در حال بارگذاری...

FreeFileSync 11.14 Win/Mac/Linux همگام سازی فایل ها و پوشه ها

FreeFileSync

FreeFileSync

 نرم افزاری رایگان که برای شما امکان مقایسه و همگام سازی فایل ها و پوشه ها را فراهم می کند. نرم افزار FreeFileSync دارای رابط کاربری کاربرپسندی است و شما با استفاده از آن میتوانید پوشه های مورد نظر خود را هم از طریق بروزر فایل ها و هم از طریق درگ و دراپ کردن آنها، به لیست خود اضافه کنید. در نرم افزار FreeFileSync مقایسه و همگام سازی فایلها به راحتی انجام می شود و تنها کافیست بر روی یک دکمه کلیک کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که برای مقایسه ی پوشه ها، یکی از دو روش مقایسه بر اساس زمان و سایز و یا روش مقایسه بر اساس محتویات پوشه ها را انتخاب کنید.

Goodsync Enterprise 11.8.2.2 Win/Mac بک آپ گیری و هماهنگ سازی فایل

GoodSync Pro

Goodsync 

نرم افزار کاربردی جهت تهیه فایل پشتیبان (بکاپ گرفتن) و هماهنگ سازی فایل ها می باشد. هنگام اجرای نرم افزار در 2 ستون پوشه هایی که قصد همگام سازی آنها را دارید میتوانید مشاهده کنید. همگام سازی فایل یعنی زمانی که تعداد زیادی پوشه و فایل مشابه در 2 یا چند مکان مختلف دارید برای همگام سازی آنها (به طور مثال در جایی دیگر یکی از فایلهای شما حذف شده اما نمی دانید کدام فایل بود) به صورتی که در هر 2 یا 3 مکان مختلف فایلها و پوشه های شما مانند هم باشند (که به این کار بکاپ گرفتن هم میشه گفت) نرم افزار Goodsync به صورت خودکار پوشه ها و فایل را با یکدیگر مقایسه میکند و در صورت نیاز عملیات همگام سازی فایل ها را انجام می دهد، که نرم افزار قابلیت همگام سازی در تلفن همراه ، حافظه های قابل حمل ، شبکه ، اینترنت و پروتکل FTP و SFTP را نیز دارا میباشد. نرم افزار از الگوها و روش های خاصی برای همگام سازی میتواند استفاده کند به طور مثال بر اساس نام و اندازه در ویندوزهای 32 و 64 بیتی قابل اجرا میباشد.

EaseUS Todo Backup 3.6.4 Mac تهیه بکاپ از فایل ها در مکینتاش

EaseUS Todo Backup Home

EaseUS Todo Backup

 نرم افزار قابل اطمینان و کاربردی برای مصارف معمولی و خانگی و به منظور تهیه فایل پشتیبان از عکس ها، موزیک ها، ویدیو ها، مدارک، نامه ها و غیره میباشد. این برنامه بکاپر بسیار پیشرفته ای است که روی سیستم های خانگی و لپ تاپ کار میکند و مشکلات سیستم را رفع می نماید. این ابزار به شما قابلیت تهیه فایل پشتیبان نهایی از کل سیستم را میدهد تا از اطلاعات مهم خود مراقبت کنید.

Paragon Hard Disk Manager 17.20.0 Win/Mac + BootCD مدیریت هارد دیسک

Paragon Hard Disk Manager

Paragon Hard Disk Manager

 نرم افزاری قدرتمند که تمام ابزارهای لازم که شما برای مدیریت و پشتیبانی هاردتان نیاز دارید در نرم افزار پشرفته Paragon Hard Disk Manager قرار دارد. نرم افزار Paragon Hard Disk Manager به شما امکان پارتیشن بندی پیشرفته بدون از دست دادن داده، بازیابی منظم سیستم و داده، رفع هرگونه مشکل بوت سیستم، مدیریت و تعویض بین چند سیستم عامل، قرار دادن درایو جدید در سرویس، تنظیم محیط بوت دوتائی مطمئن، اجرای بی عیب سیستم عامل چند گانه در کامپیوتر های مشابه، کپی هارد قدیمی و ایجاد هارد جدید و پشتيبان گيری منظم و مدیریت اتوماتیک آنها را می دهد. این پکیج انعطاف پذیر بوده و محدوده وسیعی از نرم افزار و سخت افزار را پشتیبانی می کند.

Carbon Copy Cloner 5.1.18.6009 Mac پشتیبان گیری سریع از مکینتاش

Carbon Copy Cloner

Carbon Copy Cloner

 نرم افزاری قابل اطمینان و با کاربری آسان برای کاربران سیستم عامل مکینتاش است که نیاز به پشتیبان‌گیری سریع از سیستم و استفاده از قابلیت ریکاوری از بوت دارند. با استفاده از برنامه Carbon Copy Cloner می‌توانید فرآیند پشتیبان‌گیری را به‌صورت ساعتی، روزانه ، هفتگی یا ماهانه برنامه‌ریزی کنید. استفاده از این برنامه تنها برای ایجاد فایل پشتیبان سیستمی عادی نیست که نیاز به وجود هارد دیسک دیگری در صورت خرابی هارد دیسک فعلی دارد. به لطف نرم افزار Carbon Copy Cloner ، همۀ اطلاعات همراه با اطلاعات سیستم‌عامل در درایوی قابل بوت (bootable volume) ذخیره می‌شوند و بلافاصله قابل استفاده‌اند. در نتیجه می‌توانید در صورت خرابی هارد دیسک ، سیستم‌عامل را از روی فایل پشتیبان بوت کنید و در چند ثانیه سر فعالیت و پروژه‌های خود بازگردید.

Winclone Pro 8.0.2.46126 Mac محافظت از اطلاعات در مکینتاش

Winclone

Winclone

 بهترین نرم افزار برای حفاظت از Windows Boot Camp در برابر از دست رفتن اطلاعات در سیستم عامل مکینتاش است. وقتی حرف از ابزار شبیه‌سازی برای جابه‌جایی بین بوت‌کمپ و مک جدید در میان باشد، این برنامه قابل اطمینان‌ترین گزینه است. نرم‌افزار Winclone می‌تواند یک پکیج نصب‌کننده برای ایجاد پارتیشن‌های بوت‌کمپ بسازد و ایمیج و پشتیبان ساخته‌شده را به پارتیشن جدید منتقل کند. پکیج‌های این نرم‌افزار در هر سیستم مدیریت کاربری که از پکیج‌های مک پشتیبانی کند، قابل اعمال است. یعنی اگر نصب پکیج امکان‌پذیر باشد، اعمال بوت‌کمپ پارتیشن نیز امکان دارد. اعمال کامل ایمیج‌های پیکربندی شدۀ ویندوز، ایمیج‌هایی که در مرتبۀ اول پیکربندی شده‌اند یا محیط پیش‌ از نصب ویندوز یا ویندوز پی‌ای (WinPE) با استفاده از هر ابزار استاندارد مایکروسافت امکان‌پذیر است.