در حال بارگذاری...

Smart Launcher Pro 6.2.036 لانچر زیبا برای گوشی اندروید

Smart Launcher

Smart Launcher

 یک لانچر زیبا جهت زیبا سازی گوشی و تبلت اندرویدی شما میباشد. Smart Launcher امکان دسترسی به ویجت های دیگر را برای شما امکان پذیر می کند. Smart Launcher اطلاعیه ها مانند SMS یا اعلان های سایر اپلیکیشن ها و … را به شکل زیبا در صفحه نمایش گوشی یا تبلت شما به نمایش در می آورد. از قابلیتهای این لانچر استفاده حداقل از منابع Ram و Cpu دستگاه شما میباشد. تم های متنوع ، طراحی متریال ، جستجوی در اپلیکیشن ها و لیست مخاطبین و دسترسی سریع به اپلیکیشن ها و مخفی کردن یا پسورد گذاری روی اپلیکیشن ها از دیگر قابلیتهای این لانچر میباشد.

Microsoft Launcher 6.230302.0.1095300 مایکروسافت لانچر برای اندروید

Arrow Launcher

Microsoft Launcher

 لانچر مایکروسافت اپلیکیشن‌ ساخته شده توسط تیم مایکروسافت است که یک لانچر فوق‌العاده کاربردی و زیبا را برای گوشی‌ و تبلت اندرویدی میباشد. رابط کاربری اپلیکیشن‌ Microsoft Launcher به صورت سفارشی و بی نظیر طراحی شده است. صفحه Recent (شامل تصاویر، اپلیکیشن ها، دانلودها و تماس های رد شده اخیر) میباشد. صفحه نمایش به 3 قسمت تقسیم می شود و شما می توانید ویجت ها ، آیکوان ها و تصویر پس زمینه های دلخواه خود را در صفحه قرار دهید.

Apex Launcher Pro + Notifier 4.9.30 اپکس لانچر اندروید

Apex Launcher

Apex Launcher

 اپکس لانچر یک لانچر با کاربرد آسان بهینه شده برای گوشی و تبلت اندرویدی میباشد. وقتی نوبت به لانچرها می رسد ، کاربران اندرویدی لانچرهایی را می خواهند که باعث جذابیت بیشتر گوشی بشوند و بتوانند برنامه های خود را مدیریت کنند. یکی از ویژگی های جالب در مورد برنامه Apex Launcher ابزار قفل صفحه اصلی آن است که به شما امکان می دهد دسکتاپ را قفل کرده و از بروز هرگونه حرکات ناخواسته که می تواند برنامه ها را حذف کند یا شماره گیری ناخواسته جلوگیری کند. قسمت AppLock جهت محافظت از حریم خصوصی توسط رمز عبور است. (قفل برنامه اثر انگشت در راه است!) AppLock می تواند فیس بوک ، واتساپ ، گالری ، مسنجر ، اسنپ چت ، اینستاگرام ، پیام کوتاه ، مخاطبین ، Gmail ، تنظیمات ، تماس های دریافتی و هر برنامه ای را که انتخاب کرده اید قفل کند. AppLock می تواند تصاویر و فیلم ها را پنهان کند و از دسترسی غیرمجاز و حریم خصوصی محافظت کنید.

Dynamic Island iOS 16 notch Pro 8.1 جزیره پویای آیفون در اندروید

Dynamic Island iOS 16 notch

Dynamic Island iOS 16 notch

 برنامه ای که با استفاده از آن میتوانید ویژگی Dynamic Island یا جزیره پویا را از آیفون 14 به گوشی اندرویدی خود بیاورید. Dynamic Island یا جزیره پویا آیفون قابل تنظیم نیست اما با استفاده از این برنامه می توانید تنظیمات برنامه را تغییر دهید که زمان نشان دادن یا مخفی کردن پنجره پویا کدام برنامه ها باید ظاهر شود. با استفاده از Dynamic Island میتوانید قسمت ناچ ( حفره دوربین ) را پویا و جذاب تر کنید. با استفاده از این برنامه دیدن اعلان ها و مدیریت تماس در این قسمت آسان است. هنگام بازی، اطلاعات آهنگ را در نمای جزیره پویا نشان دهید و می توانید آن را به صورت مکث ، بعدی ، قبلی کنترل کنید. نمایش درصد شارژ باتری و پشتیبانی از برنامه های پخش موسیقی و تایمر برخی دیگر از قابلیت های برنامه میباشد.

Dynamic Island Premium 1.2.6 جزیره پویای آیفون در اندروید

Dynamic Island

Dynamic Island

 برنامه ای که با استفاده از آن میتوانید ویژگی Dynamic Island آیفون 14 را به گوشی اندرویدی خود بیاورید. با استفاده از Dynamic Island میتوانید قسمت ناچ ( حفره دوربین ) را پویا و جذاب تر کنید. با استفاده از این برنامه دیدن اعلان ها و مدیریت تماس در این قسمت آسان است. هنگام بازی، اطلاعات آهنگ را در نمای جزیره پویا نشان دهید و می توانید آن را به صورت مکث ، بعدی ، قبلی کنترل کنید.

APUS Launcher 3.10.88 + Message Center 3.4.5 لانچر اندروید

APUS Launcher

APUS Launcher

 یکی از سبک ترین لانچرهای اندرویدی است که سطح کیفی دستگاه شما را در حد قابل توجهی ارتقاء میبخشد. کاربران اندروید قادرند تا محیط کاربری گوشی را با توجه به سلیقه‌ خود توسط لانچرها زیبا و جذاب کنند. APUS Launcher با قدرت اجرای بسیار سریع و قدرتمند ، حجم بسیار کم نسبت به سایر لانچرها، مدیریت هوشمند اپلیکیشن ها براساس عملکرد آن‌ ها، ذخیره حافظه به میزان 80% بیشتر نسبت به لانچر پیش‌ فرض، افزایش سرعت نمایش Home ، جستجوی سریع اپلیکیشن ها و بازی‌ ها از ویژگی‌ های APUS Launcher به حساب می‌آیند.