در حال بارگذاری...

Notepad++ 8.5.3 + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری SalaR 1921657 1 خرداد 1402
Notepad++

++Notepad

 ویرایشگر (Editor) یکی از مهمترین برنامه های موجود در هر کامپیوتری هست که هرکسی بطور متداول از آن هر روز استفاده می کند. معروفترین و متداولترین ویرایشگر در سیستم عامل های Windows برنامه ی Notepad است که قطعاً همه با آن آشنایی دارند. این برنامه ی کم حجم و سریع در تمامی نسخه های Windows Microsoft وجود دارد و با ظاهری ساده امکان ویرایش متن ها را به همه ی کاربران داده است. ولی این برنامه کامل نیست و اشکالاتی دارد مخصوصا برای کاربران فارسی زبان و یا به طور کلی کاربران رایانه که زبان آن ها از راست به چپ می باشد و قسمت اعظم و مهم ماجرا ذخیره نکردن اطلاعات به صورت پیشفرض در UTF-8 است که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بین کاربران فارسی زبان که اطلاعات چندانی از این مورد ندارند شده است.

Adobe InCopy 2023 v18.3.0.50 Win/Mac طراحی و صفحه آرایی

ابزار اداری / ابزار اداری (مکینتاش) SalaR 78546 30 اردیبهشت 1402
Adobe InCopy CS6

Adobe InCopy

 نرم افزار این کپی به شما امکان ویرایش ، نوشتن ، طراحی و بسیاری امکانات دیگر را می دهد. علاوه بر این نرم افزار Adobe InCopy امکانات یک پردازشگر متن عادی نظیر تصحیح غلط های املایی ، شمارشگر حروف و همچنین امکان مشاهده پیش نمایش را در خود گنجانده است.

برخی ویژگی های نرم افزار Adobe InCopy

  • امکان نوشتن و ویرایش حرفه ای متن.
  • یکپارچگی با .Adobe InDesign
  • امکان ساخت جدول.
  • امکان مشاهده پیش نمایش.
  • و...

Microsoft Office 2019 Pro Plus v2304 Build 16327.20308 آفیس 2019

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری SalaR 2011432 30 اردیبهشت 1402
Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019 Pro Plus

 یک مجموعه اداری در برگیرنده نرم‌افزار های یکپارچه مانند Word، Excel، PowerPoint و Outlook برای سیستم‌ عامل‌ های مایکروسافت ویندوز ساخته شده است. نسخه نهایی آفیس 2019 تفاوت چندانی با نسخه قبلی یعنی 2016 ندارد؛ مایکروسافت این مجموعه را به نحوی طراحی کرده که کاربر بتواند بهره وری بیشتر و همکاری سریع تری داشته باشد . در نسخه جدید، مایکروسافت به چند کاربر اجازه می دهد تا بصورت همزمان روی یک پروژه مشترک کار کنند. Word یک برنامه پرطرفدار پردازش متن است که برای نوشتن مستندات، رزومه‌ها، نامه‌ها و سایر فایل‌های متنی استفاده می‌شود. Excel یک برنامه صفحه‌گسترده است که برای محاسبه و تجزیه و تحلیل داده‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از PowerPoint می‌توانید ارائه‌های حرفه‌ای با اسلایدهای قابل حرکت و اضافه کردن شکل‌ها و تصاویر زیبا ایجاد کنید. Outlook یک برنامه ارتباطی است که برای مدیریت ایمیل، تقویم و وظایف استفاده می‌شود.

Microsoft Office 2021 Pro Plus v2304 Build 16327.20308 آفیس 2021

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری SalaR 2797428 30 اردیبهشت 1402
Microsoft Office 2021

Microsoft Office 2021 Pro Plus

 جدیدترین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای آفیس است که شامل برنامه‌های Word، Excel، PowerPoint و Outlook می‌شود. این نسخه در سال ۲۰۲۱ منتشر شده و با بهبود عملکرد و اضافه شدن ویژگی‌های جدید، تلاش شده است تا تجربه کاربری بهتری برای کاربران فراهم شود. نسخه نهایی آفیس 2021 تفاوت چندانی با نسخه قبلی یعنی 2019 ندارد؛ مایکروسافت این مجموعه را به نحوی طراحی کرده که کاربر بتواند بهره وری بیشتر و همکاری سریع تری داشته باشد . در نسخه جدید، مایکروسافت به چند کاربر اجازه می دهد تا بصورت همزمان روی یک پروژه مشترک کار کنند. Word یک برنامه پرطرفدار پردازش متن است که برای نوشتن انواع مستندات، رزومه‌ها، نامه‌ها و فایل‌های متنی استفاده می‌شود. Excel یک برنامه صفحه‌گسترده است که برای محاسبه و تجزیه و تحلیل داده‌ها استفاده می‌شود. PowerPoint برای ایجاد ارائه‌های حرفه‌ای با اسلایدهای قابل حرکت و بهبود یافته تصاویر و شکل‌ها استفاده می‌شود. Outlook یک برنامه ارتباطی است که برای مدیریت ایمیل، تقویم و وظایف استفاده می‌شود.

ExamDiff Pro Master Edition 14.0.1.2 + Portable مقایسه فایل ها و فولدرها

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری SalaR 88215 25 اردیبهشت 1402
ExamDiff

ExamDiff

 نرم افزاری قدرتمند در زمینه مقایسه فایل ها و پوشه های ویندوز و محصول شرکت PrestoSoft می باشد. تغییر ترک ها در فایل ها و پوشه ها، مقایسه سریع نسخه های مختلف اسناد، همگام سازی پوشه شما، انتشار نتایج مختلف با دیگران، افزایش بهره وری در هنگام کاهش خطاها، استفاده آسان و ... از ویژگی های این نرم افزار می باشد. ExamDiff نرم افزاری بسیار مفید برای وب مستر ها و یا طراحان وب سایت و یا برای هر کسی که نیاز به نگهداری نسخه هائی از فایل ها در دو مکان مختلف دارد می باشد.

HelpNDoc Personal 8.7.0.500 نرم افزار ساخت فایل راهنما و آموزشی

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری SalaR 11035 24 اردیبهشت 1402
HelpNDoc

HelpNDoc 

نرم افزاری کاربردی که با استفاده از آن می‌توانید فایل راهنما ، کتابچه راهنمای کاربر، کتاب های الکترونیکی را در قالب و فرمت های مختلف ایجاد کنید. کار با برنامه HelpNDoc واقعاً آسان است و از فرمت CHM، HTML و PDF گرفته تا انواع Epub یا Kindle پشتیبانی می کند. برنامه HelpNDoc از وارد کردن محتوا به طور مستقیم از اسناد در بسیاری از فرمت ها از جمله CHM، DOC، HTML، TXT یا RTF پشتیبانی می کند. رابط کاربری HelpNDoc با دقت طراحی شده است تا واضح و موثر باشد: ابزارهای مختلف با استفاده از طرح روبان محبوبی که برای اولین بار توسط Microsoft Office معرفی شد گروه بندی شده اند: عناصر متنی مانند عملیات ویرایش تصویر یا جدول فقط در صورت نیاز ظاهر می شوند و بنابراین تجربه کلی را بسیار ساده می کند.