خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

IDM UltraCompare Pro 20.10.0.10 Win/Mac/Linux + Portable مقایسه فایل ها

IDM UltraCompare

IDM UltraCompare

 نرم افزاری قدرتمند و کاربردی جهت مقایسه فایلهای وجود در یک پوشه و یا 2-3 فایل متنی و یا فایلهای فشرده میباشد. نرم افزار با الگوریتم پیشرفته خود فایلها را با یکدیگر مقایسه میکند و تغییرات را به صورت رنگی برای شما به نمایش میگذارد. نرم افزار از پروتوکل SFTP/FTP و پایگاهای SQL هم پشتیبانی میکند و 2 فایل را از راه دور از این طریق میتوانید مقایسه کنید. نرم افزار IDM UltraCompare بیشتر به کمک برنامه نویس ها می آید تا برای جلوگیری از اتلاف وقت فایلها را با یکدیگر مقایسه و تغییرات احتمالی را مشاهده و تصحیح کنند و پرینت تهیه کنند. کار با نرم افزار IDM UltraCompare ساده میباشد و دسترسی سریع به نرم افزار از طریق راست کلیک به روی پوشه ها و فایل ها امکان پذیر است.

NCH ClickCharts Pro 5.10 Win/Mac رسم انواع فلوچارت سازمانی

NCH ClickCharts

NCH ClickCharts

 نرم افزاری جهت ساخت فلوچارت میباشد که توسط آن به راحتی نمایش تصویری از یک فرآیند سازمانی یا نمودار را میتوانید ایجاد کنید. فلوچارت ها روشی منحصر به فرد برای سازماندهی و نمایش اطلاعات را ارائه می دهند به گونه ای که حتی  درک فرآیندهای بسیار دقیق و پیچیده آسان تر خواهد شد. این امر باعث می شود تا نرم افزار ClickCharts به یک روش ایده آل برای عیب یابی و همچنین راهی مؤثر برای به اشتراک گذاری اطلاعات تبدیل شود.

Enolsoft PDF Compressor 3.4.0 کاهش حجم فایل PDF در مکیتتاش

Enolsoft PDF Compressor

Enolsoft PDF Compressor

 نرم افزاری کاربردی در زمینه کاهش حجم فایل های PDF در سیستم مکینتاش میباشد که با استفاده از آن دیگر نیازی به افزایش فضای حافظه نمی باشد. با استفاده از  برنامه Enolsoft PDF Compressor به راحتی می توان فایل های PDF را آپلود کرده و با دیگران به اشتراک گذاشت و از چند تکه کردن فایل های PDF برای ذخیره سازی ، جلوگیری کرد. از جمله دیگر امکانات و ویژگی های این برنامه می توان به این نکته اشاره کرد که در طول فرآیند کاهش حجم فایل های PDF ، هیچگونه تغییری در محتوا ، رزولوشن عکسها و کیفیت آنها ایجاد نخواهد شد. یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار Enolsoft PDF Compressor ، ابزار فشرده سازی فایل های PDF بوده که امکان فشرده سازی را بر اساس نیازهای کاربر مانند اندازه مورد نظر فراهم می کند.

iA Writer 1.2.7320.18263 Win + 5.4.5 Mac ویرایشگر متن

iA Writer

iA Writer

 یک نرم افزار ویرایشگر کارآمد متن در ویندوز و مکینتاش میباشد که قابلیت ها و امکانات متعددی را در اختیار نویسندگان ، دانشجویان و روزنامه نگاران قرار می دهد. با استفاده از برنامه iA Writer می توان جریان ایده ها را افزایش داد و همچنین کیفیت نوشتن را بهبود بخشید. به محض شروع کردن به تایپ ، نوار ابزار مخفی شده و محیط مطلوبی را جهت انتقال افکار به روی کاغذ فراهم می کند. از دیگر ویژگی ها و قابلیت های برنامه iA Writer می توان به پشتیبانی از فرمت های DOCX ،  HTML و  PDF ، شمارش تعداد کاراکترها ، نمایش مدت زمان لازم برای خواندن متن نوشته شده و دارا بودن یک مکان نمای آبی در هر رزولوشن صفحه نمایش سیستم Mac اشاره کرد.

LibreOffice 6.4.2 Win/Mac/Linux + Portable رقیب قدرتمند آفیس

libreoffice

LibreOffice 

نرم افزاری رایگان جهت جایگزین کردن آن با Microsoft Office می باشد. افرادی که با سیستم عامل لینوکس کار می کنند با نرم افزار قدرتمند OpenOffice آشنایی کامل دارند، نرم افزاری که مانند Microsoft Office ویندوز عمل میکند. پس از گذشت مدتی سازندگان OpenOffice تصمیم گرفتند که در این نرم افزار تغییراتی ایجاد کنند که موجب ساخت شاخه ای از OpenOffice به نام LibreOffice شد. نرم افزار LibreOffice رایگان و در کل بسیار قدرتمند عمل میکند و می تواند در بعضی موارد رقیبی برای Microsoft Office باشد.

Enolsoft PDF Password Remover 3.4.0 حذف پسورد فایل PDF در مکینتاش

Enolsoft PDF Password Remover

Enolsoft PDF Password Remover

 نرم افزاری کاربردی که امکان حذف پسورد فایل PDF را در سیستم عامل مکینتاش فراهم می کند. با استفاده از برنامه Enolsoft PDF Password Remover به راحتی می توان فایل های PDF را رمزگشایی ، اجرا ، ویرایش و چاپ کرد. از پسورد فایل های PDF همواره برای کنترل دسترسی و حفظ امنیت این فایل ها استفاده می شود. اما این برنامه آزادی عملی قابل توجهی را در زمینه بازگشایی رمز فایل های PDF و همچنین ویرایش ، کپی و چاپ آن ها در اختیار کاربر قرار می دهد.