در حال بارگذاری...

ES File Explorer File Manager 4.4.2.2.1 مدیریت فایل در اندروید

ES File Explorer ES File Explorer File Manager نرم افزار مدیریت فایل ها برای گوشی و تبلت شما . این نرم افزار که بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد، یکی از محبوب ترین نرم افزار ها نزد کاربران اندروید به حساب می آید و دارای امکانات بسیار زیادی است که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

Cx File Explorer 2.1.7 مدیریت فایل ها و برنامه ها در اندروید

Cx File Explorer Cx File Explorer برنامه کاربردی برای مدیریت فایل ها و برنامه ها در اندروید میباشد. برنامه CX File Explorer به شما این امکان را می دهد تا حافظه ذخیره سازی دستگاه اندرویدی خود را مدیریت کنید، پوشه ها را فشرده کنید، اسناد را ویرایش کنید، تصاویر را مشاهده کنید، فیلم ها را تماشا کنید و ... با استفاده از نرم افزار Cx File Explorer تجزیه و تحلیل حافظه دستگاه فقط چند ثانیه زمان میبرد و بعد از آن متوجه خواهید شد که کدام فایل ها بیشترین فضای دستگاه را اشغال کرده اند. شما همچنین می توانند کپی، تغییر نام، انتقال، حذف، اشتراک گذاری، فشرده سازی و فشرده سازی فایل ها را بدون هیچ زحمتی در برنامه انجام دهند.

ASTRO File Manager 8.13.5 مديريت فايل در اندرويد

ASTRO File Manager ASTRO File Manager يکی از معروف ترین و قدرتمندترین برنامه های رایگان مدیریت فایل در گوشی های اندروید می باشد. ASTRO File Manager برنامه ایست که به شما این امکان را می دهد تا به آسانی فایل های داخل گوشی خود را ویرایش کنید, تغییر نام دهید, حذف کنید, کپی نمایید, در قسمت های مختلف گوشی که با فایل منیجر گوشی نمی شود دسترسی داشت دسترسی پیدا نمایید.از اطلاعات خود Backup تهیه کنید.و به جستجو در گوشی اندروید خود بپردازید.

File Manager Plus Premium 3.3.1 مدیریت حرفه ای فایل در اندروید

File Manager Plus File Manager Plus برنامه حرفه ای مدیریت فایل اندروید که با عملکردهای قدرتمند و رابط کاربری ساده به کاربران اندرویدی برای مدیریت فایل داخل گوشی یا حافظه USB OTG کمک میکند. برنامه File Manager Plus پیش نمایش دسته بندی فایل ها از قبیل فیلم ، موزیک ، عکس و موارد دیگر کمک می کند! شما می توانید به کارت SD دسترسی پیدا کنید و فهرست فایل ها را مشاهده ، تغییر نام ، کپی ، جابجایی و حذف کنند. برنامه File Manager Plus یک آنالیز از حافظه اندروید در اختیار شما قرار می دهد و امکان پاکسازی گوشی و حذف کش فایل های موجود در گوشی را برای شما فراهم میکند. در برنامه File Manager Plus می توانید با استفاده از FTP (پروتکل انتقال فایل) از PC (پروتکل انتقال فایل) به حافظه دستگاه Android خود دسترسی پیدا کنید.

SHAREit 6.35.28 + Premium + 5.1.0.7 Win انتقال فایل در اندروید

SHAREit SHAREit اپلیکیشن رایگان و مفید که توسط آن میتوانید با سرعت بالا و بدون نیاز به فایل منیجر ، فایلهای خود را از طریق Wifi بین دستگاههای اندرویدی و حتی ios انتقال دهید. نرم افزار دارای محیط زیبا و کاربر پسند است و امکان ارسال هم زمان فایل بین چند دستگاه را داراست.
این نرم افزار مانند Zapya شامل نسخه ویندوز هم میباشد که توسط آن قادر به ارسال و دریافت فایل از ویندوز به اندروید و بالعکس میباشید.

File Manager XFolder Pro 1.4.8.2 مدیریت حرفه ای فایل در اندروید

File Manager XFolder File Manager XFolder برنامه مدیریت قدرتمند و آسان فایل برای اندروید میباشد. با استفاده از برنامه File Manager XFolder میتوانید تمام فایل های خود را به طور موثر مدیریت کنید. شما به راحتی می توانید فایل ها را در حافظه گوشی و کارت حافظه SD مدیریت کنید، اسکن و پاکسازی فضای حافظه دستگاه برای افزایش عملکرد و.... علاوه بر این، شما با استفاده از File Manager XFolder می توانید فایل های عکس ویدیو و موزیک را مشاهده و جستجو کنید ، تغییر نام دهید ، فشرده سازی انجام دهید ، فشرده سازی، کپی کنید و یا فایل ها و پوشه ها را انتقال دهید. برنامه امکان ساخت و قفل پوشه برای حفظ امنیت برای شما امکانپذیر میکند.