در حال بارگذاری...

Tenorshare ReiBoot Pro 9.3.1.0 Win/Mac بازیابی اطلاعات دستگاه iOS

Tenorshare ReiBoot for iOS Tenorshare ReiBoot نرم افزار کاربردی که در محیطی کاملا کاربر پسند و آسان تنها با یک کلیک اطلاعات دستگاه iOS خود را بازگردانی کنید. نرم‌افزار کاربردی ReiBoot به شما کمک می‌کند دستگاه iOS خود را به حالت recovery mode ببرید و همین‌طور تنها با یک کلیک آن را از این وضعیت خارج کنید. معمولا چنین کاری با پروسه‌ی خسته کننده اتصال دستگاه به کامپیوتر و فشردن و نگه داشتن دکمه Home انجام می‌شود و علاوه بر این کارها بایستی از نرم‌افزار iTunes نیز استفاده کنید. ناگفته نماند که این مسئله زمانی که بوت به مشکل بر بخورد پیچیده و بغرنج می‌شود. ReiBoot راه حل مناسبی برای همه مشکلات است. تنها با یک کلیک می‌توان به حالت Recovery mode رفت و همچنین با یک کلیک و بدون هیچ زحمتی از آن خارج شد.

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 16.3.0 بازبابی اطلاعات

EaseUS Data Recovery Wizard EaseUS Data Recovery Wizard نرم افزاری که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا اطلاعات از دست داده در سیستم های خود را به کمک ابزار موجود در نرم افزار بازگردانی نمایند. در این نرم افزار علاوه بر قابلیت بازگردانی فایل ها ، کاربران می توانند پارتیشن ها پاک شده از سیستم را نیز بازیابی کنند. از دیگر ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده از فلش دیسک ها ، حافظه های جانبی همانند حافظه های تلفن همراه ، حافظه های دوربین های دیجیتالی و یا Mp3 Player ها و ... اشاره نمود. همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار قابلیت کپی فایل ها و اطلاعات از دیسک ها آسیب دیده و خراب می باشد.

Aiseesoft FoneLab for Android 5.0.22 Win/Mac بازیابی اطلاعات گوشی اندروید

Aiseesoft FoneLab for Android Aiseesoft FoneLab for Android یکی از بهترین نرم افزاری بازیابی اطلاعات دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد. برنامه FoneLab for Android در نوع خود قدرتمندترین می‌باشد که به کاربر امکان می‌دهد تا پیامک‌ها، شماره‌های مخاطبین، تاریخچه تماس، عکس‌ها، تصاویر، ویدیوها، آهنگ‌ها و اسناد متنی حذف شده از گوشی، تبلت اندرویدی و یا کارت حافظه را بازگردانی کنند. فرقی نمیکند که فایل‌های خود را در اثر حذف، روت کردن، آپگرید کردن، فرمت کارت حافظه، حمله ویروس یا ضربه فیزیکی، شکستن و یا انداختن در آب از دست داده باشید، این برنامه قادر به بازگردانی اطلاعات مهم دستگاه شما می‌باشد. برای پیامک‌ها، شماره تماس مخاطبین، عکس‌ها و سایر فایل‌ها می‌توانید از این برنامه جهت ایجاد نسخه پشتیبان استفاده کنید.


Tenorshare 4DDIG 9.7.5.8 Win/Mac بازیابی اطلاعات حذف شده

Tenorshare 4DDiG Tenorshare 4DDIG نرم‌افزاری همه کاره برای بازیابی اطلاعات و تعمیر فایل ویدئویی میباشد.
در این نرم افزار بازیابی داده‌ها از لپتاپ/کامپیوتر شخصی، درایو داخلی و خارجی، فلش USB و بازیابی بیش از ۱۰۰۰ نوع فایل شامل عکس، ویدیو، سند و صدا. بازیابی فایل‌هایی که به دلیل حذف تصادفی، فرمت‌بندی، قسمت گم‌شده، خرابی، سقوط سیستم، حملات ویروسی و غیره از دست رفته‌اند امکانپذیر است.

FoneLab Android Data Recovery 3.1.16 Win/Mac بازیابی اطلاعات اندروید

FoneLab Android Data Recovery FoneLab Android Data Recovery نرم افزاری کاربردی که به شما این امکان را می‌دهد تا مخاطبین، پیام‌ها، ویدیو ، موزیک ، عکس‌ و ... گوشی یا دستگاه اندرویدی یا کارت SD را بدون از دست دادن اطلاعات بازیابی کنید. برای استفاده از برنامه FoneLab Android Data Recovery هنگامی که دستگاه توسط رایانه شناسایی شد، می‌توانید نوع فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید: مخاطبین، گزارش تماس‌ها، پیام‌ها، مکالمات واتس‌اپ و پیوست‌ها، و همچنین فایل‌های چندرسانه‌ای. پس از تجزیه و تحلیل دستگاه (که ممکن است تکمیل آن مدتی طول بکشد)، می توانید لیست تصاویر، ویدئوها، آهنگ ها و اسناد را مشاهده کنید، یک یا چند نتیجه را علامت بزنید. همچنین، می توانید فایل خاصی را جستجو کنید، بنابراین می توانید به راحتی مواردی را که می خواهید بازیابی کنید، پیدا کنید.
علاوه بر این، می‌توانید از دستگاه اندروید خود در رایانه شخصی توسط نرم افزار FoneLab Android Data Recovery نسخه پشتیبان تهیه کنید، سپس بدون هیچ زحمتی آن را بازیابی کنید. چندین نسخه پشتیبان را می توان در یک دستگاه ذخیره کرد و می توانید آنها را بر اساس تاریخ پشتیبان مرتب کنید.

Apeaksoft Android Toolkit 2.1.12 Win/Mac بازیابی اطلاعات دستگاه اندروید

Apeaksoft Android Toolkit Apeaksoft Android Toolkit نرم افزاری برای بازگردانی فایل‌های حذف شده می‌باشد. به کمک برنامه Android Data Recovery می‌توان شماره های تماس، پیامک‌ها، تاریخچه تماس، تصاویر گالری، ویدیو و … را از تقریبا تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی و کارت‌های حافظه بازگردانی کرد. پس از اتصال دستگاه یا کارت حافظه به کامپیوتر  هر فایلی را که بخواهید می‌توانید با یک کلیک به کامپیوتر منتقل کنید. به وسیله این نرم‌افزار قدرتمند هرگونه فایل را از گوشی یا تبلت سامسونگ که خراب شده است را بازیابی نمایید. Apeaksoft Android Data Recovery قادر به بازیافت عکس‌ها، ویدیوها، شماره های تماس، پیامک‌ها، تاریخچه‌ تماس، برنامه‌ها و اسناد متنی حذف شده از گوشی و تبلت اندرویدی یا کارت‌های حافظه می‌باشد. این برنامه با ۵۰۰۰ دستگاه قابل حمل سازگاری کامل دارد.