در حال بارگذاری...

GeoGebra 6.0.665.0 Win/Mac/Linux محاسبات ریاضی و رسم نمودار

GeoGebra

GeoGebra

 نرم افزار رایگان جئو جبرا به منظور کمک به کاربران برای محاسبات ریاضی مختلف از جمله حساب دیفرانسیل و انتگرال ، جبر و هندسه طراحی شده است. از آن جائیکه برنامه GeoGebra مبتنی بر زبان برنامه نویسی جاوا است ، باید از نصب بودن فضای کاری مناسب این برنامه ، قبل از استفاده از آن اطمینان حاصل نمایید. با استفاده از این برنامه امکان افزودن نقاط و بردارها و انجام محاسبات مرتبط با آن ها (مانند اندازه گیری طول یک بردار) و همچنین کار با خطوط و محورها ، مقاطع مخروطی و قوس ها ، منحنی ها ، نامساوی ها ، بازه ها و توابع وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه امکان ایجاد اعداد و استفاده از مقادیر ثابت π و Euler برای عبارات و محاسبات می باشد. همچنین این برنامه امکان کار با زوایا ، متغیرهای بولن ، عملگرهای ماتریس (جمع ، تفریق و ضرب) ، پیام های نوشتاری و عکس ها را فراهم می کند.

ANSYS SCADE 2021 R2 شبیه سازی و توسعه نرم افزارهای نهفته

Ansys

Ansys SCADE

 نرم افزاری مدل محور برای تولید و ساخت نرم افزارهای امنیتی حیاتی نهفته است. مهندسان و طراحان سیستم با استفاده از ابزارهای این نرم افزار اختصاصی و کدسازهای معتبر می توانند از خطا در کدنویسی جلوگیری کنند و با استانداردهای گواهی دقیق منطبق باشند. ابزارهای تعبیه شده در این نرم افزار به طور فراگیر در همه صنایع کاربرد دارند. طراحی سیستم های کنترل هواپیما، نیروگاه هسته ای با کنترل از راه دور و ایجاد رابط کاربری بین انسان و ماشین در خودرو از جمله این صنایع هستند. در واقع ANSYS SCADE بخشی از  Ansys Embedded Software است که کاربر را قادر می سازد تا محیطی برای ایجاد سیستم های مدل محور برای نرم افزار نهفته حیاتی در اختیار داشته باشد. این نرم افزار با ادغام زبان رسمی SCADE به صورت پیش فرض توانسته محیط طراحی یکپارچه برای مدیریت نیازمندی های توسعه برنامه های حیاتی، طراحی مدل محور، شبیه سازی، تأیید، ایجاد کد واجد شرایط و گواهی شده و تعامل پذیری با سایر ابزارها و پلتفرم های توسعه را در یک جا جمع کند.

BETA-CAE Systems 22.0.0 مدل سازی و آنالیز پروژه

BETA CAE Systems

BETA CAE Systems

 نرم افزار مهندسی برای طراحی مدل های مختلف صنعتی و شبیه سازی می باشد. از این نرم افزار می توان برای مدل سازی و آنالیز انواع پروژه ها استفاده کرد. محصولات این شرکت شامل ANSA pre-processor/ EPILYSIS solver و META post-processor suite ، SPDRM دارای جایگاه ویژه ای در صنایع سرتاسر جهان از جمله خودروسازی ، وسایل نقلیه ریلی ، هوافضا ، انرژی ، الکترونیک ، ماشین آلات سنگین ، ابزار نیرو و بیومکانیک می باشند. بر اساس هدف این شرکت مبنی بر تولید سیستم های نرم افزاری پیشرفته CAE ، سیستم های BETA CAE ارائه کننده محصولاتی هستند که فراتر از انتظارات بوده و پشتیبانی فنی لازم را به مشتریان ارائه می کند. رشد مدام این شرکت بیانگر سطح بالای رضایت مشتریان می باشد.

Geometric Glovius Pro 6.0.0.581 مشاهده و مدیریت فایل CAD

Glovius

Glovius

 نرم افزاری با یک نمایشگر و مرورگر دارای معماری مبتنی بر افزونه بوده که فعالیت آن بر روی فرمت فایل های JT استاندارد صنعتی می باشد. با استفاده از افزونه برنامه Glovius می توان از فایل های CAD از پلتفرم های مختلف مانند CATIA V5 ، NX، Pro/ENGINEER ، Creo، SolidWorks ، Autodesk Inventor ، STEP و IGES استفاده کرد. بسیاری از کاربردهای افزونه در بکارگیری موارد استفاده از استاندارد صنعت در خطوط لوله می باشد. همچنین برنامه Glovius به صورت ابزاری همراه با رابط برنامه‌ نویسی کاربردی برای ساخت موارد خاص وجود دارد.

Siemens Solid Edge 2021 MP08 + Help طراحی 3 بعدی قطعات

Siemens Solid Edge

Siemens Solid Edge

 نرم افزار سالید اج کامل ترین سیستم ترکیبی 2D/3D CAD است که از فناوری همزمان استفاده می کند تا روند طراحی و ویرایش را تسریع کند. Solid Edge از ابزارهای عالی برای مدل سازی قطعات و مجامع ، طراحی نقشه ها ، مدیریت داده های شفاف و یک ماژول تجزیه و تحلیل عناصر محدود یکپارچه برخوردار است که به شما امکان می دهد با پیچیدگی روز افزون محصولات طراحی شده با موفقیت کنار بیایید. در محیط‌ این نرم‌افزار نیز مانند سایر نرم‌افزارها دارای سه محیط به نام‌های پارت(part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ(drawing) می‌باشد که با استفاده از آن‌ ها می‌توان طراحی یک قطعه یا یک مجموعه را به واقعیت تبدیل کرده و مدارک فنی مستندی از طرح ایجاد نمود.

Global Mapper 23.0 Build 091421 نقشه برداری

Global Mapper

Global Mapper

 یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در علوم نقشه برداری و GIS است. این برنامه کاربرد آسانتری نسبت به سایر برنامه های نقشه برداری و GIS دارد. برنامه Global Mapper طیف گسترده ای از قالب های داده را پشتیبانی می کند: GeoPDF، DLG، DRG، DOQ، DEM، DGN، DTED، DWG، DXF، GPX، SDTS DEM، ECW، GRD، JPEG، CADRG / CIB، KML / KMZ و همچنین عملکرد LiDAR را به طور کامل پیاده سازی می کند.