در حال بارگذاری...

BitTorrent Pro 7.11.0.46901 Win/Android + Portable دانلود از تورنت

اینترنت / مدیریت دانلود SalaR 603784 29 شهریور 1402
BitTorrent BitTorrent نام یک پروتکل اشتراک فایل است. بیت‌ تورنت پروتکلی است که به منظور ارسال پرونده‌ها و توزیع حجم بزرگی از اطلاعات بدون کاهش در مصرف منابع پر هزینه سرور و پهنای باند طراحی شده‌ است. در واقع BitTorrent نوعی ارتباط همتا به همتا می‌ باشد که کاربران مستقیماً به یکدیگر متصل می‌شوند و به ارسال و دریافت قسمتی از فایل می‌ پردازند. اگر چه فعالیت‌های تمامی کاربران یک فایل توسط سرور مرکزی به نام Tracker هماهنگ می‌شود، اما این سرور از محتویات فایل‌ هایی که منتقل می‌شود بی اطلاع است. در نتیجه تعداد زیادی از کاربران با پهنای باند محدود Tracker مربوطه قابل پشتیبانی هستند. فلسفه کلیدی بیت‌ تورنت این است که کاربران باید هم‌ زمان با دانلود کردن اطلاعات (inbound)، آپلود (outbound) نمایند. در این صورت پهنای باند شبکه با حداکثر کارایی بکار گرفته می‌شود.

4K Tokkit Pro 2.3.1.0770 Win/Mac + Portable دانلود ویدیو از تیک تاک

اینترنت / مدیریت دانلود SalaR 11560 22 شهریور 1402
4K Tokkit 4K Tokkit نرم افزاری برای دانلود ویدیو از تیک تاک است. با استفاده از برنامه 4K Tokkit با کیفیت بالا، چالش‌ها، زیرنویس‌ها، تمام ویدیوهای پروفایل و آواتار کاربران ، هشتگ‌ها و ویدیوهای تکی را دانلود و ذخیره کنید و ویدیوهای تیک تاک را به صورت آفلاین تماشا کنید،
فید تیک تاک خود بدون تبلیغات مرور کنید و با استفاده از تقویم در برنامهٔ 4K Tokkit می‌توانید محدودهٔ زمانی دانلود را تنظیم کنید. فقط ویدیوهای منتشرشده در بازهٔ زمانی تعیین شده را دانلود کنید. ویدیوهای تیک‌تاک را با زیرنویس اصلی آنها دانلود کنید. پس از موقعیت‌دهی موس روی آیکون ویدیو، زیرنویس در برنامه نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را کپی کرده و در حافظه کلیپ‌بورد قرار دهید.

MediaHuman YouTube Downloader 3.9.9.86 Win/Mac + Portable دانلود از یوتیوب

MediaHuman YouTube Downloader MediaHuman YouTube Downloader نرم افزار کاربردی و مفید برای کسانی که یک ویدیو یا موسیقی دلخواه یا پیش پرده یک فیلم جدید را در یوتیوب پیدا کرده اند و می خواهند آن را برای مشاهده آفلاین دانلود و در رایانه خود ذخیره کنند.

برخی قابلیت های نرم افزار MediaHuman YouTube Downloader
  • پشتیبانی از وضوح فوق العاده بالا تا 4K
  • لیست های پخش کامل و کانال های یوتیوب ، Vimeo ، Dailymotion ، Soundcloud را دانلود کنید
  • آهنگ صوتی را استخراج کرده و آن را به صورت MP3 ذخیره کنید
  • پشتیبانی iTunes
  • پشتیبانی VEVO

StreamFab 6.1.4.4 + Portable دانلود از سایت های پخش آنلاین ویدیو و موزیک

اینترنت / مدیریت دانلود SalaR 25223 19 شهریور 1402
StreamFab StreamFab نرم افزاری کاربردی که با استفاده از آن میتوانید با سرعت بالا ویدئوهای Amazon Prime Video، Netflix، Disney+ و دیگر 1000+ سایت پخش آنلاین ویدیو و موزیک با قابلیت ذخیره ویدئو در کیفیت بالا تا 8K و خروجی صدای EAC3 / AC3 5.1 را دانلود کنید. مزیت اصلی StreamFab، سازگاری آن با بسیاری از سرویس‌های به اشتراک گذاری محتوا است، از جمله سرویس‌های مبتنی بر اشتراک که شما می‌توانید از برنامه StreamFab برای ورود به حساب کاربری خود استفاده کنند و شروع به دانلود محتوا برای مشاهده آفلاین کنند. برای پیدا کردن ویدئوهایی که می‌خواهید دانلود کنید، StreamFab از مرورگر داخلی خود استفاده می‌کند به جای آن که شما را به ورود URL ویدئویی دعوت کند. همچنین، شما می‌توانید URL ویدئو را فراهم کنید یا حتی چندین URL را از یک فایل متنی بارگذاری کنید تا ویدئوها را به صورت دسته جمعی دانلود کنید.

MiPONY Pro 3.3.0 + Portable دانلود آسان از سایتهای به اشتراک گذاری فایل

اینترنت / مدیریت دانلود SalaR 66880 18 شهریور 1402
MiPONY MiPONY ابزاری رایگان است که  قادر است بسیاری از محدودیت‌های سایتهای به اشتراک گذاری فایلها را دور زده و به آسانی از 66 سایت مختلف اشتراک گذاری فایل ؛ فایلهای مورد نیاز خود را با سرعت بالا دریافت نمایید.

Internet Download Manager (IDM) 6.41.20 Retail مدیریت دانلود

اینترنت / مدیریت دانلود SalaR 7709698 17 شهریور 1402
Internet Download Manager Internet Download Manager اینترنت دانلود منیجر یا همان IDM یک نرم افزار حرفه ای مدیریت دانلود در ویندوز است. Internet Download Manager اینترنت دانلود منیجر یا همان نرم افزار IDM فایل دانلود را به چند قطعه تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود با سرعت بیشتری انجام شود. برنامه با مرورگرهای اج، اپرا، فایرفاکس، کروم کار می‌کند. نرم افزار می‌تواند فیلم‌هایی که در وبسایت‌ ها مشاهده می‌کنید را دانلود کند. هنگامی که فیلمی از اینترنت پخش می‌شود، به طور خودکار عبارتی را به نام Download this video در کنار صفحهٔ فیلم یا صدا ظاهر می‌شود که با کلیک بر آن می‌توان فیلم یا صدا را بارگیری کرد.