در حال بارگذاری...

FumeFX 6.0.2 for 3ds Max 2019-2024 پلاگین انیمیشن سازی

گرافیک / پلاگین نرم افزار سه بعدی ساز SalaR 127870 20 اردیبهشت 1402
FumeFXFumeFX

FumeFX 

یکی از قویترین پلاگین های تولید جلوه های آتش ، انفجار و شبیه ساز سیالات در 3ds Max می باشد. مهمترین خصوصیت اضافه شده به Fume FX که یکی از مشکلات آن بود، استفاده از قدرت کارتهای گرافیک جهت پیش نمایش شبیه سازی سیالات می باشد. پشتیبانی از کانال های مجزا و مستقل رنگ در شبیه سازی، پشتیبانی از فرمت جدید انتشار دهنده سیستم سیالات، پشتیبانی از N-sim هدف شبیه سازی با قابلیت یک Grid به چند Grid، پیش نمایش Turbulence Noise، پیش نمایش چند دیدی، پیش نمایش با استفاده از کارت گرافیک و ذخیره سازی به فرمت های Avi و Png در طول زمان شبیه سازی، دریافت خروجی های بیشتر به منظور MultiPass Compositing ( یعنی Render Element های بیشتری از نسخه قبل تولید می کند) از دیگر خصوصیات Fume FX می باشد.

Chaos Corona 9.2 for 3ds Max موتور رندرینگ کرونا

Corona 3ds Max

Corona

 یک پلاگین رندر حرفه ای با کارایی بالا (غیر جانبدارانه) و مدرن برای Autodesk 3ds Max 2016 - 2024 است که قابلیت نور و متریال را افزایش خواهد داد و از پردازنده سیستم برای رندر استفاده میکند. همچنین Corona به عنوان یک برنامه مستقل قابل استفاده است. با وجود مدت کوتاهی از انتشار این پلاگین رندر حرفه ای، Corona Renderer به یک رندر آماده برای تولید تبدیل شده است که قادر به ایجاد نتایج با کیفیت بالا است.

Enscape 3D v3.5.0.107264 + Library پلاگین واقعیت مجازی

گرافیک / پلاگین نرم افزار سه بعدی ساز SalaR 442520 16 اردیبهشت 1402
Enscape 3D

Enscape 3D

 پلاگین کاربردی برای Revit,SketchUp,Rhino,ArchiCAD در زمینه مصورسازی پروژه ها به صورت کاملاً رندر شده سه بعدی و با جزییات کامل بوده که امکان بررسی آن از هر زاویه و در هر زمان را فراهم می کند. یکی از ویژگی های برنامه Enscape 3D قابلیت وصل شدن به سیستم CAD بوده که به روز رسانی تغییرات ایجاد شده در نقشه را به صورت آنی امکانپذیر می نماید. با استفاده از این برنامه می توان نوآوری و خلاقیت بیشتری را به جریان کاری اضافه نمود و طراحی ایجاد شده را به صورت واقعیت مجازی مشاهده کرد. از دیگر قابلیت های نرم افزار Enscape 3D می توان به امکان متصل نمودن یک هدست واقعیت مجازی مانند Oculus Rift S یا HTC Vive و گردش به قسمت های مختلف پروژه اشاره کرد.

Peregrine Labs Yeti 4.2.7 پلاگین ساخت مو ، پرز و خز در مایا

PeregrineLabs YetiYeti

 پلاگینی برای نرم افزار مایا ورژن 2022 و 2023 و 2024 که برای ساخت انواع مو ، خز، پرز و برگ در نرم افزار Autodesk Maya ساخته شده است. مجموعه پلاگین Peregrine Labs Yeti به عنوان یک راه حل نهایی توسعه یافته است که می‌توانید از آن برای پراکندگی اشیایی مانند برف، گرد و غبار، هر ذره یا حتی علف یا برگ در امتداد خز استفاده کنید. Yeti از موتورهای رندر مختلف از جمله Pixars Renderman 3Delight Chaos Groups Vray و Solid Angles Arnold پشتیبانی می کند.

V-Ray 6.10.08 for 3ds Max 2019-2024 پلاگین ویری

گرافیک / پلاگین نرم افزار سه بعدی ساز SalaR 1327856 1 اردیبهشت 1402
V-Ray

VRay

 یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس است که به تازگی نسخه قابل استفاده در 3ds max 2019 اون منتشر شده است. با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشه اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدونید می تونید صحنه های بسیار جالب و زیبایی رو رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود.نور های Vray،اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

Solid Angle Houdini to Arnold 6.2.1.1 موتور رندرینگ آرنولد

HtoA

Solid Angle Houdini to Arnold (HtoA)

 موتور رندرینگ پیشرفته ردیابی اشعه مونت کارلو است که برای نیازهای انیمیشن های بلند و جلوه های بصری ساخته شده است. از زبان سایه باز برای تعریف متریال ها و بافت ها استفاده می کند. Solid Angle Houdini to Arnold (HtoA) یک پل به رندر آرنولد از داخل رابط استاندارد Houdini ارائه می دهد. Solid Angle ارائه دهنده پیشرو نرم افزار رندر انیمیشن و جلوه های بصری است. تیم آرنولد معتقد است که محاسبه دقیق و کارآمد انتقال نور در صحنه های CG بهترین راه برای ایجاد تصاویر خیره کننده برای فیلم ها و تلویزیون است. توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بهترین ابزارهای رندر را برای ایجاد کارآمد تصاویر واقعی در اختیار مشتریان قرار دهند.