خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

MKVToolnix 54.0.0 Win/Mac/Linux + Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس

MKVToolnix

MKVToolnix

 نرم افزاری کاربردی برای فرمت MKV که یکی از فرمت های محبوب برای فایل های ویدئویی است میباشد که امکان بهم چسباندن تعداد نامحدودی از ویدیو، صدا و زیرنویس را در قالب یک فایل دارد. چنانچه بخواهید Track های ویدئو، صدا و یا زیرنویس یک فایل با فرمت MKV را حذف یا به آن اضافه کنید، یا حتی بخواهید یک فایل جدید بر اساس فایل های ویدئویی با فرمت های MP4٬ AVI یا زیرنویس SRT٬ SUB و ... داشته باشید، میتوانید از نرم افزار MKVToolnix استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار MKVToolnix قادر خواهید بود فایل زیرنویس با فرمت SRT را با فیلم مورد نظر و با فرمت MKV ادغام کنید تا در هنگام جابه جایی و یا پخش فیلم به راحتی و با کلیک بر روی فایل ویدیویی فیلم با زیرنویس پخش شود. سرعت بالا و انجام عملیات ترکیب بدون افت کیفیت از ویژگی های این نرم افزار به شمار میروند.

KMPlayer 4.2.2.49 + 2021.2.23.57 Win/Mac + Portable پخش فیلم

KMPlayer

KMPlayer

 نرم افزاری حرفه ای که در عین کارآیی بالا، حجم پائینی داشته و قادر به پخش اکثر فرمت ها هم باشد. نرم افزار های زیادی در زمینه پخش فیلم وجود دارد. اما مهم ترین مشکلی که اکثر نرم افزار ها دارند این است که هم حجمی نسبتا سنگین دارند و قادر به پخش بسیاری از فرمت ها نیستند. نرم افزار KMPlayer با حجم مناسب قادر به پخش تقریبا 99 دردصد فرمت های صوتی و تصویری است. نرم افزار بسیار ساده اما در عین سادگی با کارآیی بسیار بالا. هرکاربری که یک بار KMPlayer را تجربه کند مطمئنا انتخاب اولش همیشه همین نرم افزار خواهد بود. اساس کار KMPlayer به این صورت است که بتواند هر فرمت صوتی و تصویری را اجرا نماید. این نرم افزار با Decode کردن فرمت های مختلف کاربران را قادر می سازد تا هرفرمتی را که بخواهند اجرا نمايند. VCD ها و DVD ها هم با بهترین کیفیت ممکن می توانند اجرا شوند.

NetSpot Pro 2.13.1010 Mac بررسی شبکه وای فای در مکینتاش

NetSpot

NetSpot

 نرم افزاری تخصصی برای تحلیل و بررسی شبکه وای‌فای ( Wifi ) در سیستم عامل مکینتاش است که با آن می‌توانید همۀ جزئیات ضروری دربارۀ شبکۀ وای‌فای ، سنجش قدرت سیگنال وای‌فای ، شناسایی مشکلات تداخل وای‌فای، تحلیل و عیب یابی پوشش بی‌سیم را انجام دهید. برنامه NetSpot دارای ظاهر پیشرفته و قابلیت‌های گزارش دهی قدرتمند است. می‌توانید با چند کلیک ، قدرت شبکۀ وای‌فای خود را شناسایی و ترسیم کنید. تنها نیاز است که نقشۀ خانه یا دفتر خود را بارگزاری کنید و بررسی محل شبکه را با حرکت داخل ساختمان آغاز کنید.

Serial Box 03.2021 مجموعه سریال برای نرم افزارهای مکینتاش

Serial Box

Serial Box

 نرم افزاری را خریده اید و برا ی نصب, نیاز به شماره ی سریال و ... دارید، اما متاسفانه به طور اتفاقی این اطلاعات را از دست میدهید و برای به دست آوردن دوباره باید مراحل سخت پشتیبانی محصول مربوط به آن نرم افزار را طی کنید  و یا نرم افزار دیگری بخرید. چاره ی این مشکل , استفاده از Serial Box است که تمام اطلاعا ت نرم افزار را در خود ذخیره می کند. اطلاعات ضبط شده در آن قابل ویرایش و حدف هستند و چون کاربر دیگر نگران از دست دادن این اطلاعات نیست در نتیجه کارایی بهتری خواهد داشت. نرم افزار Serial Box قابلیت جستجوی بسیار سریعی دارد و حجم زیادی از اطلاعات را در مدت زمان بسیار کوتاهی برا ی کاربر فراهم میکند.

FreeFileSync 11.7 Win/Mac/Linux همگام سازی فایل ها و پوشه ها

FreeFileSync

FreeFileSync

 نرم افزاری رایگان که برای شما امکان مقایسه و همگام سازی فایل ها و پوشه ها را فراهم می کند. نرم افزار FreeFileSync دارای رابط کاربری کاربرپسندی است و شما با استفاده از آن میتوانید پوشه های مورد نظر خود را هم از طریق بروزر فایل ها و هم از طریق درگ و دراپ کردن آنها، به لیست خود اضافه کنید. در نرم افزار FreeFileSync مقایسه و همگام سازی فایلها به راحتی انجام می شود و تنها کافیست بر روی یک دکمه کلیک کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که برای مقایسه ی پوشه ها، یکی از دو روش مقایسه بر اساس زمان و سایز و یا روش مقایسه بر اساس محتویات پوشه ها را انتخاب کنید.

DCommander 3.9.0 Mac مدیریت فایل ها و پوشه ها در مکینتاش

DCommander

Dcommander

 نرم افزار 2 صفحه‌ای برای مدیریت فایل در سیستم عامل مکینتاش میباشد که قابلیت کنترل کامل روی فایل‌ها و پوشه‌های سیستمی کامپیوتر ، نام نمایش داده شده، پسوند فایل ، حجم ، نوع،  تاریخ و دسترسی‌ها فراهم می‌کند. برنامه DCommander برای دسترسی سریع بهینه‌سازی شده و همراهی عالی برای کاربران جدید مک است که به تازگی از سیستم‌عامل‌های دیگر به مک کوچ کرده‌اند. قدرت بیشتر و پیشرفتۀ کاربری نیز از امکانات DCommander است که موجب کنترل بیشتر سیستم می‌شود.