در حال بارگذاری...

Adobe Camera Raw 16.2 Win/Mac پردازش تصاویر RAW

گرافیک / پلاگین فتوشاپ TRACKER 595803 17 بهمن 1402
Adobe Camera Raw Adobe Camera Raw کمرا راو برای پشتیبانی از تصاویر با پسوند Raw طراحی گردیده، جایگزین بخش اصلی Camera Raw در مجموعه Adobe Creative Suite یا نرم افزار Adobe Photoshop  می شود. این نسخه از پلاگین دارای آپدیت هایی شامل پشتیبانی از دوربین های عکاسی بیشتری می باشد، پلاگین Camera Raw با نسخه های قدیمی تر از Photoshop CS6 سازگار نمی باشد.

Perfectly Clear Complete + WorkBench 4.6.0.2640 Win/Mac پلاگین اصلاح تصاویر در فتوشاپ

گرافیک / پلاگین فتوشاپ TRACKER 191780 16 بهمن 1402
Perfectly Clear Complete WorkBench Athentech Perfectly Clear یک پلاگین در فتوشاپ می باشد که به شما این توانایی را می دهد تا با یک کلیک عکس خود را واضح کنید و به سادگی با اعمال پلاگین بر روی عکس مورد نظر ، عکس شما بطور اتوماتیک تصحیح می شود. Perfectly Clear بر روی هر دو کیفیت 8bit و 16bit در فتوشاپ ، قابل اجراست. تمام اصلاحات ، الگو های از پیش تعیین شده ، جدا و مستقل ، با پلاگین Athentech Perfectly Clear در اختیار شماست.

Nik Collection by DxO 6.8.0 Win/Mac مجموعه پلاگین Nik

گرافیک / پلاگین فتوشاپ SalaR 228269 8 بهمن 1402
Nik Collection Nik Collection DxO مجموعه ای کامل از جدیدترین پلاگین های Nik برای نرم افزارهای فتوشاپ ، Lightroom و Elements که ابزارها برای ارتقا ، بهبود و تصحیح تصویری طبیعی بدون نیاز به انتخاب ها و یا لایه های ماسک پیچیده را در اختیار طراحان، گرافیست های  حرفه ای و عکاسان قرار می دهد. با استفاده از برنامه Nik Collection شما می‌توانید تصاویر خود را به سادگی و با کیفیت بهتری ویرایش کنید و جزئیات بیشتری را در آن‌ها بهبود بخشید.

Lumenzia 11.7.3 Win/Mac پلاگین لومنزیا برای فتوشاپ

گرافیک / پلاگین فتوشاپ SalaR 26636 6 بهمن 1402
Lumenzia Lumenzia لومنزیا پلاگین کاربردی فتوشاپ که ماسک های این پلاگین به شما این امکان را می دهند که ویرایش عکسی زیبا و واقعی تر را در فتوشاپ ایجاد کنید. Lumenzia به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی از ماسک ها استفاده کنید که پیش نمایش برای انتخاب آسان ماسک کار را برای شما آسان تر خواهد کرد که به صورت تعاملی میتوانید روی تصویر کلیک کنید تا رنگ ها را به درجه دلخواه انتخاب کنید (یا از حالت انتخاب خارج کنید) . موتور پیشرفته جاوا اسکریپت Lumenzia، تمام پیچیدگی های پوشاندن درخشندگی را برای شما در پس زمینه کنترل می کند، بنابراین تنها چیزی که باید به آن فکر کنید ساخت تصاویر زیبا است.

Brusherator 1.8.0 Win/Mac پلاگین ساخت براش در فتوشاپ

گرافیک / پلاگین فتوشاپ SalaR 62639 1 دی 1402
Brusherator Brusherator پلاگین ساخت براش در فتوشاپ است که به شما این امکان را می‌دهد تا براش‌های سفارشی برای خود ایجاد کنید. این پلاگین شامل طیف گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها است که به کاربران کمک می‌کند تا براش‌های خود را از ابتدا طراحی کنند یا براش‌های موجود را ویرایش کنند. برای ایجاد یک براش جدید، روی دکمه New Brush در نوار ابزار Brusherator کلیک کنید. این کار پنجره New Brush را باز می‌کند. در این پنجره، می‌توانید شکل، اندازه، رنگ، بافت و سایر ویژگی‌های براش جدید خود را تنظیم کنید. برای ویرایش یک براش موجود، براش مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه Edit Brush در نوار ابزار Brusherator کلیک کنید. این کار پنجره Edit Brush را باز می‌کند. در این پنجره، می‌توانید شکل، اندازه، رنگ، بافت و سایر ویژگی‌های براش مورد نظر خود را ویرایش کنید.

Retouch4me Portrait Volumes 1.019 ایجاد عمق در عکس پرتره‌

گرافیک / پلاگین فتوشاپ SalaR 11558 26 آذر 1402
Retouch4me Portrait Volumes Retouch4me Portrait Volumes نرم افزار و پلاگینی که به‌صورت خودکار عمق پرتره‌ها را افزایش می‌دهد و آن‌ها را زنده‌تر می‌کند. این نرم‌افزار چشم‌ها را روشن‌تر، لب‌ها و بینی را برجسته‌تر و شکل صورت را زیباتر می‌کند. Retouch4me Portrait Volumes این فرآیند را ساده می‌کند و به شما امکان می‌دهد با یک کلیک ساده، نتایج فوق‌العاده‌ای به دست آورید. این نرم‌افزار به‌طور یکپارچه با نور موجود ترکیب می‌شود و ظاهری طبیعی و واقعی ایجاد می‌کند.