خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Jixipix Watercolor Studio 1.4.9 Win/Mac طراحی و نقاشی آبرنگی

Jixipix Watercolor Studio

Jixipix Watercolor Studio

 نرم افزار و پلاگینی جهت ایجاد نقاشی‌ های آبرنگی نیمه شفاف و واقع‌ گرایانه میباشد. برنامه Watercolor Studio با استفاده از جدیدترین تکنیک‌ ها و قدرت بالای هوش مصنوعی و تشخیص تصویر، بلافاصله طرح‌ های اولیه آبرنگی را ساخته و سپس به شما اجازه می‌دهد با کمک فهرستی از Sliders، Layers، Brushes، Color Washes و Artistic Finish بدون نیاز به هیچ گونه مهارت هنری آن‌ها را ویرایش کرده، برخی جزئیات را پاک کنید و جلوه‌ های ویژه هنری و زیبایی مانند پاشیدن یک اسپری رنگی به تصویر را امتحان کنید. در نهایت تصاویر آبرنگی زیبایی با شفافیت و کیفیت چاپ بالا ایجاد کنید.

JixiPix Photo Formation Pro 1.0.14 Win/Mac تبدیل تصاویر به تکه‌ های خلاقانه

JixiPix Photo Formation

JixiPix Photo Formation

 نرم افزار و پلاگینی جهت ایجاد افکت بر روی تصاویر و تبدیل آن‌ ها به تکه‌ های خلاقانه و جذاب کاربرد دارد. برنامه Photo Formation با بهره گیری از موتور 3D light امکان ایجاد سایه‌های هوشمندانه بر روی عکس‌ها را نیز دارد. همچنین می‌توانید به تکه‌ تکه کردن عکس‌ها به قطعات کوچکتر، افکت دادن، تغییر شکل و چیدمان تصاویر پرداخته و طرح‌ های چشم نوازی را خلق کنید. Photo Formation دارای کتابخانه‌ای از قالب‌ ها و تنظیمات پیش‌ فرض می‌باشد که تنها با یک کلیک می‌توانید بارها و بارها تصویر مورد نظر خود را رندر کرده تا به نتیجه مورد نظر خود دست یابید.‌ از دیگر ابزار‌های موجود در نرم‌افزار جابجایی، چرخش و پیمایش می‌باشند که می‌توان برای تنظیم و تغییر بیشتر در تصاویر مورد استفاده قرار داد.

JixiPix Hand Tint Pro 1.0.15 Win/Mac ویرایش و تغییر رنگ تصاویر

JixiPix Hand Tint

JixiPix Hand Tint

 نرم افزاری جذاب و کاربردی در زمینه ویرایش تصاویر می باشد که ابزارها و قابلیت های متعددی را در اختیار کاربر قرار می دهد. آماده سازی یک پایه مناسب برای رنگ آمیزی دستی مانند درست کردن یک بوم برای نقاشی است. رنگ های هر عکسی که در این برنامه وارد می شود، محو شده و به حالت سیاه و سفید تبدیل می گردد که مانند یک عکس Luminescent یا Vintage است. به منظور سازماندهی و کنترل نقاشی و ویرایش آن ، برنامه JixiPix Hand Tint دارای لایه ها و ابزار انتخاب رنگ دستی برای نواحی مورد نظر می باشد. رنگ آمیزی دستی موجب ایجاد رنگ های زیبا شده و حس خوبی را در تصاویر ایجاد می کند. در واقع نقاشی دستی یک روش جذاب برای افزایش زیبایی تصاویر می باشد و دلیل اصلی آن می تواند سادگی و رنگ آمیزی ساده باشد که حس نوستالژی را منتقل می کند.

JixiPix Pastello 1.1.14 Win/Mac تبدیل عکس به نقاشی قدیمی

JixiPix Pastello

JixiPix Pastello

 نرم افزار و پلاگینی که شما را به قرن ۱۵ میلادی می‌برد. جدای از هرگونه براش و قلم‌مو نقاشی نرم‌افزار Pastello شما را با سبک dry media با رنگ‌هایی چشم‌نواز و خیره کننده آشنا می‌سازد. متد Dry color که توسط لئوناردو داوینچی ابداع شد٬ با استفاده از هایلایت‌های مداد شمعی یا پاستل از سادگی و زیبایی خاصی برخوردار است و این شیوه را به یکی از قدرتمندترین شیوه‌های نقاشی تبدیل کرده است. هنرمندان با این روش می‌توانند٬ نقاشی های portrait ترکیبی٬ که همگی لطیف و بسیار زیبا هستند را به زیبایی هرچه تمام‌تر تولید کنند. با حرکت به چند قرن جلوتر می‌توان دید که نقاشی با مداد شمعی به سرعت رواج یافت و با رنگ‌های بسیار زیبا و متنوع ادغام شد و تا به امروز ادامه یافت. امروزه در عصر دیجیتال٬ شاهد این هستیم که هنرمندان به سادگی قادر به ترکیب همه روش‌های سنتی و مدرن با یکدیگر شده‌اند که در گذشته بسیار دشوار و حتی غیر‌ممکن بود.

JixiPix Spektrel Art 1.1.7 Win/Mac ساخت تصاویر فانتزی

JixiPix Spektrel Art

JixiPix Spektrel Art

 نرم افزاری در زمینه ویرایش تصاویر و ساخت تصاویر فانتزی میباشد که با استفاده از آن می توان هنر جادویی را با بکارگیری خطوط متقاطع نور در تصاویر ایجاد کرد. برنامه Spektrel Art دارای ابزارها و قابلیت های متعددی بوده که امکان پیش نمایش و آنالیز سریع عکس ها ، بزرگنمایی ، چرخش و برش را نیز فراهم می کند. در قسمت پایینی برنامه نیز می توان از تنظیمات پیشفرض و حالت های آماده نیز استفاده کرد.

JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.14 Win/Mac تبدیل عکس به نقاشی امپرسیونیست

JixiPix Artista Impresso

JixiPix Artista Impresso

 نرم افزار و پلاگینی برای افراد حرفه ای طراحی شده است که دوست دارند کنترل خلاقانه و کامل بر روی لایه‌ها و قلم‌ها به هنگام کار بر روی نقاشی به سبک امپرسیونیستی داشته باشند. برنامه Artista Impresso دارای افکت خلاقانه امپرسیونیستی به نام «Tache» می‌باشد که تمام یا بخشی از سطح نقاشی را به سلیقه کاربر با لایه‌ای از قلم‌های بزرگ شکسته و رنگ می‌پوشاند. نقاشان امپرسیونیست قرن نوزدهم به گل‌ها و طبیعت بسیار علاقه‌ مند بودند بنابراین قلم‌موها و بافت‌ هایی به همین منظور و با چنین افکتی در برنامه گنجانده شده تا اثری شبیه به گل‌ های آفتابگردان ونگوگ، گل‌ های سوسن اثر مونه و ... تولید کرد. این سبک از نقاشی حاصل یک عمر تلاش هنری نقاشان سبک امپرسیونیسم و نوع نگاه آن‌ها به طبیعت می‌باشد که تمام خلاقیت خود را در برگ‌ ها و گلبرگ‌ ها بر روی بوم نقاشی به زیبایی هرچه تمام‌ تر به تصویر کشیدند.