در حال بارگذاری...

Smart Launcher Pro 6.4.039 لانچر زیبا برای گوشی اندروید

Smart Launcher Smart Launcher یک لانچر زیبا جهت زیبا سازی گوشی و تبلت اندرویدی شما میباشد. Smart Launcher امکان دسترسی به ویجت های دیگر را برای شما امکان پذیر می کند. Smart Launcher اطلاعیه ها مانند SMS یا اعلان های سایر اپلیکیشن ها و … را به شکل زیبا در صفحه نمایش گوشی یا تبلت شما به نمایش در می آورد. از قابلیتهای این لانچر استفاده حداقل از منابع Ram و Cpu دستگاه شما میباشد. تم های متنوع ، طراحی متریال ، جستجوی در اپلیکیشن ها و لیست مخاطبین و دسترسی سریع به اپلیکیشن ها و مخفی کردن یا پسورد گذاری روی اپلیکیشن ها از دیگر قابلیتهای این لانچر میباشد.

Microsoft Launcher 6.240303.1.1134420 مایکروسافت لانچر برای اندروید

Microsoft Launcher Microsoft Launcher لانچر مایکروسافت اپلیکیشن‌ ساخته شده توسط تیم مایکروسافت است که یک لانچر فوق‌العاده کاربردی و زیبا را برای گوشی‌ و تبلت اندرویدی میباشد. رابط کاربری اپلیکیشن‌ Microsoft Launcher به صورت سفارشی و بی نظیر طراحی شده است. صفحه Recent (شامل تصاویر، اپلیکیشن ها، دانلودها و تماس های رد شده اخیر) میباشد. صفحه نمایش به 3 قسمت تقسیم می شود و شما می توانید ویجت ها ، آیکوان ها و تصویر پس زمینه های دلخواه خود را در صفحه قرار دهید.

Nova Launcher Prime 7.0.58 نوا لانچر گوشی اندروید

Nova Launcher Nova Launcher برنامه کاربردی برای تغییر ظاهر گوشی اندروید میباشد. تتغییر در ظاهر لانچر برای کاربران مهم است و Nova Launcher یکی از بهترین گزینه ها میباشد. در واقع ، کاربران ممکن است از این واقعیت شگفت زده شوند که این برنامه قابلیت شخصی سازی بسیاری از جماه مخفی کردن برنامه و ... دارد و از بسیاری از ویژگی های بیشتر از لانچرهای معمولی پشتیبانی می کند. Nova Launcher امکانات زیادی دارد و کاربران می توانند انواع کارهای جالب را با آن انجام دهند. به عنوان مثال ، شما می توانید آیکون های برنامه ها را با دقت بسیار زیادی منتقل کنید ، هزاران تم و آیکون برای انتخاب وجود دارد که واقعاً سریع است.

Dynamic Island iOS notch Pro 9.5 جزیره پویای آیفون در اندروید

Dynamic Island iOS 16 notch Dynamic Island iOS notch برنامه ای که با استفاده از آن میتوانید ویژگی Dynamic Island یا جزیره پویا را از آیفون 14 به گوشی اندرویدی خود بیاورید. Dynamic Island یا جزیره پویا آیفون قابل تنظیم نیست اما با استفاده از این برنامه می توانید تنظیمات برنامه را تغییر دهید که زمان نشان دادن یا مخفی کردن پنجره پویا کدام برنامه ها باید ظاهر شود. با استفاده از Dynamic Island میتوانید قسمت ناچ ( حفره دوربین ) را پویا و جذاب تر کنید. با استفاده از این برنامه دیدن اعلان ها و مدیریت تماس در این قسمت آسان است. هنگام بازی، اطلاعات آهنگ را در نمای جزیره پویا نشان دهید و می توانید آن را به صورت مکث ، بعدی ، قبلی کنترل کنید. نمایش درصد شارژ باتری و پشتیبانی از برنامه های پخش موسیقی و تایمر برخی دیگر از قابلیت های برنامه میباشد.

Apex Launcher Pro + Notifier 4.9.30 اپکس لانچر اندروید

Apex Launcher Apex Launcher اپکس لانچر یک لانچر با کاربرد آسان بهینه شده برای گوشی و تبلت اندرویدی میباشد. وقتی نوبت به لانچرها می رسد ، کاربران اندرویدی لانچرهایی را می خواهند که باعث جذابیت بیشتر گوشی بشوند و بتوانند برنامه های خود را مدیریت کنند. یکی از ویژگی های جالب در مورد برنامه Apex Launcher ابزار قفل صفحه اصلی آن است که به شما امکان می دهد دسکتاپ را قفل کرده و از بروز هرگونه حرکات ناخواسته که می تواند برنامه ها را حذف کند یا شماره گیری ناخواسته جلوگیری کند. قسمت AppLock جهت محافظت از حریم خصوصی توسط رمز عبور است. (قفل برنامه اثر انگشت در راه است!) AppLock می تواند فیس بوک ، واتساپ ، گالری ، مسنجر ، اسنپ چت ، اینستاگرام ، پیام کوتاه ، مخاطبین ، Gmail ، تنظیمات ، تماس های دریافتی و هر برنامه ای را که انتخاب کرده اید قفل کند. AppLock می تواند تصاویر و فیلم ها را پنهان کند و از دسترسی غیرمجاز و حریم خصوصی محافظت کنید.

Dynamic Island Premium 1.2.6 جزیره پویای آیفون در اندروید

Dynamic Island Dynamic Island برنامه ای که با استفاده از آن میتوانید ویژگی Dynamic Island آیفون 14 را به گوشی اندرویدی خود بیاورید. با استفاده از Dynamic Island میتوانید قسمت ناچ ( حفره دوربین ) را پویا و جذاب تر کنید. با استفاده از این برنامه دیدن اعلان ها و مدیریت تماس در این قسمت آسان است. هنگام بازی، اطلاعات آهنگ را در نمای جزیره پویا نشان دهید و می توانید آن را به صورت مکث ، بعدی ، قبلی کنترل کنید.