در حال بارگذاری...

Intelligen SuperPro Designer 10.7 شبیه سازی فرایند زیست محیطی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 15046 13 آذر 1398
SuperPro Designer SuperPro Designer نرم افزاری کاربردی برای مهندسان و محققان در زمینه توسعه فرآیند ، مهندسی فرآیند ، ساخت و همچنین افراد حرفه ای فعال در زمینه مسائل محیط زیستی (مانند تصفیه فاضلاب ، کنترل آلودگی هوا ، به حداقل رساندن زباله ها و جلوگیری از آلودگی) می باشد. برنامه Intelligen SuperPro Designer قابلیت های مدلسازی ساخت و فرآیندهای تصفیه ، ارزیابی اقتصادی پروژه و بررسی اثرات زیست محیطی را فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به تسهیل مدلسازی ، ارزیابی و بهینه سازی فرآیندهای یکپارچه در طیف وسیعی از صنایع (داروسازی ، بیوتکنولوژی ، شیمیایی ، غذایی ، کالاهای مصرفی ، فرآوری مواد معدنی ، میکروالکترونیک ، تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب ، کنترل آلودگی هوا و ...) اشاره کرد. ترکیب مدل های عملیاتی زیست محیطی و ساخت در پکیج مشابه ، امکان همزمان طراحی و ارزیابی فرآیندهای ساخت و تصفیه و به حداقل رساندن تولید زباله از طریق جلوگیری از آلودگی و همچنین کنترل آلودگی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 365 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصویری از محیط نرم افزار
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10