در حال بارگذاری...

Memrise Premium 2024.02.13.0 آموزش تخصصی زبان در اندروید

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 14296 17 بهمن 1402
Memrise Memrise یک برنامه آموزشی زبان در اندروید است که به شما کمک می‌کند تا زبان‌های جدید، مهارت‌های جدید و اطلاعات عمومی را بیاموزید. Memrise دوره‌های زبانی برای بیش از 20 زبان مختلف ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل آموزش لغات، گرامر، تلفظ و مکالمه هستند. این برنامه از روش‌های آموزشی مبتنی بر تحقیقات علمی استفاده می‌کند که باعث می‌شود یادگیری زبان جدید به روشی سرگرم‌کننده و موثر باشد. Memrise از روش تکرار فاصله‌دار استفاده می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا اطلاعات جدید را به طور موثرتری به خاطر بسپارند. در این روش، اطلاعات جدید به تدریج و با فاصله‌های زمانی مشخص تکرار می‌شوند. Memrise از یادگیری مبتنی بر معنا استفاده می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا کلمات و عبارات جدید را در یک زمینه معنادار بیاموزند. Memrise از یادگیری مبتنی بر کاربرد استفاده می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا کلمات و عبارات جدید را در موقعیت‌های واقعی استفاده کنند.

Busuu Learn Languages Premium 31.15.0 آموزش زبان خارجی

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 22621 16 بهمن 1402
Busuu Busuu برنامه اندروید یادگیری زبان خارجی است و روشی موثر و سریع برای یادگیری زبان جدید و رسیدن به تسلط لازم است. با استفاده از این دوره تعاملی کامل، در هر زمان و هر مکان، مهارت‌ها و عبارات پایه زبان مورد نظر خود را به سرعت درک کنید. مطالعات دانشگاه شهر نیویورک نشان می‌دهد که استفاده از Busuu تنها در 22.5 ساعت معادل یک ترم تحصیلی زبان در دانشگاه است. حالا می‌توانید 11 زبان خارجی را در هر مکان و هر زمان با تمرینات سریع و ساده که شما را از عبارات پایه تا صحبت‌های روان در مدت زمان کوتاهی می‌رسانند، یاد بگیرید. با یک دوره تعاملی کامل که متناسب با اهداف یادگیری شما طراحی شده است، یاد بگیرید.

Duolingo Premium 5.139.5 آموزش و یادگیری زبان خارجی

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 700503 16 بهمن 1402
Duolingo Duolingo برنامه آموزش و یادگیری زبان خارجی در اندروید است که از یک روش آموزشی مبتنی بر بازی استفاده می کند که یادگیری زبان را سرگرم کننده و جذاب می کند و به کاربران امکان می دهد زبان های مختلفی را بیاموزند. با بازی کردن یک بازی، مهارت‌های گفتاری، خواندن، شنیدن و نوشتن خود را تمرین کنید! با پاسخ دادن به سوالات و تکمیل دوره‌ها، دایره لغات و مهارت‌های دستور زبان خود را بهبود ببخشید. با فعل‌ها، عبارات و جملات پایه شروع کنید و هر روز کلمات جدید یاد بگیرید. این برنامه در حال حاضر، این برنامه 40 زبان را ارائه می دهد. درس ها به بخش های کوچک و قابل مدیریت تقسیم شده اند که می توانند در عرض چند دقیقه تکمیل شوند.

Beelinguapp Language Audiobook Premium 3.026 آموزش زبان خارجی

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 68887 16 بهمن 1402
Beelinguapp Beelinguapp برنامه محبوب برای یادگیری زبان خارجی در اندروید است که از روشی منحصر به فرد برای آموزش زبان استفاده می کند. این برنامه متون را به دو زبان به طور همزمان نمایش می دهد. با اپلیکیشن Beelinguapp، زبان‌های مختلف را با روشی سرگرم‌کننده یاد بگیرید. این روش برای همه سطوح، از مبتدی تا حرفه‌ای، مناسب است. شما داستان‌هایی را به صورت همزمان به دو زبان می‌خوانید و به فایل صوتی آن‌ها گوش می‌دهید.
زبان‌های موجود در این برنامه : Spanish, English, German, Portuguese, Korean, French, Hindi, Russian, Turkish, Chinese, Arabic, Italian, Swedish, Japanese, Polish, Dutch, Indonesian, Greek, Norwegian, Finnish, Ukrainian, Vietnamese, Filipino.

IELTS Speaking Premium 3.7.2 نمونه سوالات آزمون آیلتس

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 82110 15 بهمن 1402
IELTS Speaking IELTS Speaking اپلیکیشن اندروید که با استفاده از آن به راحتی میتوانید نمره آیلتس (IELTS) خود را در بخش Speaking بهبود ببخشید. این اپلیکیشن شامل 60 آزمون کامل و بیش از 1000 نمونه سؤالات IELTS Speaking است که شما می توانید تمرین کنید، از نمونه پاسخ ها ایده بگیرید. IELTS Speaking نکات، ترفندها، نمره های باند و بسیاری از آزمون ها، سؤالات و پاسخ ها را برای تمرین و درس های تعاملی ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا توانایی خود را در حل و فصل کلیه وظایف IELTS Speaking بهبود ببخشید.

Falou Fast language learning Pro 0.0.72 آموزش سریع زبان

برنامه اندروید / آموزش زبان SalaR 80107 8 بهمن 1402
Falou Fast language learning Falou برنامه یادگیری زبان خارجی برای اندروید است که به شما کمک می کند تا زبان های جدید را به سرعت و به طور موثر یاد بگیرید. این برنامه با تمرکز بر مکالمات واقعی و مبتنی بر زندگی روزمره، به شما امکان می دهد تا از همان درس اول شروع به صحبت به زبان مورد نظر خود کنید. با درس های عملی و بهبود سریع تلفظ، خود را برای یادگیری یک زبان آماده کنید. با Falou، به سرعت اعتماد به نفس کافی برای مکالمه واقعی به زبان فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، کره ای، چینی، انگلیسی، روسی و موارد دیگر را به دست خواهید آورد.