در حال بارگذاری...

MyRecorder Pro 1.01.69.0516.1 ضبط حرفه ای صدا در اندروید

MyRecorder

MyRecorder

 برنامه کاربردی برای ضبط آسان صدا با کیفیت بالا در اندروید میباشد. برنامه MyRecorder به ضبط صوتی از یادداشت های نشست، مصاحبه ها، سخنرانی ها، درس ها و غیره کمک می کند. ضبط موسیقی را فراموش نکنید! شما همچنین می توانید از MyRecorder برای ضبط صدا برای موسیقی استفاده کنید. کیفیت ضبط صدا در برنامه MyRecorder پایدار است و قطع نخواهد شد و محدودیت زمانی در این برنامه وجود ندارد. برنامه از فرمت های رایج AAC، M4A، AMR، MP3 پشتیبانی میکند و بعد ضبط صدا امکان ویرایش فایل صوتی را برای شما فراهم میکند.

Voice Changer with effects Premium 3.8.11 تغییر صدا در اندروید

Voice Changer

Voice Changer

 برنامه ای ساده برای تغییر صدا در گوشی اندروید است. برنامه Voice Changer به شما اجازه می دهد صدای خود را ضبط کرده و افکت های مختلفی را در فایل های صوتی اعمال کنید. برنامه Voice Changer همراه دارای بیش از 40 افکت صوتی متعدد است که شما می توانید از جمله ربات، هلیوم، هیولا و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. این گزینه با گزینه ای برای ذخیره ضبط در گوشی شما می آید و سپس آنها را با دوستان یا در شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp و .... به اشتراک گذارید. شما همچنین می توانید صدا را روی تصاویر قرار داده و آنها را به عنوان زنگ تلفن یا زنگ هشدار تنظیم کنید. علاوه بر این، شما می توانید از ویژگی های تبدیل متن به گفتار استفاده کنید تا بتوانید صداها را ضبط کنید.

Call Recorder 2.0.86 Unlocked ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

Call Recorder - Total Recall

Call Recorder

 نرم افزاری کاربردی برای ضبط مکالمات تلفنی به صورت اتوماتیک و آسان و ضبط در قالب فرمت MP3 می باشد. برنامه Call Recorder قابلیت رکورد مکالمات با حداکثر کیفیت و صدا را دارا می باشد. Call Recorder قابل اعتماد ترین و قابل اعتماد ترین ضبط تماس برای تلفن های همراه آندروید میباشد. در واقع ، این تنها برنامه واقعی ضبط تماس دو طرفه است. اکثر برنامه های رقیب اغلب هر دو طرف تماس را ضبط نمی کنند. اگر ضبط تماس های شما برای شما مهم است ، پس برنامه ضبط مکالمات تلفنی مورد نیاز خود را پیدا کرده اید.

RecForge II Pro Audio Recorder 1.2.8.1g ضبط صدا با کیفیت بالا در اندروید

RecForgeRecForge

 برنامه ای کامل برای ضبط صدا در اندروید محسوب می شود. اپلیکیشن RecForge صدا ها را ضبط نمایید و Play نمایید و در صورت نیاز به فرمت مورد نظر خود تبدیل نمایید و با سه فرمت mp3, m4a, ogg, wma, opus, flac و wav می توانید صداها را ضبط کنید. زمانیکه گوشی شما قفل باشد، هم چنان امکان ضبط صدا وجود دارد. این نرم افزار دارای چندین ویجت با سایزهای مختلف می باشد.

Call recorder: CallRec Pro 3.6.6 ضبط مکالمات در اندروید

Call recorder Full

Call recorder: CallRec

 اپلیکیشنی کاربردی برای ضبط مکالمات تلفنی به صورت اتوماتیک و آسان در اندروید می باشد. برنامه CallRec قابلیت ضبط مکالمات با حداکثر کیفیت و صدا با فرمت های amr و MP4 و Wav را دارا می باشد.

برخی امکانات برنامه CallRec

 • ضبط را به صورت دستی شروع یا متوقف کنید
 • مکالمات کوتاه را ذخیره نکنید (مکالمات با طول کمتر از N ثانیه)
 • تنظیمات جداگانه برای تماسهای ورودی و خروجی (ثبت همه ، ضبط نکنید ، فقط مخاطبین را ضبط کنید ، همه را به جز مخاطبین ضبط کنید)
 • قبل از شروع ضبط مکث کنید
 • ضبط یا حذف درست بعد از مکالمه
 • مرتب سازی بر اساس (تاریخ ، نام مشترک ، شماره تلفن ، مدت زمان ، حجم فایل)

Extreme Call Blocker 30.8.10.17.2 مسدود کردن تماس و پیامک در اندروید

Extreme Call BlockerExtreme Call Blocker

  اپلیکیشنی کاربردی و حرفه ای جهت مسدود سازی تماس ها ، پیامک ها متنی و تصویری و حفظ حریم خصوصی میباشد.

برخی امکانات اپلیکیشن Extreme Call Blocker :

 
 • محافظت از اپلیکیشن بوسیله رمز عبور
 • تهیه بکاپ از لیست تماس ها و پیامک ها
 • پشتیبانی از 4 روش برای مسدود سازی تماس ها
 • پشتیبانی از 6 روش برای مسدود سازی پیامک های متنی
 • ساخت قسمتی برای پیامکهای خصوصی
 • تغییر رنگ چراغ LED گوشی در صورت دریافت پیام خصوصی