در حال بارگذاری...

دانلود App Backup & Restore 7.0.3 تهیه بکاپ از برنامه ها در اندروید

App Backup Restore

App Backup & Restore

 اپلیکیشن کاربردی و مفید برای گوشی و تبلت اندروید که به کمک آن میتوانید از اپلیکیشن های نصب شده به روی دستگاه خود بکاپ تهیه کنید و برای دیگران از طریق بلوتوث و یا Wifi ارسال کنید و یا بعد از ریست کردن ( بازگرداندن به تظیمات کارخانه ) به روی دستگاه خود و یا سایر دستگاه ها آنها را بازگردانی ( Restore ) کنید.

دانلود AppMgr Pro III 5.44 + Lite انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه در اندروید

AppMgr

AppMgr

 اپلیکیشن کاربردی اندروید که توسط آن می توانید برنامه های موجود در گوشیتان را از حافظه گوشی به کارت حافظه انتقال بدهید. از ویژگی های نرم افزار AppMgr می توان به انتقال تک تک یا کلی برنامه ها از حافظه گوشی به کارت حافظه و برعکس، ایجاد لیستی از برنامه های قابل انتقال و غیر قابل انتقال، پنهان کردن نرم افزار هایی که تمایل ندارید دیگران ببینند، نمایش حافظه در دسترس و… اشاره کرد.

دانلود AppBlock Premium 5.21.4 مسدود سازی برنامه در زمان و مکان مشخص

AppBlock

AppBlock

 برنامه کاربردی اندروید که به شما امکان مسدود سازی برنامه ها در زمان و مکان مشخص را میدهد. نرم افزار AppBlock این امکان را به شما میدهد تا در مکان مشخص مانند خانه یا محل کار و یا در ساعتی مشخص برنامه هایی که در پروفایل های مختلف مانند خانه یا محل کار مشخص کرده اید ارتباط آنها با اینترنت مسدود شده و یا نوتیفیکیشنی از آن برنامه ها دریافت نخواهید کرد. همچنین می توانید به طور موقت ایمیل خود را مسدود کرده و اعلان های ایمیل خود را خاموش کنید.می توانید هر روز که یک پروفایل خاص فعال می شود ، برای استفاده از برنامه ها محدودیت زمانی انتخاب کنید. به عنوان مثال تنها 20 دقیقه فیس بوک در طول زمان کار یا مدرسه. برنامه AppBlock می تواند برای یک زمان و تاریخ دقیق فعال شود و پس از اتمام مدت زمان از پیش تنظیم شده ، می توان از برنامه های مسدود شده دوباره استفاده کرد.

دانلود MyBackup Pro 4.7.8 تهیه نسخه پشتیبان از گوشی اندروید

MyBackup

MyBackup

 برنامه اندرویدی که با کمک آن می توانید از تمام نرم افزار هایی که هم اکنون بر روی گوشی شما نصب می باشد پشتیبان گیری کنید. برنامه MyBackup برنامه ها را به صورت یک فایل APK تبدیل می کند و شما می توانید آن را در آینده نصب کنید. همچنین میتواند با در نظر گرفتن یک تاریخ خاص، در زمان دلخواه تنظیمات تلفن را به حالت قبل برگرداند.

ویژگی های نرم افزار MyBackup

  • تهیه Backup از دفترچه تلفن ، تقویم ، SMS ، Bookmark ، تنظیمات گوشی و …
  • امکان تهیه Backup از نرم افزار ها و فایل های دیتای آنها ( در گوشی های روت شده )
  • امکان زمان بندی برنامه برای تهیه Backup خودکار از اطلاعات
  • ذخیره Backup روی SD Card و یا سرور برنامه
  • و ...

دانلود Advanced Task Manager Pro 6.4.5.238 مدیریت گوشی اندروید

Advanced Task Manager

Advanced Task Manager 

برنامه کاربردی اندرویدی که میتواند برنامه های در حال پردازش را به نمایش درآورده و به بستن آنها اقدام کنید، در نتیجه سرعت پردازش گوشی شما به هدر نمی رود. برخی از قابلیت های دیگر برنامه Advanced Task Manager را میتوان Uninstall کردن و انتقال برنامه ها از مموری SD به Phone Memory و برعکس اشاره کرد.

دانلود Easy Uninstaller Pro 3.36.136 حذف گروهی برنامه ها در اندروید

Easy Uninstaller Pro

Easy Uninstaller

  برنامه کاربردی اندروید که با استفاده از آن می توانید به صورت گروهی نرم افزار ها را حذف کنید. شما می توانید هر نرم افزاری را که می خواهید حذف کنید، علامت گذاری کنید و گزینه Uninstall را بزنید تا نرم افزار شروع به حذف نرم افزار ها کند.