در حال بارگذاری...

ESET Internet Security 16.2.15.0 آنتی ویروس + فایروال ESET

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 4323491 3 مهر 1402
ESET Internet Security ESET Internet Security آخرین و کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال میباشد.
همچنین قابلیت حفاظت از کامپیوترهای مجاور را با استفاده از NetWork دارا میباشند. امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. ESET Internet Security محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت از ویندوز در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی میباشد.

ESET NOD32 Antivirus 16.2.15.0 آنتی ویروس ESET

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 786912 3 مهر 1402
ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antivirus امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست ؟ آیا آنتی ویرویس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی میباشد.

Shield Antivirus Pro 5.2.5 آنتی ویروس و ضد باج افزار

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 67937 25 شهریور 1402
Shield Antivirus Shield Antivirus نرم افزار امنیتی که از سیستم شما در برابر تمام ویروس های جدید، بدافزار ، باج افزار ، تروجان ها محافظت می کند. Shield Antivirus از مکانیسم های محافظت فعال برای محافظت از رایانه شما در برابر همه تهدیدات استفاده می کند و هر زمان که تهدیدی تشخیص داده شود تهدید مسدود و هشدار داده شده است. Shield Antivirus قبل از اینکه باج افزارهای شناخته شده بتوانند اقدامی انجام دهد و به سیستم شما آسیب برساند ، آن را شناسایی و از بین می برد و همچنین محافظت از ایمیل با مسدود کردن و قرنطینه هرگونه تهدید واقع در ایمیل های دریافتی همراه است. Shield Antivirus به دلیل موتور تشخیص پیشرفته و الگوریتم های آن ، از تهدیدهای اینترنتی با کمترین مصرف پردازنده CPU محافظت می کند.

Avast Premium Security 23.9.6802 Build 23.9.8494 نرم افزار امنیتی آواست

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 731176 18 شهریور 1402
Avast Internet Security Avast Premium Security نرم افزاری کامل برای برقراری امنیت اینترنت شما می باشد. به کمک این نرم کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار امنیت مناسبی را برای ارتباطات اینترنتی خود برقرار نمود و مانع از نفوذ هکرها به سیستم خود شوند و همچنین از اجرای برنامه های خرابکارانه این افراد جلوگیری نمایند. ابزار شناسایی ویروس های یکی دیگر از قسمت های پرکاربرد Avast Internet Security می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به شناسایی ویروس هایی می باشند که در سیستم آن ها قصد اجرا شدن دارند. Avast Internet Security محصولی از شرکت نرم افزاری ALWIL Software می باشد.

Avast Antivirus Free 23.9.6802 Build 23.9.8494 آنتی ویروس رایگان آواست

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 1617498 18 شهریور 1402
Avast Antivirus Free Avast Antivirus Free یک آنتی ویروس عالی برای کاربرانی است که روزانه از ایمیل و صفحات وب استفاده می کنند. اگر اطلاعات حساس بر روی دستگاه خود دارید و یا از فروشگاه معتبر خرید می کنید یا از بانک های آنلاین استفاده می کنید پیشنهاد حساس ما به شما آنتی ویروس آواست است. سایت سافت 98 این آنتی ویروس کم حجم و ساده Avast Antivirus را به کاربران تازه کار پیشنهاد می کند.

AVG Anti-Virus Free 23.9.3302 Build 23.9.8494 آنتی ویروس رایگان

امنیتی / آنتی ویروس SalaR 1232513 18 شهریور 1402
AVG Anti-Virus AVG Anti-Virus Free آنتی ویروس امنیتی رایگان است که می تواند برای محافظت از سیستم های خانگی و تجاری استفاده شود. این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی برای محافظت از سیستم شما در برابر انواع مختلف تهدیدات سایبری است. AVG Anti-Virus Free یک گزینه عالی برای کاربرانی است که به دنبال یک نرم افزار امنیتی رایگان و قابل اعتماد هستند. اگر از آنتي ويروسهاي كرك شده استفاده ميكنيد و هميشه مشكل Update‌ كردن داريد با دانلود و نصب اين آنتي ويروس رايگان و قدرتمند مي توانيد بدون نياز به هيچ گونه كرك هر روز آنرا Update كنيد و از شر ويروسهاي خطرناك در امان باشيد.