در حال بارگذاری...

GeoGebra 6.0.846 Win/Mac/Linux محاسبات ریاضی و رسم نمودار

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 191263 22 خرداد 1403
GeoGebra GeoGebra نرم افزار رایگان جئو جبرا به منظور کمک به کاربران برای محاسبات ریاضی مختلف از جمله حساب دیفرانسیل و انتگرال ، جبر و هندسه طراحی شده است. از آن جائیکه برنامه GeoGebra مبتنی بر زبان برنامه نویسی جاوا است ، باید از نصب بودن فضای کاری مناسب این برنامه ، قبل از استفاده از آن اطمینان حاصل نمایید. با استفاده از این برنامه امکان افزودن نقاط و بردارها و انجام محاسبات مرتبط با آن ها (مانند اندازه گیری طول یک بردار) و همچنین کار با خطوط و محورها ، مقاطع مخروطی و قوس ها ، منحنی ها ، نامساوی ها ، بازه ها و توابع وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه امکان ایجاد اعداد و استفاده از مقادیر ثابت π و Euler برای عبارات و محاسبات می باشد. همچنین این برنامه امکان کار با زوایا ، متغیرهای بولن ، عملگرهای ماتریس (جمع ، تفریق و ضرب) ، پیام های نوشتاری و عکس ها را فراهم می کند.

Lightburn 1.6.02 نرم افزار طراحی و کنترل برش لیزری

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 57349 22 خرداد 1403
LightBurn LightBurn نرم افزاری برای طراحی ، ویرایش و کنترل برش لیزری است. برنامه Lightburn مستقیماً و بدون استفاده از نرم افزار اضافه با لیزر ارتباط برقرار می کند. در حال حاضر اغلب کنترلرهای برپایه Ruida و Trocen و TopWisdom و GCode پشتیبانی می شوند. کنترلرهای GCode پشتیبانی شده شامل Grbl و Smoothieware و Grbl-LPC و Marlin هستند. کنترلرهای Ruida پشتیبانی شده شامل RDC6442G/S و RDC6445G و RDC6332G و RDLC-320A و R5-DSP هستند. کنترلرهای Trocen پشتیبانی شده شامل AWC708C و AWC608 و TL-3120 هستند. کنترلرهای دیگر نیز به مرور و به زودی افزوده می شوند تا اگر دستگاه شما در فهرست نباشد، پشتیبانی شود. اگر کنترلرتان برپایه GCode یا Ruida یا Trocen یا TopWisdom است، حتی اگر نامش در فهرست نباشد، به احتمال زیاد پشتیبانی می شود.

TopoGrafix ExpertGPS 8.64 نقشه برداری GPS پیشرفته

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 36201 20 خرداد 1403
TopoGrafix ExpertGPS ExpertGPS نرم افزار نقشه برداری GPS پیشرفته برای برنامه‌ریزی، اجرا و تحلیل مسیر است. نرم‌افزار TopoGrafix ExpertGPS به شما امکان می‌دهد تا نقاط مسیر و مسیرهای GPS خود را از هر دستگاه گیرنده GPS دستی روی عکس‌های هوایی و نقشه‌های توپوگرافی ایالات متحده مشاهده کنید. شما می‌توانید ماجراجویی بعدی خود در فضای باز را روی نقشه‌های توپوگرافی USGS برنامه‌ریزی کنید و مسیر خود را مستقیماً به دستگاه گیرنده GPS خود ارسال کنید تا در طول مسیر شما را راهنمایی کند. همچنین می‌توانید مسیر GPS خود را روی یک عکس هوایی مشاهده کنید تا دقیقاً ببینید کجا رفته‌اید.

Altium Designer 24.6.1.21 + Extensions طراحی مدار چاپی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 1226899 20 خرداد 1403
Altium Designer Altium Designer نرم افزار قدرتمندی كه برای پیاده سازی شماتیك، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است. یكی از مزایای نرم افزار Altium Designer دسته بندی مناسب كتابخانه ها به نحوی است كه با صرف زمان كوتاهی قطعه مورد نظر را خواهید یافت. آنالیز مدارهای آنالوگ در پروتل، توسط تحلیل گر پی اسپایس انجام می شود. محیط طراحی PCB در پروتل، بدلیل داشتن كتابخانه هایی كامل و بدون نقص معروف است و این امر سبب رفاه بیشتر كاربر در حین طراحی انواع PCB با این نرم افزار، خواهد شد.
در این نسخه امكان شبیه سازی و كد نویسی برخی از FPGA ها نیز فرآهم شده است كه زمان طراحی و پیاده سازی را حداقل می كند.

ViewCompanion Premium 15.30 نمایش انواع فایل پلاتر

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 24762 18 خرداد 1403
ViewCompanion ViewCompanion نرم افزاری کاربردی که هدف اصلی آن ارائه امکان نمایش محتویات طیف گسترده ای از فایل های پلاتر مانند DWF، PLT، TIFF، CALS، CGM، HPGL، BMP، VPR، ZIP، CG4، SFF، HPG و بسیاری دیگر است. نرم افزار ViewCompanion به شما امکان می دهد آنها را با استفاده از نشانه گذاری ویرایش کنید و همچنین آنها را به فرمت های بی شماری تبدیل یا خروجی بگیرید تا نیازهای فردی خود را برآورده کنید. پنل کاربری نرم افزار ViewCompanion از سه بخش مجزا تشکیل شده است که با توجه به نیاز خود بین 'Home', 'Markup' و 'Tools' جابه‌جا شوید.

SolidCAM 2024 SP0 نرم افزار طراحی و شبیه سازی صنعتی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 263050 18 خرداد 1403
SolidCAM SolidCAM نرم افزاری استاندارد که به عنوان مهندسی CAM با نرم افزار SolidWorks در ارتباط می باشد. برنامه SolidCAM یک مجموعه ای از بهترین کلاس های ساخت را در داخل SolidWorks فراهم می آورد و فرآیندهای فرزکاری 2.5 بعدی، فرزکاری 3 بعدی، ماشین کاری سرعت بالا(HSM)، فرزکاری های 4 و 5 محوره، شبیه سازی فرزکاری 5 محوره، تراشکاری، تراش فرز های تا 5 محور و وایرکات را پشتیبانی می نماید.