خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Siemens Tecnomatix Process Simulate 16.0.1 شبیه سازی فرآیند تولید و ساخت در محیط 3 بعدی

Siemens Tecnomatix Process Simulation

Tecnomatix Process Simulate

 نرم افزاری تولیدی دیجیتال برای تأیید فرآیند ساخت در محیط سه بعدی است. شبیه سازی فرآیند، رشته ای است که با ارائه مجازی امکان تأیید مفاهیم ساخت پیش از تولید، سازمان های تولیدکننده را قادر می سازد تا بازاریابی را سرعت ببخشند. این عمل با تعیین طول عمر محصول جدید ساخته شده انجام می شود. توانایی استفاده از اطلاعات سه بعدی محصولات و منابع، باعث تسهیل اعتبارسنجی مجازی، بهینه سازی و راه اندازی فرآیندهای پیچیده تولید می شود و در نتیجه، تولید سریع تر و با کیفیت تر می شود. شبیه سازی فرآیند، طراحی و اعتبارسنجی فرآیندهای تولید را در محیطی پویا و سه بعدی تسهیل می کند. شبیه سازی فرآیند کاملاً با استحکام تولید آمیخته است. بدین ترتیب مهندسان تولید می توانند فرآیندهای تولید را استفاده مجدد، ساخت و تأیید کنند.
شبیه سازی فرآیند محیط سه بعدی پیشرفته ای را فراهم می کند که قادر به شبیه سازی رفتار واقع گرایانه فرآیندهای تولید و بهینه سازی چرخه های زمانی و توالی های فرآیند است. نرم افزار Siemens Tecnomatix Process Simulate ، شبیه سازی فرآیند مونتاژ، عملکردهای انسانی و روندهای مکانیکی ابزار، صنایع و ربات ها را تسهیل می کند. این برنامه بسیار مقیاس پذیر است، یعنی نظام های مهندسی مختلفی را همراه با اطلاعات و مجموعه ابزار داراست که برای بررسی فرآیندهای دقیق و اعتبارسنجی آن ها در فازها و چشم اندازهای متفاوت به کار می آیند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.6 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید
  • پوشه SolidSQUAD_License_Servers را در درایو کپی کنید. 
  • به روی فایل install_or_update.bat موجود در C:\SolidSQUAD_License_Servers کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
  • فایل Siemens.Tecnomatix.Process.Simulate.16.0.1.Win64.isz توسط نرم افزار درایو مجازی Mount و نصب کنید.
  • در صورت در خواست license server port and name ، عبارت 27800@localhost را وارد کنید. ابتدا پورت بعد و بعد localhost میباشد.
  • پوشه Tecnomatix_16.0.1 موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • سیستم را Restart کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10