در حال بارگذاری...

CrystalMaker 10.7.3.300 شبیه سازی ساختار مولکولی

CrystalMaker

CrystalMaker

 نرم افزار نام آشنایی برای کاربران این طیف از برنامه ها می باشد که به کمک آن می توان ساختار شیمایی و مولوکولی مواد را به آسانی و چند کلیک و حرکت موس طراحی و آماده سازی نمود و به صورت سه بعدی بر روی آن ها کار کرد. در واقع می توان گفت این نرم افزار ساده ترین راه برای تجسم و درک ساختار کریستال ها و مولکول ها می باشد. در علم شیمی مولکول ها و ساختار ماده ای شاید از مهمترین مواردی باشد بر آن در آزمایشات و تحقیقات مختلف تمرکز می شود.

Autodesk Advance Steel 2023.0.1 + Extension طراحی سریع سازه فولادی

Autodesk Advance Steel

Autodesk Advance Steel

 اتودسک ادونس استیل نرم افزاری که شامل مجموعه ابزار 3D هوشمندی بوده که امکان طراحی سریع را فراهم می کند. برنامه Autodesk Advance Steel با استفاده از ابزارهایی که به صورت خودکار نقشه های کارگاهی (shop drawings) و اقلام تحویل دادنی (deliverables) را ایجاد می کنند ، می توان سرعت ساخت و ساز را افزایش داد.

Siemens Solid Edge Premium 2022 MP7 + Help طراحی سه بعدی قطعات

Siemens Solid Edge

Siemens Solid Edge

 نرم افزار سالید اج کامل ترین سیستم ترکیبی 2D/3D CAD است که از فناوری همزمان استفاده می کند تا روند طراحی و ویرایش را تسریع کند. Solid Edge از ابزارهای عالی برای مدل سازی قطعات و مجامع ، طراحی نقشه ها ، مدیریت داده های شفاف و یک ماژول تجزیه و تحلیل عناصر محدود یکپارچه برخوردار است که به شما امکان می دهد با پیچیدگی روز افزون محصولات طراحی شده با موفقیت کنار بیایید. در محیط‌ این نرم‌افزار نیز مانند سایر نرم‌افزارها دارای سه محیط به نام‌های پارت(part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ(drawing) می‌باشد که با استفاده از آن‌ ها می‌توان طراحی یک قطعه یا یک مجموعه را به واقعیت تبدیل کرده و مدارک فنی مستندی از طرح ایجاد نمود.

Autodesk Robot Structural Analysis Pro 2023.0.1 تجزیه و تحلیل سازه

Autodesk Robot Structural Analysis

Autodesk Robot Structural Analysis

 اتودسک روبوت استراکچر آنالیز امکانات و ابزارهای حرفه ای را در اختیار مهندسین ساختمانی قرار می دهد تا قادر به انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته سازه های بزرگ و پیچیده باشند. از ویژگی های نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis تجزیه و تحلیل سازه های ساختمانی می توان به جریان کاری ملایم، سازگاری کامل با نرم افزار Autodesk Revit Structure، گسترش پروسه های مدل سازی مربوط به اطلاعات ساختمان (BIM)، سرعت در تجزیه و تحلیل جامع انواع سازه ها و ... را نام برد.

Wolfram SystemModeler 13.1.0.3 Win/Mac ساخت مدل سیستمی و مدار

Wolfram SystemModeler

Wolfram SystemModeler

 نرم افزاری که با استفاده از آن می توان مدل های سیستمی و مدارها را با استفاده از اشیاء ، قالب ها و توابع از پیش تنظیم شده ایجاد کرد. برنامه SystemModeler به سادگی امکان شبیه سازی محیط سیستم های فیزیکی-سایبری را جهت طراحی و مدلسازی فراهم می کند. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، امکان طراحی سیستم های حرارت دهی یا الکتریکی ، و همچنین در زمینه های شیمی ، مکانیک و بیولوژی می باشد. برنامه Wolfram SystemModeler دسترسی آسان به کتابخانه هایش را جهت مدلسازی چند دامنه ای فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه ، وجود ابزار ریاضی قدرتمندی بوده که امکان تجزیه و تحلیل پروژه ها را فراهم می نماید. در برنامه Wolfram SystemModeler ، امکان طراحی دستی پروژه ها نیز وجود دارد ، اگر چه امکان تعریف توابع متناظر در زبان های برنامه نویسی جهت تعریف طراحی نیز وجود دارد.

Wolfram Mathematica 13.1.0 Win/Mac/Linux حل معادلات ریاضی

mathematica

Wolfram Mathematica

 یکی از کامل ترین ابزار های محاسباتی جهان می باشد. این برنامه به منظور اجرای محاسبات در زمینه ی آماده سازی مستندات و برنامه نویسی های فعل و انفعالی می باشد. از نرم افزار Wolfram Mathematica می توان در تحقیقات علمی، آنالیزهای مهندسی و شبیه سازی های علمی در مدارس تکنیکی استفاده نمود. این محصول با بیش از 20 سال تجربه و میلیون ها کاربر در سراسر جهان در استفاده ی هزاران دانشگاه و ادارات دولتی می باشد .