خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Elcomsoft System Recovery Pro 7.2.628 بازیابی رمز عبور ویندوز

Elcomsoft System Recovery

Elcomsoft System Recovery

 نرم افزار مفید و کاربردی جهت بازیابی رمز عبور فراموش شده اکانت ویندوز شما از جمله اکانت Administrator می باشد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده یا از دست داده اید ، با استفاده از این نرم افزار می توانید به سرعت و از طریق Boot ، رمز عبور اکانت خود را بازیابی کنید. این نرم افزار به آسانی و به صورت خودکار رمز عبور را بازیابی کرده و دیگر نیازی به فرمت هارد دیسک و تعویض ویندوز خود ندارید.

Elcomsoft Phone Breaker Forensic 9.50.36227 بازیابی پسورد تلفن همراه

Elcomsoft Phone Password Breaker

Elcomsoft Phone Breaker

 نرم افزاری کاربردی که با استفاده از یک روش آسان و سریع قادر به بازیابی رمز عبور گوشی های تلفن همراه هوشمند و دیگر دستگاه های قابل حمل باشید. برنامه Phone Password Breaker به عنوان یک ابزار بازیابی رمز عبور از تمامی گوشی های هوشمند بلک ری مانند iPhone، iPad، iPod های لمسی و آخرین نسخه آیفون کاربرد خواهد اشت.

Coolmuster Lab.Fone for Android 5.1.80 بازیابی اطلاعات گوشی اندروید

Coolmuster Lab.Fone for Android

Coolmuster Lab.Fone for Android

 نرم افزاری کاربردی در زمینه ریکاوری و بازیابی اطلاعات دستگاه های اندرویدی و کارت های حافظه SD می باشد که امکان بازیابی انواع مختلفی از اطلاعات را فراهم می کند. به منظور جستجو و بازیابی همه اطلاعات از دست رفته دستگاه های اندرویدی ، ابتدا باید این دستگاه ها روت شده باشند. از آنجائیکه بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که گوشی های هوشمندشان را روت نکنند ، این مورد می تواند تبدیل به مسئله ای گردد. از طرفی این برنامه می بایست اپلیکیشن Coolmuster Android Assistant را بر روی دستگاه اندرویدی نصب کرده تا با انجام اسکن ، قابلیت بازیابی اطلاعات را فراهم کند. از دیگر ویژگی های برنامه Coolmuster Lab.Fone for Android می توان به قابلیت اسکن و بازیابی ساده و سریع اطلاعات و امکان نمایش و دسته بندی نتایج در گروه های مختلف از جمله مخاطبین ، پیام ها ، تاریخچه تماس ، عکس ها ، ویدیوها ، صداها و اسناد اشاره کرد.

ElcomSoft Distributed Password Recovery 4.20.1393 بازیابی رمز عبور

ElcomSoft Distributed Password Recovery

ElcomSoft Distributed Password Recovery

 نرم افزاری قدرتمند و همه منظوره به منظور بازیابی رمزهای عبور توزیع شده، فراموش شده و یا گم شده در سندهای مختلف طراحی و ساخته شده است . قابلیتهای این نرم افزار شامل شکست قفل های پیچیده، بازیابی کلیدهای رمزنگاری شده قوی، و باز نمودن قفل اسناد در محیطی ابتکاری می باشد. این نرم افزار راهکاری قدرتمند و ایده آل برای آژانس های دولتی، سرویس های بازیابی رمزهای عبور و بازیابی اطلاعات، و کاربران تجاری با ایستگاههای کاری متعدد شبکه شده توسط اتصال از طریق LAN و یا اینترنت می باشد . این برنامه با ارائه فناوری های پرسرعت منحصر بفرد و قابلیت شکل پذیری خطی بدون هیچ پیچیدگی، سریعترین روش بازیابی رمز عبور با استفاده از ادغام عالی پیشرفته ترین فناوری های موجود در زمینه بازیابی رمزهای عبور را ارائه می نماید.

قابلیت های نرم افزار 

ElcomSoft Distributed Password Recovery


  •   بازیابی رمزهای عبور اسناد مختلف توسط پردازش توزیع شده
  •   کار نمودن برروی شبکه های داخلی و عمومی
  •   مدیریت نمودن سرور بازیابی پسورد بصورت از راه دور
  •   نصب نمودن و برداشتن کارگزارها برروی رایانه های از راه دور
  •   دستکاری و تغییر دادن زمان کار و اولویت کارگزاران
  •   اجرا نمودن کارگزاران و سرور به عنوان سرویس های سیستمی
  •   محاسبه نمودن زمان ماشین
  •   رهیابی نمودن فعالیتهای یک فرد و مشاهده عمقی گزارشات در صورت نیاز

Disk Drill Pro 4.0.518.0 Win / Enterprise 3.8.965 Mac بازیابی اطلاعات

Disk Drill

Disk Drill

 نرم افزاری قدرتمند دیسک دریل برای بازیابی فایل های حذف شده می باشد که از درایوهای HFS/HFS+, FAT, NTFS و غیره پشتیبانی می کند . نرم افزار Disk Drill به شما کمک می کند تا به دو روش سریع و یا عمیق فایل های خود را ریکاوری کنید . قابلیت بازیابی از کارت های حافظه ، آی پاد کلاسیک ، هارد دیسک های خارجی را نیز دارا می باشد.

Stellar Data Recovery Technician 9.0.0.3 Win/Mac + Portable بازیابی اطلاعات

Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Stellar Windows Data Recovery

 نرم افزاری جهت بازیابی اطلاعت از دست رفته میباشد. نرم افزار علاوه بر قابلیت بازگردانی فایل ها ، کاربران می توانند پارتیشن ها پاک شده از سیستم را نیز بازیابی کنند . از دیگر ویژگی های موجود در نرم افزار Stellar Phoenix Data Recovery می توان به قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده از فلش دیسک ها ، حافظه های جانبی همانند حافظه های تلفن همراه ، حافظه های دوربین های دیجیتالی و یا Mp3 Player ها و ... اشاره نمود. از دیگر ویژگی های نرم افزار Stellar Phoenix Data Recovery قابلیت کپی فایل ها و اطلاعات از دیسک ها آسیب دیده و خراب می باشد.