در حال بارگذاری...

Solid Angle Houdini to Arnold 6.1.4.4 موتور رندرینگ آرنولد

HtoA

Solid Angle Houdini to Arnold (HtoA)

 موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Solid Angle Houdini to Arnold (HtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد Houdini ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.

Perfectly Clear Complete + WorkBench 4.3.0.2448 Win/Mac پلاگین اصلاح تصاویر در فتوشاپ

گرافیک / پلاگین فتوشاپ TRACKER 170901 14 اسفند 1401
Athentech Perfectly Clear

Athentech Perfectly Clear

 یک پلاگین در فتوشاپ می باشد که به شما این توانایی را می دهد تا با یک کلیک عکس خود را واضح کنید و به سادگی با اعمال پلاگین بر روی عکس مورد نظر ، عکس شما بطور اتوماتیک تصحیح می شود. Perfectly Clear بر روی هر دو کیفیت 8bit و 16bit در فتوشاپ ، قابل اجراست. تمام اصلاحات ، الگو های از پیش تعیین شده ، جدا و مستقل ، با پلاگین Athentech Perfectly Clear در اختیار شماست.

Solid Angle Maya to Arnold 5.2.2.4 موتور رندرینگ آرنولد

MtoA

Solid Angle Maya to Arnold (MtoA)

 موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Arnold for Maya (یا MtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد مایا ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.

V-Ray 6.10.04 for 3ds Max 2018-2023 پلاگین ویری

V-Ray

VRay

 یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس است که به تازگی نسخه قابل استفاده در 3ds max 2019 اون منتشر شده است. با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشه اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدونید می تونید صحنه های بسیار جالب و زیبایی رو رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود.نور های Vray،اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

Solid Angle Cinema 4D to Arnold 4.5.1.3 موتور رندرینگ آرنولد

C4DtoA

Solid Angle To Arnold for Cinema 4D (C4DtoA)

 موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Solid Angle To Arnold for Cinema 4D (C4DtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد Cinema 4D ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.

Solid Angle 3ds Max to Arnold 5.5.2.11 موتور رندرینگ آرنولد

MAXtoA

Solid Angle 3ds Max to Arnold (MAXtoA)

 آرنولد یک موتور رندر سه بعدی پیشرفته است. Arnold موتور رندر پیچیده پیش‌فرض است که همراه با 3ds Max ارائه می‌شود و یکی از موتورهای پرکاربرد در تولیدات بزرگی مانند Gravity، Elysium، Pacific Rim، Alice in Wonderland و بسیاری دیگر است. در دستیابی به نتایج قابل اعتماد، خوب و واقعی نسبتاً سریع، که می تواند به کاربر زمان بدهد تا به جای تغییر تنظیمات آن، صرف بهبود صحنه واقعی کند، از خود برتری دارد. آرنولد از ابتدا برای ردیابی پرتوهای کارآمد مجموعه داده‌های هندسی پیچیده مورد نیاز برای انیمیشن‌های بلند CGI و جلوه‌های بصری با بودجه بالا طراحی شده است، در عین حال خط لوله را ساده می‌کند، تعداد پاس‌ها را کاهش می‌دهد، نیازهای ذخیره‌سازی را به حداقل می‌رساند و تعامل را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.