در حال بارگذاری...

دانلود K-Lite Codec Pack Mega 17.5.0 پلیر و کدک تصویری

مالتی مدیا / کدک تصویری SalaR 420972 29 اسفند 1401
K-Lite Mega Codec Pack

K-Lite Codec Pack

 نرم افزار پخش ویدیو ، که دارای Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می‌باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC3, M4A, MP2, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP4) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. برنامه K-Lite Codec Pack در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید.

دانلود STANDARD Codecs 17.1.8 for Windows 7/8/10/11 کدک های ویندوز

مالتی مدیا / کدک تصویری harc98 175208 11 اسفند 1401
ADVANCED Codecs

STANDARD Codecs

 یک بسته کدک صوتی و ویدئویی برای استفاده در ویندوز 7 / 8 / 10 / 11 می‌باشد. با نصب این کدک در ویندوز فایل‌هایی با پسوند amr، mpc، ofr، Divx، mka، apa، flac، Flv، MKV، Rmvb، Xvid و ... توسط پخش کننده ویندوز به راحتی اجرا می‌شوند. این برنامه با اضافه کردن فایل‌هایی مثل MKV به پلیر ویندوز 8 تنها با استفاده از راست کلیک کردن امکان نمایش فوری این فایل‌ها را فراهم می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این برنامه امکان فعال کردن خاصیت پیش نمایش برای فایل‌هایی مثل MKV و FLV و فایل‌های جدید دیگر می‌ باشد. این برنامه همچنین قابل استفاده در ویندوز 7 نیز میباشد.

دانلود ADVANCED Codecs 17.1.8 for Windows 7/8/10/11 کدک های ویندوز

مالتی مدیا / کدک تصویری TRACKER 418294 11 اسفند 1401
ADVANCED Codecs

ADVANCED Codecs

 مجموعه ای کامل از کدک های مختلف جهت اجرای فایلهای صوتی و تصویری مخصوص ویندوزهای 7 / 8 / 10 / 11 می باشد که اجرای هرچه بهتر فرمتهای مختلف را در این دو ویندوز فراهم میکند، با نصب این نرم افزار در ویندوز خود کدک ها به پلیرهای موجود در سیستم شما اضافه شده و با آنها هماهنگ میشوند و این امکان را به شما میدهد تا هر فایل صوتی و تصویری را از طریق پلیرهایی که نصب کرده اید اجرا کنید. در واقع این نرم افزار کدک های مورد نیاز برای اجرای فایلهای صوتی و تصویری را به پلیرهای ویندوز شما اضافه میکند.

دانلود LAV Filters 0.77.2 کدک تصویری جهت پخش فایل ویدیویی

مالتی مدیا / کدک تصویری SalaR 140235 5 اسفند 1401
LAV Filters

LAV Filters

 کدک تصویری پخش فایل ویدیویی که یک بسته جامع شامل رمزگشایی صوتی و یک ابزار رمزگشایی ویدئویی را در اختیار شما قرار میدهد. LAV Filters به طور مستقیم به نام SPLITTER LAV، LAV AUDIO و LAV VIDEO، اجزایی که با هم کار می کنند تا بر اساس بسته چند رسانه ای FFMPEG و کتابخانه های یکپارچه (یعنی LibavCodec - کتابخانه کدک صوتی / تصویری) بتوانند پخش هر فرمت فایل ویدیویی را انجام دهند. Lav Splitter قصد دارد به شما یک ابزار اختصاص داده شده به Demuxing چند نوع از فایل های رسانه ای را به جریان های ابتدایی خود و اجازه پخش دیسک های Blu-ray بر روی کامپیوتر شما، در حالی که LAV Audio و Lav Video رمزگشایی قدرتمند با پشتیبانی یکپارچه برای فرمت های مختلف فایل هستند ، اساسا تمام انواع فایل ها سازگار با FFMPEG (AAC، AC3، E-AC3، DTS، MP1 / 2/2/3، TRUEHD، FLV، MATROSKA / WEBM، MOV، MPEG-TS / PS، MP4، AVI، OGG و خیلی بیشتر).

دانلود MediaCoder 0.8.65 + Pro + Portable تغيير كدک فايل مالتی مدیا

مالتی مدیا / کدک تصویری SalaR 96958 4 مهر 1401
MediaCoder

MediaCoder

 برنامه ای حرفه ای و بسيار قدرتمند براي تغيير كدك فايلهای ويديوويی و صوتی . توسط برنامه MediaCoder مي توانيد انواع فايلهای صوتی و ويديويی را تغيير فرمت داده و كنترل كاملي بر روی تمامي جزئيات از جمله : سايز , كيفيت , نوع كدك فشرده و ... داشته باشيد .
 كيفيت برنامه در تبديل فرمتهاي ويديويی بسيار بالا مي باشد و نظير اين برنامه به ندرت يافت مي شود .
البته دستيابي به نتيجه كيفيت مطلوب نياز به تنظيم دقيق تنظيمات خروجي دارد . ورودي برنامه از طيف وسيعي از فايلهاي صوتي و ويديويي پشتيباني ميكند و از اين لحاظ نيز كم نظير مي باشد . توسط MediaCoder مي توانيد فايلهاي حجيم ويديويي را با حداقل افت كيفيت به فرمتهاي كم حجم مثل Divx تبديل كنيد .

دانلود Windows 10 Codec Pack 2.2.0 کدک صوتی و تصویری ویندوز 10

مالتی مدیا / کدک تصویری SalaR 234126 7 اسفند 1400
Windows 7 Codec Pack

Windows 10 Codec Pack

 جهت نصب کدک ها و فیلترها و پلاگین های صوتی و تصویری مخصوص ویندوز 10 مایکروسافت می باشد. با استفاده از بسته Windows 10 Codec Pack قادر خواهید بود حجم زیادی از فرمت های مختلف تصویری و صوتی کد شده را براحتی در ویندوز 10 نمایش دهید.