در حال بارگذاری...

Speedikon 2023 v23.00.00.063 طراحی و مستندسازی ساختمان

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 7889 1 دی 1402
Speedikon OpenBuildings Speedikon بهینه سازی جریان کار شما را در طول فرآیند طراحی، نقشه کشی سازه ای و مستندات ساخت و ساز برای تأسیسات صنعتی جدید و موجود، فرودگاه ها، بیمارستان ها و کارخانه ها می کند. مستندات، نقشه ها و گزارشات قوی و قابل اعتماد را مطابق با استانداردها سفارشی کنید. نقشه ها، نقشه ها و مدل ها را برای ایجاد یک محیط داده مشترک ترکیب کنید و طراحی، بصری سازی 3 بعدی، تولید نقشه و گزارش گیری برداشت مقادیر را یکپارچه کنید. ساختمان ها و تأسیسات مختلف، مانند کارخانه ها، فرودگاه ها، دفاتر و بیمارستان ها، در تمام اندازه ها و پیچیدگی ها را طراحی کنید. طراحی معماری، نقشه کشی سازه ای و مستندات ساخت و ساز خود را ترکیب کنید.
برخی از ویژگی های کلیدی
  • طراحی سه بعدی و دو بعدی: نرم افزار به کاربران امکان می دهد مدل های سه بعدی و دو بعدی از ساختمان ها ایجاد کنند. این مدل ها می توانند برای تجسم طرح، تحلیل سازه ای و ایجاد نقشه ها و نماها استفاده شوند.
  • تولید نقشه ها و نماها: نرم افزار ابزارهای قدرتمندی برای تولید نقشه ها و نماهای ساختمان ها ارائه می دهد. این ابزارها به کاربران امکان می دهد نقشه ها و نماهایی با دقت بالا و جزئیات دقیق ایجاد کنند.
  • گزارش گیری: نرم افزار ابزارهای گزارش گیری را برای ایجاد گزارش های فنی در مورد ساختمان ها ارائه می دهد. این گزارش ها می توانند برای مستندسازی طرح، تحلیل هزینه ها و مدیریت پروژه استفاده شوند.
  • یکپارچه سازی داده ها: نرم افزار داده های مربوط به یک ساختمان را در یک مکان جمع آوری می کند. این امر باعث می شود که دسترسی به داده ها آسان تر شود و خطاها کاهش یابد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 842 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از فایل Setup_OpenBuildingsSpeedikonx64_23.00.00.063.exe نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد در فایل Password.txt موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 10/11