در حال بارگذاری...

macOS Sonoma 14.3.1 (23D60) سیستم عامل مکینتاش سونوما

سیستم عامل / مکینتاش SalaR 1111336 8 بهمن 1402
macOS Sonoma macOS Sonoma سونوما انتشار بزرگ و انتشار فعلی سیستم عامل مک‌اواس از شرکت اپل برای کامپیوترهای مکینتاش است. سیستم عامل macOS Sonoma با داشتن رابط کاربری شیشه‌ای (Glass UI)، قابلیت پشتیبانی از فایل‌های iOS و iPadOS، بهبودهای چشمگیر در زمینه امنیت و حریم خصوصی و همچنین پشتیبانی از پردازنده‌های جدید اپل، به کاربران این شرکت اجازه می دهد تا تجربه‌ی بهبود یافته‌ای از استفاده از سیستم عامل مک را داشته باشند

macOS Sonoma 14.3 for Virtual Machines نصب مجازی مکینتاش در ویندوز

سیستم عامل / مکینتاش C.H.I.E.F 236863 22 دی 1402
macOS for Virtual Machines macOS Sonoma for Virtual Machines شامل فایل آماده جهت استفاده در مجازی ساز VMware و Virtualbox برای تجربه استفاده مکینتاش در ویندوز میباشد. Mac OS که مخفف Macintosh Operating System است، نام تجاری یک سری از سیستم‌عامل‌های دارای واسط گرافیکی است که توسط شرکت Apple برای کامپیوترهای مکینتاش توسعه داده شده‌اند. سیستم‌عامل Mac عموماً به خاطر رابط گرافیکی خوب خود مشهور شده است. در این روش شما قادر خواهید بود تا استفاده از این سیستم عامل را در ویندوز خود بصورت مجازی تجربه کنید و با نقاط ضعف و قوت آن آشنا شوید.

iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش

سیستم عامل / مکینتاش SalaR 219672 3 اردیبهشت 1393
iAtkos M - MacOS iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش جهت اجرا بر روی CPU Intel
از آن جا که تمامی نسخه های سیستم عامل مک ، برای کامپیوترهای این شرکت طراحی شده اند ، راهی برای نصب مستقیم آن ها بر روی کامپیوترهای معمولی وجود ندارد. از این رو گروه های مختلف هکری ، بر آن شدند تا روش هایی را جهت نصب این سیستم عامل بر روی کامپیوترهای معمولی ارائه کنند ، پروژه های مختلفی جهت نصب سیستم عامل مکینتاش بر روی کامپیوترها ارائه شد.