خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

PDF Annotator 7.1.0.725 + Portable علامت گذاری روی PDF

PDF Annotator

PDF Annotator

 نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش و حاشیه نویسی بر روی فایل PDF را می دهد، می توانید به راحتی بر روی صفحات پی دی اف کار کنید. پس  از افزودن حاشیه ها می توانید این فایل ها را به فرمت قبلی ذخیره کنید. با PDF Annotator می توانید به راحتی فایل های آماده شده را چاپ کنید و یا آن ها را به ایمیل خود ضمیمه کنید، تا قبل از این حاشیه نویسی و افزودن متن به فایل های پی دی اف ازطریق استفاده از چندین محصول نرم افزاری امکان پذیر بود اما امروز شما می توانید با بهره گیری از این نرم افزار بدون هیچ دردسری کار خود را انجام دهید. با PDF Annotator تنها در یک مرحله می توانید بر روی فایل های پی دی اف حاشیه نویسی کنید.

Mgosoft XPS To PDF 12.0.7 + Portable مبدل فرمت XPS به PDF

Mgosoft.XPS.To.PDF

Mgosoft XPS To PDF

 نرم افزار کم حجم و مفیدی است که شما به کمک آن میتوانید فایلهای XPS را به فرمت رایج PDF تبدیل و اقدام به چاپ آنها نمایید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که فایلی با فرمت XPS را برای چاپ بیرون برده باشید و بخاطر سیستم عامل های مختلف و قدیمی برای مشاهده و چاپ آن دچار مشکل شده باشید.

SoftInterface Convert Image to PDF 13.60 تبدیل تصاویر به اسناد PDF‌

SoftInterface Convert Image to PDFSoftInterface Convert Image to PDF

 نرم افزاری کاربردی برای تبدیل تصاویر به فایل های PDF می باشد که شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید عکس های BMP, TIFF, JPEG, GIF و ... را به اسناد PDF تبدیل نمایید.

SoftInterface Convert PDF to Image 13.553 تبدیل اسناد PDF‌ به تصویر

SoftInterface Convert PDF to ImageSoftInterface Convert PDF to Image

 اگر PDF فرمتی رايج باشد مطمئنا عكس ها از اين فرمت رايج تر و به راحتی و بدون هيچ گونه نرم افزار خاصی هم قابل استفاده هستند، SoftInterface Convert PDF to Image نام نرم افزاری است كه به سادگی قابليت تبديل فرمت PDF به عكس را به كاربران می دهد. تنها چند ثانيه لازم است كه كاربر يک كتاب الكترونيكی را به آلبومی از عكس ها تبديل كند. مزيت عكس به PDF‌ در آن است كه برای مثال كاربر در وبسايتی می خواهد آلبومی از عكس ها تهيه كند، اينجاست كه می تواند با تبديل كتاب الكترونيكی و با كنار هم قراردادن تصاوير آلبومی زيبا و جذاب را خلق كند.

pdfFactory Pro 7.22 ساخت فایل PDF

FinePrint pdfFactory

PdfFactory

 راحت تر و بهتر از هر نرم افزار دیگری قادر به تولید فایل های pdf می باشد. کافی است نرم افزار را نصب کنید و سپس برای پریت هر چیزی PdfFactory را برای پرینت انتخاب کنید ، بعد پیش نمایش و اعمال تنظیمات دلخواه آن را به عنوان فایل pdf ذخیره کنید. از قابلیت های نرم افزار pdfFactory ترکیب چند فایل و تبدیل آن به یک فایل pdf ، ایجاد فونت مورد نظر در فایل و قابل نمایش در سیستم های دیگر بدون اینکه آن فونت را داشته باشند ، مدیریت و ویرایش صفحات پرینت (به عنوان مثال در پرینت صفحات وب برای حذف صفحات و لینک های اضافه) ، قابل تنظیم برای تبدیل مستقیم بدون نمایش پیش نمایش ، ایجاد لینک قابل کلیک با رنگ دلخواه و ایجاد عنوان ، شماره صفحه ، سر صفحه پا صفحه ، نوع صفحه از کاربرد های مفید این نرم افزار می باشد.

CutePDF Writer 4.0.0.2 تبدیل فرمت های مختلف به PDF

CutePDF Writer

CutePDF Writer

 نرم افزار پی دی اف ساز رایگانی است که به عنوان یک پرینتر مجازی در سیستم شما افزوده می شود و توسط آن می توانید از طریق پرینت گرفتن از فایل مورد نظرتان که می تواند متن، عکس و اسناد آفیس باشد و انتخاب گزینه CutePDF Writer از لیست پرینترها به فرمت PDF تبدیل کنید.