خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Math Resource Studio Pro/Enterprise 7.0.152 نرم افزار حل معادلات ریاضی

Math Resource Studio

Math Resource Studio

 نرم افزاری قدرتمند از سری نرم افزارهای کمک آموزشی در زمینه حل مسائل و معادلات ریاضی محصول شرکت Schoolhouse Technologies می باشد. با کمک برنامه Math Resource Studio می توان سوالات مختلف را حل نموده و به جواب آن ها دسترسی پیدا نمود. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت حل معادلات مختلف، مسائل هندسی و جبر و انجام عملیات های پیشرفته محاسباتی اشاره نمود. همچنین در این نرم افزار می توان از دیگر ابزارها همانند ابزارهای سرگرمی ریاضی استفاده نمود. به کمک این نرم افزار می توان بر سرعت حل معادلات سخت که به صورت ذهنی و دستی زمان زیادی را برای رسید به جواب می گیرند افزود.

DipTrace 4.1.3 + Libraries ساخت نمودار شماتیک و برد مدار الکترونیکی

DipTrace

DipTrace

 یک نرم افزار EDA/CAD برای خلق نمودارهای شماتیک و برد مدار الکترونیکی است. سازندگان نرم افزار DipTrace آن را مجهز به رابط کاربری و آموزش های چند زبانه کرده اند. برنامه DipTrace دارای 4 ماژول است: ویرایشگر ثبت شماتیک، ویرایشگر چیدمان برد مدار چاپی همراه با مسیریاب خودکار شکل محور و پیش نمایش و خروجی سه بعدی، ویرایشگر اجزا و ویرایشگر الگو. نرم افزار DipTrace ابزاری قدرتمند و جذاب است که با هدف کمک به متخصصانی طراحی شده که می خواهند چیدمان برد مدار چاپی بسازند، طراحی شماتیک انجام دهند و اجزا و الگوها را ویرایش کنند. با این برنامه می توانید هر چیزی را از مدارهای منطقی ساده تا بردهای بسیار پیچیده طراحی کنید که در نمای مسطح یا سه بعدی قابل نمایش هستند.

Guthrie CAD Viewer 2021 A.02 مشاهده فایل Cad و اتوکد

Guthrie CAD Viewer

Guthrie CAD Viewer

 نرم افزاری که برای کاربرانی طراحی شده که می خواهند طراحی های نقشه کشی CAD را بدون استفاده از نرم افزارهایی پیچیده مانند اتوکد (AutoCAD) مشاهده کنند. در برنامه Guthrie CAD Viewer برای بازکردن طرح تنها با استفاده از مرورگر فایل امکان پذیر است زیرا از قابلیت کشیدن و رهاکردن پشتیبانی نمی شود. ابزارهای استاندارد شامل چاپ، بزرگ نمایی، دنبال کردن ممتد در طرح، چرخش و انتخاب (زاویه دید سه بعدی از پیش تعریف شده است) هستند. از بخش تنظیمات می توانید حالت زاویه دید آغازین را برای فایل های DXF و DWG مشخص کنید (بزرگ نمایی طرح برای تناسب، آخرین مورد ذخیره شده) و راستر آن را تنظیم کنید (چرخش آغازین برای BMP و JPG). به علاوه، می توانید جهت گیری صفحه آغازین پرینتر، تصویرهای راستر در تنظیمات طرح ها (همیشه نادیده گرفته شود) و Xrefs در طرح ها (اگر یافت نشد جست و جو کن) را تغییر دهید و در نهایت تأیید هنگام خروج و پنهان سازی فهرست ها را از پنجره اصلی برنامه فعال کنید.

MedCalc 20.008 + Portable انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

MedCalc

MedCalc

 یک نرم افزار کامل و مفید است که برای تجزیه تحلیل و انجام محاسبات آماری مورد نیاز در علوم طبیعی طراحی شده است. این نرم افزار دارای رابط کاربری سریع، کاربر پسند و قابل اطمینانی است و ابزارهای جامعی نیز در این زمینه به شما ارائه می دهد. MedCalc دارای spreadsheet های یکپارچه ای است که می توان آن ها را تا بیش از 100000 سطر پیکربندی نمود و پس از جمع آوری و ثبت اطلاعات آماری می توانید در نهایت از آن ها گراف تهیه کنید. ورودی MedCalc می تواند فایل هایی از برنامه های Excel, SPSS, DBase و Lotus و یا فایل هایی با فرمت های SYLK, DIF یا text باشد. همچنین این برنامه شامل ابزارهایی برای آنالیز های ROC curves و پلات Bland & Altman و رگرسیون Passing و Bablok و Deming برای انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه نسبت هاست.

Mastercam 2022 v24.0.17996.0 ساخت و طراحی قطعات صنعتی

Mastercam

Mastercam

 مسترکم یکی از نرم‌افزارهای پیشرفته ساخت CAD/CAM میباشد. برنامه Mastercam رایج ترین نرم افزار CAM مورد استفاده در سرتاسر دنیا بوده و همچنان تنها انتخاب برنامه نویسان CNC می باشد. Mastercam Mill نسل بعدی برنامه های محبوب ما بوده که جامع ترین پکیج فرزکاری را همراه با تکنینک ها و مسیرهای ابزار جدید ارائه می کند. برنامه Mastercam بهترین گزینه برای سریع ترین و موثرترین فرزکاری می باشد. این برنامه قابلیت پشتیبانی از روش های کلی همچمون حفره های بهینه سازی شده تا مسیرهای ابزار بسیار تخصصی مانند برش 5 محوره توربین را دارد.

ABViewer Enterprise 14.1.0.89 Portable ویرایش و مشاهده فایل نقشه کشی

ABViewer

ABViewer

 ابزاری ساده مفید برای مشاهده اسناد مختلف می باشد که به طور کلی از 30 فرمت متنوع پشتیبانی می کند، فرمت های نرم افزار اتوکد (DWG, DXF, DWF) ، هیولت پاکار (HPGL, PLT, HGL, CGM, SVG, IGES/IGS, STEP/STP, STL, 3DS, TIFF, BMP, JPG, GIF) و چندین فرمت دیگر در این برنامه قابل مشاهده می باشند که علاوه برنمایش ، ابزارهایی کاربردی برای ویرایش آن ها نیز در اختیار دارید . از سایر قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد پشتیبانی از چاپ مستقیم اسناد ، کپی کردن بخش هایی از تصاویر در کلیپ بورد ، چند منظوره بودن برای انجام تمام عملیات مهندی از طراحی تا نقشه کشی ، سریع، حرفه ای بودن اشاره کرد.