خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Remo Drive Wipe 2.0.0.28 حذف دائمی اطلاعات

Remo Drive Wipe

Remo Drive Wipe

 نرم افزاری کارآمد و قابل اطمینانی بوده که امکان حذف دائمی فایل ها را ارائه می کند. راه های متعددی برای حذف فایل ها و برنامه از هارد دیسک وجود دارد ولی حذف این فایلها به معنای حذف دائمی آن ها نیست. اگر به دنبال راهی برای حذف دائمی اطلاعات موجود در درایوها یا پارتیشن ها بدون امکان بازیابی آن ها هستید ، برنامه Remo Drive Wipe با بکارگیری روش های حذف پیشرفته ، این امکان را در اختیار شما می گذارد. استفاده از این برنامه بسیار آسان بوده و با انتخاب دستگاه یا درایو مورد نظر و سپس انتخاب گزینه «Next» ، این برنامه شما را به مرحله آخر هدایت می کند. باید به خاطر داشته باشید که فایل ها و پوشه های موجود در درایو مورد نظر را ذخیره کنید چرا که بعد از شروع عملیات حذف ، بازیابی آن اطلاعات غیرممکن خواهد بود.
قبل از شروع عملیات حذف ، امکان انتخاب از میان سه مجموعه الگوریتم وجود دارد که تاثیر آن ها متفاوت است. به عنوان مثال روش های اولویت پایین یا low priority شامل fast zero write ، random write یا DOD بوده ، در حالیکه روش های اولویت متوسط از الگوریتم های NATO ، NAVSO و VSITR استفاده می کند و در نهایت روش Guttman بالاترین سطح را در حذف اطلاعات دارد. فرآیند حذف اطلاعات ممکن است کمی زمانبر باشد که به حجم اطلاعات ، پیچیدگی و روش مورد استفاده بستگی دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10