Applian Replay Media Splitter 3.0.1905.13 برش و ادغام فیلم و موزیک

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمSalaR268625 اردیبهشت 1398
Applian Replay Media Splitter

Applian Replay Media Splitter

 نرم افزاری کاربردی جهت تقسیم ویدیوها به چند قطعه و یا ادغام چند ویدیو و یا چند فایل صوتی با یکدیگر است. محیط نرم افزار Replay Media Splitter بسیار ساده بوده و کار برش فایل ویدیویی و صوتی با آن بسیار آسان است. با ابزار Join Manager می‌توان فایل‌هایی با یک فرمت خاص را به یکدیگر چسباند. به راحتی و با سرعت فایل‌های ویدئویی و صوتی را برش دهید، تکه تکه یا ادغام کنید. از ویژگی‌های نرم‌افزار Applian Replay Media Splitter می‌توان به پشتیبانی از همه فرمت‌های پرکاربرد ویدیویی و صوتی ( AVI , WMV , ASF , WMA , MP3 , MOV , MP4 , MKV ) برش، تکه تکه و ادغام فایل‌های ویدیویی و صوتی و قابلیت کنترل و نظارت دقیق آن اشاره کرد.

Tweak Software RV 7.3.2 مشاهده و مقایسه همزمان نماها و شاتهای ویدئویی

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمTRACKER1233920 اردیبهشت 1398
Tweak Software RV

Tweak Software RV

 نرم افزاری قدرتمند و در عین حال ساده جهت مشاهده و مقایسه ی همزمان نماها و شاتهای ویدئویی با یکدیگر میباشد که امروزه توسط بسیاری از کمپانی های مطرح فیلم سازی دنیا مورد استفاده قرار میگیرد، نرم افزار Tweak Software RV تعامل خوبی با دیگر نرم افزارهای فیلمسازی و کامپوزیت همچون The Foundry Nuk , Maya , After Effects , Shotgun و ... داشته و خروجی های این نرم افزارها را آنالیز کرده و نمایش میدهد، این نرم افزار محدودیتی برای نمایش فایلها از نظر حجمی و کیفیتی ندارد و در حقیقت این قدرت پردازش سیستم شماست که این نرم افزار را محدود میکند.

Corel VideoStudio Ultimate 22.3.0.436 ویرایش فیلم

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمSalaR50917319 اردیبهشت 1398
Corel VideoStudio Ultimate X9

Corel VideoStudio

 آرزوی هر کاربری است که بتواند به سادگی فیلم هایی را که در آرشیو خود دارد مورد ویرایش قرار دهد. شاید در ابتدا این کار سخت به نظر برسد، اما در دنیای مجازی رایانه نرم افزار های زیادی در این زمینه وجود دارند که کار کاربران را تا حدودی برای ویرایش فیلم ها ساده می کنند.در این میان دو نرم افزار هستند که به نوعی رهبری این ابزارهای ویرایش را بر عهده دارند. Adobe Premier و Corel Video Studio این دو نرم افزار می باشند. نکته ای که در مورد این دو نرم افزار اهمیت دارد این است که Corel VideoStudio

 

محیط کاربری بسیار ساده تری دارد و کار با آن نیاز به آموزش خاصی ندارد و به سادگی می توان کار با نرم افزار را آموخت.

NCH Debut Video Capture Software Pro 5.45 ضبط ویدیویی در ویندوز

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمTRACKER4809517 اردیبهشت 1398
Debut Video Capture

NCH Debut Video Capture Software

 نام یک نرم افزار قدرتمند ضبط کننده فایلهای ویدیویی (کپچر کننده) از انواع سورس اینترنت، تلویزیون، ماهواره و .. است که علاوه بر ضبط فایلها با فرمتهای رایج و با کیفیت بالا، امکانات فراوان ویرایشی ویدیو ها همچون تنظیمات رنگ و افکت های مختلف بر روی فایل های ویدیویی به کاربر می دهد. شما توسط نرم افزار NCH Debut Video Capture می توانید میزان روشنایی ، contrast و حتی gamma فایلها ویدیویی را پس از ضبط و ذخیره، به صورت دلخواه تنظیم کنید. یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار امکان اضافه کردن متن مورد نظر به ویدیو است.

Boris FX Continuum Complete 12.0.4.4282 Win/Mac پلاگین جلوه های ویژه برای مونتاژ فیلم

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمSalaR294599 اردیبهشت 1398
Boris FX Continuum

Boris FX Continuum

 نرم افزاری که ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ای را جهت افکت گذاری و ویرایش و تدوین فیلم ها در اختیار شما قرار می دهد که از میان برجسته ترین آن ها می توان به نور پردازی واقعی، تصحیح رنگ، ابزارهای ترمیم تصاویر، ترکیب تصاویر، DVE، رنگ آمیزی برداری (vector paint) و پشتیبانی از فیلتر های افترافکت اشاره نمود. علاوه بر به طور مستقل اجرا شدن به عنوان یک نرم افزار، Boris FX می تواند به عنوان یک پلاگین برای سایر نرم افزار های ویرایش فیلم به کار برده شود.

GiliSoft Video Editor 11.3.0 + Portable ویرایش فایل ویدیویی

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمSalaR1294548 اردیبهشت 1398
GiliSoft Video Editor

GiliSoft Video Editor

 نرم افزار کاربردی در زمینه ویرایش و ادیت فایل های ویدیویی می باشد. شما توسط برنامه GiliSoft Video Editor می توانید عملیات : برش ، چسباندن ، جداسازی ، تغییر نور و رنگ و ایجاد افکت های تصویری را بروی یک ویدیو انجام دهید. برنامه GiliSoft Video Editor قادر است از فرمت های ویدیویی گوناگونی همچون AVI, MPEG, H.264, SWF, MOV, WMV و.. جهت ویرایش پشتیبانی کنید.