Movie Collector 19.3.1 Win/Mac مدیریت و سازماندهی فیلم ها

نرم افزار ویندوزSalaR1597 25 فروردین 1398
Movie Collector

Movie Collector

 نرم افزاری حرفه ای جهت مدیریت و سازماندهی فیلم های شما بوده ، که شامل اطلاعات دقیق درباره هر فیلم است. برنامه Movie Collector امکان افزودن فیلم ها به یک پایگاه داده به وسیله نام ، موارد تازه منتشر شده یا محبوب ترین ، دسته بندی فیلم ها در پوشه های مختلف ، جستجو در میان کل پایگاه داده ، فهرست بندی DVD توسط بارکدشان و اسکن پوشه ها برای عناوین فیلم ها را ارائه می کند. این برنامه اطلاعات فیلم ها را از پایگاه های داده آنلاین جمع آوری می کند و در آن ویرایش اطلاعات فیلم ها مانند عنوان ، کشور ، زبان ، ژانر ، استودیو ، رتبه بندی ، عوامل و بازیگران ، نسخه ، قسمت ، عکس کاور ، پلات ، یادداشت ها و لینک ها به صورت دستی امکانپذیر است.
از دیگر ویژگی های نرم افزار Movie Collector امکان چاپ و خروجی با فرمت های HTML ، XML و دیگر فرمت ها و همچنین متن ساده ، مشاهده نمودارهای دایره ای و میله ای و مرتب سازی فیلم ها بر اساس عنوان ، ژانر و رتبه بندی می باشد. با استفاده از ابزار این برنامه می توان همه قسمت ها را لیست کرد (برای مثال عنوان ، زمان اجرا ، پلات) و همچنین امکان افزودن لینک به وبسایت ها ، عکس های کاور و دیگر عکس های مرتبط ، ویرایش چند فیلم در یک ردیف و یافتن عکس کاورهای از دست رفته نیز وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10