در حال بارگذاری...

YouCut Pro Video Editor & Maker 1.612.1184 ویرایش ویدیو در اندروید

YouCut Video Editor YouCut برنامه حرفه ای ویرایش ویدیو برای اندروید میباشد که هر کسی را قادر می سازد تا فیلم های با کیفیت بالایی را ساخته و یا ویرایش کند، رنگ ها را تنظیم کند، پس زمینه را تغییر دهد، موسیقی را اضافه کنید و اسلاید های عکس را ایجاد کنید. برنامه YouCut دارای یک رابط کاربر پسند را در اختیار شما قرار می دهد و به شما اجازه می دهد تا نه تنها فایل هایی را که قبلا در دستگاه خود ذخیره شده اند را ویرایش کنید، بلکه ویدیو را مستقیما توسط برنامه YouCut ضبط کنید. برنامه YouCut دارای مجموعه ابزار فراوان شامل بسیاری از افکت و فیلترها، مانند Vignette، Grain و Vintage است که شما می توانید به طور مستقیم اعمال کنید، تنظیم روشنایی، کنتراست، اشباع، گرما، نکات برجسته و سایه ها برای مشخص کردن جزئیات مهم در کلیپ های خود، تغییر رنگ پس زمینه یا اضافه کردن یک اثر پس زمینه تار شده میباشد.

VlogU video editor VIP 7.1.5 ویرایش و ساخت ویدیو ولاگ

VlogU VlogU برنامه اندرویدی برای ویرایش و ساخت ویدیو ولاگ طراحی شده است. با استفاده از VlogU می‌توانید ویدئوهای خود را برش داده و چندین قسمت از آن را به صورت جداگانه ویرایش کنید. همچنین می‌توانید ویدئوها و عکس‌های خود را با هم ترکیب کنید و با اضافه کردن موسیقی و افکت‌های مختلف، ویدئویی منحصر به فرد بسازید. برنامه Vlog بعنوان ویرایشگر ویدئویی حرفه ای به شما کمک می کند تا به راحتی ویدئو بسازید و آن را در YouTube ، TikTok ، Facebook ، Instagram ، WhatsApp و Snapchat به اشتراک بگذارید. برنامه VlogU دارای ابزارهای پیشرفته‌ای برای تنظیم نور، رنگ و سرعت ویدئو است که به کاربران کمک می‌کند تا ویدئویی با کیفیت و جذابیت بالا بسازند. همچنین VlogU دارای بیش از ۲۰۰ فیلتر و افکت مختلف است که می‌تواند به ویدئوهای شما دید جدیدی ببخشد.

PowerDirector Premium 13.2.1 ویرایش و ساخت ویدیو در اندروید

PowerDirector PowerDirector یکی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیو برای گوشی اندروید است که دارای ویرایش ویدیوی چند لایه ، جلوه های ویدیویی ، حرکت آهسته و... میباشد. ویرایشگر ویدیویی PowerDirector به شما امکان می دهد با استفاده از قابلیت کروماکی (chroma key) برای تولید فیلم های 4K و جلوه های صوتی عالی و جلوه های اکشن ،از کلیپ ها و عکس های خود ویدیوهای جذاب بسازید. فیلم های خود رارا درست مانند هر برنامه ویرایش ویدیوی دیگر ویرایش کنید. قدرت تولید کننده فیلم های Full HD به گوشی شما می آید ، با جلوه های تصویری خیره کننده ، قرار دادن صدا برای فیلم. فیلم ها را بچرخانید ، تقسیم کنید و یا مرتب کنید ، انتقال و صدای صوتی دلخواه یا موسیقی متن فیلم صوتی ، فیلم با تصویر Full HD بسازید. در برنامه PowerDirector پیش زمینه ها را با ویژگی اصلی chroma key ویرایش کنید! ویدیو با پس زمینه آبی ، صفحه سبز و ... را با اضافه کردن گرافیک های پس زمینه یا جلوه های صفحه نمایش لایه ای بر روی فیلم زیباتر کنید.

Video Compressor Reduce Size Premium 1.92 ویرایش ویدیو

Video Compressor Reduce Size Video Compressor Reduce Size برنامه کاربردی اندروید که با استفاده از آن میتوانید فایل های ویدیویی را بدون افت کیفیت ویرایش و فشرده و تغییر فرمت کنید. برنامه Video Compressor Reduce Size بهترین کاهش دهنده اندازه ویدیو و فشرده کننده فایل های ویدیویی و رزولوشن فایل ویدیویی است و می توانید ویدیوها را به فرمت های دیگر مانند مبدل ویدیو mkv به mp4 تبدیل می کند.

Film Maker Pro 3.4.1 ویرایش حرفه ای فیلم در اندروید

Film Maker Film Maker برنامه ویرایشگر عالی فیلم و برای متخصصان و مبتدیان سازنده فیلم است. برنامه Film Maker مفیدترین ویژگی های ویرایش ویدیویی و ویرایش فیلم با جلوه ویدیوی محبوب Shake & Glitch و افکت های جذاب را در دسترس کاربران قرار داده است. در برنامه Film Maker با استفاده از قالب های آماده و مقدماتی ویدئویی که به خوبی طراحی شده ، می توانید با الگوهای آماده از چندین موضوع ، مقدمه ای را برای کانال ویدیویی و یوتیوب تهیه کنید. برنامه Film Maker با پشتیبانی از پرده سبز یا Chroma Key به شما این امکان را می دهد تا پس زمینه دلخواه را جایگزین کنید و فیلم ها را به سبک هالیوود با استفاده از Chroma Key در این ویرایشگر صفحه سبز ترکیب کنید.

CapCut Video Editor Pro 11.1.0 ویرایش ویدیو برای اندروید

CapCut CapCut برنامه حرفه ای و کامل برای ویرایش ویدیو برای اندروید میباشد. برنامه CapCut شامل تایم لاین میباشد که به راحتی میتوانید ,ویدیو بیشتر، موزیک و افکت ها را به ابتدا و انتهای فایل ویدیویی خود اضافه کنید و یک فریم از ویدیو را بعنوان کاور انتخاب کنید. برنامه CapCut ابزارهای ویرایش متنوعی در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از آن میتوانید ویدیو را برش دهید، صدا را تنظیم کنید، سرعت پخش را تغییر دهید، بکگراند را حذف کنید، از حالت Chroma Key ( پرده سبز ) استفاده کنید، لرزش تصویر را کم کنید و ... بسیاری ابزارهای کاربردی دیگر که در نرم افزار CapCut گنجانده شده است. افکت ها و فیلترهای متنوعی داخل برنامه قرار داده شده است که به همراه فونت ها و استیکر های موجود میتواند ویدیو شما را جذاب تر کند. برنامه CapCut امکان تغییر رزولوشن با کیفیت های 720p ،480p و 1080p و امکان تغییر فریم ریت ویدیو از 24 تا 60 فریم در ثانیه را هنگام خروجی گرفتن از ویدیو در اختیار شما قرار میدهد.