در حال بارگذاری...

Esprit 2020 R1 طراحی و شبیه سازی فرآیند ماشین کاری

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 13391 13 اردیبهشت 1399
ESPRIT ESPRIT یک نرم افزار CAM برای برنامه نویسی ، بهینه سازی و طراحی و شبیه سازی فرآیند ماشین کاری CNC است. برنامه Esprit پشتیبانی از کل فرایند تولید از پرونده CAD گرفته تا قسمت ماشین کاری را به خوبی انجام میدهد. با داشتن پردازنده هایی که قابلیت G-code و ESPRIT بهینه سازی شده دستگاه را برای حل چالش های منحصر به فرد با راه حل های اتوماسیون ساخته شده با استفاده از API نرم افزار ارائه می دهند ، ESPRIT راه حل تولید هوشمند برای هر نرم افزار ماشین کاری است. ESPRIT دارای ویژگی های به روزرسانی فراوانی برای ماشین کاری از نوع سوئیسی است. این تکنیک توسط قسمت های کوچک و اغلب پیچیده آن تعریف شده است. دستگاه های پزشکی ، مانند پیچ های استخوانی ، به طور معمول در دستگاه های سوئیسی تولید می شوند.
پشتیبانی پیشرفته CAD به کاربران امکان می دهد تا قبل از شروع تولید ، قطعات را بهتر طراحی و تجسم کنند. مدل سازی CAD بخشی جدایی ناپذیر در طراحی و بهینه سازی هر قسمت جدید است و انواع نرم افزارهای مختلف در تکنیک های مختلف مدل سازی تخصص دارند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 32 بیتی
دانلود با حجم 1.6 گیگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل ts_clean.bat موجود در پوشه Crack را اجرا کنید و منتظر بمانید تا بسته شود.
  • فایل ESPRIT_B19.20.201.2400.iso را توسط نرم افزار درایو مجازی Mount کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • پوشه  موجود در پوشه Crack/dpt_esprit_2020r1.rar را در درایو کپی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و روی پنجره Security Manager روی دکمه آبی + و بعد Add License File کلیک کنید و فایل E6175907_275720.dptlic موجود در پوشه Crack را Open کنید.
  • روی لایسنس اضافه شده به لیست 2 بار کلیک کنید تا فعال شود.
  • از پنجره فعال سازی خارج شوید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10