در حال بارگذاری...

CrystalDiskInfo 8.17.14 + Portable نمایش اطلاعات و مشخصات هارد دیسک

CrystalDiskInfo

CrystalDiskInfo

 نرم افزاری مفید و رایگان برای نظارت وضعیت سلامتی هارد دیسک (HDD/SSD) و نمایش اطلاعات دقیق و کامل در مورد هارد درایوهای نصب شده بر روی کامپیوتر ( فلش، دما، شماره سریال، مدل، مجموع مدت زمان کار، رابط استاندارد ) میباشد. همچنین نرم افزار CrystalDiskInfo به شما اطلاع میدهد که هارد دیسک شما چند بار و چند ساعت روشن شده است. این نرم افزار بر وضعیت هارد درایوهایی که از تکنولوژی SMART استفاده می کنند نظارت میکند و یک ارزیابی کلی از سلامت درایو را به شما ارائه می کند. نمایش صفات پارامتری SMART نظیر خواندن خطاها، عملکرد، شروع و پایان spindle، زمان جستجو، تعداد خاموش و روشن شدن گردش، خطاها از دیگر امکانات نرم افزار CrystalDiskInfo میباشد.

Samsung SSD Magician Tool 7.2.1.980 مدیریت درایو SSD سامسونگ

Samsung SSD Magician Tool

Samsung SSD Magician Tool

 نرم افزاری ارائه شده از شرکت سامسونگ جهت مدیریت ، کنترل و تعمیر درایو SSD های این شرکت میباشد . Samsung SSD Magician Tool اطلاعات کاملی از سیستم و درایو SSD در اختیار شما قرار می دهد و از طریق آن میتوانید از به روز رسانی های جدید فریمور درایو SSD سامسونگ مطلع شده و آن را به روز رسانی کنید.

TreeSize Pro 8.6.0.1762 + Portable مدیریت فضای هارد دیسک

TreeSize

TreeSize

 نرم افزاری حرفه ای که به کمک آن کاربران قادر به بررسی فضای اشغال شده هارد دیسک  خود توسط فایل های مختلف موجود بر روی آن ها هستند. در نرم افزار TreeSize کاربران تمامی قسمت های هارد و فایل ها را به صورت نمودارهای درختی مشاهده می کنند و اطلاعات مربوط به نوع فایل و حجم آن را نیز به راحتی می توانند مورد بررسی  و بازبینی قرار دهند. نرم افزار TreeSize از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به ویژگی قابلیت جستجو و حذف فایل های مشابه بر روی هارد که در فضای موجود از هارد چندین نسخه از آن ها بر روی درایوهای مختلف پراکنده شده اند، ابزار کنترل کامل یک فایل و بررسی جزئیات آن، نمایش کلیه اطلاعات و فضای هارد به صورت نمودارهای دایره ای، مشخص نمودن فایل های حجیم و دسته بندی فایل ها بر اساس اندازه آن ها و ... اشاره نمود.

Disk Savvy Enterprise 14.7.26 + Portable آنالیز فضای هارد دیسک

Disk Savvy

Disk Savvy

 نرم افزاری سریع و قدرتمند که با تجزیه و تحلیل فضای هارد دیسک اطلاعات مفیدی از قبیل میزان فضای آزاد دیسک، ظرفیت اشغال شده، فضای زائد و ... را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید دیسک های موجود در شبکه و دیسک های به اشتراک گذاشته شده را آنالیز و بررسی کنید.

HDAT2 v7.5 تست و عیب یابی هارد دیسک در محیط DOS

HDAT2

HDAT2

 نرم افزاری کاربردی در زمینه تست و شناسایی مشکلات و عیوب دستگاه های ATA/ATAPI/SATA ، SSD و SCSI/USB بوده که در یک محیط DOS تحت ویندوز اجرا نمی شود. برای استفاده از برنامه HDAT2 می بایست یک CD/DVD یا یک دیسک فلاپی بوت DOS ایجاد کرده و سیستم را برای آن بوت کرد و سپس این برنامه را از آن دیسک فلاپی یا CD-ROM اجرا نمود. از دیگر ویژگی های  نرم افزار HDAT2 می توان به تست و تعمیر بخش های معیوب برای دستگاه های آسیب دیده ، مشاهده اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های شناسایی شده ، قابلیت خواندن ، جستجو و بررسی موارد مختلف (MBR ، بوت ، دایرکتوری ها و ...) فایل های سیستم FAT12/16/32 و بررسی و حذف گزارش های بخش های آسیب دیده اشاره کرد.

Seagate SeaTools SSD 5.1.176 نرم افزار مدیریت SSD سیگیت

Seagate SeaTools SSD GUI

Seagate SeaTools SSD GUI

 نرم افزاری کاربردی به منظور مدیریت SSD های شرکت سیگیت که برای سیستم عامل های ویندوز طراحی شده است.
برنامه SeaTools SSD GUI امکانات زیر را جهت مدیریت حافظه های SSD ارائه می کند :
  • نمایش اطلاعات حافظه SSD مانند مدل ، ظرفیت ، میزان فضای اشغال شده ، دما و پایش سلامت درایو SSD.
  • نمایش تکنولوژی پایش ، تحلیل و گزارش دهی از وضعیت و کارکرد (SMART) و اطلاعات شناسایی.
  • حفظ و نگهداری از یک لاگ (Event Log) ، اجرای وظایف پیکر بندی (configuration tasks) و به روز رسانی سفت افزار (firmware).