خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

PLC-Lab Pro 1.8.3.1 شبیه سازی و عیب یابی مدارهای PLC

PLC-Lab

PLC-Lab

 نرم افزاری که به کمک آن می توانید همتای دیجیتال و ساده ای برای آموزش کنترل گر منطقی برنامه پذیر (PCL) بسازید و همه ایرادهای منطقی برنامه خود را رفع کنید. هدف برنامه PLC-Lab ارائه گزینه هایی جامع برای طراحی و تنظیمات است تا پروژه های مختلف بتوانند با استفاده از این برنامه پیاده سازی شوند. می توانید به اشیا ویژگی های فیزیکی بدهید که بر رفتار اشیا حین شبیه سازی اثر می گذارد. مثلا اشیا ممکن است وابسته به جاذبه یا آهنربایی باشند. پارامترهایی مانند چگالی، اصطکاک سطحی و الاستیسیته نیز قابل تنظیم هستند. موتور فیزیکی تعبیه شده داخل نرم افزار PLC-Lab باعث می شود که مطمئن شوید شبیه سازی اشیا کاملاً واقعی است.
رابط کاربری و محل ترسیم PLC-Lab نیز کاملاً وکتوری است. بدین ترتیب می توانید اشیا را بدون تغییر کیفیت بزرگ یا کوچک کنید. نمایش رابط کاربری برنامه PLC-Lab روی نمایشگرهای با رزولوشن بالا (مثلاً 4K) بسیار خوب است. تنظیمات و راه اندازی سیستم یا محیط آزمون پیچیدگی خاصی ندارد. استفاده از نرم افزار PLC-Lab وابسته به برنامه های دیگر مانند پاورپوینت است. در هر صورت پیچیدگی همتای دیجیتال به خودتان بستگی دارد. می توانید از کلیدها، لامپ ها و استوانه های ساده استفاده کنید یا با استفاده از تصویرهای واقعی نصب یا عکس هایی که طراح ساخته، صحنه ای مجازی و واقع گرایانه خلق کنید. هدف این است که سیستم مجازی همان کارکرد را در PLC داشته باشد و مانند سیستمی واقعی به خروجی ها واکنش دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • از نرم افزار خارج شوید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Active کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
  • .NET Framework 4.5.2 and 4.6.2