در حال بارگذاری...

MyRecorder Pro 1.01.78.0316 ضبط حرفه ای صدا در اندروید

MyRecorder

MyRecorder

 برنامه کاربردی برای ضبط آسان صدا با کیفیت بالا در اندروید میباشد. برنامه MyRecorder به ضبط صوتی از یادداشت های نشست، مصاحبه ها، سخنرانی ها، درس ها و غیره کمک می کند. ضبط موسیقی را فراموش نکنید! شما همچنین می توانید از MyRecorder برای ضبط صدا برای موسیقی استفاده کنید. کیفیت ضبط صدا در برنامه MyRecorder پایدار است و قطع نخواهد شد و محدودیت زمانی در این برنامه وجود ندارد. برنامه از فرمت های رایج AAC، M4A، AMR، MP3 پشتیبانی میکند و بعد ضبط صدا امکان ویرایش فایل صوتی را برای شما فراهم میکند.

Voice Changer with effects Premium 3.9.8 تغییر صدا در اندروید

Voice Changer

Voice Changer

 برنامه ای ساده برای تغییر صدا در گوشی اندروید است. برنامه Voice Changer به شما اجازه می دهد صدای خود را ضبط کرده و افکت های مختلفی را در فایل های صوتی اعمال کنید. برنامه Voice Changer همراه دارای بیش از 40 افکت صوتی متعدد است که شما می توانید از جمله ربات، هلیوم، هیولا و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. این گزینه با گزینه ای برای ذخیره ضبط در گوشی شما می آید و سپس آنها را با دوستان یا در شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp و .... به اشتراک گذارید. شما همچنین می توانید صدا را روی تصاویر قرار داده و آنها را به عنوان زنگ تلفن یا زنگ هشدار تنظیم کنید. علاوه بر این، شما می توانید از ویژگی های تبدیل متن به گفتار استفاده کنید تا بتوانید صداها را ضبط کنید.

Call Recorder Cube ACR Pro 2.3.232 ضبط تماس در تمام برنامه ها

Call Recorder Cube ACR

Call Recorder Cube ACR

 پیشرفته ترین برنامه ضبط تماس در اندروید میباشد. Cube ACR  تماس های تلفنی ورودی و خروجی و VoIP را ضبط می کند. برنامه Cube ACR امکان ضبط تماس در برنامه های Skype , Viber , WhatsApp , Facebook , IMO , WeChat , LINE , Slack , Telegram برای شما فراهم میکند. اگر قبلاً سعی کرده اید تماس ها را با استفاده از برنامه های دیگر ضبط کنید و نتیجه رضایت بخش دریافت نکرده اید ، برنامه ضبط تماس Cube ACR را امتحان کنید.

Call Recorder 2.0.86 Unlocked ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

Call Recorder - Total Recall

Call Recorder

 نرم افزاری کاربردی برای ضبط مکالمات تلفنی به صورت اتوماتیک و آسان و ضبط در قالب فرمت MP3 می باشد. برنامه Call Recorder قابلیت رکورد مکالمات با حداکثر کیفیت و صدا را دارا می باشد. Call Recorder قابل اعتماد ترین و قابل اعتماد ترین ضبط تماس برای تلفن های همراه آندروید میباشد. در واقع ، این تنها برنامه واقعی ضبط تماس دو طرفه است. اکثر برنامه های رقیب اغلب هر دو طرف تماس را ضبط نمی کنند. اگر ضبط تماس های شما برای شما مهم است ، پس برنامه ضبط مکالمات تلفنی مورد نیاز خود را پیدا کرده اید.

RecForge II Pro Audio Recorder 1.2.8.1g ضبط صدا با کیفیت بالا در اندروید

RecForgeRecForge

 برنامه ای کامل برای ضبط صدا در اندروید محسوب می شود. اپلیکیشن RecForge صدا ها را ضبط نمایید و Play نمایید و در صورت نیاز به فرمت مورد نظر خود تبدیل نمایید و با سه فرمت mp3, m4a, ogg, wma, opus, flac و wav می توانید صداها را ضبط کنید. زمانیکه گوشی شما قفل باشد، هم چنان امکان ضبط صدا وجود دارد. این نرم افزار دارای چندین ویجت با سایزهای مختلف می باشد.

Call recorder: CallRec Pro 3.6.12 ضبط مکالمات در اندروید

Call recorder Full

Call recorder: CallRec

 اپلیکیشنی کاربردی برای ضبط مکالمات تلفنی به صورت اتوماتیک و آسان در اندروید می باشد. برنامه CallRec قابلیت ضبط مکالمات با حداکثر کیفیت و صدا با فرمت های amr و MP4 و Wav را دارا می باشد.