در حال بارگذاری...

Modbus Poll 10.5.3.2012 نرم افزار شبیه سازی مستر پروتکل

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 17429 1 مهر 1402
Modbus Poll Modbus Poll یک نرم افزار شبیه ساز Modbus master است که در درجه اول برای کمک به توسعه دهندگان دستگاه های برده Modbus یا سایر مواردی که می خواهند پروتکل Modbus را آزمایش و شبیه سازی کنند ، طراحی شده است. با استفاده از نرم افزار Modbus Poll و با رابط فایل چندگانه می توانید چندین برد Modbus و یا داده را همزمان کنترل کنید. در برنامه Modbus Poll برای هر پنجره به سادگی شناسه برده ، عملکرد ، آدرس ، اندازه و ... را مشخص می کنید. از هر پنجره می توانید رجیسترها و سیم پیچ ها را بخوانید و بنویسید. اگر می خواهید یک رجیستر را تغییر دهید ، به سادگی روی مقدار دوبار کلیک کنید. یا می توانید چندین رجیستر/سیم پیچ را تغییر دهید. قالب های مختلف داده مانند شناور ، دو و طولانی با تعویض سفارش کلمه در دسترس هستند.

VariCAD 2023 v2.08 طراحی آسان قطعات صنعتی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 86821 1 مهر 1402
VariCAD VariCAD نرم افزار طراحی سه بعدی و ماشین کاری است که به شما این امکان را می دهد قطعات صنعتی را طراحی و آنها را به صورت دقیق ترسیم کنید. با VariCAD می توانید اشیاء سه بعدی را ایجاد، ویرایش، ترسیم و تحلیل کنید. برای مثال می توانید به راحتی قطعات ماشین های خود را طراحی کنید و آن ها را در نرم افزار به صورت سه بعدی ببینید. نرم افزار VariCAD دارای ابزارهایی برای طراحی های ۲بعدی و ۳بعدی قطعات ، طراحی صفحات فلزی ، قفسه ها ، لوله ها ، آزمایش برخورد قطعات ، سر هم کردن قطعات ، منابع استانداردهای جهانی قطعات بر اساس استاندارد های ANSI و DIN و ... را دارا می باشد. نرم افزار VariCAD از فرمت های STEP , STL , IGES , DWG و DXF پشتیبانی می کند. ظاهر کاربری این نرم افزار به گونه ای است که می توانید به سرعت به طراحی قطعات به صورت ۲بعدی و یا ۳بعدی بپردازید.

DownStream Products 2023 Build 2051 تولید و مونتاژ PCB

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 14642 30 شهریور 1402
DownStream DownStream نرم افزاری برای کمک به سازمان های مهندسی با فناوری پیشرفته در بهینه سازی و خودکارسازی فرآیند انتشار PCB است و یک راه حل برای متخصصان مهندسی برای ارسال طرح‌های PCB می‌باشد. ابزارهای نرم افزار DownStream به ایجاد و توزیع تمام محصولات قابل تحویل مورد نیاز برای بسته‌بندی کامل تولید و مونتاژ PCB کمک می‌کنند.


Gerbview 10.20 نمایش ، چاپ و نشانه گذاری فایل Gerber

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 13599 30 شهریور 1402
Gerbview Gerbview نرم افزاری کاربردی که دارای تمام ابزارهای لازم جهت نمایش ، چاپ و نشانه گذاری فایل های Gerber ،  HPGL و  Excellon می باشد. برنامه Gerbview دارای رابط کاربری کاربر پسندی بوده که امکان اجرای قابلیت های متعددی به طور همزمان را فراهم می کند. با استفاده از این برنامه می توان فایل ها را به وسیله کشیدن و رها کردن اسناد در پنجره اصلی و یا از طریق مرورگر انتخاب کرد. از دیگر قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار Gerbview می توان به امکان ایجاد کلیدهای میانبر اختصاصی ، ایجاد فضای کاری متشکل از فایل های متعدد ، امکان خواندن و یا ایجاد خروجی فضای کاری با فرمت مشخص GBW و افزودن متن و عکس به اسناد و ذخیره آنها در یک فایل جداگانه اشاره کرد. این برنامه نه تنها امکان اجرا و خواندن محتوای اسناد را در اختیار کاربر قرار می دهد بلکه ابزارهای ویرایشی مختلفی مانند خطوط ، فلش ها ، متون ، سه نقطه و چندضلعی را نیز دارا می باشد.

Global Mapper 25.0 Build 092623 نرم افزار نقشه برداری و GIS

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 449632 29 شهریور 1402
Global Mapper Global Mapper یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در علوم نقشه برداری و GIS است. این برنامه کاربرد آسانتری نسبت به سایر برنامه های نقشه برداری و GIS دارد. برنامه Global Mapper طیف گسترده ای از قالب های داده را پشتیبانی می کند: GeoPDF، DLG، DRG، DOQ، DEM، DGN، DTED، DWG، DXF، GPX، SDTS DEM، ECW، GRD، JPEG، CADRG / CIB، KML / KMZ و همچنین عملکرد LiDAR را به طور کامل پیاده سازی می کند.

Altair PollEx 2023.0 + Tutorials طراحی مدارات چاپی

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 6432 29 شهریور 1402
Altair PollEx Altair PollEx نرم افزاری است که نمایی در سطح سیستم برای محصولات و سیستم ها در طراحی و مهندسی فراهم می کند. طراحی یکپارچه رفتار مکانیکی و الکترونیک، کلید پیشرفت محصولات امروز است. برنامه Altair PollEx با تکیه بر بنیان قدرتمند نرم افزار شبیه سازی مکانیکی می تواند در حوزه های شبیه سازی سیستم ها و الکترومغناطیسی کاربرد داشته باشد. ابزارهای تفسیر و تأیید برد مدار چاپی نیز در این نرم افزار تعبیه شده است که این برنامه را قادر می سازد تصمیماتی برای طراحی در سطح سیستم فراهم کند.