در حال بارگذاری...

EdgeView 3.9.8 نمایش و مدیریت عکس در مکینتاش

EdgeView

EdgeView

 نرم افزاری کاربردی جهت نمایش عکس برای مکینتاش می باشد که با استفاده از آن می توان فایل های تصویری مختلفی را مشاهده و مدیریت کرد. همچنین برنامه EdgeView قابلیت باز کردن فایل های آرشیوی با فرمت zip و rar را بدون نیاز به استخراج دارد. از دیگر ویژگی های برنامه EdgeView می توان به قابلیت اتصال به FTP و باز کردن فایل ها به طور مستقیم اشاره کرد. برنامه EdgeView بهترین گزینه برای نمایش و مدیریت فایل های تصویری ، کارتون ها و فایل های آرشیوی می باشد.

PowerPhotos 2.1.6 نرم افزار مدیریت تصاویر در مکینتاش

PowerPhotos

PowerPhotos

 نرم افزاری که امکان تقسیم بندی تصاویر Photos.app در پوشه های مختلف را به جای ذخیره همه آن ها در یک پوشه را فراهم می کند. برنامه PowerPhotos قابلیت جابه جایی میان پوشه های مختلف و همچنین مرور مستقیم عکس ها بدون نیاز به باز کردن هر پوشه را دارا می باشد.از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت جستجو میان تمام پوشه ها اشاره کرد که یافتن یک عکس خاص را امکانپذیر می نماید. اگر برای همگام سازی عکسها با سایر دستگاه های خود از iCloud Photo Library استفاده می کنید ، تقسیم بندی پوشه ها می تواند موجب کمک به مصرف فضای ذخیره iCloud گردد. یکی دیگر از قابلیت های دیگر این برنامه ، آنالیز و شناسایی عکس های تکراری است که امکان مشاهده و حذف آن ها را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

Adobe Substance 3D Designer 12.4.0.6411 Win/Mac ساخت تکسچر

Allegorithmic Substance Designer

Adobe Substance 3D Designer

 نرم افزاری قدرتمند جهت ساخت و ایجاد Texture با قابلیتهای فراوان میباشد که در صورتی که نیازمند ساخت تکسچرهای واقع گرایانه هستید و یا مشغول ساخت بازی های رایانه ای و نرم افزارهای شبیه ساز سه بعدی می باشید Substance 3D Designer میتواند یکی از بهترین گزینه های برای شما باشد. این نرم افزار یکی از بهترین ها در نوع خود است، زیرا توانایی های آن بقدری قدرتمند است که براحتی میتوانید با استفاده از آن متریال های بسیار واقع گرایانه ای ایجاد نمایید. ایجاد متریال توسط Substance بر اساس لایه های متعددی مانند Diffuse , Normal , Specular , Bump , Displacement و ... شکل میگیرد که دست شما را برای ایجاد انواع متریال ها باز خواهد گذاشت. شما میتوانید از Substance Designer در نرم افزارهای Maya , 3ds Max , Unity engine و دیگر نرم افزارهای سه بعدی ساز به صورت مستقیم استفاده نمایید.

HitPaw Photo Enhancer 2.0.3.1 Win/Mac نرم افزار بهبود کیفیت تصاویر

HitPaw Photo Enhancer

HitPaw Photo Enhancer

 نرم افزاری کاربردی جهت بهبود کیفیت تصاویر میباشد. با استفاده از نرم افزار HitPaw Photo Enhancer بدون داشتن مهارت ، وضوح و کیفیت عکس های خود را به بهترین شکل ممکن برسانید. نرم افزار HitPaw Photo Enhancer بهترین پردازشگر تصویر با هوش مصنوعی برای ایجاد بزرگنمایی تصاویر بدون از دست دادن کیفیت است و برای پردازش عکس های پرتره نیز مناسب است زیرا از ترمیم صورت و تعمیر و رنگی کردن عکس قدیمی پشتیبانی می کند. با استفاده از قابلیت Denoise Model میتوانید به طور خودکار نویز را از تصاویر کم نور با فناوری قدرتمند کاهش نویز هوش مصنوعی حذف و واضح تر کنید. نرم افزار تنها از فرمت های JPEG, PNG و WebP پشتیبانی میکند.

HitPaw Watermark Remover 2.1.2.2 Win/Mac حذف واترمارک از ویدیو و عکس

HitPaw Watermark Remover

HitPaw Watermark Remover

 نرم افزاری کاربردی که با استفاده از آن می توانید لوگو ، علامت تجاری یا واترمارک را از روی ویدیو و عکس حذف کنید. برنامه HitPaw Watermark Remover با استفاده از فناوری al-induilt امکان تشخیص و حذف خودکار Watermark را آسان تر می کند و علامت ها ، آرم ها ، متون و هر اشیاء که روی فیلم و عکس انجام شده را بدون تاری حذف کنید. نرم افزار از فرمت های JPG/JPEG/PNG/BMP/TIFF و ویدیویی AVI/MKV/MP4/FLV/F4V/MOV/WMV/WebM/3GP/RMVB/MPEG/TS/MTS پشتیبانی میکند. نرم افزار از سه روش برای حذف واترمارک در تصاویر و 5 روش برای حذف واترمارک در ویدیو استفاده میکند که با انتخاب هر کدام متوانید برای خروجی کار نتیجه بهتری را مشاهده کنید.

ImageRanger Pro 1.9.1.1841 Win/Mac مدیریت عکس

ImageRanger

ImageRanger

 نرم افزاری که امکان مدیریت تعداد بالایی از عکس ها را در اختیار شما قرار می دهد. امروزه با وجود تلفن های همراه مجهز به دوربین های قدرتمند ، هر کاربر دارای تعداد زیادی عکس در رایانه خود می باشد که مدیریت دستی آن می تواند بسیار دشوار و زمانبر باشد. برنامه ImageRanger به عنوان ابزار پیشرفته ای در زمینه یافتن و سازمان دهی عکس ها محسوب می گردد. این برنامه با فهرست بندی عکس ها در رایانه یا هر درایو ذخیره سازی دیگری ، امکان بارگیری سریع هزاران عکس ، یافتن پرتره و چهره ، مرتب سازی عکس ها ، یافتن عکس های تکراری و حذف آن ها ، مرتب سازی در پوشه های مختلف بر اساس سال و محل آن ها ، قابلیت برش ، تغییر اندازه ، قابلیت مرتب سازی دستی مجموعه ها از پوشه های مختلف ، یافتن عکس های با کیفیت پایین و بهبود کنتراست آن ها ، مدیریت کلی عکس ها و چاپ صدها عکس را فراهم می کند.