در حال بارگذاری...

دانلود TapScanner Pro 2.8.20 برنامه تپ اسکنر برای اندروید

Scanner App to PDF TapScanner

Scanner App to PDF TapScanner

 برنامه اسکنر ساده برای گوشی اندروید میباشد که شما را قادر می سازد تا اسناد کاغذی را دیجیتالی کنید ، متن را از تصاویر با استفاده از ابزار OCR استخراج کنید ، امضاهای الکترونیکی ایجاد کنید و پرونده ها را به عنوان PDF یا تصاویر ذخیره کنید. برنامه TapScanner برای همه کاربرانی که می خواهند یادداشت های کاغذی ، طرح ها ، نقاشی ها ، عکس های قدیمی ، رسیدها ، اسناد و کارتهای ویزیت خود را به فایل های PDF تبدیل کنند مناسب است. برنامه TapScanner امکان ادغام چندین فایل PDF با یکدیگر و همچین تقسیم یک فایل PDF به چندین فایل را دارا میباشد.

دانلود To-Do List Pro 1.02.26.0524 لیست انجام امور روزانه در اندروید

To-Do List

To-Do List

 برنامه کاربردی برای ساخت لیست انجام امور روزانه و برنامه ریزی وظایف در اندروید است که می تواند برای مدیریت زمان شما استفاده شود. برنامه To-Do List برای کمک به کاربران در ردیابی لیست کارها ، برنامه ریزی های روزانه و انجام یادآوری کارهای مهم اختصاص داده شده است. کار با To-Do List آسان است و در 2 مرحله میتوانید چک لیست خود را تهیه کنید ، در تقویم اضافه کنید و وظایف را دسته بندی یا ستاره دار کنید. برنامه دارای ویجت و پوسته های متنوع میباشد که کار و استفاده از آن را برای شما آسانتر میکند.

دانلود CamScanner Premium 6.41.0.2305240000 اسکنر اسناد اندروید

CamScanner

CamScanner

 بهترین برنامه اسکنر برای اندروید است که گوشی شما را به یک اسکنر PDF تبدیل می کند. CamScanner به شما کمک می کند اسناد را اسکن و ذخیره کنید و به راحتی اسناد را در فرمت PDF یا JPEG به اشتراک بگذارید. حاشیه نویسی در اسناد را با مجموعه ای کامل از ابزار ویرایش میتوانید انجام دهید. همچنین اضافه کردن علامت های سفارشی برای علامت گذاری اسناد خود در دسترس شما میباشد. هنگامی که شما اسناد زیادی دارید، می توانید از برچسب ها برای دسته بندی استفاده کنید و به راحتی آنها را پیدا کنید. علاوه بر این، OCR برای جستجو به شما کمک می کند تا متون را در داخل تصویر و یادداشت ها پیدا کنید. فقط یک کلمه کلیدی را وارد کنید، شما می توانید به سرعت سند را که می خواهید پیدا کنید. اگر می خواهید از اسناد و فایل های اسکن شده محرمانه محافظت کنید، می توانید رمز عبور را برای مشاهده اسناد مهم تنظیم کنید.

دانلود Photomath 8.24.0 Plus حل مسائل ریاضی و فیزیک در اندروید

Photomath Android

Photomath

 برنامه حل مسائل ریاضی در اندروید که می تواند به شما در حل مشکلات ریاضی و فیزیک به راحتی کمک کند. با استفاده از برنامه Photomath فقط کافیست با نوشتن مسئله ریاضی بر روی یک تکه کاغذ و گرفتن عکس، آن را حل کنید. شناخت دست نوشته به خودی خود یک کار دشوار است ، اما برنامه Photomath آن را به طور کامل و صحیح این کار را برای شما انجام می دهد و با انجام محاسبات پیچیده، به شما نحوه حل معادله را نیز آموزش میدهد. برنامه Photomath می تواند برای محاسبات ساده مانند اضافه یا تفریق استفاده شود ، اما الگوریتم به اندازه کافی قدرتمند است تا وظایفی مانند اعداد صحیح ، مشتقات ، کسرها ، اعداد اعشاری ، ریشه ها ، عبارات جبری ، مثلثات ، معادلات خطی/نابرابریها ، معادلات درجه بندی/معادلات را انجام دهد. نابرابری ها ، معادلات/نابرابری های مطلق ، سیستم های معادلات ، لگاریتم ها ، توابع نمایی و لگاریتمی و انتگرال.

دانلود Xodo PDF Reader Editor Pro 8.5.0 ویرایش و مشاهده PDF در اندروید

Xodo PDF

Xodo PDF

 برنامه کاربردی برای ویرایش و مشاهده PDF در گوشی و تبلت اندروید میباشد. برنامه Xodo PDF دارای ابزار مشاهده فایل PDF، همراه با ویژگی های ویرایش اسناد، حاشیه نویسی، علامت گذاری کنید و تمکیل فرم های PDF و اضافه کردن امضا است. با استفاده از برنامه Xodo PDF شما همچنین می توانید انواع دیگر اسناد متن مانند فایل های Office MS Office، PowerPoint و Excel را برای خواندن و حاشیه نویسی باز کنید و به عنوان PDF ذخیره کنید. برنامه Xodo PDF به شما اجازه می دهد تا در فایل PDF حاشیه نویسی کنید یا در فایل PDF خالی یادداشت اضافه کنید. به غیر از این، شما می توانید از برنامه برای سازماندهی اسناد متعدد، تنظیم بوک مارک ها و یا چاپ فایل ها به راحتی استفاده کنید.

دانلود WPS Office 17.7.0.1403 + Lite برنامه آفیس برای اندروید

WPS Office

WPS Office

 برنامه آفیس قدرتمند اندرویدی با رابط کاربری ساده، تجربه لمسی منحصر به فرد با پشتیبانی از زبان شیرین پارسی جهت ویرایش و مشاهده اسناد آفیس در هر زمان و هر کجا در گوشی و تبلت اندروید میباشد. WPS Office با محصولات مایکروسافت آفیس (Word، PowerPoint، Excel و Txt)، Google Docs، Sheets، Slide و PDF، Adobe PDF سازگاری کامل دارد و امکان تبدیل تمام اسناد اداری (کلمه، متن، اکسل، پاورپوینت، اسناد) به فایل های PDF وجود دارد.امکان دسترسی آسان و ویرایش اسناد اداری به طور مستقیم از Dropbox، Google Drive، Box، Evernote و OneDrive وجود دارد و به صورت خودکار اسناد اداری را در فضاهای ابری ذخیره کنید.