در حال بارگذاری...

StartAllBack 3.7.5.4866 جایگزین منوی استارت در ویندوز 11

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 531976 3 اسفند 1402
StartAllBack StartAllBack نرم افزاری کاربردی جهت جایگزین منوی استارت در ویندوز 11 میباشد. هنگام کار با ویندوز 11 متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن خواهید شد که عبارت است از تغییر منوی استارت این ویندوز با ظاهر منوی استارت ویندوز 10 یا 7 میباشد و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این منوی استارت جدید ناراضی بوده و بدنبال راهکاری برای بازگرداندن منوهای قبلی باشند، StartAllBack به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت کاربردی تر را به ویندوز 11 بازگردانید.

StartIsBack++ 2.9.20 جایگزین منوی استارت در ویندوز 10

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 359934 27 بهمن 1402
StartIsBack StartIsBack هنگام کار با ویندوز 10 متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن خواهید شد که عبارت است از بازگشت منوی استارت به این ویندوز و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز تا ویندوز 7 به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این منوی استارت جدید ناراضی بوده و بدنبال راهکاری برای بازگرداندن منوهای قبلی باشند، Start Is Back به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت کاربردی تر را به ویندوز 10 بازگردانید.

FileMenu Tools 8.4 + Portable مدیریت منوی راست کلیک در ویندوز

FileMenu Tools FileMenu Tools ابزاری مفید جهت بهینه سازی گزینه های منوی کلیک راست است که با تغییر دادن منوی راست کلیک به شما اجازه می دهد تا غیر ممکن ها را ممکن سازید، با استفاده از این نرم افزار می توانید منوی کلیک راست را مدیریت و مطابق میل خود منظم کنید و گزینه های جدید انتقال به، کپی به، تکثیر، باز کردن در پنجره جدید و ... را به به منوی کلیک راست اضافه کنید.

CPU Temp 1.5 نرم افزار مشاهده لحظه‌ای دمای پردازنده

CPU Temp CPU Temp نرم افزاری برای مشاهده و نظارت بر دمای پردازنده یا همان CPU است. CPU Temp به شما امکان می‌دهد در لحظه از دمای CPU، میزان استفاده، سرعت کلاک، مصرف برق و سایر پارامترهای ضروری پردازنده خود مطلع شوید. نرم افزار با رابط کاربری بصری و قابل تنظیم خود، CPU Temp بیش از 40 تم UI و پالت رنگ مختلف را ارائه می‌دهد. می‌توانید ظاهر UI را مطابق با سبک خود انتخاب کنید و یک تجربه نظارت شخصی‌سازی‌شده و فراگیر را تضمین کنید. اطلاعات ارائه شده در برنامه CPU Temp ممکن است بسته به CPU شما متفاوت باشد

Shell Tools 2.6 افزودن ویژگیهای جدید به منوی راست کلیک

ShellTools Shell Tools برخی از ویژگی های سیستم عامل ویندوز باعث افزایش سرعت عمل و بهبود بهره وری در استفاده از رایانه شده است. یک مثال بسیار ساده آن دسترسی به ابزار و برنامه ها از طریق منوی راست کلیک (Right-Click Context Menu) که در محیط های مختلف برای ما نمایش میابد است. همین طراحی ساده را تمام سیستم عامل های دیگر نظیر لینوکس و Mac OS X از ویندوز به ارث برده اند. برنامه های مختلفی برای ویرایش همین منو ها وجود دارد تا باز هم عملکرد و سرعت دسترسی به برنامه ها و ابزارها را افزایش دهد. Shell Tools ابزاری ساده و در عین حال قدرتمندی است که چند ویژگی کاربردی مانند: تغییر اندازه تصویر، نصب و یا حذف فونت، اندازه کپی، مسیر کپی، نمایش فایل های مخفی، نمایش پسوند فایل ها و ... را به منوی راست کلیک اضافه می کند.

CareUEyes Pro 2.2.12 + Portable تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور

CareUEyes CareUEyes نرم افزاری کاربردی برای تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور، مراقبت از چشم میباشد که برای کاهش خستگی چشم و استراحت دادن به چشم ها طراحی شده است. تنظیمات نامناسب روشنایی در نمایشگر مانیتور ، یکی از عوامل اصلی خستگی چشم است زیرا نور آبی دارد. با استفاده از برنامه CareUEyes می توانید با اعمال فیلتر نور آبی در نمایشگر، از این نور آبی خلاص شوید. نور آبی نوری با طول موج کم و انرژی زیاد است که به سادگی منعکس می شود و موجب خستگی چشم می شود. کنتراست بصری و تیزبینی با تابش نور آبی افزایش می یباید و خستگی چشم ایجاد می شود. نرم افزار CareUEyes می تواند با تنظیم دمای رنگ، نور آبی را فیلتر کند. هرچه دمای رنگ کمتر باشد، نور آبی کمتری از نمایشگر تابش می کند.