در حال بارگذاری...

Driver Talent Pro 8.1.11.40 + Portable به روز رسانی درایورها

Driver Talent Driver Talent نرم افزاری که به شما کمک می کند تا بتوانید در هر لحظه با بیشترین سرعت و به راحت ترین روش ممکن نسخه جدید درایور های سخت افزارهایتان از جمله پرینترها، اسکنرها، کیبورد، ماوس، مانیتور، مودم و ... را به نسخه جدیدتری به روز رسانی کنید. درایورهای قدیمی باعث ایجاد کندی در عملکرد سیستم خواهند شد و شما با به روز رسانی این درایورها سرعت و عملکرد هر قطعه رو بهبود خواهید بخشید. Driver Talent قادر است با به روز رسانی خودکار و سرعت بسیار بالا در بین تمامی سخت افزارهای نصب شده در ویندوز جستجو کند و دانلود درایور مورد نظر را از طریق اینترنت فراهم سازد.

nVIDIA GeForce Game Driver 551.61 WHQL درایور کارت گرافیک انویدیا

nVIDIA GeForce Game Driver nVIDIA GeForce Driver WHQL با نصب نسخه جدید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها بالاتر خواهد رفت, مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده است. اگر اهل بازی کامپبوتری هستید و همیشه جدیدترین بازی ها رو دانلود یا خریداری می کنید و کارت گرافیک شما انویدیا هست پس حتماً نسخه جدید درایور کارت گرافیک nVIDIA GeForce Driver را دانلود و نصب کنید.

nVIDIA Studio Graphics Driver 551.61 درایور کارت گرافیک انویدیا استودیو

nVIDIA Studio Graphics Driver nVIDIA Studio Graphics Driver یک درایور نرم‌افزاری است که برای کارت‌های گرافیک طراحی و تولید شده است. درایور NVIDIA Studio Graphics Driver به طور خاص برای بهبود عملکرد نرم‌افزارهای طراحی مانند Adobe Premiere ، Photoshop، After Effects و سایر نرم افزارهای مشابه مانند Autodesk و Blender و VLC Media Player ساخته شده است. با نصب NVIDIA Studio Graphics Driver، کاربران قادر خواهند بود تا با نرم‌افزارهای طراحی و ایجاد محتوا، با کیفیت و عملکرد بهتری کار کنند. همچنین درایور NVIDIA Studio همیشه به‌روزرسانی شده و جدیدترین تکنولوژی‌ها و ویژگی‌های NVIDIA را دارا می‌باشد.

Intel Graphics Driver 31.0.101.5330 درایور کارت گرافیک اینتل

Intel Graphics Driver Intel HD Graphics Drivers اگر اهل بازی هستید و همیشه جدیدترین بازی ها رو دانلود یا خریداری می کنید و کارت گرافیک شما اینتل هست پس حتماً نسخه جدید درایور این کارت گرافیک را دانلود و نصب کنید. با نصب نسخه جدید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها بالاتر خواهد رفت, مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده است.

Realtek Ethernet Drivers WHQL 11.16.0123.2024 درایور کارت شبکه Realtek

Realtek Ethernet Drivers WHQL Realtek Ethernet Drivers WHQL یک درایور نرم افزاری برای کارت های شبکه Realtek Ethernet است. درایور Realtek Ethernet Drivers این نرم افزار در بیشتر موارد برای عملکرد صحیح دستگاه سخت افزاری ضروری است. در بیشتر موارد ، درایورها همراه با ویندوز هستند یا می توان آنها را با مراجعه به Windows Update در کنترل پنل و بررسی به روزرسانی ها و همچنین دانلود از وب سایت پشتیبانی Realtek بارگیری کرد.

Smart Driver Manager 7.1.1190 به روز رسانی درایورها در ویندوز

Smart Driver Manager Smart Driver Manager نرم افزاری سریع ، آسان و ایمن برای مدیریت خودکار و به روزرسانی درایورهای ویندوز میباشد. برنامه Smart Driver Manager رایانه شما و کلیه دستگاه های سخت افزاری مرتبط را اسکن می کند و لیستی از کلیه درایورهایی را که باید به روز شوند ارائه می دهد. فقط با یک کلیک مدیر درایور هوشمند با خیال راحت هر به روزرسانی را در رایانه شخصی خود نصب می کند. سرانجام ، پایگاه داده درایور حاوی بیش از 1200،000 درایور است و به طور مداوم به روز می شود و اطمینان می دهد که همیشه درایورهای جدید را بارگیری می کنید. اگر سیستم عامل خود را به روز می کنید یا فقط نیاز به نصب مجدد ویندوز دارید ، Smart Driver Manager می تواند از تمام درایورهای رایانه شخصی یا لپ تاپ خود نسخه پشتیبان تهیه کند. نسخه پشتیبان درایورها بصورت یک فایل ZIP فشرده می شود که نصب مجدد آن آسان است.