خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

BlueStacks 4.270.0.1053 Win/Mac شبیه ساز اندروید در ویندوز

BlueStacks

BlueStacks

 بلواستکس نرم افزاری حرفه ای که به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط برنامه BlueStacks میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.

Grids for Instagram 6.1.7 Win/Mac + Portable مدیریت اینستاگرام در ویندوز و مکینتاش

Grids for Instagram

Grids for Instagram

 نرم افزاری جهت مدیریت اکانت اینستاگرام در محیط ویندوز و مکینتاش میباشد. نرم افزار Grids بیشتر امکاناتی را که برای مدیریت اکانت خود در محیط دسکتاپ نیاز دارید را فراهم میکند.

برخی از امکانات نرم افزار Grids for Instagram

 • مشاهده استوری
 • مشاهده پیام های دایرکت
 • امکان ارسال عکس ، تگ کردن ، اشتراک گذاری لوکیشن
 • دارای 4 استایل متفاوت
 • امکان سوییچ بین اکانت ها
 • و ...

Coolmuster Android Assistant 4.10.33 + Portable مدیریت دستگاه‌ اندروید

Coolmuster Android Assistant

Coolmuster Android Assistant

 نرم‌ افزاری برای مدیریت دستگاه‌ اندرویدی از طریق کامپیوتر و سیستم‌ عامل ویندوز می‌ باشد. برنامه Android Assistant به عنوان یک نرم‌افزار حرفه ای مدیریت اندروید ، قادر به کار با تمامی فایل‌ های مدیا ، لیست مخاطبین ، پیامک‌ ها ، اپلیکیشن‌ ها و غیره در محیط ویندوز می‌باشد. همچنین تمامی ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت دستگاه‌ های اندرویدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. امکان تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات از دست رفته تنها با یک کلیک درون کامپیوتر، انتقال آسان فایل‌ های موزیک ، ویدیویی عکس و غیره از کامپیوتر به گوشی ، افزودن ، حذف و ویرایش و جستجوی مخاطبین تکراری ، ارسال و دریافت پیامک توسط کامپیوتر از ویژگی‌ های این نرم‌افزار قدرتمند می‌باشد.

NoxPlayer 7.0.0.9 Win/Mac شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

NoxPlayer

NoxPlayer

 نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که میتوانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار میکردید بهره مند شوید.

MEmu Android Emulator 7.3.3 شبیه ساز اندروید در ویندوز

MEmu Android

MEmu

 نرم افزاری برای شبیه ساز اندروید در ویندوز با پشتیبانی از زبان پارسی برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط نرم افزار MEmu که دارای اندورید نسخه 4.4 و 5.1 و 7.1 ( که از طریق کنترل پنل نرم افزار بصورت آنلاین نصب میشود ) میباشد، میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهره مند شوید.

FoneLab HyperTrans 1.1.6 انتقال اطلاعات میان تلفن همراه و رایانه

FoneLab HyperTrans

FoneLab HyperTrans

 نرم افزاری کاربردی در زمینه انتقال اطلاعات میان تلفن همراه و رایانه بوده که امکان انتقال فایلها میان گوشی های iPhone ، Android و iOS به رایانه را فراهم می کند. با استفاده از برنامه FoneLab HyperTrans به راحتی می توان اطلاعات را میان رایانه و iPhone/iPad/iPod/Android انتقال داد و نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات نداشت.

برخی ویژگی های نرم افزار FoneLab HyperTrans

 • امکان پشتیبان گیری و بازیابی پیام های گوشی تلفن همراه و مدیریت آن ها
 • امکان انتقال راحت و سریع اطلاعات به رایانه
 • انتقال آسان عکس ها میان گوشی و رایانه
 • قابلیت تبدیل فرمت عکس های HEIC به فرمت های PNG و JPG
 • امکان انتقال فایل های دانلود شده ، آهنگ های مورد علاقه ، کتاب های صوتی و ... به مکان های مورد و بدون هیچگونه محدودیت
 • امکان افزودن ، خذف ، تغییر نام مخاطبین ، آدرس ، شماره ، ایمیل و دیگر -موارد به صورت آسان و سریع