بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Epubor Ultimate Converter 3.0.12.1125 Win/Mac تبدیل فرمت کتاب الکترونیکی

Epubor Ultimate Converter

Epubor Ultimate Converter

 نرم افزاری کاربردی در زمینه تبدیل فرمت کتاب های الکترونیکی بوده که از تبدیل فرمت های ePub ، PDF و Mobi به صورت تکی یا دسته ای پشتیبانی می کند. با استفاده از برنامه Epubor Ultimate Converter می توان کتاب های ePub یا با فرمت PDF را به فرمت Mobi برای Kindle تبدیل کرد. از دیگر امکانات و قابلیت های این برنامه می توان به امکان انتقال ایمیل ها ، کتاب های Kindle بر روی iPad ، کتابخوانSony  و دیگر کتابخوان ها و بدون نیاز به هیچگونه الزامات اضافی اشاره کرد.

Richardson EditRocket 4.5.8 Win/Mac/Linux + Portable ویرایشگر متن

EditRocket

EditRocket

 نرم افزار ویرایشگر قدرتمند متن میباشد که دارای ابزارها و قابلیت های متعددی می باشد. طراحان ، برنامه نویسان و همچنین کاربران عادی رایانه می توانند از برنامه EditRocket جهت برجسته ‌سازی نحو ، جایگزینی خودکار زبان برنامه نویسی مناسب و اسکریپت نویسی استفاده نمایند. از دیگر ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار EditRocket می توان به موتور جستجوی قدرتمند ، پشتیبانی از تکنولوژی ها و زبان برنامه نویسی C، Java، PHP،  Text،  ActionScript،  Groovy،  Transact-SQL،  C + +،  jаvascript،  Python،  XML،  CSS،  HTML،  Perl و ... اشاره کرد.

ABBYY FineReader Corporate 15.0.114.4683 Win/Mac تشخیص متن داخل تصاویر

ABBYY FineReader

ABBYY FineReader

 نرم افزار OCR هوشمند و با قابلیت استفاده ساده ونیز یک مبدل پی دی اف می باشد که جایگزینی بهینه برای وارد نمودن دستی اطلاعات و یا تایپ آنها می باشد. نرم افزار ABBYY FineReader انتخابی ایده آل برای حرفه ای ها که می خواهند در زمان و هزینه خود در عین تولید نتایج عالی صرفه جویی  نمایند، می باشد. این برنامه عملکردی قدرتمند برای تبدیل تصاویر دریافت شده از اسکنر، دوربین عکاسی دیجیتال و یا فکس را همانند فایلهای پی دی اف به فرمتهای متنی قابل ویرایش و با قابلیت جستجو تبدیل می نماید. نرم افزار ABBYY FineReader فرمت بندی و صفحه بندی اسناد را بصورت دقیق نگه داری می کند و نیز از طیف وسیعی از زبانها برای شناسایی وفرمت فایلهای خروجی پشتیبانی به عمل می آورد.

Evernote 10.4.3.2071 Win/Mac/Android نکته برداری و نوشتن یادداشت

Evernote

Evernote

 نرم افزاری که می تواند به یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای شما تبدیل شود و از آن به عنوان برنامه ای برای یادداشت کردن خاطرات یا نکات مختلف استفاده کنید. Evernote محیطی را برای شما فراهم نموده است تا به راحتی قادر به وارد نمودن، سازماندهی و جستجو و بازیابی انواع یادداشت ها، مطالب چکیده مانند گزیده ای از صفحات وب، اسناد و ایمیل، کلمه عبور، پیام های تلفن و ... باشید. ویژگی منحصر بفرد Evernote که باعث شده تا از دیگر نرم افزارهای این گروه متمایز شود، امکان وارد نمودن متن و یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است.

iNotepad Pro 5.4 Mac یادداشت برداری در مکینتاش

iNotepad

iNotepad

 نرم افزاری در زمینه یادداشت برداری برای سیستم عامل مکینتاش بوده که امکان نوشتن و سازماندهی متون و یادداشت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه iNotepad به نحوی طراحی شده است که از آخرین تکنولوژی های متن Apple پشتیبانی می کند و موجب افزایش بهره وری می گردد. با استفاده از iNotepad می توان فرمت متون و یادداشت ها را تنظیم کرده و تصاویری را به آنها اضافه نمود و در نهایت خروجی را با فرمت های استاندارد ایجاد کرد. از جمله امکانات و قابلیت های این برنامه می توان به ویرایش سریع عکس ها ، ویرایش متون در پنجره های جداگانه ، و جستجوی سریع یادداشت ها و متون اشاره کرد.

Soulver 3.4.11 Mac دفترچه یادداشت هوشمند مکینتاش

Soulver

Soulver

 نرم افزار دفترچه یادداشت هوشمندی برای سیستم عامل مکینتاش است که ماشین حسابی پیش فرض نیز با آن همراه است. با برنامه Soulver می‌توانید به محاسبه‌هایی که در متن وجود دارند، پاسخ فوری بدهید. استفاده از این ابزار ساده‌تر و بهتر از کار با ماشین‌حساب معمولی است و در مقایسه با صفحۀ گسترده، محاسبه را سریع‌تر انجام می‌دهد. در واقع این نرم‌افزار راهی جدید برای رسیدگی به محاسبه‌های روزمره است. تنها کافی است که اطلاعات را مستقیم وارد کنید و اطلاعات متناسب با هدف هر محاسبه را نیز بیاورید. می‌توان با فرمت‌های PDF و HTML و CSV از نتایج محاسبه‌ها خروجی گرفت و بلافاصله با دیگران به‌اشتراک گذاشت. برای راحتی کاربر، نوار ابزار بالایی قابلیت دسترسی به ابزارهای استفاده‌ شدۀ اخیر را فراهم می‌کند. می‌توان اعداد را به خط‌ها اختصاص داد، می‌توان بین فرمت‌های عددی جابه‌جا شد و می‌توان با مراجعه به پنجرۀ اعداد، متغیرها، موجودی‌ها یا ارزهای موردنظر را تعریف کرد.