در حال بارگذاری...

Rotation Orientation Manager Pro 28.2.1 مدیریت چرخش صفحه نمایش اندروید

Rotation - Orientation Manager Rotation Orientation Manager برنامه کاربردی برای مدیریت چرخش صفحه نمایش دستگاه و گوشی اندرویدی میباشد. برنامه Rotation Orientation Manager تمام حالت های چرخش صفحه نمایش اندروید را پشتیبانی میکند و می توان با توجه به برنامه ها و یا موقعیت های مختلف مانند تماس، قفل، هدست ، شارژ و ... تنظیمات را انجام داد. با ویجت های مختلف میتوان کنترل سریع و آسان تمامی حالت های مختلف را در دسترش قرار داد.

ZArchiver Pro v1.0.10 برنامه فشرده سازی فایل ها در اندروید

ZArchiver ZArchiver برنامه کاربردی برای اندروید که میتوانید فایل های  gzip ،XZ ،tar ،۷zip ،bzip2 و zip ایجاد، و فایل های ۷z (7zip), zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, LZH, LZMA, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm را از حالت فشرده خارج کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده همراه رمز عبور، ایجاد و خارج کردن از حالت فشرده فایل های چند بخشی، پشتیبانی از تمامی زبان ها و … اشاره کرد.

3C All-in-One Toolbox Pro 2.9.4f جعبه ابزار همه کاره اندروید

برنامه اندروید / ابزارهای اندروید SalaR 16852 25 اردیبهشت 1403
3C All-in-One Toolbox 3C All-in-One Toolbox یک برنامه ضروری مدیریت گوشی و تبلت برای هر کاربر اندروید است. برنامه 3C All-in-One Toolbox بسیاری از ویژگی ها را در یک جعبه ابزار غول پیکر با یک رابط کاربری مدرن و آسان ترکیب می کند. 3C All-in-One Toolbox هر ابزاری را برای مانیتورینگ دستگاه ، کنترل پردازنده ، مدیریت Task manager اندروید و تنظیم دقیق تمام دستگاه های اندروید در خود دارد. برخی از ویژگی ها ممکن است نیاز به Root داشته باشد.

Norg Notification History Premium 1.4.4 نمایش لیست نوتیفیکیشن در اندروید

برنامه اندروید / ابزارهای اندروید SalaR 14941 1 اردیبهشت 1403
Norg Notification History Norg Notification History برنامه کاربردی که لیست دسته بندی شده از تاریخچه نوتیفیکیشن (Notification) های دریافتی در اندروید را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از برنامه Norg Notification History شما می توانید فقط برای برخی برنامه های مهم صدای نوتیفیکیشن را فعال کنید و بقیه تنها ثبت میشوند و هنگام دریافت آنها صدایی نخواهید شنید و همیشه می توانید نوتیفیکیشن  هایی را که قبلاً خوانده اید ، در هر زمان جستجو و بررسی کنید. برنامه Norg Notification History با استفاده از نماد اعلان در بالای گوشی به شما هشدار می دهد که چه تعداد نوتیفیکیشن  خوانده نشده را دارید.

Permission Pilot Pro 1.6.11 نمایش سطح دسترسی برنامه در اندروید

Permission Pilot Permission Pilot برنامه کاربردی که لیست کلیه برنامه های نصب شده ، از جمله برنامه های سیستم و برنامه های نصب شده توسط شما به روی گوشی، به همراه سطح دسترسی آنها را در اندروید نمایش می دهد. در برنامه Permission Pilot با کلیک بر روی هر برنامه ، تمام مجوزهایی که برنامه درخواست کرده است ، از جمله مواردی که تحت مجوز مدیر و دسترسی ویژه به همراه وضعیت آنها نشان داده می شوند ، لیست می شود که شامل مجوزهای اینترنتی ، وضعیت ShareedUserid خواهد بود. سپس میتوانید از تنظیمات دستگاه سطح دسترسی برنامه مورد نظر را تنظیم کنید.

Unified Remote Full 3.22.3 Android/Desktop کنترل کامپیوتر در موبایل اندروید

Unified Remote Unified Remote Full  یک اپلیکیشن پیشرفته برای گوشی های دارای سیستم عامل Android می باشد.تنها کافیست نرم افزار اندروید مورد نظر را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید تا به آسان ترین روش ممکن کامپیوتر خود را مدیریت کنید.مدیریت کامپیوتر و سرور شما از طریق بلوتوث یا وایرلس و اینترنت امکان پذیر می باشد.