در حال بارگذاری...

KMPlayer 4.2.3.4 + 2023.9.26.17 Win/Mac + Portable پخش فیلم

KMPlayer KMPlayer نرم افزاری حرفه ای که با حجم مناسب قادر به پخش تقریبا 99 دردصد فرمت های صوتی و تصویری است. KMPlayer طیف گسترده ای از زیرنویس ها را پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد به روش های مختلف صدا، فیلم و اسکرین شات را ضبط کنید. KMPlayer تقریباً تمام رمزگذارهای ضروری مورد نیاز برای پخش رسانه را شامل می شود. علاوه بر این، برای فراتر رفتن از محدودیت رمزگذارهای داخلی، می توان از رمزگذارهای خارجی مانند رمزگذارهای تجاری h.264 یا رمزگذارهای صوتی cyberlink/intervideo استفاده کرد.

EdgeView 4.3.2 نمایش و مدیریت عکس در مکینتاش

EdgeView EdgeView نرم‌افزار بسیار قدرتمند و مفید برای مکینتاش است که به شما این امکان را می‌دهد تا بوسیله آن فایل‌های تصویری، PDF، فایل‌های دست نوشته و دیگر فرمت‌های پشتیبانی شده را با سرعت بالا و به‌راحتی مشاهده کنید. برنامه EdgeView به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت به تمامی پرونده‌های تصویری خود دسترسی داشته باشید و آنها را بدون هیچ مشکلی مشاهده کنید. با EdgeView می‌توانید به‌صورت سریع پوشه‌ها و فایل‌های خود را جستجو کنید و در هر زمان به فایل‌های خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید به‌صورت آسان فایل‌های خود را دسته‌بندی کنید و آن‌ها را براساس نام، نوع و تاریخ مرتب‌سازی کنید.


GeekBench Pro 6.2.1 Win/Mac + Portable تست عملکرد سخت افزار

GeekBench GeekBench مجموعه ای جامع از معیارهای مشخص شده برای اندازه گیری دقیق و سریع عملکرد پردازنده و حافظه کامپیوتر می باشد. نرم افزار GeekBench برای معیارهای با اجرای آسان و قابل درک طراحی شده است. توسط نرم افزار GeekBench می توانید سرعت واقعی سیستم خود را با استفاده از مقیاس های مختلف اندازه گیری کرده و آن را با سرعت سیستم دیگر کاربران این نرم افزار مقایسه نمایید.

قابلیت های نرم افزار GeekBench
  • پشتیبانی از سیستم های چند هسته ای
  • سازگاری با پلتفرم های مختلف از قبیل Mac OS X, Windows, Linux, Android, و iOS
  • بنچمارک با یک کلیک
  • و ...

File List Export 2.8.6 Mac ساخت لیست از فایل‌ ها در مکینتاش

نرم افزار مکینتاش SalaR 6266 1 مهر 1402
File List Export File List Export نرم‌افزاری با کاربردی آسان که قابلیت ایجاد فهرستی از فایل‌ها را در سیستم عامل مکینتاش فراهم می‌کند. همۀ عکس‌ها ، ویدیوها یا فایل‌های خود را فهرست‌بندی کنید. اگر نیاز به ایجاد فهرستی برای فایل‌های خود دارید، برنامه File List Export را از دست ندهید. کافی است که پوشه‌ای را انتخاب کنید و فهرستی از فایل‌ها و پوشه‌های آن را در قالب فایل اکسل یا CVS تحویل بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید فایل‌های همۀ پوشه‌های زیر مجموعه را نیز اضافه کنید. پیش از خروجی گرفتن، می‌توانید فهرست را پیش‌نمایش و ویرایش کنید. فهرست فایل‌ها را به‌سادگی جستجو و فیلتر کنید. می‌توانید تنها از فایلی خاص فهرست بسازید. مثلاً می‌توانید انتخاب کنید که تنها فهرستی از فایل‌های موسیقی در پوشۀ آیتونز در اکسل ایجاد شود یا مثلاً همۀ فایل های پی‌دی‌اف در پوشۀ اسناد فهرست شوند.

MacCleaner PRO 3.2.2 حذف فایل‌ های اضافی از مکینتاش

MacCleaner MacCleaner نرم افزاری کاربردی که با کمک آن میتوانید سیستم عامل مکیناش را از فایل‌های اضافی پاک کنید و عملکرد آن را بهبود ببخشید. با برنامه MacCleaner مک کُندشده را دوباره سریع کنید، فضای حافظه را خالی کنید، فایل‌های اضافه را حذف کنید و از خطای پر بودن سیستم حین اجرای آن رها شوید. اگر می‌خواهید مک مانند روز اول سریع باشد، باید فایل‌های اضافی آن را به‌صورت دوره‌ای حذف کنید. نرم‌افزار MacCleaner دارای مجموعه‌ای از ابزارهای بهینه‌سازی به همین منظور است. بهترین ویژگی این برنامه را می‌توان دارا بودن همۀ ابزارهای ضروری برای پاک‌سازی امن و عمیق هارددیسک دانست. با استفاده از این ابزارها می‌توانید کارایی مناسب مک را تضمین کنید و در نتیجه عمر آن را افزایش دهید.

Duplicate File Finder Pro 7.3.1 Mac جستجو و دسته بندی فایل مشابه در مکینتاش

نرم افزار مکینتاش SalaR 18555 1 مهر 1402
Duplicate File Finder Duplicate File Finder نرم افزاری  قدرتمند در زمینه شناسایی و دسته بندی انواع فایل های مشابه بر اساس نوع فایل شامل عکس ها ، ویدیوها ، موزیک ها ، آرشیوها ، اسناد و ... است. برنامه Duplicate File Finder امکان شناسایی فایل ها و پوشه های تکراری در درایوها و پوشه های چندگانه ، افزودن فایل ها و پوشه ها به Skip List ، تعیین حداقل اندازه فایل های تکراری به منظور عملکرد بهتر فرآیند جستجو ، ارائه پیش نمایشی از فایل های تکراری یافت شده ، پیش نمایش هر نوع فایل تکراری با استفاده از ابزار Preview ، ارائه اطلاعات دقیق درباره فایل های تکراری ، استفاده از نکات پاکسازی برای حذف سریع فایل های تکراری ، قابلیت انتخاب خودکار فایل های تکراری برای حدف سریعتر ، امکان تغییر تنظیمات و دستورات ، پیش نمایش پوشه های مشابه ، پیش نمایش تاریخچه فایل های تکراری حذف شده ، پیش نمایش فایل های تکراری انتخاب شده قبل از عملیات حذف ، قابلیت حذف دائم فایل های تکراری یا انتقال آنها به سطل زباله ، شناسایی فایل های تکراری در پوشه های مخفی ، قابلیت حذف پوشه های تکراری ، قابلیت حذف فایل های تکراری در پوشه های مشابه ، امکان ادغام پوشه های مشابه و بازیابی فایل های تکراری حذف شده را فراهم می کند.