در حال بارگذاری...

Bitmoji 11.76.0.9638 برنامه ساخت ایموجی شخصی در اندروید

Bitmoji

 برنامه ساخت ایموجی شخصی در اندروید میباشد. در برنامه Bitmoji شما به سادگی باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و جنسیت خود را انتخاب کنید تا شروع به کار کنید. برنامه Bitmoji به شما ابزارهایی را برای تغییر شکل صورت آواتار، چشم و رنگ، مدل مو، اضافه کردن عینک و سرخ شدن ارائه می دهد. همچنین به شما اجازه می دهد تا شکل بدن شخصیت را تغییر دهید تا بهتر از شما شبیه به شما باشد. هنگامی که شما این کار را انجام داده اید، می توانید از طریق لباس های مختلف برای شما آواتار، برخی از خرده فروشان و طراحان لباس شناخته شده را مشاهده کنید. برنامه Bitmoji با تمام انواع استیکرهایی که می توانید از آن استفاده کنید، پر شده است. شما می توانید آواتار ها را در چند شبکه اجتماعی و سیستم عامل های پیام رسانی، از جمله Hangouts، WhatsApp، فیس بوک مسنجر، توییتر، Pinterest و بسیاری دیگر به اشتراک بگذارید.

Rotation Orientation Manager Pro 25.0.2 مدیریت چرخش صفحه نمایش اندروید

Rotation Orientation Manager

Rotation Orientation Manager

 برنامه کاربردی برای مدیریت چرخش صفحه نمایش دستگاه و گوشی اندرویدی میباشد. برنامه Rotation Orientation Manager تمام حالت های چرخش صفحه نمایش اندروید را پشتیبانی میکند و می توان با توجه به برنامه ها و یا موقعیت های مختلف مانند تماس، قفل، هدست ، شارژ و ... تنظیمات را انجام داد. با ویجت های مختلف میتوان کنترل سریع و آسان تمامی حالت های مختلف را در دسترش قرار داد.


ZArchiver Pro v1.0.3 برنامه فشرده سازی فایل ها در اندروید

برنامه اندروید / ابزارهای اندروید SalaR 80008 6 اردیبهشت 1401
ZArchiver

ZArchiver

 برنامه کاربردی برای اندروید که میتوانید فایل های  gzip ،XZ ،tar ،۷zip ،bzip2 و zip ایجاد، و فایل های ۷z (7zip), zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, LZH, LZMA, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm را از حالت فشرده خارج کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده همراه رمز عبور، ایجاد و خارج کردن از حالت فشرده فایل های چند بخشی، پشتیبانی از تمامی زبان ها و … اشاره کرد.

Unified Remote Full 3.20.0 Android/Desktop کنترل کامپیوتر در موبایل اندروید

Unified Remote

Unified Remote Full

  یک اپلیکیشن پیشرفته برای گوشی های دارای سیستم عامل Android می باشد.تنها کافیست نرم افزار اندروید مورد نظر را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید تا به آسان ترین روش ممکن کامپیوتر خود را مدیریت کنید.مدیریت کامپیوتر و سرور شما از طریق بلوتوث یا وایرلس و اینترنت امکان پذیر می باشد.

Assistive Touch Premium 5.0.13 دستیار لمسی و میانبر اندروید

Assistive Touch

Assistive Touch

 برنامه کاربردی اندروید که بعنوان یک دستیار لمسی و میانبر عمل میکند و به شما کمک می کند تا با گوشی خود سریعتر و راحت تر کار کنید. برنامه Assistive Touch در عین حال ، دارای ویژگی های قدرتمندی مانند ضبط صفحه گوشی ، پاکسازی حافظه ، کنترلر موسیقی و ... است. با استفاده از این میانبر Assistive Touch میتوانید (پاور ، برگشت ، دکمه خانه ، برنامه های اخیر و غیره) را در صفحه گوشی در اختیار داشته باشید که به شما کمک می کند تا عمر دکمه های فیزیکی را افزایش دهید. بدون نیاز به روت ، چندین روش برای ضبط صفحه نمایش سریع و با کیفیت بالا و بدون علامت مشخصی ، بدون محدودیت زمانی ، پشتیبانی از مکث  و پشتیبانی از روشن کردن دوربین در هنگام ضبط صفحه وجود دارد. بدون نیاز به روت ، چندین روش برای عکسبرداری سریع از صفحه و پشتیبانی از ویرایش عکسهای گرفته شده وجود دارد.