در حال بارگذاری...

Lucky Patcher 11.2.1 لاکی پچر حذف لایسنس برنامه و بازی پولی در اندروید

Lucky Patcher Lucky Patcher نرم افزاری برای حذف لایسنس نرم افزارها و بازی های غیر رایگان در گوشی های روت شده است. اگر گوشی شما روت شده است، حتما باید نرم افزار Lucky Patcher را امتحان کنید.Lucky Patcher توانایی حذف License Verification و تبلیغات مزاحم بسیاری از نرم افزارها و بازی ها را دارد و با ارائه نسخه های جدیدتر، نرم افزارها و بازی های بیشتری پشتیبانی می شوند. نرم افزارها و بازی هایی که نیاز به حذف لایسنس یا تبلیغات داشته باشند در نرم افزار نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید لایسنس نرم افزار یا بازی مورد نظر خود را توسط Lucky Patcher حذف نمایید.

Google Play Store 39.7.34 + Wear OS + TV گوگل پلی استور

Google Play Store Google Play Store گوگل پلی برنامه رسمی فروشگاه آنلاین مارکت اندروید جهت دسترسی و دانلود به این مارکت میباشد. Google Play یک سرویس پخش دیجیتال محتوای چند رسانه‌ای از شرکت گوگل است که شامل یک فروشگاه آنلاین برای موسیقی، فیلم، کتاب و اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اندروید و یک مدیا پلیر ابری می‌باشد. این خدمات از طریق وب، اپلیکیشن موبایل Play Store در اندورید و گوگل تی‌ وی در دسترس می‌باشد. خریداری محتوا برای تمام پلاتفرم‌ها/دستگاه‌ها قابل دسترس است. گوگل پلی در ماه مارس ۲۰۱۲ معرفی شد، زمانی که گوگل، خدمات دو برند سابق اندروید مارکت و گوگل موزیک را ادغام کرد و برند جدید گوگل پلی را معرفی کرد.

Google Translate 8.2.23.604432444.1 مترجم گوگل برای اندروید

Google Translate Google Translate مترجم گوگل برنامه کاربردی اندرویدی که می توان برای ترجمه متن بین 103 زبان در زمانی که آنلاین هستید و 52 زبان در زمانی که شما به اینترنت دسترسی ندارید استفاده کرد. برنامه Google Translate همراه با چندین ابزار، از جمله حالت دوربین برای ترجمه متن در 29 زبان و حالت مکالمه است که ترجمه سخنرانی دو طرفه را به زبان های مختلف ارائه می دهد. یکی از ویژگی های مفید دیگر برنامه Google Translate حالت دست خط است؛ شما فقط باید کلمات را بر روی صفحه نمایش دستگاه خود بکشید و برنامه آنها را برای شما شناسایی و ترجمه می کند. برنامه Google Translate مترجم گوگل همچنین با ابزارهای متن به گفتار و تنظیمات استفاده از داده ها همراه است.

CPU-Z Premium 1.43 + CPU-X Pro 3.8.9 نمایش اطلاعات CPU دستگاه اندروید

CPU-Z CPU Z & X برنامه مفید برای دستگاه های اندروید است که به شما اطلاعات مفیدی درباره سخت افزار دستگاهتان را فراهم می کند. با استفاده از برنامه CPU-Z می توانید جزئیاتی از قطعات سخت افزاری دستگاه خود را مشاهده کنید، از جمله پردازنده، حافظه، صفحه نمایش، باتری و دیگر قطعات مهم دستگاه.

Full Battery - Theft Alarm Pro 6.1.1 اطلاع از شارژ شدن باتری گوشی

Full Battery - Theft Alarm Full Battery & Theft Alarm برنامه کاربردی اندروید برای اطلاع از شارژ شدن باتری گوشی و جلوگیری از شارژ بیش از حد باتری میباشد و هنگامی که تلفن شما به طور کامل شارژ شود، با صدا و لرزش به شما هشدار می دهد. همچنین می توانید سطح شارژ دلخواه باتری و بسیاری از موارد دیگر را سفارشی سازی و انتخاب کنید. حالت ضد سرقت این برنامه برای زمانی است که گوشی در هنگام شارژ از دستگاه شارژر جدا شود و در این هنگام آلارم به صدا درمیاید.

Device Info Premium 3.3.5.20 مشاهده اطلاعات و تست سخت افزار گوشی اندروید

Device Info : View Device Information Device Info برنامه قدرتمند و دقیق برای دستگاه و گوشی اندروید است که به شما اطلاعات کامل در مورد دستگاه تلفن همراه شما را با رابط کاربر پیشرفته و ویدجت در اختیارتان قرار میدهد. به عنوان مثال، اطلاعات دستگاه / اطلاعات تلفن شامل اطلاعات مربوط به CPU، RAM، سیستم عامل ، سنسورها، حافظه ذخیره سازی، باتری، سیم کارت، بلوتوث، شبکه موبایل، برنامه های نصب شده، برنامه های سیستمی اندروید، صفحه نمایش، دوربین، دمای دستگاه و غیره در اختیار شما قرار میدهد. با دریافت اطلاعات دستگاه خود میتوانید با تست های سخت افزاری، دستگاه را ارزیابی کنید. تست های اتوماتیک می توانند بررسی کنند که آیا دستگاه شما برای عملکرد بهتر و عمر باتری نیاز به بهینه شدن دارد؟