در حال بارگذاری...

OkMap 18.2.1 نرم افزار مشاهده ، ویرایش و آنالیز نقشه GPS

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 19286 23 بهمن 1402
OkMap OkMap نرم افزار کاربردی که امکان مشاهده ، ویرایش و آنالیز نقشه های GPS ( جی پی اس ) را در اختیار شما قرار میدهد و به شما این امکان را می دهد تا نقشه های وب یا نقشه های دیجیتالی که خریداری کرده اید یا اسکن کرده اید ، کار کنید. با استفاده از برنامه OkMap می توان از داده های برداری با فرمت های رایج و داده های DEM مرتبط با اطلاعات ارتفاع استفاده کرد. از طریق این نقشه ها می توان مسیرها را به وسیله ایجاد توقفگاه ها ، مسیرها و راه ها بر روی نمایشگر رایانه سازماندهی کرد و این داده ها را به GPS خود آپلود کرد. از جمله قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار OkMap می توان به تنظیم خودکار داده های ارتفاع و تخمین مدت زمان سفر اشاره کرد.

FX Draw Tools 24.02.21 + Portable طراحی اشکال هندسی بصورت متحرک

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 149663 23 بهمن 1402
FX Draw Tools FX Draw Tools نرم افزاری بسیار کاربردی برای تمامی معلمان در زمینه طراحی اشکال هندسی بصورت متحرک می باشد. شما  با استفاده از برنامه Efofex FX Draw بی نظیر می توانید انواع اشکال هندسی را طراحی کنید. یکی از ویژگی های بارز آن قابلیت متحرک بودن اشکال می باشد, بدین صورت که شما در حین انتخاب شکل هندسی مورد نظر می توانید زوایا و اندازه شکل را به صورت دلخواه تغییر دهید. این برنامه به تمامی معلم ها و دانش آموزان عزیز پیشنهاد می شود.

MedCalc 22.021 + Portable انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 55611 23 بهمن 1402
MedCalc MedCalc یک نرم افزار کامل و مفید است که برای تجزیه تحلیل و انجام محاسبات آماری مورد نیاز در علوم طبیعی طراحی شده است. این نرم افزار دارای رابط کاربری سریع، کاربر پسند و قابل اطمینانی است و ابزارهای جامعی نیز در این زمینه به شما ارائه می دهد. MedCalc دارای spreadsheet های یکپارچه ای است که می توان آن ها را تا بیش از 100000 سطر پیکربندی نمود و پس از جمع آوری و ثبت اطلاعات آماری می توانید در نهایت از آن ها گراف تهیه کنید. ورودی MedCalc می تواند فایل هایی از برنامه های Excel, SPSS, DBase و Lotus و یا فایل هایی با فرمت های SYLK, DIF یا text باشد. همچنین این برنامه شامل ابزارهایی برای آنالیز های ROC curves و پلات Bland & Altman و رگرسیون Passing و Bablok و Deming برای انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه نسبت هاست.

nTopology 4.20.2 طراحی صنعتی ، ساختمانی ، خودروسازی و هوافضا

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 8296 22 بهمن 1402
nTopology nTopology نرم افزاری که به طراحان و مهندسان ابزارهایی برای طراحی و آزمایش پیشرفته ارائه می دهد. ابزارهای nTopology به صنایع ساختمانی، خودروسازی، هوافضا، پزشکی و مصرفی بستری متمرکز برای ایجاد طرح های دقیق می دهد. علاوه بر این، این نرم افزار nTopology به کاربران اجازه می دهد تا داده ها را از منابع دیگر اضافه کنند و داده ها را برای بهبود به سایر ابزارهای طراحی صادر کنند. این به مهندسان این امکان را می دهد که به کار بر روی پروژه های خود در پلتفرم های مختلف ادامه دهند. nTopology فناوری بهینه سازی توپولوژی را برای بهبود قابل توجه کاهش وزن بدون به خطر انداختن عملکرد محصول فراهم می کند. پارامترهای آن و اجرای مجدد گردش کار، تغییرات طراحی جدید و قطعات سبک وزن را برای نیازهای خاص مهندس بهینه می‌کند.

Ashampoo Home Design 9.0 نقشه کشی ساختمان

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 26516 22 بهمن 1402
Ashampoo Home Design Ashampoo Home Design نرم افزاری کاربردی برای طراحی یک ساختمان مسکونی که قرار است به صورت شخصی طراحی شود و پس از اتمام کار خود سازنده بنا از آن استفاده شود مطمئنأ وسواس بیشتری به خرج داده می شود تا نتیجه کار عالی و بی نقص باشد. این نرم افزار امکان طراحی کامل را به شما می دهد. برای انجام اینکار میتوانید دید 2 بعدی و یا 3 بعدی داشته باشید و ساختمان را از هر نظر بررسی کنید و عیوب احتمالی را پیش بینی کنید و پیش از شروع کار از بروز آنها جلوگیری کنید و یا چاره ای بیاندیشید. میتوانید خروجی کار خود را در رایانه ذخیره کنید و یا آن را پرینت کنید. همچنین اگر طرحی از قبل با استفاده از نرم افزار دیگری آماده کرده اید و می خواهید آن را در این نرم افزار تکمیل کنید می توانید به سادگی آن را در نرم افزار وارد نمایید. نکته جالب در مورد این نرم افزار عدم نیاز به دانش در این زمینه است و دلیل آن رابط کاربری قوی استفاده شده در این نرم افزار است.

Concise Beam 4.66.5.0 طراحی تیرهای بتنی پیش ساخته

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 16487 22 بهمن 1402
Concise Beam Concise Beam نرم افزاری برای طراحی تیرهای بتنی پیش ساخته است. Concise Beam تجزیه و تحلیل بار و بررسی های طراحی را مطابق با آخرین نسخه ACI 318، CSA A23.3 & S6، AS3600، یا NZ3101.1 انجام می دهد. پارامترهای کد کلیدی را می توان برای شبیه سازی سایر کدهای طراحی سفارشی کرد. تیر را می توان به طور معمول تقویت کرد، تا حدی یا به طور کامل پیش کش داد. این می تواند هر شکل مقطعی را مدل کند و اجازه می دهد سطح مقطع به طور منشوری (گام به گام) در طول تیر تغییر کند. یک ویرایشگر گرافیکی به کاربر این امکان را می دهد که هر مقطعی از جمله حفره ها را توصیف کند. پرتو مختصر با استفاده از تئوری پرتو ساده (ACI B-region) در دو بعدی کار می کند، اما پیچش در طول تیر را نیز به حساب می آورد.