در حال بارگذاری...

Movicon.NExT 2023 v4.2 Build 364 اتوماسیون صنعتی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 49695 3 آذر 1402
Movicon.NExT Movicon.NExT نرم افزار اتوماسیون صنعتی است که برای طراحی، توسعه و پیاده سازی سیستم های HMI، SCADA و MES استفاده می شود. این نرم افزار بر مبنای پلتفرم ماژولار Automation Platform.NexT ساخته شده است و قابلیت های گسترده ای را برای کاربران ارائه می دهد. نرم افزار Movicon.NExT می تواند برای طیف گسترده ای از کاربردهای دیگر در حوزه اتوماسیون صنعتی استفاده شود. این نرم افزار یک ابزار انعطاف پذیر و قدرتمند است که می تواند برای پاسخگویی به نیازهای مختلف صنایع استفاده شود.
Movicon.NExT یک نرم افزار کاملاً جدید است که با فناوری آینده نگر و مبتنی بر تجربیات سی سال گذشته Progea در این حوزه طراحی شده است تا یک نقطه مرجع جدید ایجاد کند. پلتفرم Platform.NExT که Movicon.NExT بر اساس آن ساخته شده است ، برای غلبه بر محدودیت های استفاده از فناوری SCADA / MES / HMI سنتی با ارائه راه حل های نرم افزاری نسل جدید طراحی شده است. ارتباط دستگاه های کارخانه هوشمند پایه و اساس انقلاب دیجیتال صنعت 4.0 و IoT است. فناوری نرم افزار Platform.NExT پلتفرم تولید کنندگان و مهندسان طراحی را برای افزایش قابل توجه کارایی ، کیفیت و انعطاف پذیری خود فراهم می کند. Movicon.NExT محیط پیکربندی بصری را ارائه می دهد که امکان اجرای پروژه های پیچیده را بدون در نظر گرفتن پیچیدگی آنها فراهم می کند. این به طور یکپارچه ماژول های عملکردی سیستم و همچنین ماژول های طرف ثالث را ادغام می کند. پیکربندی ، ارتباطات ، نمایش داده ها ، ضبط داده ها ، تجزیه و تحلیل ، امنیت ، کنترل ، توزیع اطلاعات در همه سطوح سازمانی ، محلی یا جغرافیایی توزیع شده همه در یک پلتفرم قرار دارند که مزایای یکپارچه سازی کامل و قابلیت Plug-in modular را ارائه می دهد. در حالی که انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و عملکرد قابل توجه نرم افزار اتوماسیون Movicon.NExT را حفظ می کند ، پلتفرم Movicon.NExT 4.2 پیشرفت های عمده ای را در خود دارد که به اپراتورها کمک می کند تا عملیات خود را کارآمدتر مدیریت و نظارت کنند. راه حل Movicon.NExT اتصال ، نظارت و تجزیه و تحلیل داده های تولید را ارائه می دهد که از کاربردهای کوچک IIoT یا WebHMI مانند دستگاه های لینوکس تعبیه شده تا سیستم های سرور Windows بزرگ مقیاس می شود. پلتفرم Movicon.NExT 4.2 همچنین بهبودهای قابل توجهی در قابلیت های نمایشی ، قابلیت استفاده ، ارتباطات ، عملکرد ، واقعیت افزوده ، مقیاس پذیری و بهره وری را به همراه دارد.

برخی از کاربردهای اصلی نرم افزار 
 • طراحی و توسعه رابط کاربری انسان و ماشین (HMI): یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای طراحی رابط کاربری HMI ارائه می دهد. این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از عناصر گرافیکی و ابزارهای طراحی است که به کاربران امکان می دهد رابط کاربری های بصری و تعاملی ایجاد کنند.
 • نظارت و کنترل فرآیندهای صنعتی: نرم افزار می تواند برای نظارت بر وضعیت فرآیندهای صنعتی و کنترل تجهیزات استفاده شود. این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از ابزارهای نظارت و کنترل است که به کاربران امکان می دهد اطلاعات را از تجهیزات جمع آوری کنند و اقدامات لازم را برای کنترل فرآیندها انجام دهند.
 • تاریخ گذاری و تجزیه و تحلیل داده های صنعتی: نرم افزار می تواند برای تاریخ گذاری و تجزیه و تحلیل داده های صنعتی استفاده شود. این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از ابزارهای تاریخ گذاری و تجزیه و تحلیل داده ها است که به کاربران امکان می دهد داده های صنعتی را جمع آوری، ذخیره و تجزیه و تحلیل کنند.
برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار
 • طراحی ماژولار: بر مبنای یک پلتفرم ماژولار ساخته شده است که به کاربران امکان می دهد سیستم های اتوماسیون صنعتی خود را به صورت ماژولار طراحی و پیاده سازی کنند. این امر باعث افزایش انعطاف پذیری و مقیاس پذیری سیستم های اتوماسیون صنعتی می شود.
 • محیط توسعه یکپارچه (IDE): دارای یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که به کاربران امکان می دهد به راحتی پروژه های خود را طراحی و توسعه دهند. این IDE دارای طیف گسترده ای از ابزارها و امکانات است که به کاربران کمک می کند تا پروژه های خود را سریعتر و آسانتر توسعه دهند.
 • پشتیبانی از استانداردها: از طیف گسترده ای از استانداردهای صنعتی پشتیبانی می کند. این امر باعث می شود که سیستم های اتوماسیون صنعتی مبتنی بر Movicon.NExT با سایر سیستم ها و تجهیزات صنعتی سازگار باشند.
 • امنیت: دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته ای است که به محافظت از داده های صنعتی کمک می کند. این ویژگی ها شامل رمزگذاری داده ها، کنترل دسترسی و احراز هویت چند عاملی است.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 1.5 گیگابایت به همراه Patch

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • به اینترنت متصل باشید، پیش نیاز نصب نرم افزار بصورت آنلاین دانلود و نصب میشود.
 • نرم افزار را با استفاده از فایل MoviconNextSetup.exe نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل‌های موجود در پوشه Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
 • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید
 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
 • Windows 7/8/10/11