در حال بارگذاری...

Solid Explorer 2.8.45 Unlocked مدیریت فایل در اندروید

Solid Explorer Solid Explorer برنامه مدیریت فایل با دو صفحه مجزا که تجربه جدیدی در زمینه مدیریت فایل برای شما ایجاد می‌کند. امکان جستجوی سریع و تغییر نام دسته ای: با استفاده از عبارات و متغیرهای معمولی ، نام چندین فایل را به طور همزمان وجود دارد. توسط برنامه Solid Explorer میتوانید از فایل ها و پوشه های خود با رمز عبور محافظت کنید. اگر دستگاه شما دارای حسگر اثر انگشت است می توانید بدون نیاز به تهیه رمز عبور ، از آن برای باز کردن پرونده های رمزگذاری شده استفاده کنید. همین امر در مورد فضای ذخیره سازی ابری نیز صدق می کند ، که با اثر انگشت هم اکنون می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. Solid Explorer همچنین یک برنامه مدیریت فایل عالی برای مشاهده فایل های مالتی مدیای شما است. این برنامه می تواند عکس ها ، فیلم ها و موسیقی شما را در یک مکان برای دسترسی آسان و سریع تر در اختیار شما قرار دهد.

File Manager XFolder Pro 1.5.1 مدیریت حرفه ای فایل در اندروید

File Manager XFolder File Manager XFolder برنامه مدیریت قدرتمند و آسان فایل برای اندروید میباشد. با استفاده از برنامه File Manager XFolder میتوانید تمام فایل های خود را به طور موثر مدیریت کنید. شما به راحتی می توانید فایل ها را در حافظه گوشی و کارت حافظه SD مدیریت کنید، اسکن و پاکسازی فضای حافظه دستگاه برای افزایش عملکرد و.... علاوه بر این، شما با استفاده از File Manager XFolder می توانید فایل های عکس ویدیو و موزیک را مشاهده و جستجو کنید ، تغییر نام دهید ، فشرده سازی انجام دهید ، فشرده سازی، کپی کنید و یا فایل ها و پوشه ها را انتقال دهید. برنامه امکان ساخت و قفل پوشه برای حفظ امنیت برای شما امکانپذیر میکند.

Xender 14.2.1 برنامه انتقال فایل بوسیله wifi در اندروید

Xender Xender اپلیکیشن کاربردی اندرودیدی است که همانند SHAREit و Zapya توسط آن میتوانید با سرعت 50 برابر ارتباط بلوتوثی و بدون نیاز به فایل منیجر ، فایلهای خود را از طریق Wifi بین دستگاه های اندرویدی و حتی ios انتقال دهید. Xender با پشتیبانی از نسخه‌ های مختلف سیستم عامل همچون ویندوز و مک ، این امکان را به شما میدهد که اطلاعات را از ویندوز و مک بر روی گوشی و بالعکس منتقل نمایید.

File Manager Plus Premium 3.4.0 مدیریت حرفه ای فایل در اندروید

File Manager Plus File Manager Plus برنامه حرفه ای مدیریت فایل اندروید که با عملکردهای قدرتمند و رابط کاربری ساده به کاربران اندرویدی برای مدیریت فایل داخل گوشی یا حافظه USB OTG کمک میکند. برنامه File Manager Plus پیش نمایش دسته بندی فایل ها از قبیل فیلم ، موزیک ، عکس و موارد دیگر کمک می کند! شما می توانید به کارت SD دسترسی پیدا کنید و فهرست فایل ها را مشاهده ، تغییر نام ، کپی ، جابجایی و حذف کنند. برنامه File Manager Plus یک آنالیز از حافظه اندروید در اختیار شما قرار می دهد و امکان پاکسازی گوشی و حذف کش فایل های موجود در گوشی را برای شما فراهم میکند. در برنامه File Manager Plus می توانید با استفاده از FTP (پروتکل انتقال فایل) از PC (پروتکل انتقال فایل) به حافظه دستگاه Android خود دسترسی پیدا کنید.

Files by Google 1.3622.637623527.1 برنامه مدیریت فایل در اندروید

Files by Google Files by Google برنامه مدیریت فایل رایگان و قدرتمند فایل برای اندروید است. برنامه Files by Google امکان پیدا کردن فایل ها را با جستجو و مرور ساده سریعتر میکند و امکان به اشتراک گذاری فایل بصورت آفلاین با دیگران را امکانپذیز میکند. برنامه Files by Google به شما کمک می کند تا فضای گوشی خود را با حذف فایل ها و پوشه هایی که دیگر در حال استفاده نیستند بیشتر کنید. فایل منیجر ها از مهمترین و کاربردی ترین برنامه ها برای موبایل به شمار می آیند. همانطور که می دانید گوشی های اندروید به طور پیش فرض یا فاقد فایل منیجر هستند و یا فایل منیجر بسیار ابتدایی دارند که پاسخگو تمامی نیاز های کاربر نیست. برنامه Files by Google فایل منیجری بسیار قدرتمند ، پر امکانات ، زیبا و کاربر پسند است که می تواند تمامی نیاز های شما را بر طرف سازد .

RS File Pro 2.1.3 برنامه مدیریت فایل در دستگاه اندروید

RS File RS File برنامه مدیریت فایل اندروید که با عملکردهای قدرتمند و رابط کاربری ساده و زیبا به کاربران اندرویدی برای مدیریت فایل های تلفن همراه و پیش نمایش دسته بندی فایل ها از قبیل فیلم ، موزیک ، عکس و موارد دیگر کمک می کند! شما می توانید به کارت SD دسترسی پیدا کنید و فهرست فایل ها را مشاهده ، تغییر نام ، کپی ، جابجایی و حذف کنند. برنامه RS File امکان پاکسازی گوشی شما را نیز دارد و امکان حذف کش فایل های موجود در گوشی را برای شما فراهم میکند. بخش عکس به شما در مدیریت عکس ها کمک میکند نا شما آنها را مطابق با تاریخ و مکان از هم جدا کند! همچنین می توانید آلبومی از عکس های مورد علاقه خود ایجاد کنید! اگر نمی خواهید فایل های محرمانه شما توسط دیگران دیده شود، فایل های خود را توسط قابلیت موجود در برنامه NRS File قفل کنید!