در حال بارگذاری...

FBReader Premium 3.1.3 مشاهده کتاب های الکترونیکی در اندروید

FBReader

FBReader

 کتابخوان الکترونیکی بصورت رایگان از برنامه های epub, rtf, doc ( ms word), html, fb2 (zip) , mobi ( شامل کتابهای کیندل) ، و متون با ساختار ساده، پشتیبانی میکند. فایل های pdf  هم توسط FBReader خوانده میشوند. نسخه 2 به بعد آن امکان دسترسی به مجموعه کتابها و مجامع کتابخوانی را تحت شبکه فراهم کرده است. اگر این امکان از پیش فرض غیرفعال است، کافیست به تنظیمات بروید و آن را فعال و پارامترها را تنظیم کنید. FBReader به سرعت و دقت، قابلیت برنامه ریزی را داراست؛ توانایی خواندن فونت های صحیح یا ساختگی و متون معمولی را دارد. روشنایی صفحه در هنگام خواندن قابل تنظیم است ( انگشت خود را در گوشه ی چپ صفحه به بالا یا پایین بکشید). از رنگ بندیهای مخصوص نور روز و شب پشتیبانی میکند. صفحه نمایش یوتا قابلیت فعال یا غیرفعال بودن را داراست ( توانایی نمایش متن در سیستم های lcd یا معمولی).

OfficeSuite Pro/Premium 13.6.45827 جایگزین آفیس برای اندروید

OfficeSuite

OfficeSuite Premium

 برنامه کاربردی اندروید ، جهت مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاری اسناد آفیس میباشد . برنامه OfficeSuite قابلیت ایجاد ، مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاشتن  ورد، مایکروسافت اکسل و فایل های پاورپوینت  و همچنین مشاهده فایل های PDF را دارد .

Xodo PDF Reader Editor Pro 8.2.6 ویرایش و مشاهده PDF در اندروید

Xodo PDF

Xodo PDF

 برنامه کاربردی برای ویرایش و مشاهده PDF در گوشی و تبلت اندروید میباشد. برنامه Xodo PDF دارای ابزار مشاهده فایل PDF، همراه با ویژگی های ویرایش اسناد، حاشیه نویسی، علامت گذاری کنید و تمکیل فرم های PDF و اضافه کردن امضا است. با استفاده از برنامه Xodo PDF شما همچنین می توانید انواع دیگر اسناد متن مانند فایل های Office MS Office، PowerPoint و Excel را برای خواندن و حاشیه نویسی باز کنید و به عنوان PDF ذخیره کنید. برنامه Xodo PDF به شما اجازه می دهد تا در فایل PDF حاشیه نویسی کنید یا در فایل PDF خالی یادداشت اضافه کنید. به غیر از این، شما می توانید از برنامه برای سازماندهی اسناد متعدد، تنظیم بوک مارک ها و یا چاپ فایل ها به راحتی استفاده کنید.

Photomath 8.18.0 Plus برنامه حل مسائل ریاضی در اندروید

Photomath Android

Photomath

 برنامه حل مسائل ریاضی در اندروید که می تواند به شما در حل مشکلات ریاضی حتی اگر آنها پیچیده به راحتی کمک کند. با استفاده از برنامه Photomath فقط کافیست با نوشتن مسئله ریاضی بر روی یک تکه کاغذ و گرفتن عکس، آن را حل کنید. شناخت دست نوشته به خودی خود یک کار دشوار است ، اما برنامه Photomath آن را به طور کامل و صحیح این کار را برای شما انجام می دهد. برنامه Photomath می تواند برای محاسبات ساده مانند اضافه یا تفریق استفاده شود ، اما الگوریتم به اندازه کافی قدرتمند است تا وظایفی مانند اعداد صحیح ، مشتقات ، کسرها ، اعداد اعشاری ، ریشه ها ، عبارات جبری ، مثلثات ، معادلات خطی/نابرابریها ، معادلات درجه بندی/معادلات را انجام دهد. نابرابری ها ، معادلات/نابرابری های مطلق ، سیستم های معادلات ، لگاریتم ها ، توابع نمایی و لگاریتمی و انتگرال.

Microsoft Office Mobile 16.0.16026.20116 برنامه آفیس اندروید

Office Mobile

Office Mobile

 برنامه کاربردی آفیس برای گوشی و تبلت اندرویدی میباشد که شامل برنامه های Word ، Excel و PowerPoint با قابلیت های جدید میباشد. با استفاده برنامه Office Mobile می توانید به سادگی تمامی اسناد مایکروسافت ورد ، اکسل و پاورپوینت را مشاهده و ویرایش کنید. هر کس می تواند برنامه Office را به صورت رایگان دانلود کند و بلافاصله شروع به استفاده از آن کند. با اتصال به یک حساب کاربری مایکروسافت (OneDrive یا SharePoint) یا با اتصال به یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری شخص ثالث ، به اسناد دسترسی داشه باشید و یا در فضای ابری آنرا ذخیره کنید.

To-Do List Pro 1.02.20.0118 لیست انجام امور روزانه در اندروید

To-Do List

To-Do List

 برنامه کاربردی برای ساخت لیست انجام امور روزانه و برنامه ریزی وظایف در اندروید است که می تواند برای مدیریت زمان شما استفاده شود. برنامه To-Do List برای کمک به کاربران در ردیابی لیست کارها ، برنامه ریزی های روزانه و انجام یادآوری کارهای مهم اختصاص داده شده است. کار با To-Do List آسان است و در 2 مرحله میتوانید چک لیست خود را تهیه کنید ، در تقویم اضافه کنید و وظایف را دسته بندی یا ستاره دار کنید. برنامه دارای ویجت و پوسته های متنوع میباشد که کار و استفاده از آن را برای شما آسانتر میکند.