در حال بارگذاری...

AnyDesk 8.0.11 Win/Mac/Linux/Android کنترل ویندوز از راه دور

AnyDesk AnyDesk انی دسک نرم افزار کاربردی که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار AnyDesk به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار AnyDesk بسیار کم حجم و قابل حمل نیز می باشد و برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

RustDesk 1.2.7 Win/Mac/Linux کنترل سیستم عامل از راه دور

RustDesk RustDesk نرم‌افزاری رایگان برای دسترسی و کنترل از راه دور رایانه‌ها و سایر دستگاه‌ها است. نرم‌افزار RustDesk جایگزینی قدرتمند و امن برای برنامه‌های محبوب کنترل از راه دور مانند TeamViewer و AnyDesk ارائه می‌دهد. RustDesk بر روی طیف گسترده‌ای از سیستم عامل‌ها از جمله Windows، macOS، Linux، Android و iOS قابل اجرا است و به شما امکان می‌دهد از هر نقطه و در هر زمان به دستگاه‌های خود دسترسی داشته باشید.

Supremo 4.11.2.2629 نرم افزار کنترل ویندوز از راه دور

Supremo Supremo نرم افزاری ساده و کاربردی در زمینه اتصال به دیگر رایانه ها می باشد. برنامه Supremo ابزار کامل و قدرتمندی برای دسترسی از راه دور و پشتیبانی از طریق اینترنت بوده که امکان کنترل از راه دور هر رایانه ای را بدون نیاز به تغییر تنظیمات دیوار آتشین یا روتر ( firewall / router ) فراهم می کند. از دیگر ویژگی های برنامه Supremo می توان به نصب آسان و دارا بودن بالاترین سطح امنیت و عملکرد بهینه به دلیل پشتیبانی از SSL و رمزگذاری یکپارچه اشاره کرد.

NoMachine 8.12.12 Win/Mac/Linux کنترل و مدیریت ویندوز از راه دور

NoMachine NoMachine نرم افزاری فوق العاده سریع با استفاده آسان جهت کنترل و مدیریت دسکتاپ از راه دور است که به شما امکان دسترسی سریع به هر رایانه ای در جهان را می دهد. از سیستم دسکتاپ خود به هر سیستمی که نرم افزار NoMachine روی آن نصب است با سرعت نور متصل شوید. NoMachine سریعترین نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه است که تا به حال امتحان کرده اید. تنها با چند کلیک می‌توانید به هر رایانه‌ای در جهان دسترسی پیدا کنید و طوری شروع به کار با آن کنید که گویی درست در مقابل شماست.

TeamViewer 15.55.3 Win/Mac/Linux + Portable مدیریت رایانه از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 826819 28 خرداد 1403
TeamViewer TeamViewer نرم افزاری کاربردی برای بررسی و رفع مشکلات سیستم از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت میباشد. با کمک نرم افزار TeamViewer دو کاربر میتوانند با نصب و بکارگیری این نرم افزار رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند.

این نرم‌افزار می‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟
  • در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود خارج کند.

NetSarang Xmanager Power Suite 7.0.0158 کنترل سیستم از راه دور

NetSarang Xmanager NetSarang Xmanager نرم افزاری که شامل Xmanager, Xshell, Xftp و Xlpd میباشد و با کمک آن می توانید برای کنترل سیستم از راه دور در منازل و یا ادارات بزرگ نیز استفاده نمایید. برنامه NetSarang Xmanager از امکانات مدیریتی زیادی بر شبکه و کنترل دیگر سیستم ها برخوردار می باشد که به وسیله آن ها هر مدیر سیستمی قادر خواهد بود تا نیازهای مختلف خود را در این زمینه برطرف نماید. مدیر شبکه قادر است با نصب نرم افزار NetSarang Xmanager عملکرد تمامی سیستم های Join شده در شبکه را مشاهده نموده و مدیریت کامل برروی آن ها داشته باشد. البته کاربران هم با استفاده از این نرم افزار می توانند قابلیت های زیادی را تجربه کنند. به سادگی می تواند با دیگر رایانه ها ارتباط برقرار کرده و به اشتراک و انتقال فایل ها بپردازند.