در حال بارگذاری...

Keka 1.2.16 فشرده سازی و مدیریت فایل فشرده در مکینتاش

Keka

Keka

 نرم افزاری کاربردی که امکان فشرده سازی تعداد بسیار زیادی از فایل ها و خارج کردن فایل فشرده با فرمت های مختلف را در سیستم عامل مکینتاش فراهم می کند. از دیگر امکانات و قابلیت های برنامه Keka می توان به استخراج فایل های چند بخشی با فرمت های ZIP ، 7Z و RAR اشاره کرد.

BetterZip 5.1.1 Mac نمایش محتوای فایل فشرده بدون نیاز به استخراج

BetterZip

BetterZip

 نرم افزاری که با کمک آن به راحتی می توان محتوای فایل های فشرده را بدون نیاز به استخراج آنها در سیستم عامل مکینتاش مشاهده و بررسی کرد. با استفاده از برنامه BetterZip می توان فقط فایل ها و مواردی را که از آرشیوهای بزرگ نیاز دارید استخراج کنید. این برنامه نه تنها قابلیت مشاهده محتوای فایل های فشرده را بدون استخراج آن ها دارد بلکه امکان جستجو برای یک فایل از طریق استفاده از یک رابط کاربری مانند iTunes را نیز دارا می باشد.

Bandizip Pro/Enterprise 7.17 Win/Mac + Portable فشرده سازی فایل

Bandizip

Bandizip

 یکی از سریعترین نرم افزار های فشرده سازی با پشتیانی از WinZip, 7-Zip و WinRAR و دیگر فرمت های پرکاربرد آرشیو نظیر ZIP, 7Z, RAR, ALZ, EGG, TAR, BH, LZH, GZ, BZ2, ISO, CAB, WIM, XZ, ARJ و Z می باشد که کاربران به کمک آن می توانند فایل های خود را به صورت فایل های اجرایی .EXE و یا به صورت آرشیو های چندبخشی ایجاد کنند.

NCH Express Zip Plus 8.10 Win/Mac مدیریت فایل فشرده

NCH Express Zip

NCH Express Zip Plus

 نرم افزاری کاربردی و کم حجم برای مدیریت فایل های فشرده. به وسیله این نرم افزار, شما قادر به اکسترک و مشاهده محتوای انواع فایل های فشرده از جمله rar, cab, tar, 7z, iso و … خواهید بود. اکثر ویژگی های این برنامه مربوط به فرمت پرکاربرد ZIP می باشد که از جمله ی این قابلیت ها می توان به تقسیم فایل های ZIP بزرگ به بخش های کوچکتر ، مدیریت فایل های zip با امکان ویرایش ، فشرده سازی و به اشتراک گذاری ،‌ ایمیل کردن و ... اشاره کرد.

RAR Extractor Pro 3.0 Mac مدیریت فایل فشرده در مکینتاش

RAR Extractor Expert

RAR Extractor

 نرم افزار کاربردی برای فشرده سازی و خارج کردن انواع فایل فشرده ( RAR, 7Z, ZIP, TAR, GZ, LHA, JAR, BZ2, SIT و فرمت های قدیمی ) در سیستم عامل مکینتاش میباشد. با کمک برنامه RAR Extractor شما تنها کافی است روی فایل فشرده 2 بار کلیک کنید تا بتوانید آنرا از حالت فشرده خارج کنید و امکان وارد کردن پسورد در فایل هایی که برای بازگشایی نیاز به پسورد دارند وجود دارد.

Archiver 4.0.0 Mac خارج کردن فایل از حالت فشرده در مکینتاش

Archiver

Archiver

 نرم‌افزاری چندکاره برای خارج کردن فایل‌ها از حالت آرشیو یا فشرده در سیستم عامل مکینتاش است. برنامه Archiver تقریباً از تمام فرمت های فشرده سازی پشتیبانی می‌کند. با نرم‌افزار Archiver می‌توانید فایل‌های RAR و StuffIt و Zip و 7zip و بسیاری از فرمت‌های رایج و غیررایج دیگر فایل‌های فشرده را از حالت آرشیو خارج کنید. رابط کاربری نرم‌افزار Archiver به شکل پنجره‌ای کوچک و خوش‌ظاهر در بالا است. برای خارج کردن فایل‌ها از آرشیو یا ساخت آرشیو از فایل‌ها، باید فایل را روی آن بکشید و رها کنید. قابلیت تقسیم‌کردن فایل آرشیو بر مبنای اندازه یا رمزگذاری روی پکیج‌های تازه نیز وجود دارد، اما باید رمز عبوری به آن اختصاص دهید. علاوه بر این می‌توانید سطح فشرده‌سازی را از بین بدون فشرده‌سازی، کم‌ترین، متوسط و بیشترین انتخاب کنید.