در حال بارگذاری...

Stardock IconPackager 10.03 تغییر آیکون های ویندوز

Stardock IconPackager

Stardock IconPackager

 نرم افزاری برای تغییر آیکون در ویندوز که شامل مجموعه کاملی از آیکونها در ویندوز می باشد علاوه بر آرشیو بسیار کامل آن شامل ابزاری ساده برای ساختن آیکون و ذخیره کردن آن است . نکته بسیار جالب و کاربردی این نرم افزار این است که شما تنها و تنها با راست کلیک کردن بر روی فایل برنامه و یا فولدر مورد نظر می توانید گزینه Add Icon را انتخاب و آیکون مورد نظر را از برنامه فراخوانی کنید و دیگر نیازی نیست که از راه های فرعی و نسبتاً پیچیده این کار را انجام دهید .

A Ruler For Windows 3.4.5 نرم افزار خط کش برای ویندوز

A Ruler For Windows

A Ruler For Windows

 نرم افزاری که بعنوان خط کش برای ویندوز و بر روی دسکتاپ نمایش داده میشود و به شما امکان می دهد موارد مختلف را اندازه بگیرید. پس از راه اندازی برنامه A Ruler For Windows ، خط کش به صورت افقی روی صفحه نمایش داده می شود و فریم آن بر روی سایر پنجره ها باقی می ماند (این گزینه قابل تغییر نیست). برخی از دکمه های کوچک در گوشه سمت راست و چپ خط کش نشان داده شده است ، به شما این امکان را می دهد تا چندین تنظیم را در محل انجام دهید.  به عنوان مثال ، می توانید خط کش را به صورت عمودی نمایش دهید ، تیک ها را به بالا یا پایین خط کش منتقل کنید ، اندازه خط کش را به چپ یا راست تغییر دهید و موقعیت های قفل را تغییر دهید ، و همچنین طول آن را اصلاح کنید. همچنین می توان سطح بزرگنمایی صفحه را (تا چهار برابر) افزایش داد ، همچنین می توان قالب گرافیکی خط کش را از بین چهار گزینه چوبی ، استیل ، تراشه زرد یا پلاستیکی انتخاب کرد.

StartAllBack 3.2.2.4230 جایگزین منوی استارت در ویندوز 11

StartAllBack

StartAllBack

 نرم افزاری کاربردی جهت جایگزین منوی استارت در ویندوز 11 میباشد. هنگام کار با ویندوز 11 متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن خواهید شد که عبارت است از تغییر منوی استارت این ویندوز با ظاهر منوی استارت ویندوز 10 یا 7 میباشد و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این منوی استارت جدید ناراضی بوده و بدنبال راهکاری برای بازگرداندن منوهای قبلی باشند، StartAllBack به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت کاربردی تر را به ویندوز 11 بازگردانید.

AutoHideDesktopIcons 5.44 پنهان سازی آیکن های دسکتاپ در زمان مشخص

AutoHideDesktopIcons

AutoHideDesktopIcons

 نرم افزار رایگان و کاربردی است که میتوانید از طریق آن آیکن های دسکتاپ خود را طی یک زمان مشخص مخفی کنید، به طور مثال اگر شما به مدت 5 ثانیه فعالیتی بر روی دسکتاپ خود انجام ندهید برنامه آیکن ها ی دسکتاپ شما را مخفی میکند و در صورتی به آیکن های دسکتاپ نیاز داشتید با فشردن یکی از دکمه های موس آیکن ها ظاهر میشوند. این برنامه دارای تنظیمات متفاوتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دسکتاپ می باشد.

Stardock CursorFX 4.03 نرم افزار زیباسازی نشانگر موس در ویندوز

Stardock CursorFX Plus

Stardock CursorFX Plus

 نرم افزاری برای زیبا ساختن نشانگر موس در ویندوز میباشد. برنامه Stardock CursorFX محصول شرکت معروف Stardock می باشد که در زمینه ساخت نرم افزارهای زیباسازی جز برترین شرکت ها در سراسر جهان به شمار میرود. شما با استفاده از نرم افزار CursorFX به آسانی میتوانید ظاهر نشانگر موس خود را تغییر دهید و با انتخاب نشانگرهای زیبا و متعددی که در این برنامه قرار دارد باعث زیبایی نشانگر موس خود شوید.


DesktopOK 9.55 ذخیره و بازیابی موقعیت آیکن ها در دسکتاپ

DesktopOK

DesktopOK

 یک نرم افزار کم حجم با استفاده آسان است که به صورت ویژه برای کمک به شما برای ذخیره و بازیابی موقعیت آیکن ها دسکتاپ و همچنین به عنوان یک راه حل برای کاربرانی که اغلب وضوح صفحه نمایش مانیتور خود را تغییر می دهند، می باشد. این برنامه می تواند محل قرار گیری و ترتیب آیکن های دسکتاپ را ذخیره کرده و هر زمان که این ترتیب به هر دلیلی مانند تغییر رزولوشن صفحه نمایش برهم خورد آن را به حالت اولیه بازگرداند. این نرم افزار نیازی به نصب ندارد و می توانید آن را بر روی یک حافظه USB و سایر دستگاه های حافظه قابل حمل نیز به همراه داشته باشید.