در حال بارگذاری...

NoxPlayer 7.0.5.9 Win/Mac شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

موبایل / شبیه ساز اندروید SalaR 1260965 5 مهر 1402
NoxPlayer NoxPlayer نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که میتوانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار میکردید بهره مند شوید.

BlueStacks 5.13.200.1026 Win/Mac شبیه ساز اندروید در ویندوز

موبایل / شبیه ساز اندروید SalaR 8388607 1 مهر 1402
BlueStacks BlueStacks بلواستکس نرم افزار شبیه سازی حرفه ای اندروید است که به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط برنامه BlueStacks میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.

MEmu Android Emulator 9.0.6.3 شبیه ساز اندروید در ویندوز

موبایل / شبیه ساز اندروید SalaR 725182 31 شهریور 1402
MEmu Android Emulator MEmu نرم افزاری برای شبیه ساز اندروید در ویندوز با پشتیبانی از زبان پارسی برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط نرم افزار MEmu که دارای اندورید نسخه 4.4 و 5.1 و 7.1 و 9.0 ( که از طریق کنترل پنل نرم افزار بصورت آنلاین نصب میشود ) میباشد، میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهره مند شوید.

Aiseesoft Phone Mirror 2.2.12 مشاهده صفحه نمایش اندروید و آیفون در ویندوز

موبایل SalaR 120147 27 شهریور 1402
Aiseesoft Phone Mirror Aiseesoft Phone Mirror نرم افزار حرفه ای است که به شما این امکان را می دهد تا صفحه نمایش گوشی اندروید و آیفون خود را بصورت بی سیم بر روی کامپیوتر خودتان نمایش دهید. برنامه Aiseesoft Phone Mirror به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشید، مانند نمایش ویدئوها، پخش موسیقی، ارسال پیامک و تماس ها و غیره . برای استفاده از نرم افزار Aiseesoft Phone Mirror ، شما نیاز دارید تا ابتدا آن را بر روی گوشی خود و همچنین کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب، می توانید بصورت بی سیم به کامپیوتر خود وصل شوید و صفحه نمایش گوشی خود را بر روی آن بازتاب دهید.

Android Studio 2022.3.1.20 Win/Mac/Linux برنامه نویسی اندروید

موبایل SalaR 1772422 25 شهریور 1402
Android Studio Android Studio یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. نرم افزار اندروید استودیو بر اساس IntelliJ IDEA از JeBrains الهام گرفته شده است، یک IDE عمومی که مجموعه‌ای پیشرفته از ابزارها را برای نوشتن و آزمایش کد در خود جای داده است. اندروید استودیو غنای IntelliJ را با قابلیت‌های مورد نیاز برای توسعه اندروید ترکیب می‌کند. همچنین موتور Gradle را جاسازی می‌کند که وظایف را خودکار می‌کند و امکان یک گردش کار روان‌تر، ساخت‌های سفارشی و سطح انعطاف‌پذیری بالاتر را فراهم می‌کند. حتماً Java Runtime Environment را نصب کنید تا بتوانید از همه آنچه که ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.


LDPlayer 9.0.60 نرم افزار شبیه سازی اندروید در ویندوز

موبایل / شبیه ساز اندروید SalaR 1476629 21 شهریور 1402
LDPlayer LDPlayer یک نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کاربران ویندوز میباشد که به راحتی در ویندوز قابل اجرا میباشد. برنامه LDPlayer بر اساس اندروید 7.1، از طیف گسترده ای از سازگاری در اجرای بازی با کارایی بالا، گرافیک بالا در کامپیوتر پشتیبانی می کند. علاوه بر اجرای کردن بازی های اندرویدی در ویندوز ، شما همچنین می توانید به Google Play Store برای دانلود برنامه های دیگر دسترسی داشته باشید و موقعیت مکانی دستگاه را مشخص کنید. با طراحی چند منظوره و تنظیمات کاربر پسند، LDPlayer به معنای واقعی کلمه بهتر از یک گوشی هوشمند واقعی عمل می کند.