در حال بارگذاری...

Siemens Tecnomatix Process Simulate 2307.0.45 شبیه سازی فرآیند تولید در محیط 3 بعدی

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 6314 18 شهریور 1402
Siemens Tecnomatix Process Simulate Tecnomatix Process Simulate نرم افزاری تولیدی دیجیتال برای تأیید فرآیند ساخت در محیط سه بعدی است. شبیه سازی فرآیند، رشته ای است که با ارائه مجازی امکان تأیید مفاهیم ساخت پیش از تولید، سازمان های تولیدکننده را قادر می سازد تا بازاریابی را سرعت ببخشند. این عمل با تعیین طول عمر محصول جدید ساخته شده انجام می شود. توانایی استفاده از اطلاعات سه بعدی محصولات و منابع، باعث تسهیل اعتبارسنجی مجازی، بهینه سازی و راه اندازی فرآیندهای پیچیده تولید می شود و در نتیجه، تولید سریع تر و با کیفیت تر می شود. شبیه سازی فرآیند، طراحی و اعتبارسنجی فرآیندهای تولید را در محیطی پویا و سه بعدی تسهیل می کند. شبیه سازی فرآیند کاملاً با استحکام تولید آمیخته است. بدین ترتیب مهندسان تولید می توانند فرآیندهای تولید را استفاده مجدد، ساخت و تأیید کنند.
شبیه سازی فرآیند محیط سه بعدی پیشرفته ای را فراهم می کند که قادر به شبیه سازی رفتار واقع گرایانه فرآیندهای تولید و بهینه سازی چرخه های زمانی و توالی های فرآیند است. نرم افزار Siemens Tecnomatix Process Simulate ، شبیه سازی فرآیند مونتاژ، عملکردهای انسانی و روندهای مکانیکی ابزار، صنایع و ربات ها را تسهیل می کند. این برنامه بسیار مقیاس پذیر است، یعنی نظام های مهندسی مختلفی را همراه با اطلاعات و مجموعه ابزار داراست که برای بررسی فرآیندهای دقیق و اعتبارسنجی آن ها در فازها و چشم اندازهای متفاوت به کار می آیند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 278 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
 • پوشه ProgramData موجود در پوشه Crack را در درایو کپی کنید.
 • در منوی استارت ویندوز Environment Variables را جستجو کنید و روی Edit the system environment variables و بعد به روی Environment Variables کلیک کنید.
 • در کادر اول و دوم گزینه New را بزنید و قسمت های خالی را بصورت زیر تکمیل کنید.
  Name : SPLM_LICENSE_SERVER
  Value : C:\ProgramData\Siemens\siemens_SSQ.dat
 • فایل Setup.iso توسط نرم افزار درایو مجازی Mount و فایل Tecnomatix.exe نصب کنید.
 • پوشه Tecnomatix_2307 را در مسیر C:\Program Files کپی کنید.
 • فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کنید و Yes را بزنید.
 • سیستم را Restart کنید.
 • در صورت تمایل به نصب Tecnomatix CADTranslators و JT Translator به فایل Readme.txt مرحله به بعد مراجعه کنید
Operation Systems
 • Windows 10/11