در حال بارگذاری...

O&O DiskStat Pro 4.0.1363 مدیریت فضای ذخیره‌سازی هارد دیسک

O O DiskStat O&O DiskStat نرم افزاری که اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی استفاده از فضای ذخیره‌سازی هارد دیسک در دسترس در اختیار شما قرار می‌دهد و به این ترتیب در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد پاکسازی فضای هارد دیسک به شما کمک می‌کند. جمع آوری فایل هایی که دیگر نیازی به آنها ندارید، فضای ذخیره سازی شما را اشغال می کند. با پاک کردن فایل های اضافی، متوجه خواهید شد که فضای ذخیره سازی شما چقدر افزایش یافته است. O&O DiskStat به شما نشان می دهد که کدام فایل ها چقدر فضای ذخیره سازی مصرف می کنند. این کار را از طریق لیست ها و نمودارهای واضح انجام می دهد. O&O DiskStat را می توانید در شبکه یا رایانه شخصی خود استفاده کنید. پس از شناسایی فایل های اضافی و پر مصرف ترین فایل ها، می توانید آنها را به سرعت و به راحتی حذف کنید.

Samsung SSD Magician Tool 8.0.0.900 مدیریت درایو SSD سامسونگ

Samsung SSD Magician Tool Samsung SSD Magician Tool نرم افزاری ارائه شده از شرکت سامسونگ جهت مدیریت ، کنترل و تعمیر درایو SSD های این شرکت میباشد . Samsung SSD Magician Tool اطلاعات کاملی از سیستم و درایو SSD در اختیار شما قرار می دهد و از طریق آن میتوانید از به روز رسانی های جدید فریمور درایو SSD سامسونگ مطلع شده و آن را به روز رسانی کنید.

Disk Sorter Enterprise 15.5.14 + Portable موضوع بندی اطلاعات هارد دیسک

Disk Sorter Disk Sorter نرم افزاری کاربردی که به شما این امکان را می دهد تا  هارد دیسک خود را موضوع بندی کنید تا در صورت نیاز از روی موضوع و کلاس بندی انجام شده فایل مورد نظر خود را بیابید. نرم افزار Disk Sorter به شما اجازه می دهد تا فایل های مختلف را بر اساس فرمت، موضوع و ... دسته بندی نمایید.

VX Search Enterprise 15.5.12 + Portable جستجوی سریع در هارد دیسک

VX Search VX Search يکی از نرم‌ افزارهايی است که به‌ منظور انجام عمليات جست‌ و جو طراحی شده است و شما با وجود اين نرم‌ افزار قادر خواهيد بود که با خيالي آسوده تمامي فايل‌ هاي خود را در فرمت‌ هاي مختلف در هر مکاني از هارد ديسک که دوست داشتيد ذخيره کنيد و نگران اين مشکل نباشيد که فايل‌هاي خود را گم خواهيد کرد. نرم‌افزار VX Search مي‌ تواند گزارش بسيار کاملي از فهرست جست‌ و جوهايي که در سيستم رايانه شما انجام شده است در بازه‌ هاي زماني مختلف در اختيار شما قرار دهد و به اين ترتيب شما مي‌ توانيد بفهميد که کدام يک از فايل‌ هاي شما توسط افراد ديگر ديده شده است.

Disk Savvy Enterprise 15.5.12 + Portable آنالیز فضای هارد دیسک

Disk Savvy Disk Savvy نرم افزاری سریع و قدرتمند که با تجزیه و تحلیل فضای هارد دیسک اطلاعات مفیدی از قبیل میزان فضای آزاد دیسک، ظرفیت اشغال شده، فضای زائد و ... را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید دیسک های موجود در شبکه و دیسک های به اشتراک گذاشته شده را آنالیز و بررسی کنید.

Crucial Storage Executive 9.07.072023.03 نظارت بر وضعیت سلامت و عملکرد SSD

Crucial Storage Executive Crucial Storage Executive نرم افزاری که برای کمک به کاربر به منظور نظارت بر وضع سلامت و عملکرد SSD طراحی شده است و دارای ابزارهای بهینه سازی برای داشتن بیشترین سرعت است. با استفاده از برنامه Crucial Storage Executive می توانید متوجه شوید که چند گیگابایت از فضای ذخیره را استفاده کرده اید، جدیدترین firmware را دانلود کنید، به دمای SSD نظارت کنید، رمز عبور رمزگذاری را بازنشانی کنید و ویژگی Momentum Cache را فعال کنید. این قابلیت باعث می شود که SSD تا ده برابر سریع تر کار کند. نرم افزار Crucial Storage Executive ابزاری مفید و کارآمد است که برای تمیزکردن، بازگردانی PSID ، افزایش عمر SSD ، فهمیدن مدل دستگاه و پاک کردن همه اطلاعات آن نیز کاربرد دارد.