در حال بارگذاری...

Disk Savvy Enterprise 16.0.24 + Portable آنالیز فضای هارد دیسک

نرم افزار ویندوز / مدیریت هارد دیسک TRACKER 51069 14 اردیبهشت 1403
Disk Savvy Disk Savvy نرم افزاری سریع و قدرتمند که با تجزیه و تحلیل فضای هارد دیسک اطلاعات مفیدی از قبیل میزان فضای آزاد دیسک، ظرفیت اشغال شده، فضای زائد و ... را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید دیسک های موجود در شبکه و دیسک های به اشتراک گذاشته شده را آنالیز و بررسی کنید.

CrystalDiskInfo 9.3 + Portable نمایش اطلاعات و مشخصات هارد دیسک

نرم افزار ویندوز / مدیریت هارد دیسک SalaR 831629 11 اردیبهشت 1403
CrystalDiskInfo CrystalDiskInfo نرم افزاری برای نظارت وضعیت سلامتی هارد دیسک (HDD/SSD) و نمایش اطلاعات دقیق و کامل در مورد هارد درایوهای نصب شده بر روی کامپیوتر ( فلش، دما، شماره سریال، مدل، مجموع مدت زمان کار، رابط استاندارد ) میباشد. همچنین نرم افزار CrystalDiskInfo به شما اطلاع میدهد که هارد دیسک شما چند بار و چند ساعت روشن شده است. این نرم افزار بر وضعیت هارد درایوهایی که از تکنولوژی SMART استفاده می کنند نظارت میکند و یک ارزیابی کلی از سلامت درایو را به شما ارائه می کند. نمایش صفات پارامتری SMART نظیر خواندن خطاها، عملکرد، شروع و پایان spindle، زمان جستجو، تعداد خاموش و روشن شدن گردش، خطاها از دیگر امکانات نرم افزار CrystalDiskInfo میباشد.

FolderSizes 9.6.483 Enterprise + Portable مدیریت فضای هارد دیسک

نرم افزار ویندوز / مدیریت هارد دیسک SalaR 261871 9 اردیبهشت 1403
FolderSizes FolderSizes نرم افزاری جهت تجزیه و تحلیل و مدیریت فضای هارددیسک می باشد. FolderSizes گزارشات جزئی و دقیق بصورت نموداری و گرافیکی از میزان فضای دیسک مورداستفاده شما بصورت بلافاصله و پویا، درحین اسکن نمودن سیستم شما ارائه می کند. همچنین می توانید توسط نرم افزار FolderSizes به هر زیر پوشه ای توسط دو بار کلیک بر روی لیست جزئی و یا تصویر نمودار بصورت عمقی وارد شده که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به سرعت منبع مصرفی بیش از اندازه فضای هارددیسک خود را تعیین محل و شناسایی نمایید.

TreeSize Pro 9.1.4.1881 + Portable مدیریت فضای هارد دیسک

نرم افزار ویندوز / مدیریت هارد دیسک SalaR 282642 3 اردیبهشت 1403
TreeSize TreeSize نرم افزاری حرفه ای که به کمک آن کاربران قادر به بررسی فضای اشغال شده هارد دیسک  خود توسط فایل های مختلف موجود بر روی آن ها هستند. در نرم افزار TreeSize کاربران تمامی قسمت های هارد و فایل ها را به صورت نمودارهای درختی مشاهده می کنند و اطلاعات مربوط به نوع فایل و حجم آن را نیز به راحتی می توانند مورد بررسی  و بازبینی قرار دهند. نرم افزار TreeSize از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به ویژگی قابلیت جستجو و حذف فایل های مشابه بر روی هارد که در فضای موجود از هارد چندین نسخه از آن ها بر روی درایوهای مختلف پراکنده شده اند، ابزار کنترل کامل یک فایل و بررسی جزئیات آن، نمایش کلیه اطلاعات و فضای هارد به صورت نمودارهای دایره ای، مشخص نمودن فایل های حجیم و دسته بندی فایل ها بر اساس اندازه آن ها و ... اشاره نمود.

O&O DiskStat Pro 4.5.1364 مدیریت فضای ذخیره‌سازی هارد دیسک

O O DiskStat O&O DiskStat نرم افزاری که اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی استفاده از فضای ذخیره‌سازی هارد دیسک در دسترس در اختیار شما قرار می‌دهد و به این ترتیب در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد پاکسازی فضای هارد دیسک به شما کمک می‌کند. جمع آوری فایل هایی که دیگر نیازی به آنها ندارید، فضای ذخیره سازی شما را اشغال می کند. با پاک کردن فایل های اضافی، متوجه خواهید شد که فضای ذخیره سازی شما چقدر افزایش یافته است. O&O DiskStat به شما نشان می دهد که کدام فایل ها چقدر فضای ذخیره سازی مصرف می کنند. این کار را از طریق لیست ها و نمودارهای واضح انجام می دهد. O&O DiskStat را می توانید در شبکه یا رایانه شخصی خود استفاده کنید. پس از شناسایی فایل های اضافی و پر مصرف ترین فایل ها، می توانید آنها را به سرعت و به راحتی حذف کنید.

Macrorit Disk Scanner All Editions 6.7.3 + Portable اسکن و شناسایی بدسکتور

Macrorit Disk Scanner Macrorit Disk Scanner نرم‌افزاری هوشمند جهت اسکن و شناسایی بدسکتور بر روی هارد می‌باشد. نرم‌افزار Macrorit Disk Scanner با اسکن سریع، موقعیت بد سکتورها بر روی هارد را به شما نشان می‌دهد. «بدسکتور» یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که هاردهای کامپیوتری به آن دچار می‌شوند. بدسکتورها واحد‌های کوچکی از اطلاعات بر روی هارد می‌باشند که قابل خواندن توسط سخت افزار نیستند. اگر هاردی دچار بدسکتور شود، ذخیره اطلاعات بر روی آن امن نخواهد بود چرا که هر لحظه امکان از دست رفتن اطلاعات وجود خواهد داشت. بدسکتور در نهایت سبب از دست رفتن اطلاعات مهم هارد و یا پارتیشن معیوب می‌شود. اجرای برنامه‌ها و فایل‌ها بر روی ویندوز با خطا روبرو شده و از سرعت هارد دیسک به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاسته می‌شود و پیوسته صفحه آبی که به صفحه مرگ مشهور است نمایش داده خواهد شد.