در حال بارگذاری...

f.lux 4.126 نرم افزار تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش

f.lux f.lux نرم افزاری ساده و در عین حال کاربردی بوده که امکان تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش و رنگ ها را بر اساس شرایط نور روز/شب فراهم می کند. به منظور استفاده بهتر از این برنامه می بایست کاربر جزییات مکانی خود مانند موقعیت جغرافیایی را وارد کرده تا این برنامه بتواند زمان دقیق روز و بر همان اساس میزان روشنایی مناسب را محاسبه نماید. بعد از مشخص نمودن موقعیت جغرافیایی بر روی نقشه ، این برنامه زمان محلی را مشخص می کند و یک زمانبندی 24 ساعته را برای رایانه در نظر می گیرد. علاوه بر این امکانات ، کاربر می تواند میزان روشنایی صفحه نمایش را برای زمان روز و شب تعیین نماید که دارای مقادیر مختلفی از سطح 'Candle' ، 'Halogen' و 'Daylight' می باشد.

Parallels Toolbox Business Edition 6.6.0.3911 ابزار همه کاره ویندوز

Parallels Toolbox Parallels Toolbox نرم افزاری همه کاره با بیش از ۴۰ ابزار برای ویندوز میباشد. Parallels Toolbox به شما این امکان را میدهد تا از کامپیوتر خود استفاده حداکثری را بدون نیاز به یادگیری تنظیمات پیچیده ببرید. از ویژگی‌های قابل توجه نرم افزار Parallels Toolbox می توان به سادگی در استفاده، عدم نیاز به دانش فنی پیچیده، قابلیت کار با ابزارهای مختلف در یک رابط کاربری متمرکز و قابلیت تنظیم طبق نیاز کاربر اشاره کرد.

Folder Colorizer 2 v4.1.3 Win/Mac نرم افزار تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز

Folder Colorizer Folder Colorizer یکی از مواردی که باعث خستگی تصویری در کاربران می شود رنگ یکنواخت پوشه ها است و همانطور که می دانید به صورت پیش فرض هم گزینه ای برای تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز وجود ندارد. Folder Colorizer نام برنامه فوق العاده ای است که شما با استفاده از آن می توانید به راحتی و فقط با چند کلیک رنگ پوشه ها را در ویندوز تغییر دهید.

Simple Sticky Notes 6.2 + Portable دفترچه یادداشت در دسکتاپ

ابزار دسکتاپ / ابزار اداری SalaR 268402 1 مهر 1402
Simple Sticky Notes Simple Sticky Notes نرم افزاری کاربردی و رایگان که به عنوان دفترچه یادداشت، در ویندوز به شما کمک میکند تا یادداشت های خود را داخل دسکتاپ به صورت ویجت و همیشه در دسترس داشته باشید. توسط برنامه Simple Sticky Notes میتوانید تعداد زیادی پنجره برای یادداشت های خود ایجاد کنید و تنظیمات مختلفی برای هر کدام در اختیار شما قرار میدهد که توسط آن ها میتوانید اندازه پنجره ، نوع و رنگ فونت ، مخفی سازی یادداشت ها و ..... را انجام داده و بدون نگرانی از حذف یا پاک شدن یادداشت ها آن ها را قفل و یا از یادداشت های خود فایل پشتیان تهیه کنید.

AutoHideDesktopIcons 6.07 پنهان سازی آیکن های دسکتاپ در زمان مشخص

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 32253 25 شهریور 1402
AutoHideDesktopIcons AutoHideDesktopIcons نرم افزار رایگان و کاربردی است که میتوانید از طریق آن آیکن های دسکتاپ خود را طی یک زمان مشخص مخفی کنید، به طور مثال اگر شما به مدت 5 ثانیه فعالیتی بر روی دسکتاپ خود انجام ندهید برنامه آیکن ها ی دسکتاپ شما را مخفی میکند و در صورتی به آیکن های دسکتاپ نیاز داشتید با فشردن یکی از دکمه های موس آیکن ها ظاهر میشوند. این برنامه دارای تنظیمات متفاوتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دسکتاپ می باشد.

Close All Windows 5.8 بستن تمامی پنجره ها و برنامه های در حال اجرا با یک کلیک

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 37709 22 شهریور 1402
Close All Windows Close All Windows درمواردی که تعداد زیادی پنجره را به طور همزمان باز کرده اید (مثل پنجره های تو در توی یک برنامه  و یا تعداد زیادی از صفحات وب) حتما وقتی که کارشما با این پنجره ها تمام شد باید همه را تک تک ببندید. Close All Windows نرم افزار کم حجم و مفیدی است که شما با کمک آن می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک ساده تمامی برنامه ها و پنجره های باز شده در ویندوز را ببندید و در وقت خود صرفه جویی کنید.