در حال بارگذاری...

Intelligen SuperPro Designer 10.7 شبیه سازی فرایند زیست محیطی

SuperPro Designer

SuperPro Designer

 نرم افزاری کاربردی برای مهندسان و محققان در زمینه توسعه فرآیند ، مهندسی فرآیند ، ساخت و همچنین افراد حرفه ای فعال در زمینه مسائل محیط زیستی (مانند تصفیه فاضلاب ، کنترل آلودگی هوا ، به حداقل رساندن زباله ها و جلوگیری از آلودگی) می باشد. برنامه Intelligen SuperPro Designer قابلیت های مدلسازی ساخت و فرآیندهای تصفیه ، ارزیابی اقتصادی پروژه و بررسی اثرات زیست محیطی را فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به تسهیل مدلسازی ، ارزیابی و بهینه سازی فرآیندهای یکپارچه در طیف وسیعی از صنایع (داروسازی ، بیوتکنولوژی ، شیمیایی ، غذایی ، کالاهای مصرفی ، فرآوری مواد معدنی ، میکروالکترونیک ، تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب ، کنترل آلودگی هوا و ...) اشاره کرد. ترکیب مدل های عملیاتی زیست محیطی و ساخت در پکیج مشابه ، امکان همزمان طراحی و ارزیابی فرآیندهای ساخت و تصفیه و به حداقل رساندن تولید زباله از طریق جلوگیری از آلودگی و همچنین کنترل آلودگی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 365 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10