در حال بارگذاری...

Evernote 10.25.0.3040 Win/Mac/Android نکته برداری و نوشتن یادداشت

Evernote

Evernote

 نرم افزاری که می تواند به یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای شما تبدیل شود و از آن به عنوان برنامه ای برای یادداشت کردن خاطرات یا نکات مختلف استفاده کنید. Evernote محیطی را برای شما فراهم نموده است تا به راحتی قادر به وارد نمودن، سازماندهی و جستجو و بازیابی انواع یادداشت ها، مطالب چکیده مانند گزیده ای از صفحات وب، اسناد و ایمیل، کلمه عبور، پیام های تلفن و ... باشید. ویژگی منحصر بفرد Evernote که باعث شده تا از دیگر نرم افزارهای این گروه متمایز شود، امکان وارد نمودن متن و یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است.

LibreOffice 7.2.2 Win/Mac/Linux + Portable رقیب قدرتمند آفیس

libreoffice

LibreOffice 

نرم افزاری رایگان جهت جایگزین کردن آن با Microsoft Office می باشد. افرادی که با سیستم عامل لینوکس کار می کنند با نرم افزار قدرتمند OpenOffice آشنایی کامل دارند، نرم افزاری که مانند Microsoft Office ویندوز عمل میکند. پس از گذشت مدتی سازندگان OpenOffice تصمیم گرفتند که در این نرم افزار تغییراتی ایجاد کنند که موجب ساخت شاخه ای از OpenOffice به نام LibreOffice شد. نرم افزار LibreOffice رایگان و در کل بسیار قدرتمند عمل میکند و می تواند در بعضی موارد رقیبی برای Microsoft Office باشد.

NeoOffice 2017.29 مجموعه نئو آفیس برای مکینتاش

NeoOffice

NeoOffice

 یک مجموعه نرم افزاری آفیس برای سیستم عامل مکینتاش میباشد که بر اساس OpenOffice و LibreOffice ساخته شده است. با استفاده از برنامه NeoOffice می توان اسناد OpenOffice ، LibreOffice ، اسناد ورد ، اکسل و پاور پنت را مشاهده ، ویرایش و ذخیره کرد.

Anthemion Jutoh 3.12.6 Win/Mac/Linux + Portable ساخت کتاب الکترونیکی

Anthemion Jutoh

Anthemion Jutoh

 نرم افزاری کارآمد و حرفه ای در زمینه ی ساخت و ایجاد کتاب های الکترونیکی می باشد که شما با استفاده از نرم افزار Anthemion Jutoh و بدون داشتن کمترین دانش می توانید زیباترین کتاب های الکترونیکی را طراحی و در اینترنت منتشر کنید، نرم افزار Anthemion Jutoh شما را قادر می سازد تا بتوانید متون و تصاویر گرافیکی تان را بصورت کتاب در آورید و از قالب های پیش فرض و موجود در برنامه به عنوان جلد کتاب استفاده کنید. همچنین این ابزار قادر است متون شما را که در برنامه های مختلف نوشته اید را و یا فایلهای HTML را اجرا کرده و بصورت کتاب الکترونیکی با هر پسوندی که مایل باشید خروجی بگیرید.

Antidote 10 v6.3 Win/Mac تصحیح غلط املایی و گرامری در متن

Antidote

Antidote

 نرم افزاری برای تصحیح انواع متفاوت خطا در متن در یک عملیات واحد است. برنامه Antidote خطاهایی مانند شروع جمله با حرف بزرگ، انطباق فعل و فاعل، ویرگول ها و علائم نگارشی اضافه و حشوها را شناسایی و تصحیح می کند. با بردن نشانگر موس روی هر خطا می توانید تصحیح پیشنهادی را مشاهده کنید و توضیحات آن را در کادر بازشده ببینید و تأییدشان کنید. پس از تصحیح املایی و دستوری، نوبت به تصحیح صفحه بندی و سبک می رسد. در این مرحله می توانید نکته هایی درباره کلمات تکراری یا فعل های رایج دریافت کنید. به لطف 200 فیلتر هوشمند که بخش های متناسب متن را هایلایت می کنند، حتی می توانید تاریخ ها و عددها را نیز بررسی کنید.

ABBYY FineReader Corporate 15.0.114.4683 Win/Mac تشخیص متن داخل تصاویر

ABBYY FineReader

ABBYY FineReader

 نرم افزار OCR هوشمند و با قابلیت استفاده ساده ونیز یک مبدل پی دی اف می باشد که جایگزینی بهینه برای وارد نمودن دستی اطلاعات و یا تایپ آنها می باشد. نرم افزار ABBYY FineReader انتخابی ایده آل برای حرفه ای ها که می خواهند در زمان و هزینه خود در عین تولید نتایج عالی صرفه جویی  نمایند، می باشد. این برنامه عملکردی قدرتمند برای تبدیل تصاویر دریافت شده از اسکنر، دوربین عکاسی دیجیتال و یا فکس را همانند فایلهای پی دی اف به فرمتهای متنی قابل ویرایش و با قابلیت جستجو تبدیل می نماید. نرم افزار ABBYY FineReader فرمت بندی و صفحه بندی اسناد را بصورت دقیق نگه داری می کند و نیز از طیف وسیعی از زبانها برای شناسایی وفرمت فایلهای خروجی پشتیبانی به عمل می آورد.