بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

NetWorker Pro 7.0.6 Mac نمایش اطلاعات شبکه در نوار منوی مکینتاش

NetWorker

NetWorker

 نرم‌افزاری کاربردی برای نمایش راحت اطلاعات شبکه در نوار منو در سیستم عامل مکینتاش است. قابلیت دیگر برنامه NetWorker نمایش پنجره‌ای است که اطلاعات بیشتری دربارۀ شبکۀ فعلی متصل به کارت شبکه نشان می‌دهد.

ویژگی‌ نرم افزار NetWorker

 • شخصی سازی : قابلیت انتخاب اطلاعات نمایشی و انتخاب از میان بسیاری ویجت های از پیش تعریف شده
 • شبکۀ فعلی متصل به کارت شبکه، خودکار شناسایی می‌شود
 • قابلیت تنظیم بازۀ به روزرسانی اطلاعات
 • بررسی آدرس آی‌پی
 • انتخاب بین حالت بایتی یا بیتی
 • نمای کلی ترافیک شبکه: برای مواقع اتصال به اینترنت با حجم محدود کاربرد دارد

WiFi Explorer Pro 3.0.1 عیب یابی شبکه بی سیم در مکینتاش

WiFi Explorer

WiFi Explorer

 نرم افزاری کاربردی در زمینه شبکه های بی سیم ( وای فای ) است که امکان اسکن ، شناسایی و عیب یابی شبکه های بی سیم را فراهم می کند. برنامه WiFi Explorer قابلیت شناسایی سریع تعارض کانال ها ، همپوشانی سیگنال ها ، مشکلات پیکربندی را دارد که ممکن است بر قابلیت اتصال و عملکرد شبکه بی سیم محل کار یا خانه تاثیر بگذارند. با استفاده از نرم افزار WiFi Explorer می توان اطلاعات دقیقی شامل نام (SSID) ، آدرس مک (BSSID) ، سازنده دستگاه ، قدرت سیگنال (RSSI) ، پارازیت ، کانال ، باند ، پیکربندی امنیتی ، نرخ داده پشتیبانی شده و ... را بدست آورد. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به رابط کاربری ساده و هوشمند ، تجسم گرافیکی از محیط Wi-Fi ، پشتیبانی از باندهای فرکانس 2.4 GHz ، 5 GHz و همچنین کانال های 20 ، 40 ، 80 و 160 MHz و قابلیت کار با شبکه های IEEE 802.11a/b/g/n/ac اشاره کرد.

Jump Desktop 8.6.19 کنترل رایانه از راه دور در مکینتاش

Jump Desktop

Jump Desktop

 یک نرم افزار کنترل رایانه از راه دور در سیستم عامل مکینتاش میباشد که امکان اتصال امن به هر رایانه ای در جهان را فراهم می کند. برنامه Jump Desktop با RDP و VNC سازگار بوده و دارای کاربری بسیار ساده و آسان می باشد.

برخی ویژگی های نرم افزار Jump Desktop

 • پروتکل های چندگانه ؛ پشتیبانی از RDP ، VNC و Fluid Remote Desktop
 • پشتیبانی کامل از کیبورد بین المللی برای RDP ، VNC و ARD
 • دارای سه روش مختلف برای بزرگنمایی صفحه نمایشگر از راه دور
 • نصب ایمن و ساده ؛ پیکربندی خودکار رایانه یا Mac برای دسترسی از راه دور بدون نگرانی بابت تنظیمات روتر
 • تنظیم هر تعداد رایانه مورد نظر و مدیریت آنها به وسیله حساب کاربری گوگل
 • دارای تونل ‌زنی SSH داخلی برای اتصال های RDP و VNC

Apple Remote Desktop 3.9.4 مدیریت شبکه در مکینتاش

Apple Remote Desktop

Apple Remote Desktop

 نرم افزاری که دارای مجموعه ای از ابزارها و آیتم های اختصاصی بوده که در 5 قابلیت اصلی سازماندهی شده اند که عبارتند از توزیع نرم افزاری (Software Distribution) ، مدیریت دارایی (Asset Management) ، دستیار از راه دور (Remote Assistance) ، مدیریت و اتوماسیون از راه دور (Remote Administration and Automation). برنامه Apple Remote Desktop با ارائه قابلیت ها و ابزارهای متعدد ، امکان مدیریت رایانه ها را از طریق شبکه و به راحتی فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به دارا بودن بیش از 30 اسکریپت داخلی اشاره کرد که امکان زمانبندی و اجرای وظایف اجرایی بر روی رایانه ها مانند اعمال وضعیت خواب ، ریست یا خاموش کردن همه سیستم ها به طور همزمان ، تنظیم میزان صدا و دسترسی دیسک و ... را در اختیار کاربر قرار می دهند.

NetSpot Pro 2.13.1009 Mac بررسی شبکه وای فای در مکینتاش

NetSpot

NetSpot

 نرم افزاری تخصصی برای تحلیل و بررسی شبکه وای‌فای ( Wifi ) در سیستم عامل مکینتاش است که با آن می‌توانید همۀ جزئیات ضروری دربارۀ شبکۀ وای‌فای ، سنجش قدرت سیگنال وای‌فای ، شناسایی مشکلات تداخل وای‌فای، تحلیل و عیب یابی پوشش بی‌سیم را انجام دهید. برنامه NetSpot دارای ظاهر پیشرفته و قابلیت‌های گزارش دهی قدرتمند است. می‌توانید با چند کلیک ، قدرت شبکۀ وای‌فای خود را شناسایی و ترسیم کنید. تنها نیاز است که نقشۀ خانه یا دفتر خود را بارگزاری کنید و بررسی محل شبکه را با حرکت داخل ساختمان آغاز کنید.

Network Radar 2.10 Mac شناسایی دستگاه‌ های متصل به شبکه در مکینتاش

Network Radar

Network Radar

 نرم افزاری ساده اما قدرتمند که توسط آن می‌توانید شبکۀ خود را برای شناسایی همۀ دستگاه‌های متصل در سیستم عامل مکینتاش اسکن کنید. همچنین برنامه Network Radar قابلیت اجرای کارهای نگهداری از راه دور وجود دارد. به‌علاوه این نرم‌افزار می‌تواند اطلاعاتی دقیق دربارۀ هر دستگاه ارائه کند تا بتوانید به‌سادگی دستگاه‌هایی را که بدون اجازه به شبکه شما متصل هستند ، شناسایی کنید. نرم افزار Network Radar فهرستی را که همۀ دستگاه‌ها را در پنجرۀ اصلی اصلی نمایش می‌دهد. پس از این‌که یک مورد را انتخاب کردید، می‌توانید وضعیت فعلی، زمان پاسخ‌گویی، عملکرد، آدرس مک، شناسه، خدمات پشتیبانی‌شده و غیرۀ آن را مشاهده کنید. می‌توانید از نقشۀ شبکه نیز به سرعت به فرمت‌های TXT و CSV و PDF خروجی بگیرید.