در حال بارگذاری...

GiliSoft Video Editor Pro 14.2.0 + Portable ویرایش فایل ویدیویی

GiliSoft Video Editor

GiliSoft Video Editor

 نرم افزار کاربردی در زمینه ویرایش و ادیت فایل های ویدیویی می باشد. شما توسط برنامه GiliSoft Video Editor می توانید عملیات : برش ، چسباندن ، جداسازی ، تغییر نور و رنگ و ایجاد افکت های تصویری را بروی یک ویدیو انجام دهید. برنامه GiliSoft Video Editor قادر است از فرمت های ویدیویی گوناگونی همچون AVI, MPEG, H.264, SWF, MOV, WMV و ... جهت ویرایش پشتیبانی کنید.

Object2VR Studio/Unbranded 3.1.10 ساخت ویدیو تبلیغاتی

Object2VR

Object2VR

 نرم افزاری کارآمد در زمینه ساخت فیلم (Object Movie) بوده که از آن می توان برای خواندن مستقیم عکس ها از دوربین به Light Table استفاده کرد و سپس با بکارگیری ابزارهای پردازش عکس و اعمال تغییرات مورد نظر ، در نهایت فیلم خروجی را برای نمایش بر روی وبسایت ها و دستگاه ها ایجاد نمود. از جمله امکانات و قابلیت های برنامه Object2VR می توان به امکان ایجاد فیلم های single-row ، multi-row ، multi-state object ، پشتیبانی از فرمت های JPEG، PNG، TIFF، PSD و QuickTime VR ، امکان نمایش اشیاء در موقعیت ها و رنگهای مختلف ، دارا بودن ابزار قدرتمند Skin Editor جهت طراحی صحنه ، امکان افزودن انیمیشن ، افکت های صوتی و دیگر دکمه های سفارشی ، قابلیت بزرگنمایی جهت نمایش جزییات ، رزولوشن چندگانه برای خروجی های HTML5 و Flash و قابلیت روتوش و اصلاح عکسها اشاره کرد.

Boilsoft Video Splitter 8.3.0 + Portable برش سریع فایل ویدئویی

Boilsoft Video Splitter

Boilsoft Video Splitter

 نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش و برش فایل های ویدیویی بزرگ با فرمت AVI  MPEG ،RM ،ASF ،WMV ،3GP ،MP4 به کلیپ های فیلم کوچک تر بدون رمزگذاری مجدد می باشد. کاربرانی که علاقه دارند قسمت هایی از کلیپ ها یا فیلم های شخصی خود را به صورت کوتاه در آورده و به صورت جدا گانه از آن استفاده نمایند. شما می توانید با Load کردن فایل ویدیویی خود در برنامه Boilsoft Video Splitter با استفاده از امکانات قرار داده شده در محیط آن را به صورت دلخواه ویرایش کرده و خروجی جدید از آن بگیرید.

Movavi Video Editor Plus 22.00 Win/Mac + Portable ویرایش فایل ویدیویی

Movavi Video Editor

Movavi Video Editor

 ویرایشگر ویدیویی قدرتمند با کاربری آسان برای ویندوز میباشد. به کمک Movavi Video Editor میتوانید قسمتهایی از کلیپ های ویدیویی را جدا کرده و به قسمتهای دیگر وصل نمایید بدون اینکه ذره ای از کیفیت آنها کاسته شود؛ فیلترها و افکت های ویژه برایشان اجرا کنید، و یا موزیک یا عنوان به آنها اضافه نمایید. بجز ویژگی ها و کارآیی های گسترده، نرم افزار Movavi Video Editor کاربری راحتی نیز دارد؛ کمی خلاقیت را چاشنی کارتان کنید، و آنگاه یک ویدیو هالیوودی بدون زحمت خواهید داشت.

Movavi Video Suite 22.0 Win/Mac + Portable ویرایش فیلم

Movavi Video Suite

Movavi Video Suite

 با بیش از 6 نرم افزار که هر کدام  می تواند نرم افزاری جداگانه باشد در این بسته بسیار کامل جای گرفته است. در Movavi Video تبدیل هر ویدئویی، تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و خارج نمودن صوت و تصویر را از لوح های فشرده، ویرایش فیلم ها، ساخت فیلم از تصاویر، افکت های بسیار زیبا و متعدد، رایت بر روی سی دی و دی وی دی، Capture کردن ویدئو ها، تکه تکه کردن و چسباندن کلیپ ها و دانلود از سایت های تماشای آنلاین، را می توان مشاهده نمود. سرعت کار نرم افزار Movavi Video همراه با محیط کاربری بسیار جذاب یکی از مهم ترین خصوصیات این نرم افزار است.

VSDC Video Editor Pro 6.8.6.352 ویرایش فایل ویدیویی

VSDC Video Editor

VSDC Video Editor

 نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش و ساخت فایل ویدیویی با رابط کاربر آسان است. برنامه VSDC Video Editor مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد و امکان تصویربرداری و فیلم برداری از صفحه نمایش را برای شما امکان پذیر میکند. هنگامی که می خواهید ویدیویی ایجاد کنید یا قسمت هایی به ویدیو خود اضافه کنید، احتمالا به دنبال یک برنامه بصری هستید که می تواند به شما کمک کند تا وظایف خود را به صورت کمکی به همان اندازه که ممکن است انجام دهید. ویرایشگر ویدئو VSDC می تواند به این هدف ها خدمت کند، به خصوص از آنجایی که این یک ابزار نرم افزاری است. به منظور لذت بردن از توابع برنامه، ابتدا باید یک پروژه ایجاد کنید، سپس نوع آن را مشخص کنید: تصاویر و فیلم یا ویدیوهای خود را وارد کنید.