در حال بارگذاری...

Book Collector 23.0.1 Win/Mac مدیریت و فهرست بندی کتاب ها

Book Collector

Book Collector

 نرم افزاری کاربردی که به شما امکان مدیریت و فهرست بندی مجموعه کتاب های تان را می دهد. با استفاده از برنامه Book Collector می توان کتاب ها را بر اساس معیارهای مختلف دسته بندی و همچنین موارد امانت گرفته شده را نیز رصد و پیگیری کرد. امکان ایجاد پایگاه های داده چندگانه و افزودن کتاب ها به صورت یک فرآیند جستجوی خودکار یا وارد کردن جزئیات هر کتاب به صورت دستی وجود دارد. مطمئناً روش اول ، فرآیند کلی ایجاد یک مجموعه کتاب را آسان تر می کند و به کاربر اجازه می دهد تا جستجوی کتاب را بر اساس ISBN ، نویسنده و عنوان یا LCCN انجام دهد. کتاب های انتخاب شده را می توان به پایگاه داده یا لیست دلخواه (wish list) اضافه کرد.
امکان دانلود کاور جلویی یا پشتی ، اطلاعات مفید ، اطلاعات موضوعی و همچنین مشخص کردن مکان جغرافیایی اولیه و ثانویه با این نرم افزار وجود دارد. اگر نتوانستید یک کتاب یا همه جزئیات مربوط به آن را پیدا کنید ، امکان وارد کردن دستی اطلاعات مورد نیاز مانند عنوان ، سبک ، موضوع ، رتبه ، نویسنده ، کشور ، زبان ، ناشر ، عنوان مبداء ، تاریخ مطالعه ، قیمت ، کاراکتر ، پلات ، یادداشت و همچنین افزودن عکس و لینک وجود دارد.
همچنین می توان فایل های کتاب های الکترونیک (e-book) را به مجموعه مورد نظر اضافه کرد که با انتخاب دایرکتوری کتاب و اسکن خودکار آن انجام می شود. امکان اضافه شدن نتایج تولید شده به پایگاه داده با کاربرد حالت دسته ای یا اضافه شده آن به مجموعه کتاب موجود وجود دارد. وارد کردن فایل ها (import) در صورتی که فرمت آن ها CSV یا متن ساده باشد ، امکانپذیر است و همچنین این برنامه خروجی موارد را با فرمت HTML ، XML و متن ساده ارائه می کند و یا می توان همه مجموعه را چاپ کرد.
پشتیبان گیری ، ویرایش کتاب ها ، شخصی سازی ظاهر برنامه ، مرتب سازی کتاب ها بر اساس عنوان ، نویسنده ، پروسه یا تاریخ و ادغام موارد لیست از جمله ویژگی های قابل توجه برنامه Book Collector است.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را با توجه به نوع سیستم عاملی که روی سیستم شما نصب میباشد ( 32/64 بیتی ) در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8.1/10/11
نسخه Windows
دانلود ورژن 23.0.1 با حجم 53 مگابايت به همراه کرک (64 بیتی)
دانلود ورژن 22.0.1 با حجم 51 مگابايت به همراه کرک (64 بیتی)
دانلود ورژن 21.2.1 با حجم 36 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
نسخه Mac
دانلود ورژن 20.2.2.1 با حجم 16 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
اطلاعات بیشتر
تغییرات نرم افزار

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار