Golden Software Surfer 17.1.288 ترسیم نقشه مهندسی

نرم افزار ویندوز » مهندسیTRACKER3787918 آذر 1398
Surfer

Golden Software Surfer

 برای ترسیم نقشه های مهندسی راه ها و نرم افزارهای مختلفی وجود دارد ، می توانید گاهی آنها را به صورت دستی طراحی کنید و همچنین می توانید آن را توسط رایانه و به صورت مجازی ترسیم کنید که در این صورت مسلمأ سهولت انجام امر، افزایش خواهد داشت. برای انجام این کار می توانید از نرم افزارهای مختلفی استفاده کنید که یکی از جامع ترین نرم افزارهای ارائه شده در این زمینه، Golden Software Surfer است که امکاناتی بسیار کامل را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی بتوانید به ترسیم نقشه های توپوگرافی ، نقشه های هم عیار، هیدروگراف، هیدرولوژی و ... بپردازید. این نرم افزار مخصوص دانشجویان رشته مهندسی معدن، مهندسی عمران، زمين شناسی، جغرافيا و نقشه برداری می باشد.

Mathworks Matlab R2019b v9.7.0.1261785 متلب رسم نمودار پیشرفته

نرم افزار ویندوز » مهندسیSalaR118193516 آذر 1398
MATLAB

Mathworks Matlab R2019a

 متلب نرم افزاری قوی برای دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی ساخته شده و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و ... در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و ... با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند. ریاضیات، زبان مشترک بسیاری از علوم مهندسی است. ماتریس ها، معادلات دیفرانسیل، رشته های عددی اطلاعات، ترسیمات و گراف ها از لوازم اصلی بکار گرفته در ریاضیات و نیز در MATLAB هستند.
Matlab اکنون یک سیستم مؤثر و زبان برنامه نویسی بسیاری از محاسبات علمی و مهندسی است.

Autodesk Netfabb Ultimate 2020.3 آماده سازی مدل های 3D برای چاپ

Autodesk Netfabb

Autodesk Netfabb

 نرم افزاری قدرتمند برای تولید ، برش ، عیب یابی و آماده سازی مدل های 3D برای چاپ می باشد. این برنامه نیز همانند دیگر محصولات AutoCAD دارای رابط ساده ای بوده و امکانات گسترده ای را به کاربر ارائه می دهد. چاپ سه بعدی یک صنعت تقریباً جدید بوده که اخیراً به طور جدی وارد فعالیت های تجاری شده است. اتوکد به عنوان یکی از پیشگامان اصلی در زمینه CAD ، برنامه Netfabb را معرفی کرده که یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه ها در میان کاربران است. مدل هایی که به وسیله نرم افزارهای 3 بعدی دیگر مانند TriDex ایجاد می شوند ، الزاماً برای چاپ سه بعدی مناسب نیستند بنابراین یکی از قابلیت های برنامه Netfabb ، امکان پردازش مدل های سه بعدی دیگر نرم افزارها بوده که در نهایت موجب بهینه سازی آن ها برای چاپ سه بعدی می شود.

SynaptiCAD Product Suite 20.43 طراحی مدار الکترونیکی

نرم افزار ویندوز » مهندسیSalaR2870915 آذر 1398
SynaptiCAD Product Suite

SynaptiCAD Product Suite

 یک نرم افزار بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی مدارهای الکترونیکی می باشد. این برنامه می تواند به عنوان یک دستیار حرفه ای برای تمامی مهندسین برق عمل کرده و نیازهای آنها را برطرف کند. با استفاده از این نرم افزار و با ابزارهای متعددی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید مدارهای الکتریکی را طراحی کرده و سپس آنها را تست کنید و از صحت کارهای خود مطمئن شوید.

CSI ETABS Ultimate 18.1.0 Build 2117 تحلیل و طراحی سازه ساختمانی

نرم افزار ویندوز » مهندسیSalaR148060515 آذر 1398
CSI ETABS

CSI ETABS

 یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. برنامه CSI ETABS برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است. ایده برنامه های ساختمانی 35 سال پیش مطرح شده است(1963کلاوف R.W). در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.

MindGenius 2019 v8.0.1.7175 طراحی نقشه ذهنی

MindGenius

MindGenius

 نرم افزاری که دارای یک کاوشگر نقشه‌ای بوده و امکان مشاهده پروژه به صورت نمای درختی و حرکت بین سطوح و قسمت‌ های مختلف را فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار کاربردی می توان نقشه ذهنی ایده های کسب و کار را ایجاد کرد و استراتژی ها ، وظایف ، پروژه ها و رویدادهای مختلف را برنامه ریزی نمود. علاوه بر امکان استفاده از قالب های مختلف دسته بندی شده بر اساس موضوعات و زمینه های مختلف ، یکی دیگر از ویژگی های برنامه MindGenius امکان ایجاد نقشه های جدید توسط کاربر است. از دیگر امکانات متعدد این برنامه می توان به امکان اصلاح و ویرایش طرح بندی نقشه ها به منظور نمایش بهتر اطلاعات ضروری اشاره نمود. طرح بندی های مختلفی از جمله نموداری ، طرح درخت ورودی یا خروجی ، طرح کلی ، وابستگی ، نمودار سازمانی و نمودار قیف وجود دارد.