در حال بارگذاری...

Luminar 4.3.3.7895 + Luminar AI 1.5.1 Win/Mac ویرایش حرفه ای عکس

Luminar

Luminar

 نرم افزاری کاربردی در زمینه ویرایش عکس میباشد که امکان انجام ویرایش های پیچیده را تسهیل می کند. برنامه Luminar دارای مجموعه ای از ابزارها و تنظیمات ویرایشی بوده که با استفاده از آنها می توان بهترین نتیجه ممکن از ویرایش تصاویر را بدست آورد. از دیگر ویژگی های برنامه لومینار می توان به تنظیمات پیشفرض و فیلترهای این برنامه اشاره کرد که امکان انجام ویرایش سریع تصاویر و همچنین تنظیم درخشندگی و اشباع ، نوردهی و کنتراست ، کنترل نواحی درخشنده تر و سایه ها ، وضوح و جزییات ، ارتقاء تون ، پشتیبانی از گرادینت ، تنظیمات بافت را فراهم می کند. این برنامه دارای امکانات و قابلیت هایی بوده که نیازهای کاربر در زمینه ویرایش عکس را پوشش می دهد.

Capture One Pro 14.4.1.6 + Styles + Portable Win/Mac ویرایش تصاویر

Phase One Capture One PRO

Phase Capture One

 نرم افزاری که به وسیله آن کاربران قادر به ویرایش عکس های خود خواهند بود. در برنامه Phase Capture One امکانات و ویژگی های مختلفی را برای کاربران قرار گرفته است که به کمک آن به راحتی می توان تغییرات دلخواه را بر روی تصاویر اعمال نمود. همچنین در نرم افزار Phase Capture One می توان از 33 افکت مختلف تصویری که در برنامه قرار داده شده است استفاده نمود. در این نرم افزار کاربران مبتدی و حرفه ای می توانند به راحتی از ابزار مورد نیاز خود استفاده نمایند.

ON1 HDR 2022 v16.0.1.11291 Win/Mac ساخت تصاویر HDR طبیعی

ON1 HDR

ON1 HDR

 نرم افزاری برای ساخت عکس و تصاویر HDR بی نقص و طبیعی میباشد. برنامه ON1 HDR جزئیات روشنی و سایه را با مجموعه ای از اکسپوژرها در کمترین زبان ترکیب کند. می توانید از بخش پیش نمایش زنده ، حرکت های مختلف را مانند ابرها یا آب روان کنترل کنید. سپس با استفاده از ابزارها و چیدمان های قدرتمند که نشانگر خلاقیت هستند، می توانید عکس های HDR خود را بی نقص کنید. نرم افزار ON1 HDR به دو شکل مستقل و افزونه برای Lightroom Classic CC منتشر شده است. می توانید حرکت را با کنترل های شبح زدایی کنترل کنید. هرچیزی که برای بهتر کردن عکس ها لازم دارید، مانند تون و رنگ، لایه ها، روتوش و جلوه های ویژه در برنامه موجود است. امکان پیش نمایش، کنترل کاهش نویز، تصحیح لنز و اوجاج رنگی در هر زمان وجود دارد. حتی می توانید بعداً هر کدام از تنظیمات را دوباره ویرایش کنید. نیازی به گرفتن تعداد زیادی اکسپوژر برای خلق صحنه ای HDR ندارید.

ON1 Effects 2022 v16.0.1.11291 Win/Mac افکت گذاری روی عکس

ON1 Effects

ON1 Effects

 یک ویرایشگر حرفه ای گرافیکی بوده که دارای تعداد زیادی افکت های مخصوص عکس می باشد و با استفاده از آن ها می توان کیفیت عکس ها را بهبود بخشید. برنامه ON1 Effects دارای رابط کاربردی آسان بوده که دسترسی سریع به فایل ها و پوشه های ذخیره شده بر روی رایانه را آسان کرده و به راحتی می توان عکس های مورد نظر را انتخاب و به نرم افزار اضافه نمود. این برنامه از فرمت های JPG، PSD، PSB، TIFو PNG پشتیبانی می کند و همچنین می توان عکس های ویرایش شده را نیز به همین فرمت ها در خروجی تبدیل کرد. از دیگر ویژگی های نرم افزار ON1 Effects امکان نمایش اطلاعات هر عکس ( مانند تاریخ های ایجاد و اصلاح ، انتشار ، اندازه ) ، مقایسه فایل ها در یک پنل دوگانه ، امکان استفاده از نزدیک بین و بافت نگار و همچنین کار با لایه های چندگانه و انتخاب روش ادغام ( مانند نرم ، سخت ، روشن درخشان ، رنگ تیره ) می باشد.

Amadine 1.2.4 Mac ویرایش و طراحی وکتور در مکینتاش

Amadine

Amadine

 نرم‌افزاری برای ویرایش و طراحی وکتور در سیستم عامل مکینتاش میاشد. برنامه Amadine رابط کاربری متناسبی دارد که کارکرد آسان و یادگیری سریع آن را تضمین می‌کند. برنامه Amadine برای تصویرسازی، طراحی وب‌سایت، رابط کاربری، تراکت و بروشور، لوگو و آیکون مناسب است. نرم‌افزار Amadine با ظرافت و دقت طراحی شده و به نیازهای کاربر در آن توجه زیادی شده است. در نتیجه می‌توانید بهترین ایده‌های تصویری را با آن خلق کنید.

Artstudio Pro 3.2.7 ویرایش عکس و نقاشی در مکینتاش

Artstudio

Artstudio

 قدرتمندترین نرم افزار نقاشی و ویرایش عکس موجود برای مکینتاش میباشد که با بهره گیری از ویژگی ها و پیشرفت های تکنولوژی های گذشته مانند Metal و iCloud Drive و بهینه سازی شده برای پردازشگرهای چند هسته ای 64 بیتی ، امکانات و قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از برنامه Artstudio می توان فایلهای با فرمت های رایج (ABR, TPL, PAT, GRD, ASE, ACO ) را دریافت و با بکارگیری میلیون ها طرح و ابزار مختلف شامل براش ، الگو ، گرادینت ، سواچ رنگ و فونت موجب افزایش خلاقیت و کیفیت تصاویر شد.