در حال بارگذاری...

Chaos Vantage 2.5.1 مشاهده سریع صحنه سه بعدی ساخته شده

Chaos Vantage Chaos Vantage نرم افزاری که به شما امکان می دهد صحنه سه بعدی ساخته شده خود را به صورت بلادرنگ (real-time) و با استفاده از فناوری Ray Tracing مشاهده کنید. با استفاده از Chaos Vantage نیازی به رندرکردن طولانی ندارید. به سادگی صحنه V-Ray کامل خود را به Vantage بکشید و رها کنید و شروع به مشاهده کنید. همچنین یک اتصال زنده مستقیم از 3ds Max در دسترس است، بنابراین می توانید از آن مانند یک پنجره پیش نمایش استفاده کنید. Chaos Vantage به یک کارت گرافیک NVIDIA RTX نیاز دارد.

Chaos Corona 12 for 3ds Max + Material Library موتور رندرینگ کرونا

Corona for 3dsMax Corona یک پلاگین رندر حرفه ای با کارایی بالا (غیر جانبدارانه) و مدرن برای Autodesk 3ds Max 2016 - 2025 است که قابلیت نور و متریال را افزایش خواهد داد و از پردازنده سیستم برای رندر استفاده میکند. همچنین Corona به عنوان یک برنامه مستقل قابل استفاده است. با وجود مدت کوتاهی از انتشار این پلاگین رندر حرفه ای، Corona Renderer به یک رندر آماده برای تولید تبدیل شده است که قادر به ایجاد نتایج با کیفیت بالا است.

Chaos Corona 12 for Cinema 4D + Material Library موتور رندرینگ کرونا

Corona for Cinema 4D Corona کرونا یک پلاگین رندر حرفه ای با کارایی بالا (غیر جانبدارانه) و مدرن برای Cinema 4D R17 - 2023 است که قابلیت نور و متریال را افزایش خواهد داد و از پردازنده سیستم برای رندر استفاده میکند. همچنین Corona به عنوان یک برنامه مستقل قابل استفاده است. با وجود مدت کوتاهی از انتشار این پلاگین رندر حرفه ای، Corona Renderer به یک رندر آماده برای تولید تبدیل شده است که قادر به ایجاد نتایج با کیفیت بالا است.

Solid Angle Cinema 4D to Arnold 4.7.4 موتور رندرینگ آرنولد

Solid Angle To Arnold for Cinema 4D Solid Angle To Arnold for Cinema 4D (C4DtoA) موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Solid Angle To Arnold for Cinema 4D (C4DtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد Cinema 4D ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.

Solid Angle Maya to Arnold 5.4.2 موتور رندرینگ آرنولد

Solid Angle Maya to Arnold Solid Angle Maya to Arnold (MtoA) موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Arnold for Maya (یا MtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد مایا ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.

V-Ray 6.20.06 for 3ds Max 2020-2025 پلاگین ویری

V Ray 3ds Max VRay یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس است. با استفاده از V-Ray بدون اینکه نیاز باشه اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدونید می تونید صحنه های بسیار جالب و زیبایی رو رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود.نور های Vray،اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.