در حال بارگذاری...

OpenRoads Designer 2023 v23.00.01.011 طراحی ساخت و ساز جاده

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 19971 12 خرداد 1403
OpenRoads Designer OpenRoads Designer نرم افزاری که برای انواع پروژه های عمرانی در سراسر جهان استفاده می شود. برنامه OpenRoads Designer به طیف گسترده ای از کارهای پیچیده مانند طراحی مبادله ، طراحی دور ، کارهای خاکی ، نقشه برداری ، طراحی شبکه بهداشتی و طوفان ، آب و برق زیرسطحی و تولید گزارش های ساخت و ساز پرداخته می شود. روشهای سنتی 2D دستی و خسته کننده ، پر از شکاف های ارتباطی و داده است و شما را ناامید ، خسته و با پروژه ای می کند که هزینه شما را صحت ، زمان و پول دارد. از نظرسنجی از طریق تولید برنامه و مستندات ساختمانی ، OpenRoads Designer یک برنامه کاربردی است که شما برای پاسخگویی به نیازهای پروژه به موقع ، هر بار ، بدون در نظر گرفتن تغییر ، نیاز دارید.
OpenRoads Designer همکاری در مدل های 2D و 3D را آسانتر و کارآمدتر از همیشه می کند. از سطح تیم ، همکاری در حال پیشرفت تا سطح پروژه ، هماهنگی چند رشته ای ، مدیران پروژه ، داوران ، کارگران سایت و بازرسان می توانند طرح ها را مشاهده کنند ، پیاده روی های مجازی ، اطلاعات مدل پرس و جو را انجام دهند و داده های خاصیت تعبیه شده را تجزیه و تحلیل کنند. شما می توانید تولید نقشه های با کیفیت بالا ، از جمله مجموعه اسناد چند رشته ای را که در کل پروژه سازگار هستند ، خودکار کنید. یک نمای زنده از پروژه در جهت گیری ورق دریافت کنید. با تغییر طراحی ، ورق ها نیز همینطور خواهند بود. ویرایش ها را مستقیماً در مدل طراحی انجام دهید و برنامه برگه ها را به روز می کند.
OpenRoads Designer همه آنچه شما برای هندسه ، بررسی ، زهکشی ، آب و برق ، برخاستن کمیت ، برش/پر کردن ، درجه بندی سایت ، تنظیمات خط و تحرک نیاز دارید. اطمینان از دید در عملکرد کلی پروژه با تجزیه و تحلیل زمان طراحی برای دستیابی به نتایج طراحی بهینه برای طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل مانند زهکشی ، زمین ، ایمنی ، درجه بندی ، دید سایت و موارد دیگر. طراحان و مهندسان جاده ای به نرم افزاری احتیاج دارند که یکپارچه در رشته ها همکاری کند ، به تقاضای صنعت در حال رشد بپردازد و شامل اتوماسیون برای حذف کارهای دستی خسته کننده است. این که آیا شما نیاز به تولید 2D سنتی ، پیشروی به مدل سازی سه بعدی ، پشتیبانی از تحول دیجیتال یا همه موارد فوق ، OpenRoads انتخابی برای طراحی جاده است.
حتی وقتی صنعت حمل و نقل به سمت ایجاد مدل های سه بعدی در حال حرکت است ، نیاز به انواع تحویل ها همچنان بخشی از گردش کار پروژه است. با OpenRoads Designer، می توانید هر نوع تحویل مورد نیاز خود را ایجاد کنید. طرح های خود را در زمان واقعی با الگوهای محدود کننده محور ، یک رابط بصری حساس به متن و مدل سازی سه بعدی پویا تجربه کنید. طرح را در هر زمان و در صورت تقاضا در گردش کار مدل سازی تجسم کنید. هیچ ترجمه ، نرم افزار یا روند گردش کار ویژه لازم نیست. چه 2D یا 3D باشد ، برنامه ها یا مدل ها ، دیجیتال یا کاغذ ، OpenRoads Designer به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد در همه این عرصه ها به طور همزمان کار کنید ، و اطلاعات را از یک مورد استفاده کنید تا به جمع آوری دیگری کمک کند. مدل های سه بعدی ما را می توان برای برنامه ریزی 4D و تخمین هزینه 5D استفاده کرد و طراحی شما را به موقع و بودجه به ثمر رساند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.4 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از فایل Setup_OpenRoadsDesignerx64_23.00.01.011.exe نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد در فایل Password موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 10/11