در حال بارگذاری...

قرآن صوتی بیان نسخه 1.7.3.13 متن قرآن ترجمه و تفسیر برای اندروید

برنامه اندروید / مذهبی SalaR 65880 22 دی 1401
قرآن صوتی بیان

قرآن صوتی بیان

 برنامه قرآن با امکانات مناسب برای اندروید میباشد. قرآن صوتی بیان شامل متن قرآن، ترجمه و تفسیر صوتی حجت الاسلام قرائتی است و استفاده از تمامی بخش های آن بدون هزینه و رایگان است. امکان جستجو در قرآن، نشانه گذاری آیات، استخاره همراه با تفسیر فارسی آن و ...  از دیگر امکانات نرم افزار بیان است.

اذانگو 11.9.119 تقویم 1401 و اوقات شرعی گویا برای اندروید

برنامه اندروید / مذهبی SalaR 28104 4 آذر 1401
اذان گو

اذانگو

 برنامه تقویم 1401 و اوقات شرعی گویا برای اندروید میباشد. اذانگو در واقع یک جعبه ابزار مذهبی است که دستیاری خوب و هوشمند برای هر فردی است که اوقات شرعی شهرهای مختلف کشور به همراه تقویم شمسی، میلادی و قمری است که امکان بیان تاریخ و زمان را نیز دارد. در تقویم اذانگو شما می توانید برای پخش اذان از صدای بیش از 50 موذن های مختلف از جمله موذن زاده، آقاتی، صبحدل، کاظم زاده (اذان انتظار)، طوخی، غلوش، ابوزید، کریم منصوری، مهدی یراحی، حلواجی، تاج اصفهانی و ... به دلخواه استفاده کنید و هشدارهای قبل و بعد از اذان را کاملا بر اساس نیاز خود شخصی سازی نمایید. دستیار شخصی مذهبی گنجانده شده در برنامه اذانگو در کنار تقویم فارسی آن به شما این امکان را می دهد که ابزارهای مذهبی بی نظیری مانند سوره های قرآن، ادعیه منتخب مفاتیح الجنان، تسبیح، ذکر شمار، رکعت شمار، قبله نما و ... را به صورت یکجا در موبایل خود در اختیار داشته باشید.

دعای جوشن کبیر 2.6.14 با صوتی دلنشین برای گوشی اندروید

برنامه اندروید / مذهبی SalaR 83061 2 آذر 1401
دعای جوشن کبیر

دعای جوشن کبیر

 با صوتی دلنشین برای گوشی اندروید میباشد. جوشن کبیر دعایی است طولانی برای شیعیان که شامل ۱۰۰۱ اسم و صفت خداوند است. جوشن به معنای «لباس جنگ» یا «صفحه فولادی» است؛ بنابراین نام دعا به زره سنگین محمد در جنگ اشاره دارد. به اعتقاد و گفته مسلمانان، خداوند به جای زره سخت، این دعا را به عنوان محافظت در برابر صدمات جنگ به او آموخت. دعای جوشن کبیر را کفعمی در المصباح و البلد الامین نقل کرده‌است. شیعیان غالباً جوشن کبیر را در ماه رمضان و در شب قدر می‌خوانند

قرآن کریم نسخه 1.1.3 به تفکیک سوره‌ و جزء برای گوشی اندروید

برنامه اندروید / مذهبی SalaR 29678 1 اسفند 1400
قرآن کریم

قرآن کریم

 برنامه قرآن کریم به تفکیک سوره‌ و جزء برای گوشی اندروید میباشد. برنامه قرآن کریم به تفکیک سوره ها و جزء ها، به همراه سه ترجمه فارسی، انگلیسی و پشتو میباشد و دارای امکانات : دارای سه ترجمه تفکیک سوره ها و جزءها ، قابلیت نمایش و عدم نمایش ترجمه ، قابلیت تنظیم سایز قلم برنامه به تفکیک متن و ترجمه ، قابلیت روشن ماندن صفحه نمایش در هنگام قرائت قرآن ، حالت مطالعه در شب ، قابلیت رفتن به آیه مورد نظر ، قابلیت اشتراک گذاری متن و ترجمه آیه ، قابلیت کپی کردن متن و ترجمه در کلیبورد ، قابلیت ذخیره آخرین مشاهده و رفتن به آن بعد از ورود به برنامه میباشد.

قرآن صفحه ای نسخه 11.235.31 قرآن کامل و صوتی برای اندروید

برنامه اندروید / مذهبی SalaR 76668 1 اسفند 1400
Quran Page

قرآن صفحه ای

 برنامه قرآنی کامل (آفلاین) و صوتی با امکانات فراوان و کاربردی برای اندروید می باشد. برنامه قرآن صفحه ای برای کسانی طراحی شده است که دوست دارند قرآن را ختم نمایند، چون دارای صفحات قران می باشد که هم بصورت افقی و هم عمودی خوانده می شود. برنامه قرآن صفحه ای دارای بیش از 110 ترجمه و تفسیر از 40+ زبان زنده دنیا می باشد. قرآن صفحه ای مجهز به قویترین موتور جستجو قرآنی می باشد که هر آیه یا کلمه ای که بخواهید برای شما جستجو میکند. شما می توانید در متن ترجمه یا تفاسیر هم به جستجو بپردازید که این امکان این برنامه را از دیگر اپلیکیشن های مشابه متمایز می سازد.