرویدی میباشد. برنامه Rotation Orientation Manager تمام حالت های چرخش صفحه نمایش اندروید را پشتیبانی میکند و می توان با توجه به برنامه ها و یا موقعیت های مختلف مانند تماس، قفل، هدست ، شارژ و ... تنظیمات را انجام داد. با ویجت های مختلف میتوان کنترل سریع و آسان تمامی حالت های مختلف را در دسترش قرار داد.


ZArchiver Pro v1.0.0 برنامه فشرده سازی فایل ها در اندروید

ZArchiver

ZArchiver

 برنامه کاربردی برای اندروید که میتوانید فایل های  gzip ،XZ ،tar ،۷zip ،bzip2 و zip ایجاد، و فایل های ۷z (7zip), zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, LZH, LZMA, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm را از حالت فشرده خارج کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده همراه رمز عبور، ایجاد و خارج کردن از حالت فشرده فایل های چند بخشی، پشتیبانی از تمامی زبان ها و … اشاره کرد.

Unified Remote Full 3.19.0 Android/Desktop کنترل کامپیوتر در موبایل اندروید

Unified Remote

Unified Remote Full

  یک اپلیکیشن پیشرفته برای گوشی های دارای سیستم عامل Android می باشد.تنها کافیست نرم افزار اندروید مورد نظر را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید تا به آسان ترین روش ممکن کامپیوتر خود را مدیریت کنید.مدیریت کامپیوتر و سرور شما از طریق بلوتوث یا وایرلس و اینترنت امکان پذیر می باشد.

Assistive Touch Premium 5.0.13 دستیار لمسی و میانبر اندروید

Assistive Touch

Assistive Touch

 برنامه کاربردی اندروید که بعنوان یک دستیار لمسی و میانبر عمل میکند و به شما کمک می کند تا با گوشی خود سریعتر و راحت تر کار کنید. برنامه Assistive Touch در عین حال ، دارای ویژگی های قدرتمندی مانند ضبط صفحه گوشی ، پاکسازی حافظه ، کنترلر موسیقی و ... است. با استفاده از این میانبر Assistive Touch میتوانید (پاور ، برگشت ، دکمه خانه ، برنامه های اخیر و غیره) را در صفحه گوشی در اختیار داشته باشید که به شما کمک می کند تا عمر دکمه های فیزیکی را افزایش دهید. بدون نیاز به روت ، چندین روش برای ضبط صفحه نمایش سریع و با کیفیت بالا و بدون علامت مشخصی ، بدون محدودیت زمانی ، پشتیبانی از مکث  و پشتیبانی از روشن کردن دوربین در هنگام ضبط صفحه وجود دارد. بدون نیاز به روت ، چندین روش برای عکسبرداری سریع از صفحه و پشتیبانی از ویرایش عکسهای گرفته شده وجود دارد.

SAI (Split APKs Installer) 4.5 MOD نصب فایل Apks در اندروید

Split APKs Installer

SAI (Split APKs Installer)

 برنامه ای برای گوشی های اندروید است که به شما امکان می دهد که فایل هایی که با فرمت APKS هستند را به راحتی نصب کنید. کرکرهای برنامه های اندروید راه حل جدیدی برای برنامه های مود یا کرک شده خود پیدا کرده اند که چند فایل را در یک فایل ادغام میکنند و با فرمت APKS و بصورت 1 فایل مستقل منتشر میکنند. این برای نصب برنامه های مود یا کرک شده بسیار مفید است زیرا Android روش نصب داخلی برای نصب آنها از منابعی غیر از Google Play فراهم نمی کند.
  • برنامه Split APKs Installer نیاز به دسترسی روت ندارد.