در حال بارگذاری...

Boris FX Sapphire Plug-ins for Adobe 2023.51 پلاگین خلق افکت های طبیعی و خیره کننده

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 104694 16 اردیبهشت 1402
Boris FX Sapphire

Boris FX Sapphire Plug-ins

 نرم افزاری که بصورت پلاگین در نرم افزارهای Adobe مورد استفاده قرار میگیرد که با استفاده از آن می توانید افکت های طبیعی و خیره کننده را خلق کنید که در هیچ ابزار افکت دیگری یافت نمی شود. ویژگی های کلیدی برنامه Boris FX Sapphire عبارتند از 270 افکت و بیش از 3000 چیدمان، سازنده قدرتمند افکت و گذار، قابلیت رهگیری و ماسک یکپارچه Mocha که اسکار نیز کسب کرده است. کیفیت بالای تصویر، کنترل و سرعت پردازش بالا باعث شده تا این برنامه بسیار در زمان صرفه جویی کند. در نتیجه خلاقان می توانند بر چیزی متمرکز شوند که بیشترین اهمیت را دارد، یعنی تأثیری که باعث تداوم جذب مخاطب شود.

Red Giant VFX Suite 2023.3.1 Win/Mac مجموعه پلاگین ایجاد نور و لنز

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 68910 1 اردیبهشت 1402
Red Giant VFX Suite

Red Giant VFX Suite

 مجموعه پلاگین قدرتمند که قویترین پلاگین برای ایجاد نور و لنز 3 بعدی در Premiere و Effects می‌باشد. در مجموعه Red Giant VFX Suite بیش از 100 افکت نور و لنز 3 بعدی در آن گنجانده شده است تا تصاویر گرفته شده توسط کاربر را هرچه بیشتر شبیه به تصاویر خیره کننده فیلم‌ های هالیوودی کند. نرم‌افزار توانایی خلق جلوه‌ های ویژه خیره کننده را مهیا می‌سازد. جلوه‌ های CGI نظیر صحنه‌ های طبیعی آب ، آتش ، تابش نور و خیلی بیشتر. این نرم‌افزار همچنین دارای ابزارهای ویرایش و پاکسازی تصاویر از عناصر نامطلوب و دارای پلاگین‌ هایی برای ایجاد سایه و انعکاس نور از المان‌ های تصویر می‌باشد که امکان ایجاد تصاویر VFX را فراهم می‌آورد.

Red Giant Magic Bullet Suite 2023.2.1 Win/Mac پلاگین ویرایش فیلم

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 185121 1 اردیبهشت 1402
Red Giant Magic Bullet Suite

Red Giant Magic Bullet Suite

 یکی از حرفه ای ترین پلاگین های افتر افکت است که می توانید کارهای خارق العاده ای در افترافکت انجام دهید از جمله تغییر درجه رنگ ، سیاه و سفید کردن تصویر ، از بین بردن نویز و یک محیط کاملا حرفه ای برای بالا و پائین بردن سیستم های رنگ تصویر ، رفع عیوب تصویر و حتی آرایش های اضافی در فیلم و یا افزودن آرایش و دیگر امکانات که از اعجاب های این مجموعه است.

Twixtor Pro 7.5.5 Win/Mac پلاگین تغییر سرعت فیلم در افترافکت و پریمیر

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 27831 20 فروردین 1402
Twixtor

Twixtor

 پلاگین تغییر سرعت فیلم در افترافکت و پریمیر می باشد که با نتایج بصری خیره کننده، می توانید سرعت تصویر خود را به طور هوشمند کاهش داده یا سریع کنید. Twixtor از ردیابی جریان نوری در فیلم 360 با در نظر گرفتن اتصال سمت چپ و راست ویدیوی 360 و همچنین بالا و پایین استفاده می کند. Twixtor دقیق تر است و زمانی که اشیایی در صحنه عبور می کنند، مصنوعات کمتری را به نمایش می گذارد. این به معنای پاره شدن و کشش کمتر اجسام هنگام عبور یا خارج شدن از کادر است. به منظور دستیابی به کیفیت بی نظیر تصویر، فناوری ردیابی اختصاصی خود را توسعه داده که حرکت را برای هر پیکسل جداگانه محاسبه می‌کند و به Twixtor امکان می‌دهد فریم‌های جدید منحصربه‌فردی را با تاب برداشتن و درون‌یابی فریم‌های دنباله اصلی ترکیب کند.

Red Giant Universe 2023.1.1 پلاگین افکت گذاری و ترانزیشن ویدیو

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 223495 1 فروردین 1402
Red Giant Universe

Red Giant Universe

 مجموعه ای از ابزارهای ایجاد افکت و جلوه‌های بصری با بیش از ۷۶ نوع برای تدوین‌گرها و هنرمندان موشن گرافیک می‌باشد. میتوانید به فیلم‌ها و ویدیوهای خود جلوه‌های مدرن و قدیمی بدهید. برنامه Red Giant Universe دارای امکاناتی چون جلوه‌های VHS، Retrograde Carousel، Glitch، Holomatrix II و جلوه‌های بیشمار دیگری می‌باشد. میتوان به کمک ابزارهایی چون HUD components، Line، Knoll Light Factory EZ، Fractal Background و ... پس‌زمینه و المان‌های گرافیکی بدون وقفه تولید کرد. همچنین می‌توان ترانزیشن‌های خاصی را با کمترین زحمت و به سرعت ایجاد کرد. همچنین سایر افکت‌ها و جلوه‌های نوری را جهت ایجاد نتیجه بهتر بکار برد. برنامه دارای کلیدهای میانبر و تنظیمات بیشتر نیز می‌باشد.

Red Giant Trapcode Suite 2023.2.0 Win/Mac موشن گرافیک و افکت تصویری در افترافکت

گرافیک / پلاگین ویدئویی SalaR 140663 4 دی 1401

Red Giant Trapcode Suite

 یکی از پرطرفدارترین پلاگین های در نرم‌افزار After Effects می‌باشد. برنامه Red Giant Trapcode Suite متشکل از ۱۱ ابزار کاربردی جهت کار با موشن گرافیک های سه بعدی و جلوه‌های ویژه است. این برنامه اوج هنر سه بعدی را به نرم‌افزار افترافکت به نمایش می‌گذارد. به کمک پارتیکل امیترهای برنامه میتوان عناصر آب، آتش، دود، برف و سایر جلوه‌های ویژه طبیعی را در ویدیو ایجاد کرد. و همچنین پدیده‌ای تکنولوژی را خلق کرد. می‌توان پارتیکل های چندگانه را در یک قالب منسجم سه بعدی جهت ایجاد نتایج خیره کننده بصری خلق کرد.با استفاده از  GPU acceleration پلاگین‌های برنامه نتایج زیباتری را با سرعت بیشتری تولید می‌کند. برای نخستین بار میتوان شبیه سازی سیالات را با موتور Dynamic Fluids™ برنامه ایجاد کرد، یا پارتیکل هایی معلق در هوا به تصویر کشید. همچنین سطح های روان ساختارهای مرتفع تونل‌های بی پایان اشکال آبستره را میتوان خلق کرد. میتوان با استفاده از دو ابزار پث و موشن اشکال پیچیده و زیبای هندسی و ربان‌ ایجاد کرد. فرقی نمی‌کند که دست به تولید موشن گرافیک بزنید یا جلوه‌های ویژه تولید کنید، توسط این برنامه خلاقیت‌ بی پایان خواهد بود.