در حال بارگذاری...

TeamViewer 15.42.5 Win/Mac/Linux + Portable مدیریت رایانه از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 506749 20 اردیبهشت 1402
TeamViewer

TeamViewer

 نرم افزاری کاربردی برای بررسی و رفع مشکلات سیستم از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت میباشد. با کمک نرم افزار TeamViewer دو کاربر میتوانند با نصب و بکارگیری این نرم افزار رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند.

این نرم‌افزار می‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟
  • در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود خارج کند.

UltraViewer 6.6.30 + Portable نرم افزار کنترل رایانه از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 635327 17 اردیبهشت 1402
UltraViewer

UltraViewer

 یکی دیگر از نرم افزار کاربردی جهت کنترل سیستم از راه دور میباشد که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور می دهد. نرم افزار UltraViewer به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. این نرم افزار بسیار کم حجم می باشد و برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

NoMachine 8.5.3 Win/Mac/Linux کنترل و مدیریت ویندوز از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 61928 6 اردیبهشت 1402
NoMachine

NoMachine

 نرم افزاری فوق العاده سریع با استفاده آسان جهت کنترل و مدیریت دسکتاپ از راه دور است که به شما امکان دسترسی سریع به هر رایانه ای در جهان را می دهد. از سیستم دسکتاپ خود به هر سیستمی که نرم افزار NoMachine روی آن نصب است با سرعت نور متصل شوید. NoMachine سریعترین نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه است که تا به حال امتحان کرده اید. تنها با چند کلیک می‌توانید به هر رایانه‌ای در جهان دسترسی پیدا کنید و طوری شروع به کار با آن کنید که گویی درست در مقابل شماست.

AnyDesk 7.1.11 Win/Mac/Linux/Android کنترل ویندوز از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 3913209 22 فروردین 1402
AnyDesk

AnyDesk

 انی دسک نرم افزار کاربردی که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار AnyDesk به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار AnyDesk بسیار کم حجم و قابل حمل نیز می باشد و برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

UltraVNC 1.4.2.0 نرم افزار کنترل سیستم از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 96891 13 فروردین 1402
UltraVNC

UltraVNC

 برنامه ای کامل برای راه اندازی شبکه های خانگی و یا حرفه ای می باشد که با استفاده از آن می توانید تمامی رویدادهای در حال اجرا در دیگر کامپیوتر های متصل به شبکه را ببینید ( به وسیله شبکه )، از دیگر قابلیت های این نرم افزار در اختیار گرفتن کامپیوتر شخص مقابل می باشد به صورتی که به نظر میرسد با کامپیوتر خودتان در حال کارکردن هستید با استفاده از این برنامه می توانید به وسیله با هر کامپوتری در سراسر جهان شبکه ایجاد کنید این به این معنی است که حتی می توانید با کامپیوتر خانگی خودتان کامپیوتر اداره را کنترل کنید. این نرم افزار به سادگی قابل نصب است و کار با آن به هیچ تخصصی نیاز ندارد.

TrustViewer 2.10.0 Build 4500 کنترل سیستم از راه دور

اینترنت / کنترل سیستم از راه دور SalaR 57873 3 فروردین 1402
TrustViewer

TrustViewer

 نرم افزاری کم حجم و کاربردی و امن که بدون نیاز به ثبت نام به شما این امکان را می دهد که به سرعت از راه دور به سیستم دسترسی داشته ، فایل به اشتراک بگذارید و یا تماس ویدیویی برقرار کنید. هنگام اتصال به یک کامپیوتر از راه دور ، یک شناسه موقت تصادفی در اختیار شما قرار داده می شود و یک مسیر امن بر اساس پروتکل های SSL/TLS جهت ارتباط ایجاد می شود.