خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Camtasia Studio 2020.0.12.26479 Win/Mac + Portable ساخت فیلم آموزشی

Camtasia Studio

TechSmith Camtasia Studio

 نرم افزار کاربردی و حرفه ای ساخت محصولات آموزشی الکترونیک، مخصوصا آموزش های الکترونیک نرم افزارهای کاربردی رایانه استفاده از نرم افزاری حرفه ای جهت فیلم برداری از صفحه مونیتور و ثبت تمامی لحظات آموزش به صورت کاملا چندرسانه ایست . حال انتخاب نرم افزاری ساده و در عین قدرتمند و با کیفیت و قابلیت های بالا برای تهیه این آموزش های الکترونیک شرط اصلی موفقیت در این مسیر است. Camtasia Studio Screen Recorder که از سافت 98 دانلود میکنید راه حلی کامل و مطمئن برای خلق انواع فیلم های آموزشی مالتی مدیاست که با امکانات بسیار و متنوعی که پیش روی کاربر در سه زمینه ضبط حرفه ای، ویرایش حرفه ای و انتشار حرفه ای می گذارد، وی را از هرگونه نرم افزار جانبی بی نیاز می سازد . به علاوه این نرم افزار در کنار قابلیت های متعدد ساخت آموزش های الکترونیک، قادر به خلق ازمون های الکترونیک و چندرسانه ای مفیدیست که بر اهمیت آن می افزاید.

iDatabase 6.6 مدیریت دیتابیس در مکینتاش

iDatabase

iDatabase

 نرم افزار کاربردی در زمینه مدیریتپایگاه داده ( دیتابیس ) و اطلاعات بوده که مدیریت لیست های عضویت ، هزینه ها ، پروژه ها ، گذرواژه ها ، اکانت های اینترنتی و دیگر موارد را امکانپذیر می کند. با استفاده از برنامه iDatabase می توان قالب های پایگاه داده را بر اساس نیاز کاربر ایجاد کرد و یا از قالب های آماده جهت سازماندهی هر گونه اطلاعات استفاده کرد. از دیگر قابلیت ها و امکانات این برنامه می توان به دسته بندی اطلاعات و امکان جستجوی سریع میان آن ها اشاره کرد.

SnapMotion 4.5.0 استخراج عکس از ویدیو در مکینتاش

SnapMotion

SnapMotion

 نرم افزاری برای استخراج عکس از ویدیوها در سیستم عامل مکینتاش میباشد که امکان ذخیره فریم هایی از ویدیو را بدون افت کیفیت می دهد. برنامه SnapMotion دارای دو حالت شامل حالت دستی و حالت پردازش دسته ای می باشد. حالت دستی این برنامه امکان ذخیره عکس ها را در زمان های انتخاب شده می دهد و حالت پردازش دسته ای نیز امکان ذخیره صدها عکس را به طور همزمان فراهم می کند. این برنامه به نحوی طراحی شده است که امکان پشتیبانی از فایل های ویدیویی با حجم بالا مانند فیلم های 4K و ذخیره عکس از آنها را دارد. از دیگر از قابلیت های این برنامه می توان به امکان پخش فایل های ویدیویی پشتیبانی شده به وسیله macOS و ارسال عکسها با فرمت های استاندارد شامل PNG ، JPEG ، TIFF و HEIC اشاره کرد.

PhotosRevive 1.3.0 ترمیم عکس قدیمی در مکینتاش

PhotosRevive

PhotosRevive

 نرم افزاری کاربردی در زمینه ترمیم عکس های قدیمی در مکینتاش میباشد که امکان رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید قدیمی را فراهم می کند. برنامه PhotosRevive با بهره گیری از یک هوش مصنوعی بی نظیر موجب رنگی شدن عکس های قدیمی به صورت کاملاً طبیعی می شود. کار با این برنامه بسیار آسان بوده و کاربر تنها می بایست عکس مورد نظر را اسکن یا انتخاب نماید و سپس برنامه مراحل بعدی را انجام خواهد داد. رنگ  های انتخاب شده توسط هوش مصنوعی برنامه ممکن است با رنگ های موجود در خاطرات شما متفاوت باشد و به همین دلیل این برنامه امکان افزودن نشانه های رنگ را در اختیار کاربر قرار می دهد که به انتخاب دقیق تر رنگ ها کمک می کند.

PhotoSweeper 3.9.1 جستجو و حذف عکس تکراری در مکینتاش

PhotoSweeper

PhotoSweeper

 نرم افزاری کاربردی در زمینه جستجو و حذف عکس های تکراری در میان مجموعه های عکس در سیستم عامل مکینتاش می باشد. برنامه PhotoSweeper قابلیت پشتیبانی از عکس های Apple Photos ، iPhoto ، Aperture ، PhaseOne Capture One و کتابخانه های Adobe Lightroom و همچنین عکس های موجود در هارد دیسک ها و حافظه های خارجی را دارد.


Multitouch 1.19.7 Mac افزایش حرکت های لمسی در مکینتاش

Multitouch

Multitouch

 نرم افزاری کاربردی و ساده برای افزودن حرکت های لمسی بیشتر به سیستم عامل مکینتاش است. با استفاده از برنامه Multitouch می‌توانید عملیات دلخواهی را به حرکتی خاص از حرکت های لمسی موس اختصاص دهید. مثلاً ضربه با سه انگشت عملیات چسباندن را انجام دهد. می‌توانید روند کار را با اجرای کلیدهای میان‌بر صفحه‌کلید بهبود بخشید، زبانه‌های مرورگر را کنترل کنید، کلیک دکمۀ وسط موس را انجام دهید و بسیاری قابلیت‌های دیگر امکان‌پذیر است. با نرم افزار Multitouch مجموعه‌ای از حرکت‌های لمسی خواهید داشت که اجرای آن‌ها ساده است. بنابراین می‌توانید این حرکت‌های لمسی را به عادت‌های معمول کار با مک اضافه کنید. با این ابزار می‌توانید از حرکت‌های لمسی برای اجرای عملیات‌های مختلف مانند کلیک موس یا جابه‌جایی بین زبانه‌ها استفاده کنید.