در حال بارگذاری...

Apeaksoft Data Recovery 1.6.8 Win/Mac + Portable بازیابی اطلاعات حذف شده

Apeaksoft Data Recovery Apeaksoft Data Recovery نرم افزاری جهت بازیابی فایل‌های حذف شده می‌باشد. هرگاه که به اشتباه فایل مهمی را حذف کنید و یا با فرمت کردن هارد درایو یا کرش سیستم فایلی را از دست دهید، دیگر نگران فایل‌های از دست رفته خود نباشید. برنامه Apeaksoft Data Recovery راه‌کارهای پیشرفته‌ای را جهت بازگردانی فایل‌ها ارایه می‌نماید. این برنامه به راحتی قادر به بازیابی تمامی فایل‌های کامپیوتر، سطل بازیافت، هارد درایو، فلش درایو، مموری کارت و … می‌باشد. همچنین قادر به بازیابی فایل‌ها از حافظه های با فایل سیستمی NTFS، FAT16، FAT32، exFAT، EXT و … می‌باشد ‌ هر گونه فایل رایج به وسیله این برنامه قابل بازگردانی می‌باشد.

Aiseesoft Data Recovery 1.8.18 Win/Mac + Portable بازیابی سریع اطلاعات

Aiseesoft Data Recovery Aiseesoft Data Recovery یک نرم افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات در ویندوز است که می تواند تقریبا تمام فایل های حذف شده مانند عکس ها، اسناد، ایمیل ها، موزیک ، فیلم ها و موارد دیگر را از هارد دیسک، فلش درایو، کارت حافظه، دوربین دیجیتال و غیره بازیابی کند. اگر اطلاعات شما به دلیل حذف پارتیشن ، فرمت پارتیشن ، مشکل هارد دیسک یا دلایل دیگر حذف شده باشد، نرم افزار Aiseesoft Data Recovery همیشه می تواند بهترین انتخاب شما باشد. Aiseesoft Data Recovery دارای قابلیت اسکن سریع داده ها می باشد اما ویژگی "اسکن عمیق" نیز این اطمینان را به شما میدهد تا تمام فایل های حذف شده را پیدا کنید. علاوه بر این، اگر امنیت اطلاعات برای شما مهم باشد، این نرم افزار می تواند اولین گزینه شما باشد. هنگامی که تصاویر، صوتی، فیلم ها، اسناد و یا ایمیل های خود را بازیابی می کنید، هیچ یک از این اطلاعات را در سرور خود ذخیره نمی کند.

Stellar Data Recovery Technician 11.0.0.6 Win/Mac + Portable بازیابی اطلاعات

Stellar Data Recovery Stellar Windows Data Recovery نرم افزاری جهت بازیابی اطلاعت از دست رفته میباشد. نرم افزار علاوه بر قابلیت بازگردانی فایل ها ، کاربران می توانند پارتیشن ها پاک شده از سیستم را نیز بازیابی کنند . از دیگر ویژگی های موجود در نرم افزار Stellar Phoenix Data Recovery می توان به قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده از فلش دیسک ها ، حافظه های جانبی همانند حافظه های تلفن همراه ، حافظه های دوربین های دیجیتالی و یا Mp3 Player ها و ... اشاره نمود. از دیگر ویژگی های نرم افزار Stellar Phoenix Data Recovery قابلیت کپی فایل ها و اطلاعات از دیسک ها آسیب دیده و خراب می باشد.

iToolab UnlockGo 4.1.1 Win / 6.0.0 Mac باز کردن قفل آیفون یا آیپد

iToolab UnlockGo iToolab UnlockGo نرم افزاری کاربردی که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی  قفل آیفون یا آیپد را باز کرده و رمز عبور یا قفل فعال سازی iCloud را در دستگاه های iPhone یا iPad خود را باز کنید. فراموش کردن کد امنیتی iPhone یا iPad شما می تواند منجر به مشکلات بی شماری شود. در برنامه iToolab UnlockGo به لطف یک سری از ویژگی های به کار رفته شده ، به کاربران این امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن نوع 4 رقمی یا 6 رقمی ، کد های عبور را برای iPhone یا iPad خود حذف کنند. علاوه بر این ، شناسه چهره یا همان Face ID و شناسه اثر انگشت نیز برای باز کردن قفل در برنامه iToolab UnlockGo پشتیبانی می شود و کد فعال سازی iCloud را می توان برای دسترسی به دستگاه ها بازنویسی کرد.

Tenorshare 4DDIG 10.0.0.16 Win/Mac بازیابی اطلاعات حذف شده

Tenorshare 4DDiG Tenorshare 4DDIG نرم‌افزاری همه کاره برای بازیابی اطلاعات و تعمیر فایل ویدئویی میباشد.
در این نرم افزار بازیابی داده‌ها از لپتاپ/کامپیوتر شخصی، درایو داخلی و خارجی، فلش USB و بازیابی بیش از ۱۰۰۰ نوع فایل شامل عکس، ویدیو، سند و صدا. بازیابی فایل‌هایی که به دلیل حذف تصادفی، فرمت‌بندی، قسمت گم‌شده، خرابی، سقوط سیستم، حملات ویروسی و غیره از دست رفته‌اند امکانپذیر است.

FoneLab Android Data Recovery 3.1.26 Win/Mac بازیابی اطلاعات اندروید

FoneLab Android Data Recovery FoneLab Android Data Recovery نرم افزاری کاربردی که به شما این امکان را می‌دهد تا مخاطبین، پیام‌ها، ویدیو ، موزیک ، عکس‌ و ... گوشی یا دستگاه اندرویدی یا کارت SD را بدون از دست دادن اطلاعات بازیابی کنید. برای استفاده از برنامه FoneLab Android Data Recovery هنگامی که دستگاه توسط رایانه شناسایی شد، می‌توانید نوع فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید: مخاطبین، گزارش تماس‌ها، پیام‌ها، مکالمات واتس‌اپ و پیوست‌ها، و همچنین فایل‌های چندرسانه‌ای. پس از تجزیه و تحلیل دستگاه (که ممکن است تکمیل آن مدتی طول بکشد)، می توانید لیست تصاویر، ویدئوها، آهنگ ها و اسناد را مشاهده کنید، یک یا چند نتیجه را علامت بزنید. همچنین، می توانید فایل خاصی را جستجو کنید، بنابراین می توانید به راحتی مواردی را که می خواهید بازیابی کنید، پیدا کنید.
علاوه بر این، می‌توانید از دستگاه اندروید خود در رایانه شخصی توسط نرم افزار FoneLab Android Data Recovery نسخه پشتیبان تهیه کنید، سپس بدون هیچ زحمتی آن را بازیابی کنید. چندین نسخه پشتیبان را می توان در یک دستگاه ذخیره کرد و می توانید آنها را بر اساس تاریخ پشتیبان مرتب کنید.