در حال بارگذاری...

KMPlayer 4.2.2.69 + 2022.9.27.11 Win/Mac + Portable پخش فیلم

KMPlayer

KMPlayer

 نرم افزاری حرفه ای که در عین کارآیی بالا، حجم پائینی داشته و قادر به پخش اکثر فرمت ها هم باشد. نرم افزار های زیادی در زمینه پخش فیلم وجود دارد. اما مهم ترین مشکلی که اکثر نرم افزار ها دارند این است که هم حجمی نسبتا سنگین دارند و قادر به پخش بسیاری از فرمت ها نیستند. نرم افزار KMPlayer با حجم مناسب قادر به پخش تقریبا 99 دردصد فرمت های صوتی و تصویری است. نرم افزار بسیار ساده اما در عین سادگی با کارآیی بسیار بالا. هرکاربری که یک بار KMPlayer را تجربه کند مطمئنا انتخاب اولش همیشه همین نرم افزار خواهد بود. اساس کار KMPlayer به این صورت است که بتواند هر فرمت صوتی و تصویری را اجرا نماید. این نرم افزار با Decode کردن فرمت های مختلف کاربران را قادر می سازد تا هرفرمتی را که بخواهند اجرا نمايند. VCD ها و DVD ها هم با بهترین کیفیت ممکن می توانند اجرا شوند.

ProFind 1.15.0 Mac جستجوی پیشرفته فایل در مکینتاش

نرم افزار مکینتاش SalaR 2949 26 شهریور 1401
ProFind

ProFind

 نرم افزاری کاربردی و پیشرفته برای جستجوی فایل‌ها در سیستم عامل مکینتاش است. برنامه ProFind قابلیت هایی قدرتمند و کارایی بسیاری دارد و می‌تواند جستجوی پیشرفتۀ فایل در مک را انجام دهد. سایر ویژگی‌های نرم افزار ProFind شامل این موارد است: پشتیبانی از ورودی‌های زبان ، اجرای برنامه ، جستجو در پوشه های پنهان ، متن نویسی و غیره، جستجو در پوشه ها و پکیج های پنهان ، جستجو در هر نوع درایو ، استفاده از جستجوی براساس کرنل (kernel-based) یا searchfs در صورت وجود ، استفاده از شاخص های فراداده (مانند Spotlight) در صورت وجود برای بهبود کارایی، تکمیل خودکار نام‌های برنامه ها، نمایش آیکون بزرگ برای یک یا دو نتیجۀ جستجو. نرم‌افزار ProFind رابط کاربری زیبایش را با قدرت توانایی های جستجوی متفاوت مک ترکیب کرده تا هر فایلی که به دنبالش هستید را بیابید. این برنامه دقیق برای حداکثر کارایی و پاسخ‌گویی طراحی شده است.

NetWorker Pro 8.4.3 Mac نمایش اطلاعات شبکه در نوار منوی مکینتاش

NetWorker

NetWorker

 نرم‌افزاری کاربردی برای نمایش راحت اطلاعات شبکه در نوار منو در سیستم عامل مکینتاش است. قابلیت دیگر برنامه NetWorker نمایش پنجره‌ای است که اطلاعات بیشتری دربارۀ شبکۀ فعلی متصل به کارت شبکه نشان می‌دهد.

ویژگی‌ نرم افزار NetWorker

  • شخصی سازی : قابلیت انتخاب اطلاعات نمایشی و انتخاب از میان بسیاری ویجت های از پیش تعریف شده
  • شبکۀ فعلی متصل به کارت شبکه، خودکار شناسایی می‌شود
  • قابلیت تنظیم بازۀ به روزرسانی اطلاعات
  • بررسی آدرس آی‌پی
  • انتخاب بین حالت بایتی یا بیتی
  • نمای کلی ترافیک شبکه: برای مواقع اتصال به اینترنت با حجم محدود کاربرد دارد

IconJar 2.11.2 Mac نرم افزار مدیریت آیکون ها در مکینتاش

IconJar

IconJar

 نرم افزاری که توسط آن میتوانید مجموعه‌ای از آیکون‌ها را بسازید، آیکون‌های جدیدی به مجموعه‌های قبلی اضافه کنید و از فرمت‌های SVG، PNG و GIF آیکون ایجاد کنید. علاوه بر این، نرم‌افزار IconJar می‌تواند با استفاده از سیستم تگ و برچسب‌گذاری ، در مدیریت آیکون‌ها نیز کمک کند. برنامه IconJar باعث ساده‌تر شدن کار توسعه دهندگان نرم‌افزار و طراحانی می‌شود که نیازمند برنامه‌ای سبک و کاربرپسند برای مدیریت آیکون‌ها در مک هستند. در یک کلام، نرم‌افزار IconJar کار ذخیرۀ مجموعه‌های بزرگ آیکون در یک جا و مدیریت کارآمد آن‌ها را تا حد امکان ساده می‌کند تا کاربر بتواند همیشه آیکون‌ها را هنگام نیاز در دسترس داشته باشد.

Wondershare UniConverter 14.1.3.96 Win/Mac + Portable تبدیل فایل ویدیویی

​​​​Wondershare UniConverter

Wondershare UniConverter 

نرم افزاری قدرتمند در این زمینه است که توانایی تبدیل فرمت های رایج را داشته و می تواند با بالاترین سرعت ممکن اکثر فرمت های صوتی و خصوصا تصویری را تبدیل کند. شاید فرمتی نباشد که این ابزار از تبدیل آن به فرمت های دیگر برنیاید و به همین دلیل هم هست که کاربران به راحتی می توانند این ابزار را برای تمامی فرمت ها و تبدیل های خود استفاده کنند. پخش ویدئوهای در حال تبدیل که با استفاده از پلیرداخلی نرم افزار فراهم می شود از جمله قابلیت های جالب این ابزار به شمار می رود. Wondershare UniConverter همچنین امکان تبدیل فرمت ها را به دی وی دی به منظور ساخت دی وی دی فیلم را داراست که امروزه به واسطه رایج شدن دی وی دی ها بسیار مورد نیاز کاربران است.

VueScan Pro 9.7.93 Win/Mac + Portable اسکن حرفه ای

VueScan

VueScan 

نرم افزار حرفه ای و در عین حال ساده ای است که برای اسکن حرفه ای با کیفیت تصاویر بکار میرود. این نرم افزار کیفیت اسکن تصاویر و عکس های شما را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده و نتیجه ی بهتری در خروجی ارائه میدهد. برنامه VueScan دارای تنظیمات قدرتمند و پیشرفته ای است که استفاده از آن منجر به افزایش کیفیت تصاویر اسکن شده ی حاصل از اسناد می شود. VueScan یکی از محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار های اسکن تصاویر به شمار رفته و توسط بسیاری از عکاسان، شرکت های خدماتی و کاربران خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.