در حال بارگذاری...

Net Monitor for Employees Pro 6.2.1 Win/Mac + Portable کنترل مانیتورها در شبکه

اینترنت / شبکه harc98 334029 20 بهمن 1402
Net Monitor for Employees Net Monitor for Employees نرم افزاری که به شما امکان مشاهده صفحات نمایش کامپیوترهای متصل شده به شبکه را می‌دهد. به این صورت شما می‌توانید متوجه شوید که کارمندان یا کسانی که از کامپیوتر های شبکه استفاده می‌کنند در حال انجام چه کاری هستند.
از قابلیت‌های ویژه Net Monitor for Employees امکان ضبط از راه دور این صفحات نمایش حتی اگر شما در حال نظارت آن‌ها نباشید می‌باشد یا اگر کارمندان شما نیاز به مشاهده ساختاری توسط شما را دارند شما می‌توانید با نشان دادن صفحه مانیتور خود برای آن‌ها به صورت از راه دور به آن‌ها کمک کنید. همچنین می‌توان برای کنترل دانش آموزان در کلاس یا دادن آموزش به گروهی از دانش آموزان یا کارمندان با نمایش دادن محتویات صفحه نمایش خود به آن‌ها استفاده کرد.

Homedale 2.11 Win/Mac آنالیز و نظارت بر شبکه های بی سیم

Homedale Homedale نرم افزاری برای آنالیز شبکه های بی سیم میباشد که امکان مشاهده وضعیت و قدرت سیگنال نقاط دسترسی نزدیک را فراهم می کند. علاوه بر نمایش اطلاعات فنی مانند حالت زیر ساخت (infrastructure mode) ، کانال و سرعت بیت پشتیبانی شده ، برنامه Homedale شامل یک نمودار سیگنال بوده که امکان پایش قدرت سیگنال نقاط دسترسی متعددی را به صورت آنی در اختیار کاربر قرار می دهد. با استفاده از نرم افزار Homedale میتوان نقاط دسترسی Wi-Fi/WLAN را جستجو کرده و قدرت سیگنال آنها را پایش کرد. از دیگر قابلیت ها و امکانات این برنامه می توان به مشاهده تمامی تقاط دسترسی موجود به همراه قدرت سیگنال آنها ، رمزگذاری (WEP/WPA/WPA2) ، سرعت و کانال ، پایش قدرت سیگنال نقاط دسترسی انتخاب شده در یک نمودار در طول یک زمان مشخص و دریافت نتایج در یک فایل متنی اشاره کرد.

Burp Suite Pro 2023.12.1.5 نرم افزار بررسی امنیت شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 251283 13 بهمن 1402
Burp Suite Burp Suite نرم افزاری یکپارچه جهت بررسی و آزمایش امنیت نرم افزارهای موجود در شبکه میباشد. ابزار مختلف این برنامه همکاری بی وقفه ای باهم دارند تا تمام مراحل آزمایش امنیتی را کامل کنند، از برنامه ریزی اولیه گرفته تا تشخیص میزان خطر نرم افزارهای مختلف، یافتن ویروس ها، و رفع عیوب و ضعف های امنیتی شبکه. نرم افزار Burp به راحتی قابل استفاده و بهره وری است، طوریکه کاربر برای اولین بار به آسانی از آن استفاده خواهد کرد. این برنامه را میتوان در هر شرایطی استفاده نمود و دارای ویژگی های متعدد و کارآمد ی برای کمک و یاری رساندن به اغلب کاربران حرفه ای و کار آزموده نیز میباشد. نرم افزار Burp به شما قدرت کنترل کامل، ادغام تکنیک های اولیه با پیشرفته ترین ابزار خودکار، اجرای سریعتر و مفیدتر، و لذت بردن از کار را میدهد.

Wireshark 4.2.3 Win/Mac + Portable آنالیز پروتوکل های شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 394981 12 بهمن 1402
Wireshark Wireshark بهترین نرم افزار آنالیز پروتکل های شبکه می باشد که در بسیاری از شرکت های مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار Wireshark می‌تواند بسته‌های شبکه را از یک شبکه زنده یا یک فایل ضبط شده بازخوانی کند و اطلاعات مربوط به هر بسته را نمایش دهد. Wireshark به کاربران کمک می‌کند تا مشکلات شبکه را عیب‌یابی کنند، عملکرد شبکه را ارزیابی کنند و پروتکل‌های شبکه جدید را یاد بگیرند. که از مهم ترین آنها tcpdump (libpcap), Catapult DCT2000,Cisco Secure IDS iplog, Microsoft Network Monitor,NAI Sniffer (compressed and uncompressed), Sniffer Pro,and NetXray, Network Instruments Observer, Novell,LANalyzer, RADCOM WAN, Shomiti or Finisar Surveyor, Tektronix K12xx, Visual Networks,Visual UpTime, and WildPackets EtherPeek,TokenPeek, می باشند.

Slitheris Network Discovery Pro 1.2.5 اسکن و پیکربندی شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 12907 11 بهمن 1402
Slitheris Network Discovery Slitheris Network Discovery نرم افزاری که برای تشخیص بدون واسطه اطلاعات از رایانه‌ها و سایر دستگاه‌های شبکه، از جمله دستگاه‌هایی با مشکلات اعتباری یا پیکربندی، طراحی شده است. نرم افزار Slitheris در میان ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت (MSP) محبوب است، اما برای همه کسانی که می‌خواهند بدون نیاز به دانش فنی زیاد، دیدگاه‌های سریعی از شبکه داشته باشند نیز مفید است. Slitheris مانند سایر ابزارهایی که از اسکن فعال استفاده می‌کنند، ممکن است باعث ایجاد هشدار در سیستم‌های تشخیص نفوذ (IDS) و سیستم‌های پیشگیری از نفوذ (IPS) شود. در صورت لزوم، یک استثنا در IDS/IPS رایانه محلی خود اضافه کنید. لطفاً اسکن را مسئولانه انجام دهید. همیشه اجازه بگیرید.

SystemTools Hyena 15.2.0 نرم افزار مدیریت شبکه

اینترنت / شبکه TRACKER 39531 9 بهمن 1402
SystemTools Hyena SystemTools Hyena نرم افزاری مفید و کارآمد در زمینه ی مدیریت شبکه ها می باشد که با استفاده از این نرم افزار می توانید کنترل کاملی بر روی تمامی کاربران که به شبکه و سرور متصل هستند داشته باشید، نرم افزار کاربردی SystemTools Hyena را می توانید بر روی تمامی نسخه های سیستم عامل مبتنی بر ویندوز حتی ویندوز سرور نصب کنید، همچنین با استفاده از نرم افزار Hyena می توانید امنیت شبکه را بالا ببرید، زمانی که شما وارد نرم افزار می شوید به عنوان Administrator اصلی بر روی کاربران نظارت دارید و می توانید از گروه های محلی و دامنه ، مدیریت پوشه های به اشتراک گذاشته شده، فایلها و دایرکتوری ها، چاپگرها و ... دسترسی پیدا کنید.