در حال بارگذاری...

macOS Ventura 13.2.1 (22D68) سیستم عامل مکینتاش ونتورا

سیستم عامل / مکینتاش SalaR 970867 12 بهمن 1401
macOS Ventura

macOS Ventura

 ونتورا انتشار بزرگ و انتشار فعلی سیستم عامل مک‌اواس از شرکت اپل برای کامپیوترهای مکینتاش است. بسیاری از ویژگی های سیستم عامل مک در macOS Ventura ارتقا پیدا کرده است. ویژگی های جدیدی مانند Passkeys ، Stage Manager ، تغییرات سافاری و اشتراک گذاری گروه تب ها ، تغییرات در قسمت ایمیل ، بهبود جستجوی Spotlight ، بهبود قابلیت گیمینگ و .....

macOS Ventura 13.0 for Virtual Machines نصب مجازی مکینتاش در ویندوز

سیستم عامل / مکینتاش C.H.I.E.F 172791 20 مهر 1401
macOS Ventura Virtual Machines

macOS Ventura for Virtual Machines

 شامل فایل آماده جهت استفاده در مجازی ساز VMware و Virtualbox برای تجربه استفاده مکینتاش در ویندوز میباشد. Mac OS که مخفف Macintosh Operating System است، نام تجاری یک سری از سیستم‌عامل‌های دارای واسط گرافیکی است که توسط شرکت Apple برای کامپیوترهای مکینتاش توسعه داده شده‌اند. سیستم‌عامل Mac عموماً به خاطر رابط گرافیکی خوب خود مشهور شده است. در این روش شما قادر خواهید بود تا استفاده از این سیستم عامل را در ویندوز خود بصورت مجازی تجربه کنید و با نقاط ضعف و قوت آن آشنا شوید.

iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش

سیستم عامل / مکینتاش SalaR 204421 3 اردیبهشت 1393
iAtkos M Mavericks

iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks

 نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش جهت اجرا بر روی CPU Intel
از آن جا که تمامی نسخه های سیستم عامل مک ، برای کامپیوترهای این شرکت طراحی شده اند ، راهی برای نصب مستقیم آن ها بر روی کامپیوترهای معمولی وجود ندارد. از این رو گروه های مختلف هکری ، بر آن شدند تا روش هایی را جهت نصب این سیستم عامل بر روی کامپیوترهای معمولی ارائه کنند ، پروژه های مختلفی جهت نصب سیستم عامل مکینتاش بر روی کامپیوترها ارائه شد.